2012. november 25. vasárnap

nov. 25
13:12
Videó: Bogdán büntetőt védett, majd az ismétlést is bravúrral hárította (She)
Az angol másodosztályú bajnokin a Bolton 1–1-es döntetlent játszott idegenben a Brightonnal. A találkozón Bogdán Ádám kivédett egy büntetőt,majd  a kipattanó utáni ismétlést is óriási bravúrral hárította. Tekintse meg a magyar válogatott kapus nagy védéseit!
nov. 25
13:12
Hosszú Katinka két számban is döntős (Metropol)
Hosszú a 400 méter vegyesen és a 200 méter gyorson is magabiztosan szerezte meg a délutáni döntőben való szereplés jogát.
nov. 25
13:14
NB II, Nyugat: Kaposváron nyert a Kozármisleny (She)
A Kozármisleny magabiztos győzelmet aratott Kaposváron a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 15. fordulójában.
nov. 25
13:14
Tornagyőztes a magyar válogatott (Metropol)
A magyar női kézilabda-válogatott fölényes győzelmet aratott a holland együttes felett.
nov. 25
13:16
Polgár Judit-Magnus Carlsen döntő lesz (Metropol)
Polgár Judit látványos meccsen szerezte meg a másik finálés helyet a Mexikói Autonóm Állami Egyetemen.
nov. 25
13:24
Magnus Moan duplázni tudott Lillehammerben (Agroinform)
Két nap alatt két Világkupa versenyt nyert meg a norvég Magnus Moan - ráadásul hazai közönség előtt.
nov. 25
13:26
Kaposváron nyert a Kozármisleny (Agroinform)
A Kozármisleny magabiztos győzelmet aratott Kaposváron a labdarúgó NB II 15. fordulójának vasárnapi játéknapján.
nov. 25
13:30
Északi összetett: Moan duplázott Lillehammerben (She)
A norvégiai Lillehammerben folytatódott az északi összetett versenyzők világkupa-sorozata. A vasárnapi büntetőkörös versenyt – a szombati Gundersenhez hasonlóan – a norvég Magnus Moan nyerte meg honfitársa, Haavard Klemetsen és a német Eric Frenzel előtt.
nov. 25
13:32
Videó: Dzsudzsák asszisztja is kellett a Dinamo sikeréhez (She)
A Dinamo Moszkva 5–1-es győzelmet aratott a Szpartak Moszkva elleni városi rangadón a Luzsnyiki Stadionban az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában, Dzsudzsák Balázs gólpasszt adott a meccsen. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
nov. 25
13:42
Nemes bosszút álltak Dzsudzsákék a Szpartakon - videó (Agroinform)
A Dinamo Moszkva kiütéses, 5-1-es győzelmet aratott a Szpartak Moszkva otthonában.
nov. 25
13:48
Sífutás: mindkét váltót a norvégok nyerték meg a gälliveri vk-n (She)
A svédországi Gälliverben a férfiak 4x7.5 km-es, illetve a hölgyek 4x5 km-es váltóversenyével folytatódott a sífutók világkupa-sorozata. A győzelmet mindkét nemnél a norvégok szerezték meg nagy fölénnyel a házigazda svédek előtt.
nov. 25
13:48
Lékó ismét remizett (Metropol)
A magyar nagymester a 30. lépésben állapodott meg remiben a kubai Leinier Dominguez Perezzel.
nov. 25
13:50
Premjer-liga: Emerytől elköszöntek a Szpartak vezetői (She)
A Szpartak Moszkva labdarúgócsapatának vezetői menesztették Unai Emery vezetőedzőt a Dinamo Moszkvától elszenvedett vasárnapi 5–1-es vereség után.
nov. 25
14:00
Anderson volt a fordításunk kulcsa - Ferguson (Agroinform)
A második félidő elején hátrányba került, de nyolc perc alatt három gólt szerezve fordított az MU a QPR otthonában.
nov. 25
14:06
Sakk: Lékó Péter ismét remizett a taskenti GP-n (She)
Csakúgy, mint az első három körben, a vasárnapi negyedik fordulóban is döntetlent ért el Lékó Péter a sakk Grand Prix-sorozat taskenti versenyén.
nov. 25
14:08
Primera División: a Getafe két góllal nyert Barcelonában (She)
A Getafe 2–0-ra győzött az Espanyol ellen idegenben a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában.
nov. 25
14:10
Teke: Szegedi előny a BL-ben, a Zalaegerszeg kikapott (She)
Egy győzelemmel és egy vereséggel zárták a magyar csapatok a teke Bajnokok Ligája legutóbbi versenynapját.
nov. 25
14:18
Tovább tart az Espanyol mélyrepülése (Agroinform)
A sereghajtó Espanyol kétgólos vereséget szenvedett a vendég Getafétól a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában.
