Új férfi bajnokot avattak az Australian Openen
2024 január 28.   HírTV
Az olasz Jannik Sinner kétszettes hátrányból fordítva megszerezte élete első Grand Slam-trófeáját.
Tajvani, belga győzelem női párosban az Australian Openen
2024 január 28.   Sportal
A Hszie Szu-vej, Elise Mertens tajvani, belga duó nyerte a nők párosversenyét vasárnap az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután a döntőben két szettben legyőzte a Jelena Ostapenko, Ljudmila Kicsenok kettőst.
Döntők napja: férfi egyes Melbourne-ben, francia-dán a kézilabda Európa-bajnokságon - vasárnapi sportműsor
Magyar idő szerint délelőtt rendezik a Sinner-Medvegyev finálét az Australian Openen, este pedig Kölnben befejeződik a férfi kézilabda kontinenstorna.
Még hogy öreg? Egy frászt: bajnok!
2024 január 27.   Sportal
A tenisztörténet legidősebb világelsője, a márciusban már 44 éves Rohan Bopanna ausztrál társával, Matthew Ebdennel megnyerte az Australian Open párosversenyét a férfiaknál.
Szabalenka megvédte a címét az Australian Openen
2024 január 27.   444.hu
A fehérorosz teniszező a kínai Cseng Csin-vent verte a döntőben.
Könnyed címvédés: Szabalenka erőtenisze ellen nem volt Csengnek ellenszere
Európai idő szerint szombaton délelőtt az Australian Open női döntőjében a címvédő fehérorosz Arina Szabalenka...
Australian Open: fehérorosz henger, ismételte magát a történelem
2024 január 27.   Magyar Nemzet
Arina Szabalenka az egész tornán meggyőző teljesítményt nyújtott.
Jannik Sinner a répafiúk kedvence
2024 január 26.   Sportal
Új világsztár teniszező van születőben Jannik Sinner személyében, aki a világelső szerb Novak Djokovicsot négy szettben, 6:1, 6:2, 6:7, 6:3-ra legyőzve bejutott élete első Grand Slam-döntőjébe az Australian Openen. Az olasz játékosnak saját, különleges, hatfős rajongótábora van a tornákon.
Australian Open – Medvegyev 0–2-ről fordított Zverev ellen
2024 január 26.   Magyar Hírlap
A két 198 centis játékos egymás elleni mérlegében a három éve US Open-győztes Medvegyev vezetett 11–7-re.
Medvegyev 0:2-ről hozta vissza a Zverev elleni elődöntőt az Australian Openen
2024 január 26.   m4sport.hu
Az orosz Danyiil Medvegyev jutott be az Australian Open fináléjába, miután a pénteki elődöntőben 2:0-s szetthátrányból (5:7, 3:6, 7:6, 7:6, 6:3) legyőzte Alexander Zverevet.
Medvegyev 2:0-ról hozta vissza a Zverev elleni elődöntőt az Australian Openen
Zverev nagy esélyt szalasztott el, Medvegyev jutott be az Australian Open döntőjébe
Az orosz teniszező 4 óra 18 perces meccsen, kétszettes hátrányból felállva győzte le német ellenfelét az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) elődöntőjében.
Djokovics mélyponton, ilyen verésben még nem volt része
2024 január 26.   Magyar Nemzet
Jannik Sinner elsöprő győzelmet aratott a Grand Slam-tornák rekordbajnoka ellen az Australian Openen.
Djokovics megszólalt a vereség után: Ez az egyik legrosszabb Grand Slam-meccsem volt
A szerb klasszis az első két szettben összesen csak három játékot nyert, és végül négy játszmában kapott ki Jannik Sinnertől az Australian Open elődöntőjében.
Australian Open: kiesett a címvédő Djokovic
Az olasz Jannik Sinner négy szettben legyőzte a címvédőt.
Jannik Sinner hazaküldte Novak Djokovicot az Australian Openről, a szerb 2018-ban kapott ki legutóbb Melbourne-ben
2024 január 26.   444.hu
Bréklabdája sem volt a klasszisnak.
Simán kiejtették Novak Djokovicot az Australian Openen
2024 január 26.   Infostart
Nem lesz döntős az esélyesebb szerb, Jannik Sinner gondoskodott a meglepetésről.
Nem lesz címvédés az Australian Openen, Sinner kiejtette Djokovicot az elődöntőben
A világelső szerb Novak Djokovic négy szettben (6:1, 6:2, 7:6, 6:3) kikapott az olasz Jannik Sinnertől az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) elődöntőjében.
Szenzáció: Sinner megcsinálta, kiejtette az Australian Open-király Djokovicsot!
Nemhogy a 11. győzelme nem lesz meg az Australian Openen Novak Djokovicsnak, de a szerb világelső a döntőbe sem jutott be. Jannik Sinner búcsúztatta őt a legjobb négy között...
Egy korszak vége? Sinner lepüfölte Djokovicsot a pályáról az AO elődöntőjében
Jannik Sinner négy szettben, 6:1, 6:2, 6:7, 6:3-ra legyőzte a világelső Novak Djokovicsot az Australian Open elődöntőjében.