A sorsdöntő meccs előtt hatalmas születésnapi murit csaptak a játékosok
dec. 1
8:48
NHL: ötöt kapott Edmontonban a címvédő Anaheim Ducks (She)
Minden mérkőzésen hazai győzelem született az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 56. játéknapján. A legnehezebb dolga a Minnesotának volt, amely hosszabbításban nyert 3-2-re a St. Louis ellen.
dec. 1
9:51
Amerikai futball: elfogták Sean Taylor feltételezett gyilkosait (She)
Négy embert vett őrizetbe a rendőrség Miamiban a Washington Redskins amerikaifutball-csapat meggyilkolt játékosa, Sean Taylor ügyében. A gyanúsítottak valószínűleg nem akarták megölni Taylort, csak a lakását akarták kirabolni.
dec. 1
10:36
Női kézilabda-vb: elutazott a válogatott Franciaországba (She)
dec. 1
10:52
Villarreal: Riquelme különleges elbánást akart, ezért kellett mennie (She)
Juan Roman Riquelmének (képünkön balra) azért kellett távoznia a Villarreal labdarúgócsapatától, mert nem fogadta el, hogy a csapattársaival azons módon kezeljék őt is ? nyilatkozta a spanyol klub hivatalos internetes oldalán Fernando Roig elnök. Mint megírtuk, Riquelme visszatért Argentínába a Boca Juniorshoz.
dec. 1
11:09
Férfi kosárlabda Euroliga: a 6. forduló legutóbbi eredményei (She)
dec. 1
12:01
Davis-kupa, döntő: a győzelem küszöbén az amerikaiak (She)
James Blake pályafutása legnagyobb győzelmének nevezte a Mihail Juzsnij elleni mérkőzését, miután a Portlandben zajló Egyesült Államok?Oroszország tenisz Davis-kupa-döntőben 6:3, 7:6, 6:7, 7:6-ra megnyerte a második egyest.
dec. 1
12:03
Vízilabda, női BEK: már a legjobb 16 között a Domino (She)
Harmadszor is győzött a Honvéd női vízilabdacsapata a női BEK nizzai selejtezőjében: Györe Lajos együttese szombaton az angol Liverpoolt verte 11 góllal, s ezzel már biztosan továbbjutott a legjobb 16 közé.
dec. 1
12:42
Rali-vb: jövőre csak 15 futam lesz, Jordánia bemutatkozik (She)
Az idei 16 helyett jövőre csupán 15 futamból áll majd a rali-világbajnoki sorozat, amelyben először rendeznek majd versenyt Jordániában.
dec. 1
12:48
Sífutás, Vk: Majdic és Kjöllstad nyerte az 1,2 km-es sprintet (She)
A szlovén Petra Majdic nyerte a nők sífutó Világkupa-sorozatának 1,2 km-es, klasszikus stílusú sprintversenyét a finnországi Kussamóban. A férfiak hasonló számában a norvég Johan Kjölstad futott be elsőként.
dec. 1
13:27
Tatabánya: távozott a csapattól Filó, Caugherty és Pastva is (She)
Az élvonalbeli Tatabánya együttese szerződést bontott Caugherty Ryannel és Milan Pastvával - adta hírül a klub hivatalos honlapja.
dec. 1
13:33
Úszás, amerikai rövid pályás bajnokság: Phelps két győzelme (She)
A csuklótörése után visszatérő Michael Phelps (képünkön) csak öt századdal maradt el saját országos csúcsától 200 yard gyorson az Egyesült Államok rövid pályás országos bajnokságán, Atlantában. A hatszoros olimpiai bajnok klasszis 1:32,13 perces idővel győzött, a rekord ? amelyet 2005. március 3-án úszott ? 1:32,08 perc.
dec. 1
13:39
Futsal: Magyarország lesz a 2009-es Eb házigazdája (She)
Magyarország rendezi majd a 2009-es futsal Európa-bajnokságot - erről az MLSZ hivatalos honlapja adott hírt.
