2012. november 10. szombat

nov. 10
12:38
Premjer-liga: Dzsudzsák gólpassza Priskinék ellen (She)
A Dzsudzsák Balázst végig a soraiban tudó Dinamo Moszkva hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Priskin Tamást 60 percen át foglalkoztató Alanyija Vlagyikavkazt az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. Kevin Kuranyi duplázott, a második találatnál Dzsudzsák Balázs adta a gólpasszt.
nov. 10
12:38
Komplikált meccs lesz - Marco Rossi (Agroinform)
A Honvéd öt nyeretlen mérkőzés után, felforgatott védelemmel próbálja legyőzni a Vasas-pályán újra otthonra találó Egert
nov. 10
12:54
Videó: Dzsudzsák Balázs gólpassza Kevin Kurányinak (She)
A Dinamo Moszkva–Alanyija Vlagyikavkaz orosz bajnoki labdarúgó-mérkőzésen Dzsudzsák Balázs gólpasszal járult hozzá a moszkvaiak győzelméhez (2–0). A magyar válogatott támadója a kétgólos Kevin Kurányi második találatát készítette elő, szögletből.
nov. 10
12:54
Doppingolt a volt világelső amerikai triatlonos (Metropol)
Négy évre eltiltották a versenyzéstől Mark Fretta amerikai triatlonost, mivel doppingolt.
nov. 10
12:54
Doppingolt a volt világelső amerikai triatlonos (Agroinform)
Mark Frettánál EPO-használat nyomait mutatták ki a véréből vett minta elemzésekor.
nov. 10
12:56
Franciaország: válogatott meghívó lett a szülinapi ajándék (She)
Didier Deschamps-nak, a francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának kényszerűségből változtatnia kellett az Olaszország elleni mérkőzésre összeállított keretén.
nov. 10
12:58
Triatlon: doppingolt az amerikaiak korábbi világelsője (She)
nov. 10
13:12
Női kézilabda: sima siófoki vereség az EHF-kupában (She)
Sima, 41–28-as vereséget a Siófok KC-Galerius Fürdő női kézilabdacsapata az EHF-kupa harmadik fordulójának első mérkőzésén az orosz GK Asztrahanocska otthonában, így a siófoki visszavágón nagyon nehéz dolga lesz Kiss Szilárd csapatának, ha a legjobb tizenhat közé szeretne kerülni.
nov. 10
13:12
100 éve született Barcs Sándor (Metropol)
1912. november 10-én született Barcs Sándor újságíró, politikus, labdarúgó sportvezető, az MTI egykori vezérigazgatója.
nov. 10
13:30
Nagy csatára számítunk a londoni derbin (Agroinform)
Mai tippünk szerint mindkét fél betalál a londoni rangadón, vagyis az Arsenal-Fulham találkozón.
nov. 10
13:32
Vlade Divac könnyedén megszerezheti Janicsot a szerbeknek (Agroinform)
A Szerb Olimpiai Bizottság újraválasztott elnökének presztízskérdés, hogy a kajakos szerb színekben versenyezzen.
nov. 10
13:48
Ázsiai BL: az Ulszan nyert, ott lehet a klub-vb-n - videó (She)
Az Ulszan Hyundai labdarúgócsapata nyerte meg az Ázsiai Bajnokok Ligáját, miután a döntőben 3–0-ra legyőzte az al-Ahlit.
nov. 10
13:48
Kikapott a Siófok Asztrahánban az EHF Kupában (Agroinform)
13 gólos vereséget szenvedett a Siófok az orosz Asztrahán vendégeként a 16 közé jutásért rendezett első mérkőzésen.
nov. 10
13:50
Paksi jelszó - győzelem, bármi áron! (Agroinform)
Tomiszlav Szivics odaszúrt egyet Prukner Lászlónak. Lehet, hogy ez is a taktika része?
nov. 10
14:06
NB I: Haladás-Újpest bajnoki élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 14. fordulójában az öt forduló óta nyeretlen Haladás az Újpestet fogadja. Kövesse a találkozót online szöveges közvetítésünk segítségével!
nov. 10
14:06
Hat magyar a Davis Kupa-díjazottak között (Agroinform)
A prágai DK-döntőn a 100. finálé alkalmából bevezetett Davis Kupa Életműdíjakat is kiosztják.
nov. 10
14:08
Alpesi sí: a német olimpiai bajnok nyerte a levi műlesiklást (She)
Maria Höfl-Riesch nyerte meg a szezon első műlesikló-világkupaversenyét a finnországi Leviben. A szám német olimpiai bajnoka 55 századdal előzte meg a hazai Tanja Poutiainent és 74-gyel a mindössze 17 éves amerikai Mikaela Shiffrint.
