Vizes VB

Vizes világesemény lesz a Velencei-tavon 2026-ban
2024 március 5.   Infostart
Az egyetemi kajak-kenu-vb több intézmény közös szervezésében valósul meg Sukorón.
Senánszky Petra kettős győzelemmel tért vissza az uszonyosúszáshoz a dohai vizes vb után
2024 február 27.   m4sport.hu
A dohai vizes világbajnokság után, a múlt hétvégén ismét uszonyosúszó-világkupán versenyzett Senánszky Petra többszörös világ- és Európa-bajnok, Világjátékok-győztes uszonyosúszó.
Építőmunkásnak állt a budapesti vizes vb egyik magyar hőse
2024 február 24.   Sportal
Kozma Dominik 2017-es úszására és az azt követő nyilatkozatára sokan emlékeznek. A 4x100 méteres gyorsváltóval harmadik lett és feledhetetlen az is, amit akkor örömében mondott.
Pozitív az összkép a dohai vizes vb után – A víz összeköt
2024 február 23.   m4sport.hu
Két hétig Dohára és a vizes világbajnokságra figyelt a sportvilág. Magyar szempontból inkább pozitív az összkép, hiszen Rasovszky Kristóf vb-aranya, nyílt vízi úszóink újabb két olimpiai kvótája és a női vízilabda-válogatott párizsi repülőjegyet érő világbajnoki döntője nagyon kellemes katari emlék. Mindezekről, valamint a férfi pólócsapat kudarcár
"Ez így jó lezárás" – mondta könnyeivel küszködve Kapás Boglárka
2024 február 19.   Mandiner
Ötödik helyen zárta a dohai vizes vb-t.
17 év után nem született magyar arany medencében, 4 érem és 17. helyezés a dohai vizes vb éremtáblázatán
2024 február 18.   m4sport.hu
Magyarország az éremtáblázat 17. helyén zárta a 2024-es dohai vizes világbajnokságot egy-egy arany- és ezüst, valamint két bronzéremmel. Cikkünkben összefoglaltuk az elmúlt 16 nap magyar sikereit, eredményeit.
Eljött a záróra a vizes-vb-n, 12 egyéb sportág terítéken - sport a tévében
2024 február 18.   Infostart
A sevillai maratonfutást két csatornán is lehet követni, az érdemi részét az úszóelőfutamok után. Rengeteg foci jön.
Kiderült, belső problémák okozták a pólócsapat kudarcát a világbajnokságon
2024 február 17.   Mandiner
A magyar férfi vízilabda-válogatott csak a 7. helyen végzett a dohai vizes vb-n, ami kudarc, de ennek megvoltak az okai, mint most megtudtuk.
A bravúrezüst és a csodabronz nyomában – A víz összeköt
2024 február 17.   m4sport.hu
Újabb különkiadással jelentkezett a vizes vb-ről a közmédia dohai csapata.
Betlehem döntős férfi 1500 gyorson, Rasovszky nem a vizes vb-n
2024 február 17.   Sportal
Betlehem Dávid egyéni csúcsot úszva döntőbe jutott férfi 1500 méter gyorson a dohai vizes-világbajnokság szombati napján, míg Rasovszky Kristófnak nem sikerült bekerülnie a legjobb nyolcba.
Betlehem Dávid a harmadik idővel vb-döntős 1500 méter gyorson
Ötösök döntöttek Montenegró ellen – hetedik helyen zárta a dohai világbajnokságot a férfi pólóválogatott
A magyar válogatott 14–14-es rendes játékidőt követően ötöspárbajban verte Montenegrót a Dohában zajló vizes vb férfi vízilabdatornájának szombati helyosztóján, így hetedik helyen fejezte be a tornát.
7. hellyel vigasztalódhat a vb-címvédő férfi vízilabda-válogatott
2024 február 17.   Infostart
Montenegró megfiatalított válogatottját Varga Dénes nélkül, ötméteres párbajban verte meg Varga Zsolt együttese, megszerezve vb-címvédőként a dohai vizes-vb 7. helyét a férfi vízilabdatornáján.
Az egyéni csúcs is kevés volt, Jászó Ádám nem jutott elődöntőbe a vizes vb-n
Egyéni csúcsa ellenére nem jutott az elődöntőbe férfi 50 méter háton Jászó Ádám szombaton a dohai úszó-világbajnokságon.
Vizes-vb és a Premier League csúcsszereplői - sport a tévében
A szombathoz méltó a tévés sportkínálat.
Vizes vb, a férfi pólósok helyosztója, OTP Bank Liga, birkózó-Eb, kosárbajnoki és rövidpályás gyorskorcsolya szombaton élőben az m4sport.hu
2024 február 16.   m4sport.hu
.
Vizes-vb: Telegdy Ádám hetedik 200 méter háton
2024 február 16.   Infostart
Telegdy Ádám hetedik lett férfi 200 méter háton a dohai úszó-világbajnokságon.
Vizes vb: egy góllal kaptak ki a magyarok a fináléban
2024 február 16.   SzabolcsiHír
.
Dráma a medencében: egy góllal kapott ki a női vízilabdacsapat a vb-döntőben
2024 február 16.   SzMo
Ezüstérmet szerzett a magyar női vízilabda válogatott a Dohában zajló vizes világbajnokságon, miután a pénteki döntőben 8-7-es vereséget szenvedett a nagy esélyesnek számító, nyolcadik vb-aranyérmét begyűjtő amerikai csapattól.
A döntőben már nem sikerült a csoda, világbajnoki ezüstérmes a magyar női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott elképesztő izgalmak után 8-7-re kikapott az Egyesült Államoktól a Dohában zajló vizes vb-n, így ezüstérmes lett.