Rögbi

Hetes rögbi: a 11. helyen zártuk az első Eb-tornát
2018 június 11.   NSO
A magyar hetesrögbi-válogatott két győzelemmel és három vereséggel a 11. helyen zárta a másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság első tornáját Zágrábban.
Rögbi: ismét megvédte bajnoki címét az Budapest Exiles
2018 május 20.   NSO
Megvédte címét a Budapest Exiles rögbicsapat, mivel az élvonalbeli bajnokság szegedi döntőjében 53–22-re a Kecskemét fölé kerekedett vasárnap.
Címvédés a rögbiajnokságban: az Exiles beérte Kispesti Elefántokat
2018 május 20.   M4 Sport
A döntőben a Kecskemét sem tudott ellenállni.
Bajnoki döntőt vív a KARC
2018 május 18.   Hírstart
Vasárnap 12 órakor vívják a magyar NB I.-es rögbibajnokság döntőjét.
Az esküvőről egyenesen meccsre mentek
2018 április 29.   Velvet
Ennek a párnak Dél-Afrikában az első dolga az igen kimondása után az volt, hogy kimentek egy rögbimeccsre.
Rögbi: döntetlent játszott a válogatott Ukrajnában
2018 április 28.   NSO
A magyar rögbiválogatott 19–19-es döntetlent játszott Ukrajnával az Európai Nemzetek Kupája 1. konferenciájának Északi csoportjában szombaton Lvivben.
A magyar rögbisek ikszeltek, reménykedhetnek a bennmaradásban
2018 április 28.   M4 Sport
Két csapat áll mögöttük, de mindkét ellenfélre várnak még meccsek.
Szoros meccsen maradt alul a magyar rögbiválogatott
2018 április 21.   Bumm.sk
A magyar csapat 29-25-re kapott ki Litvániától az Európai Nemzetek Kupája első konferenciájának északi csoportjában.
Szoros csatában szenvedett vereséget a magyar rögbiválogatott
2018 április 21.   24.hu
Az Európai Nemzetek Kupájában harmadjára sem jött ki a lépés a magyar csapatnak.
2018 április 21.   Hírstart
Szoros meccsen maradt nyeretlen a magyar rögbiválogatott
Végig pariban voltunk a litvánokkal, ám 29-25-re a Nemzetek Kupájában továbbra is veretlen rivális nyert.
Rögbi: szoros meccsen kapott ki a válogatott Litvániától
2018 április 21.   NSO
A magyar rögbiválogatott 29–25-re kikapott az éllovas Litvániától az Európai Nemzetek Kupája sorozat első konferenciájának északi csoportjában, szombaton Százhalombattán.
Magyar rögbivereség Litvániától
2018 április 21.   M4 Sport
Az esélyesebb vendégek 29-25-re diadalmaskodtak.
Rögbi: szoros meccsen kapott ki a válogattott Litvániától
Rögbi: 14 létesítményt fejlesztenek a kormány támogatásával
2018 április 6.   NSO
A magyar kormány a rögbisport előremozdítása érdekében 300 millió forintos keretösszeggel támogatja a magyar rögbiklubok által használt sportlétesítmények fejlesztését – tudatta közleményében a Magyar Rögbiszövetség.
A rögbiző kis Jézust bemutató francia templom
2018 április 2.   24.hu
A Bibliában sok mindenről szó esik, a rögbi azonban egészen biztosan nincs köztük. Egy francia falu lakói azonban mégis megoldották a lehetetlent.
Főszerepben az úszók - sportműsor
2018 március 30.   Infostart
Futball, rögbi, cselgáncs, súlyemelés, kosárlabda és tenisz is látható lesz a tévében.
Rögbi: két edzőmeccset játszott Angliában az U18-as válogatott
2018 március 24.   NSO
Először járt magyar utánpótlás-rögbicsapat Angliában; az U18-as válogatott élt is az alkalommal, és két edzőmeccset játszott a szigetországban. Ráadásul mindkettőn derekasan helytállt.
A lányok csak ne rögbizzenek
2018 március 21.   HVG
A tongai kormány visszafogná kicsit a diáklányokat.
Férfi vízi ob I: „Általában rögbire készülünk, ez inkább kosármeccsre hasonlított”
2018 március 13.   NSO
Nincs vész Miskolcon a BVSC-től elszenvedett vereség után, míg a győztes zuglóiak az OSC ellen folytatnák a jó szereplést.