nov. 10
14:24
Öt éremmel zárta szereplését a magyar válogatott (Agroinform)
Negyedik alkalommal kerül megrendezésre a női ifjúsági és junior ökölvívó Európa-bajnokság.
nov. 10
14:42
Négy érmet nyert Hosszú Katinka Szingapúrban (Infostart)
Két aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot nyert Hosszú Katinka az első napon az úszók idei rövidpályás Világkupa-sorozatának utolsó állomásán, Szingapúrban.
nov. 10
14:42
Rövid pályás úszó-vk: Hosszú négy érmet nyert Szingapúrban (She)
Két aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot nyert Hosszú Katinka az első napon az úszók idei rövid pályás világkupa-sorozatának utolsó állomásán, Szingapúrban.
nov. 10
14:42
Hosszú négy éremmel indított (Metropol)
Két aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot nyert Hosszú Katinka Szingapúrban.
nov. 10
14:42
Hosszú négy éremmel indított Szingapúrban (Agroinform)
Két aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot nyert Hosszú Katinka a Vk-sorozat utolsó állomásán.
nov. 10
14:44
Brazília: Rogério Ceni még egy évig marad Sao Paulóban (She)
Rogério Ceni újabb egy évvel, 2013 decemberéig meghosszabbította szerződését a Sao Paulo labdarúgócsapatával.
nov. 10
14:44
Török Béla a kupaelődöntőben tér vissza (Agroinform)
Péntek éjfélkor járt le Török Béla féléves eltiltása, melyet doppingvétség miatt szabtak ki rá.
nov. 10
15:00
Primera División: csődvédelem alá kerülhet a Deportivo (She)
Csődvédelem alá kerülhet a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Deportivo La Coruna, miután a spanyol adóhivatal lefoglalta a klub minden bevételi forrását.
nov. 10
15:00
Büszke csapatára a Mainz trénere (Agroinform)
Tizenegy mérkőzést követően öt győzelemmel és 17 ponttal áll a Mainz a német labdarúgó-bajnokságban.
nov. 10
15:02
Nem akartuk ellőni az összes puskaporunkat - Kóger Dániel (Agroinform)
Kóger Dániel szerint a litvánok ellen minden harmadra úgy jött ki a csapat, hogy gólokat akar lőni.
nov. 10
15:18
Bundesliga 2.: a Kaiserslautern nem előzte vissza a Herthát (She)
A Kaiserslautern csak 1–1-es döntetlent ért el Paderbornban a német labdarúgó-bajnokság másodosztályának 13. fordulójában, így nem tudott fellépni a második helyre.
nov. 10
15:18
Lampard követi Drogbát, januárban Kínába szerződik (Agroinform)
Frank Lampard megegyezett a Guizhou Renhe vezérével, a Chelsea középpályása a kínai együttesnél folytatja karrierjét.
nov. 10
15:20
Női kézilabda: hatgólos érdi előnyi a metzi visszavágóra (She)
A női kézilabda EHF-kupa 3. fordulójában az ÉTV-Érd Budaörsön 37–31-re legyőzte a francia bajnokságban élen álló Metzet, így hatgólos előnnyel várja a visszavágót.
nov. 10
15:20
Dzsudzsák hajszálpontosan tekert Kuranyi fejére - videó (Agroinform)
A Dinamo Moszkva 2-0-ra legyőzte az Alanyija Vlagyikavkazt az orosz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.
nov. 10
15:22
Real Madrid: Higuaín hamarosan hosszabbíthat (She)
Spanyolországi jelentések szerint Gonzalo Higuaín, a Real Madrid labdarúgócsapatának argentin válogatott támadója a vártnál korábban, már a következő hetekben meghosszabbíthatja a szerződését.
nov. 10
15:36
Súlyemelő felnőttvilágcsúcs született az egyetemi vb-n (Infostart)
Felnőttvilágrekord született az egyetemisták és főiskolások Eilatban zajló súlyemelő világbajnokságán.
nov. 10
15:36
Női kézilabda: hatgólos érdi előny a metzi visszavágóra (She)
nov. 10
15:36
Marija Sarapova Moyo szigetén pihen - fotók (Agroinform)
Az orosz teniszezőnő Indonéziában múlatja az időt, facebook oldalán osztotta meg eddigi élményeit.
nov. 10
15:38
Sztojan Ivkovics a Videotont tartja az esélyesnek a KTE ellen (Agroinform)
Sztojan Ivkovics, a kecskeméti kosárcsapat vezetőedzője -a Videotont tartja a KTE elleni bajnoki esélyesének.
