Megosztó versenyszám juthat be az Olimpiára
2018 augusztus 15.   24.hu
Úgy tűnik, a Nemzetközi Olimpiai Bizottságot nyitott a lehetőségre, hogy az e-sport is hivatalos olimpiai sportág legyen.
Remekül sikerült a világbajnoki főpróba. Interjú Dr. Tóth Lászlóval
2018 augusztus 14.   XLFight
Dr. Tóth László, a Magyar Judo Szövetség (MJSZ) elnöke szerint a négy érmes helyezéssel várakozáson felül szerepelt a hazai csapat a Papp László Budapest Sportarénában rendezett olimpiai kvalifikációs Grand Prix-viadalon, ami önbizalmat adhat a versenyzőknek a szeptemberi bakui világbajnokságra. Dr. Tóth László (balról), az OTP Bank-különdíjas Ungvári Miklós, Tóth Krisztián és Karakas Hedvig…
Látnod kell a világsztár barátnőjének gigamelleit
2018 augusztus 14.   Rangadó
Az Ausztráliába tartó jamaikai olimpikon hatalmas tortával és szépséges párjával ünnepelt.
Kína szűkíti Tajvan mozgásterét
2018 augusztus 14.   Magyar Idők
Peking egyre szigorúbban megköveteli partnereitől, hogy Tajvant Kína részeként tekintsék, amely ellen minden eszközzel küzd a különutas politikát követő sziget.
A világbajnok Berecz Zsombor éremért megy a 2020-as olimpiára
2018 augusztus 14.   M4 Sport
Teher nélkül készülhet az ötkarikás játékokra.
Tokió 2020: a hadsereg segít felkészíteni az ausztrálokat
2018 augusztus 14.   Hírstart
Az ausztrál hadsereg is részt vesz az ország sportolóinak felkészítésében a 2020-as tokiói olimpiára.
2018 augusztus 14.   NSO
Katonai felkészítést kapnak a 2020-as olimpiára az ausztrálok
A riói olimpián mutatott gyenge szereplés miatt változtatnak az ausztrálok.
Játékossors: Samuel Eto’o iránt francia klubok érdeklődnek
Három év után távozott Törökországból Samuel Etoo, aki az Antalyaspor után az előző fél évet a Konyasporban töltötte. A 37 éves, olimpiai bajnok, kétszeres Afrika-kupa-, illetve háromszoros Bajnokok Ligája-győztes csatár a hírek szerint Franciaországban szeretné befejezné pályafutását.
Rg: vízhajtót szedett a 19 éves tornász, 2 éves eltiltás, és elvesznek 3 aranyat
A kazah nemzeti doppingellenes szervezet után egy héttel a Nemzetközi Tornaszövetség (FIG) is bejelentette, hogy kétéves eltiltással sújtotta Szabina Asirbajevát (Sabina Ashirbayeva), a kazahok háromszoros Ázsia-bajnok, olimpiai 12. ritmikus gimnasztikázóját.
A világcsúcstartó szerint Baji Balázsnak változtatnia kéne technikáján
A Kossuth Rádió interjúja a kétszeres világbajnok és olimpiai ezüstérmes Colin Jacksonnal.
Kapás Boglárka: Az olimpiára visszajön a tűz, ami a gyorsúszást illeti
2018 augusztus 13.   M4 Sport
Az Eb-aranyérmes úszó szerint a harmadik 50 méter volt a kulcs a 200 pillangón aratott győzelemhez.
Tízszeres All Star-válogatott csapattársat kap James Harden
Atlantából vágták ki a háromszoros olimpiai bajnokot, akire rögtön lecsapott a Houston.
Magyar siker a Nemzetközi Földrajzi Olimpián: három érmet is szerzett a hazai csapat
2018 augusztus 13.   Szeretlek Magyarország
Három érmet szerzett a magyar diákokból álló csapat.
Profi kormányossal nyerte a Herman Miller Ügyvéd Kupát a Lichy Ügyvédi Iroda
2018 augusztus 13.   Jogi Fórum
Tizenharmadik alkalommal rendezték meg a Herman Miller Ügyvéd Kupa és Volvo Nagydíj elnevezésű vitorlásversenyt, az ügyvédek balatoni regattáját. A verseny régi helyszínére, a lellei BL YachtClubba tért vissza, ahol sikerült megidézni a korábbi BL-es versenyek jó hangulatát. Az ügyvédek balatoni vitorlásversenyét 2006-ban rendezték meg először – akkor is Balatonlellén –, és azóta minden évben sor…
Kína tagadja, hogy egymillió ujgurt tartanak fogva internálótáborokban
2018 augusztus 13.   Híradó
A pekingi álláspont szerint Hszincsiang békéjét iszlamista milíciák és szakadárok veszélyeztetik.
Isten keze segítette világbajnoki címhez Bereczet
2018 augusztus 13.   24.hu
Hétfőn köszöntötték a tokiói olimpiára kvótát szerzett Berecz Zsombort és Érdi Máriát.
Vitorlázás: két olimpiai kvóta megvan, további kettő a cél
2018 augusztus 13.   NSO
A világbajnok Berecz Zsombor (Finn), valamint Érdi Mária (Laser Radial) által begyűjtött két kvóta mellé további kettő megszerzése a cél a Magyar Vitorlásszövetség szerint, amely hétfőn köszöntötte a dániai világbajnokságról hazatérő versenyzőket.
Sikeres vébét zártak a magyar versenyzők
2018 augusztus 13.   Hírstart
Berecz Zsombor világbajnoki címet szerzett, ő is és Érdi Mári pedig kvalifikálta magát a 2020-as tokiói olimpiára az Aarhusban rendezett világbajnokságon. A világbajnok Berecz Zsombor az egész verseny alatt rendkívül kiegyensúlyozottan vitorlázott, a legrosszabb helyezése 15. volt, míg az éremfutambeli ellenfelei sokkal nagyobb szórással versenyezt