US Open

Babos Tímea nem érti, miért felejtették el ilyen gyorsan – Magyaros történet az övé is
2022 augusztus 28.   Blikk
Korábban a legjobb magyar teniszező volt, ma már nincs a legjobb kétszázban. Babos Tímea négy Grand Slamet nyert párosban, de US Openre nem kapott szabadkártyát, így a csak a tévén követheti figyelemmel, hogy alakul a torna.
Ennyi volt: Djokovics feladta amerikai álmát
2022 augusztus 26.   Blikk
New York – Az idén már biztos nem növeli Grad Slam-tornagyőzelmei számát Novak Djokovics. A 21 sikerrel büszkélkedő klasszis neve nem szerepel a nevezési listán a hétfőn rajtoló amerikai teniszbajnokságon, a szerb világsztár kihagyja a US Opent.
US Open - Eldőlt Novak Djokovic sorsa
2022 augusztus 25.   Infostart
Nyilvánosságra került a Grand Slamen indulók listája.
Djokovic továbbra sincs beoltva, nem tud elindulni a US Openen
2022 augusztus 25.   444.hu
A szerb teniszező csütörtökön jelentette be, hogy nem utazik New Yorkba, ahol hétfőn veszi kezdetét az év utolsó Grand Slam-tornája.
A Us Openre készülő Nadal terhes feleségéért aggódik: a kedvese kórházba került, lehet, hogy műteni kell
2022 augusztus 25.   Blikk
Nincs jó helyzetben Rafael Nadal, aki a US Openre készül, és már az Egyesült Államokban tartózkodik. Felesége, a várandós Mery Perello terhessége utolsó szakaszában kórházba került, és még az is előfordulhat, hogy meg kell műteni.
A Us Opent is bukhatja Novak Djokovics: a rajongók kiakadtak – Ön szerint igazságos a kitiltása? Szavazzon!
2022 augusztus 24.   Blikk
Hivatalosan még nem jelentették be, de egyre valószínűbb, hogy nem a US Openen aratja pályafutása 22. Grand Slam-győzelmét Novak Djokovics.
Ralph Lauren új US Open kollekciója újrahasznosított műanyagból készült
2022 augusztus 16.   Igényesférfi.hu
A Ralph Lauren 2005 óta a US Open hivatalos öltöztetője. A márka ennek értelmében a pályán lévő 400 labdaszedő és a több mint 250 fős stáb részére biztosítja a ruházatot.
"Elfejlődik a tenisztől" - jelentette be Serena Williams, ezzel valószínűleg a visszavonulására utalva
2022 augusztus 10.   444.hu
A US Openen még biztosan részt vesz.
Serena Williams visszavonul
2022 augusztus 9.   Blikk
Serena Williams az utolsó teniszlabdáit üti profiként az idei US Openen, aztán végleg visszavonul a sportágtól.
Visszavonul Serena Williams
2022 augusztus 9.   Mandiner
A hamarosan kezdődő US Openen int búcsút a tenisznek.
Orosz edzője miatt támadják a teniszező, Raducanut
2022 augusztus 5.   Blikk
Erősen ellentmondásos lépésre készül a brit teniszező, Emma Raducanu. A tavalyi US Open-győztes, 19 éves hölgy ugyanis egy orosz edzővel, Dmitrij Turszunovval kíván nekivágni az augusztusi keménypályás szezonnak, amelynek a csúcseseménye a hónap végi, New York-i Grand Slam-torna.
Három magyar főtáblás lesz a US Openen
2022 július 20.   Infostart
Balázs Attila szereplésére is van esély.
Még mindig probléma Djokovic oltatlansága
2022 július 20.   Infostart
Ezrek írtak alá egy online petíciót annak érdekében, hogy engedjék a US Openen indulni a sztárt.
Petíció indult, hogy Djokovics indulhasson a Us Openen
2022 július 20.   Blikk
Szerda délelőttig már több mint 12 ezren írták alá azt a petíciót, amelyben Novak Djokovics US Openen indulását támogatják. A szerb teniszező továbbra is elutasítja a koronavírus elleni védőoltást, ennek hiányában viszont a jelenlegi szabályok szerint el sem utazhat az augusztus 29-én rajtoló New York-i Grand Slam-viadalra.
Továbbra sem hajlandó beoltatni magát Djokovic, nem valószínű, hogy indulhat a US Openen
2022 július 11.   444.hu
Oltás hiányában az Australian Openen és a márciusi észak-amerikai tenisztornákon sem játszhatott.
US Open: Novak Djokovic pesszimista
2022 július 11.   Infostart
A wimbledoni döntőt vasárnap megnyerő szerb arra számít, hogy nem játszhat New Yorkban.
Djokovic továbbra sem oltatja be magát – arra számít, nem indulhat a US Openen
2022 július 11.   rtl.hu
Oltás hiányában már az Ausztrál Openen sem indulhatott.
2022 júniusa van, és még mindig az a kérdés, hogy teniszezhet-e Djokovic oltás nélkül Amerikában
2022 június 27.   Forbes
Meglátjuk, lesz-e ebből akkora balhé, mint januárban az ausztrál nyílt tenisztorna során. Novak Djokovic szerb teniszező, 20-szoros Grand Slam-tornagyőztes, a világranglista jelenlegi harmadik helyezettje a wimbledoni tenisztorna egy szombati sajtótájékoztatóján kijelentette: lehet, nem vehet részt az amerikai nyílt teniszbajnokságon, a U.S. Openen
A megfelelési kényszer miatt szenved a teniszkirálynő
2022 június 18.   Blikk
Óriási gödörbe került a legmagasabban rangsorolt brit női teniszező, Emma Raducanu pályafutása. A román apától és kínai anyától született 19 éves lány tavaly robbant be a világelitbe, miután élete első Grand Slam-tornáján, Wimbledonban a nyolcaddöntőig jutott, majd a US Opent a selejtezőből indulva megnyerte.
Fucsovics Márton magabiztosan kezdett a Roland Garroson
2022 május 24.   Mandiner
A Párizsban zajló francia nemzetközi teniszbajnokság férfi egyes küzdelmeinek első fordulójában a legfrissebb világranglistán 57. helyen álló Fucsovics Márton a selejtezőből feljutó Geoffrey Blancaneaux ellen győzött bő két és fél óra alatt, míg a hosszú sérülése után április végén visszatérő Balázs Attila (255.) a 20. kiemelt, a 2014-es US Openen