Kajak-kenu

Új reményt adhat a csodás összefogás: milliókat gyűjtöttek, minden készen áll a magyar kajakos életmentő műtétjére
2018 augusztus 14.   Blikk
Összegyűlt a pénz az ifjúsági Európa-bajnok kajakos, Tóth Róbert (28) gyógykezelésére, így a tehetséges sportoló elutazhat augusztus 20-án Németországba az életmentő műtétre, mivel a hazai egészségügyi rendszerben nincs ez a kezelés – értesült a zoom.hu.
Hatalmas sikert ért el a magyar csapat az egyetemi és főiskolai kajak-kenu világbajnokságon
2018 augusztus 14.   Eduline
A magyar versenyzők 20 éremmel, közte 11 arannyal zárták az egyetemi és főiskolai kajak-kenu világbajnokságot Szolnokon.
Minden idők legeredményesebb egyetemi világbajnokságán vagyunk túl
2018 augusztus 13.   Lokál
A magyar egyetemi kajak-kenu válogatott 11, az evezősök 2 bajnoki címet szereztek a hetvégén rendezett
2018 augusztus 13.   Hírstart
Sosem volt még ilyen erős egyetemi kajak-kenu csapatunk
A Szolnokon rendezett gyorsasági Kajak-kenu Egyetemi Világbajnokságon minden számban volt magyar döntős, ennyi érmet még nem szereztek a mieink.
Elsöprő magyar sikert hozott az egyetemi-főiskolai kajak-kenu vb
A magyar versenyzők 20 éremmel, közte 11 arannyal zárták a szolnoki megmérettetést.
2018 augusztus 13.   M4 Sport
Szellem a palackból
2018 augusztus 13.   Magyar Idők
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség rövid közleményben tudatta, hogy Hüttner Csaba szövetségi kapitány megváltoztatta a világbajnokságra készülő válogatott összeállítását.
Egyetemi-főiskolai kajak-kenu vb - A magyarok az éremtábla élén
2018 augusztus 13.   MaHu
Egyetemi-főiskolai kajak-kenu vb – A magyarok az éremtábla élén
2018 augusztus 13.   Propeller
A magyar versenyzők 20 éremmel, közte 11 arannyal zárták az egyetemi és főiskolai kajak-kenu világbajnokságot Szolnokon. A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint a magyarok további 5 ezüst- és 4 bronzéremmel az éremtáblázat első helyén végeztek Fehéroroszország és Lengyelország előtt. A magyar egységek az 1000 és a 200 méteres távokon há
Doppinggyanú miatt repültek a keretből
Bő egy héttel az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokság előtt változtatott a készülő magyar válogatott keretén a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ).
Összegyűlt a pénz az Európa-bajnok magyar kajakos életmentő műtétjére
2018 augusztus 13.   Zoom
Tóth Róbert, a ritka rákos megbetegedéssel küzdő többszörös magyar bajnok kajakos augusztus 20-án utazik Németországba egy újabb kezelésre. Nem túlzás állítani, összefogott az ország a fiatal férfi megsegítésére.
Itt a táskából hajtogatható kajak, a nyár legpraktikusabb eszköze
2018 augusztus 12.   Nuus
Ennél jobbat nem láttunk még idén. Bárhol evezhetsz autós utánfutó nélkül.
Kajak-kenu vb - Doppingeljárás miatt változások a magyar keretben
2018 augusztus 12.   MaHu
A MKKSZ az eljárás befejezéséig az ügyben további nyilatkozatot nem tesz.
Doppingeljárás miatt változik a vb-re készülő a magyar férfi kajak-kenu-keret
2018 augusztus 11.   Zoom
A júniusi Európa-bajnokságon aranyérmes Mozgi Milán, Somorácz Tamás egység egyik tagját érinti az eljárás.
Öt érmet halmoztak föl a magyar egyetemi kajak-kenusok
2018 augusztus 11.   24.hu
A Szolnokon zajló egyetemi és főiskolai kajak-kenu világbajnokság 1000 méteres versenyszámaiban remekeltek a mieink.
Öt magyar érem az egyetemi-főiskolai kajak-kenu vb szombati napján
2018 augusztus 11.   M4 Sport
A Szolnokon rendezett világbajnokságon 21 ország több mint 300 sportolója áll rajthoz.
Doppingbotrány a magyar kajakosoknál – Keretcsere a vébé előtt
2018 augusztus 11.   Bumm.sk
Doppingeljárás miatt változások történtek az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokságra készülő magyar válogatott keretében.
Tisztán nem megy? Dopping miatt cserélni kellett a magyar kajak-kenu válogatott keretében
2018 augusztus 11.   Propeller
Doppingeljárás miatt változások történtek az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokságra készülő magyar válogatott keretében. A magyar szövetség (MKKSZ) szombati tájékoztatása szerint Hüttner Csaba szövetségi kapitány döntése értelmében a férfi kajakpárosok 500 méteres versenyében Tóth Dávid és Kulifai Tamás, 1000 méteren pedig