dec. 1
14:01
Euro 2008: az UEFA meghatározta a sorsolási kalapokat (She)
A házigazda Ausztria és Svájc mellett Görögország, illetve Hollandia kerül az első kalapba a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi sorsolásán. Mint ismert, ugyanabból a kalapból két csapat nem kerülhet egy csoportba az Eb-n.
dec. 1
14:07
Úszás, rövid pályás Eb előtt: Cseh és Gyurta kirobbanó formában (She)
Debrecen után Hódmezővásárhelyen töltött el egy hetet kemény munkával a magyar úszóválogatott egy része, benne a hajdúsági fővárosban december 13. és 16. között rendezendő rövidpályás Európa-bajnokság két esélyesével, Cseh Lászlóval és Gyurta Dániellel.
dec. 1
14:18
Kézilabda: tornát nyert az ASA-Hódmezővásárhely Ukrajnában (She)
Az ASA-Hódmezővásárhelyi NKC SE felnőtt csapata megnyerte a negyedik alkalommal kiírt NINA GETSKO Kárpátaljai Nemzetközi Kézilabda Tornát Ukrajnában. A legjobb kapus díjjal Vörös Henriettát, míg a legjobb szélsőnek járó díjjal Földes Katát jutalmazták.
dec. 1
14:52
Északi összetett Vk: Kircheisen Manninen előtt nyert Kuusamóban (She)
A német színekben versenyző Björn Kircheisen nyerte a északi sízők északi összetett Világkupa-sorozatának második versenyét a finnországi Kuusamóban. Az összetett pontversenyben két futam után az a német Ronny Ackermann vezet, aki ezúttal negyedik lett.
dec. 1
15:16
Nemzetközi csörgőlabda bajnokság Tardoson (Metropol)
Vakok és látók játszottak azon a nemzetközi csörgőlabda bajnokságon, amelyet az Egerhez közeli tardosi sporttáborban rendeztek szombaton.
dec. 1
15:33
Európai focibotrány: Eb-selejtezőt is manipuláltak Ázsiából (Infostart)
Az Europol jelentse szerint 26 európai mérkőzést is érint az a botrány, amely egy ázsiai fogadómaffia kapcsán robbant ki a napokban.
dec. 1
15:44
Lila bukta a Megyeri úton (Infostart)
Az MTK csapata idegenben győzte le az Újpest együttesét a labdarúgó Ligakupa tavaszi fordulójának előrehozott első körében.
dec. 1
15:44
UEFA: tizenöt meccset vesztegetés gyanúja miatt vizsgálnak (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) egyik neve elhallgatását kivánó vezetője úgy nyilatkozott a Reuters hírügynökségnek, hogy tizenöt mérkőzést vizsgálnak korrupció gyanúja miatt.
dec. 1
16:18
Már biztos: foci Eb-t rendezhet Magyarország (Infostart)
Magyarország rendezi a 2009-es futsal Európa-bajnokságot. Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) döntését David Taylor főtitkár jelentette be. A hivatalos kispályás teremlabdarúgó kontinenstornának várhatóan Debrecen és Budapest ad otthont.
dec. 1
16:55
Vízilabda, Magyar Kupa: az Eger mellett a BVSC jutott tovább (She)
A férfi vízilabda Magyar Kupa selejtezőinek C csoportjábának küzdelmeit az Eger csapata nyerte, megelőzve a második BVSC-t és a harmadik Szentest.
dec. 1
17:58
Mourinho lehet az új angol kapitány (Infostart)
A brit lapok már kész tényként kezelik, hogy Jose Mourinho lesz az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
dec. 1
18:10
Röplabda, női Challenge Kupa: kiesett a Nyíregyháza (She)
dec. 1
18:12
Triatlon-Vk, Eilat: spanyol és portugál összetett siker (She)
A férfiaknál a spanyol Javier Gomez, a nőknél pedig a portugál Vanessa Fernandes nyerte a triatlonosok idei Világkupa-sorozatát.
dec. 1
18:16
Hajnalék kikaptak a sereghajtótól (Infostart)
Hajnal Tamás csapata, a Karlruhe 2-0-ra kikapott a sereghajtó Cottbus otthonában a német labdarúgó Bundesligában. A magyar válogatott középpályás végigjátszotta a simán elveszített találkozót.
