Vízilabda: a horvátok ellen is hosszabbítás következik (She)
A magyar férfi vízilabda-válogatott a szerbek elleni elődöntőt követően a horvátok elleni bronzmeccsen is hosszabbításra kényszerül a málagai Eb-n.
júl. 13
21:18
Bronzérmes a Kemény-csapat (Infostart)
Bronzérmes lett a magyar férfi vízilabda-válogatott a malagai Európa-bajnokságon, mivel a helyosztón hosszabbításban 15-14-re nyert Horvátország ellen. Varga Dénes négy gólt lőtt, az utolsót három másodperccel a meccs vége előtt.
júl. 13
21:18
Vízilabda: nyert, és így harmadik a férfi válogatott (She)
A magyar férfi vízilabda válogatott hosszabbítást követően 15?14-re megverte a horvátokat a málagai Eb bronzmérkőzésén, így a harmadik helyen fejezte be a tornát.
júl. 13
21:36
Tenisz: hódmezővásárhelyi siker a csapatbajnokságon (She)
A férfiaknál sorozatban negyedszer a Hód TC nyerte a magyar tenisz csapatbajnokságot, amelyet Mogyoródon bonyolítottak le.
júl. 13
22:48
Vízilabda Eb: Montenegró a szerbeket megverve Európa-bajnok! (She)
Montenegró feltette az i-re a pontot, miután a málagai férfi vízilabda Európa-bajnokság döntőjében 6?5-re legyőzte a szerbeket, így első Európa-bajnokságát rögtön megnyerte.
júl. 13
23:24
Atlétika: Bolt a világ idei legjobbját futotta 200-on (She)
A jamaicai Usain Bolt a világ idei legjobbjának számító 19.67 mp-es eredménnyel nyerte a férfi 200 métert az athéni atlétikai Grand Prix-viadalon.