nov. 10
15:54
NB II, Nyugat: még mindig veretlen a Puskás Akadémia (She)
A Puskás Akadémia 3–1-re győzött a Tatabánya ellen idegenben a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 13. fordulójában. A 32. percben mindkét csapatból kiállított egy-egy játékost a bíró: a hazaiaktól Weitner Ádám, a vendégektől Papucsek Barna mehetett idő előtt zuhanyozni, miután előbbi lefejelte ellenfelét, utóbbi pedig törlesztett.
nov. 10
15:54
Győzelemmel tért vissza Höfl-Riesch (Agroinform)
A csípősérüléséből felépült német olimpiai bajnok nyerte a nők első műlesikló Világkupa-versenyét a finnországi Leviben.
nov. 10
15:56
NB II, Kelet: kikapott a Szpari, a Mezőkövesd és a Vasas is (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 13. fordulójában szombaton nem sok babér termett az idegenben pályára lépő csapatoknak. A Véber György irányította Mezőkövesd, az élmezőnyben állomásozó Nyíregyháza és a feljutásra pályázó Vasas is otthonától távol szenvedett vereséget. Az Orosháza három nyeretlenül megvívott mérkőzés után legyőzte a sereghajtó Kazincbarcikát, míg a Putnok minimális…
nov. 10
15:56
Kettős emberelőnyben, szenvedve nyert a Haladás (Agroinform)
A Haladás otthonában 2-0-s vereséget szenvedő Újpestből két játékost is kiállított a játékvezető kezezés miatt.
nov. 10
15:58
NB I: a Haladás kicsikarta a győzelmet az Újpest ellen (She)
A labdarúgó NB I 14. fordulójában az öt forduló óta nyeretlen Haladás az Újpestet fogadta, és rengeteg helyzet kihagyása után egy tizenegyessel a 69. percben előnybe került. A végén a kilenc főre fogyatkozó Újpest rohamozott, de a Haladás már nem engedte ki a kezéből a három pontot, sőt, a legvégén Kenesei Krisztián is betalált.
nov. 10
15:58
Visszaveri-e az MTK az ETO ostromát? (Agroinform)
A Garami József, Pintér Attila-duó egyszer már a csúcsra vezette csapatát, nyolc évvel később külön-külön próbálkoznak.
nov. 10
16:00
Championship: Futácsék nem bírtak a Nottinghammel (She)
Az angol labdarúgó-másodosztály 16. fordulójában Futács Márkó együttese, a Leicester City hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Nottingham Foresttel. A magyar támadó a kispadon foglalt helyet, játéklehetőséget nem kapott.
nov. 10
16:12
NB I: Eger-Honvéd és Paks-Kaposvár bajnoki élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 14. fordulójában az Eger Budapesten, a Vasas pályáján fogadja a Budapest Honvédot, míg az MVM Paks a Kaposvárt látja vendégül. Kövesse a találkozókat online szöveges közvetítésünk segítségével!
nov. 10
16:12
Tatabányán nyert rangadót a Puskás Akadémia, simán kikapott a Vasas (Agroinform)
A Nyugati csoportban listavezető Puskás Akadémia egygólos hátrányról fordítva győzött Tatabányán.
nov. 10
16:14
Videó: Reus szabadrúgásával vezet a Dortmund (She)
A Borussia Dortmund megszerezte a vezetést Marco Reus góljával az Augsburg ellen. Reus szabadrúgásból, éles szögből rúgta a kapuba a labdát.
nov. 10
16:14
A bajnokságban is visszatérne a helyes útra a Juventus (Agroinform)
Ezen a hétvégén a 11. fordulót bonyolítják le a Serie A-ban, mi pedig ismét felhívjuk a figyelmetek néhány érdekességre.
nov. 10
16:16
MotoGP: Stoner a harmadik helyről rajtol a búcsúfutamán (She)
Casey Stoner a harmadik rajtkockából indulhat a gyorsaságimotoros-vb idényzáróján, a Valenciai Nagydíjon a királykategóriában.
nov. 10
16:16
Hatgólos előnyt szerzett az Érd a Metz ellen (Agroinform)
Hat góllal győzött az Érd idehaza a Metz ellen a női kézilabda EHF Kupában, a 16 közé jutásért rendezett első meccsen.
nov. 10
16:18
Jégkorong: a hollandok a litvánokat is kitömték (She)
A Budapesten zajló olimpiai előselejtező második fordulójában a holland jégkorong-válogatott a második harmadban mutatott gólerős játékával kiütötte Litvániát. A házigazda magyar együttes 17:30-tól játszik Horvátország ellen, az összecsapást a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti!