Kosárlabda: biztos győzelem a szlovákok ellen a Pannon-kupán (She)
A McLaren tűnik a leggyorsabbnak a Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki szabadedzései után. A Ferrari az autó egyensúlyával bajlódott, a Renault remekelt, a francia csapat olasz pilótája, Giancarlo Fisichella ugyanakkor az állásáért küzd.
aug. 3
21:41
Mi köze a francia futballnak a szappanoperákhoz? (Infostart)
A legerősebbnek tartott öt európai bajnokság közül a francia Ligue 1-ben kezdődik meg a leghamarabb a 2007-2008-as szezon. A legnagyobb esélyes az előző hat idényben hat aranyérmet nyert Lyon, amelynek legnagyobb riválisa az Olympique Marseille lehet. Magyar játékos nincs a keretekben.
aug. 3
22:07
A 44 éves bajnok ringbe száll a nehézsúly világbajnoki övéért (Infostart)
Hiába gondolta bárki, hogy a profi boksz nem az ötödik ikszben lévők sportága - Evander Holyfield rá az élő cáfolat. A 44 éves amerikai bokszoló, aki 32 évvel ezelőtt kezdett el versenyszerűen bunyózni, egy mai bejelentés szerint októberben Moszkvában ismét megmérkőzhet a világbajnoki címért.
aug. 3
22:50
Atlétika, Szuper GP: a világ idei legjobbja súlylökésben (She)
Az amerikai Reese Hoffa a világ idei legjobbjával, 22,43 méterrel nyerte a súlylökést a londoni atlétikai Szuper Grand Prix-n. A férfiak 100 méteres versenyét a papírformának megfelelően az amerikai Tyson Gay nyerte, de ellenszélben csak 10.02 mp-et ért el.
aug. 3
23:06
Kajak-kenu: Kovács két olimpiai számban versenyez a vb-n (She)
Kovács Kati két ötszázas olimpiai számban (K-1 500 m, K-4 500 m) áll rajthoz, és ráadásként két másik távon is talált magának komoly kihívást jelentő feladatot (K-1 1000, K-4 200 m) a duisburgi kajak-kenu világbajnokságon, ahol az olimpiai kvalifikációs helyek megszerzése a tét.