dec. 1
18:22
Vívás, férfi kard: Szilágyi Áron ezüstérmes lett Münchenben (She)
Szilágyi Áron ezüstérmet szerzett a müncheni nemzetközi kard versenyen.
dec. 1
18:24
Műkorcsolya, NHK Kupa: francia győzelem jégtáncban (She)
dec. 1
19:00
Röplabda, női Challenge Kupa: búcsúzott a Gödöllő is (She)
Az idegenbeli visszavágón is vereséget szenvedett a Kanti Schaffhausentől a TEVA Gödöllő női röplabdacsapata, ezzel búcsúzott a Challenge Kupától.
dec. 1
19:02
Síugró Vk: Thomas Morgenstern nyerte a nyitóversenyt (She)
Az osztrák Thomas Morgenstern nyerte az egyéni versenyt a síugró Világkupa-sorozat első állomásán, a finnországi Kuusamóban.
dec. 1
21:49
Megállíthatatlan az Arsenal (Infostart)
Az Arsenal 2-1-re győzött az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A londoni együttes hátrányból fordított.
dec. 1
21:55
Röplabda, férfi olimpiai előselejtező: lengyel-finn döntő lesz (She)
dec. 1
22:06
Döntetlen a barcelonai rangadón (Infostart)
A címvédő Real Madrid 3-1-re győzött a vendég Santander ellen a spanyol labdarúgó-bajnokságban.
dec. 1
22:34
A Juventus is pontot szerzett a San Siróban (Infostart)
A Milan gólnélküli döntetlent játszott a vendég Juventusszal az olasz labdarúgó-bajnokságban.
dec. 1
22:51
Alpesi sí Vk, Lake Louise: amerikai siker női lesiklásban (She)
dec. 1
23:03
Eredivisie: idegenben nyert a PSV, hatot vágott a Willem II (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a PSV idegenben Farfan 45. percben szerzett góljával verte a Graafschap Doetinchem együttesét.
dec. 1
23:25
Ligue 1: továbbra is nyeretlen otthon a PSG, döntetlen Lille-ben (She)
Nem sok babér termett az otthon játszó csapatoknak a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 16. fordulójában. A PSG továbbra is képtelen pontot szerezni hazai pályán, a Bajnokok Ligája-szereplésre hajtó Marseille nem bírt a Lille-lel.
dec. 1
23:48
Az amerikaiak legyőzték az oroszokat (Infostart)
Az Egyesült Államok nyerte idén a tenisz Davis Kupa-sorozatot.

2007. december 2. vasárnap

dec. 2
0:05
Tenisz, Davis-kupa: a páros és a végső siker is az amerikaiaké (She)
A Portlandben zajló Davis-kupa döntőben a szombati napon a párharc harmadik összecsapást követően el is dőlt a viadal: a nyitónapi két egyes-győzelmet követően a Bob és Mike Bryan (képünkön) alkotta amerikai duó is győzni tudott, így a zárónapi két egyes előtt együttesük már behozhatatlan előnyt szerzett Oroszországgal szemben.
dec. 2
7:06
Az MTK ott folytatta, ahol ősszel abbahagyta (Blikk)
Garami József tanítványai a bajnokság első félidejének megnyerése után a Ligakupa előrehozott első tavaszi fordulójában is parádéztak
dec. 2
7:08
Megvették a focimeccseket (Blikk)
Ki irányítja az európai futballt?
dec. 2
7:10
Menjenek külföldre a fiatal focisták! (Blikk)
"A labdarúgásunkban súlyos szakmai válság van."
dec. 2
7:12
Halmich győzelemmel búcsúzott (Blikk)
Visszavonult napjaink legnépszerűbb német bokszolója
dec. 2
7:24
Fejtágítás szövetségi kapitányoknak és játékvezetőknek (Behaviour)
A jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság tizenhat résztvevő válogatottjának szövetségi kapitánya, illetve a közreműködő játékvezetők egy-egy szemináriumon juthatnak majd hozzá a kontinenstornához kapcsolódó legfrissebb információkhoz, illetve ezeken értesülhetnek az aktuális irányelvekről.