nov. 25
14:20
Dzsudzsákék győzelme Emery állásba került (Agroinform)
A Szpartak Moszkva vezetői menesztették Unai Emery vezetőedzőt a Dinamo Moszkkva elleni 5-1-es hazai vereség után.
nov. 25
14:36
EL-siker után a bajnokságban is nyerhet a Fenerbahce (Agroinform)
Vasárnap a török bajnokság 13. fordulójában rendezendő Fenerbahce-Genclerbirligi mérkőzésre ajánlunk tippet.
nov. 25
14:38
Péppé verte egymást Guerrero és Berto - videó (Agroinform)
Az amerikai Robert Guerrero, honfitársa, Andre Berto ellen védte meg a WBC váltósúlyú világbajnoki címét.
nov. 25
14:40
Igazi csapás ez a vereség - Iker Casillas (Agroinform)
Harmadik vereségét szenvedte el a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban, ezúttal a Betis otthonában bukott.
nov. 25
14:42
Eredivisie: Németh gólpasszt adott, az Ajax a hajrában fordított (She)
A holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 14. fordulójának vasárnapi mérkőzésén az Ajax két hajrában szerzett góllal fordított a Roda otthonában. Pedig az amszterdamiak nem brillíroztak az első félidőben, a Németh Krisztiánnal felálló Roda az első negyedóra végén megszerezte a vezetést, miután az Ajax a saját térfelén vesztett labdát, majd Németh gólpasszt adott társának.
nov. 25
15:12
Filkorék két büntetővel nyertek a Modena ellen (Agroinform)
A Bari 2-0-s győzelmet aratott a Serie B 16. fordulójában a Modena ellen. Filkor Attila a kispadon ült a hazaiaknál.
nov. 25
15:14
Hiába Németh gólpassza, a hajrában fordított az Ajax (Agroinform)
A Roda sokáig vezetett, de az Ajax két gólt szerzett a hajrában és győzött a holland bajnokság 14. fordulójában.
nov. 25
15:16
Rosszkor rossz helyen, avagy miért tömheti ki a Knicks a Pistonst? (Agroinform)
Vasárnap hat mérkőzéssel folytatódik az NBA, mi pedig a Knicks-Pistons találkozóra ajánlunk egy tippet.
nov. 25
15:18
Videó: Iker Casillas dekázva menekült a szorult helyzetből (She)
A Real Madrid 1–0-s vereséget szenvedett a Betis vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. Az első félidő 43. percében Iker Casillas került szorult helyzetbe egy hazaadást követően, de végül néhány dekázás után el tudta rúgni a labdát a kapuja elől. Tekintse meg a jelenetet!
nov. 25
15:18
Kozák Danuta a BSE-hez vagy a KSI-hez szerződhet (Agroinform)
Amennyiben a Fővárosi Önkormányzat megadja a kellő támogatást, a BSE szerződtetheti az olimpiai bajnok kajakost.
nov. 25
15:20
NB II: idegenben nyert a Csákvár és a Haladás II (She)
Az NB II őszi utolsó, 15. fordulójában a Nyugati csoport délutáni mérkőzésein két vendégsiker született, a Csákvár a BKV Előre, míg a Haladás II a Veszprém otthonában győzött egygólos különbséggel. Az újonc csákváriak ezzel osztályozós pozícióban telelnek, a 0–0-s állásnál büntetőt hibázó Veszprém viszont a várakozástól jócskán elmaradva csak a tizedik helyről várhatja a tavaszi folytatást.
nov. 25
15:30
Wenger a fáradtságra fogta a pontvesztést (Agroinform)
Az Arsenal csupán egy gólt szerzett a legutóbbi három idegenbeli mérkőzésén a Premier League-ben.
nov. 25
15:32
Az Ajax a hajrában fordított Németh Krisztiánék ellen (Agroinform)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában az Ajax a hajrában nyert idegenben a Roda ellen.
nov. 25
15:48
Az NFC tavalyi playoff-párosításai borzolják a kedélyeket a héten - NFL beharangozó (Agroinform)
A Green Bay a címvédő otthonába látogat, míg a Saints a San Franciscót fogadja a 12. hét rangadóin.
nov. 25
15:50
A Szeged átlövőjének bokasérülése valószínűleg nem súlyos (Agroinform)
Jonas Larholm a Barcelona elleni meccs utáni vacsorán rá tudott lépni a lábára, valószínűleg játszhat a Zagreb ellen.
nov. 25
15:52
Sousa a dobogóra telefonálhatja a Videotont (Agroinform)
A fehérváriak eltiltott edzőjük távollétében sem hibázhatnak Pápán, ha a dobogóra akarnak lépni. Márpedig ez a céljuk.
nov. 25
15:54
Síugrás: nem kellett sokat várni Schlierenzauer idénybeli első győzelmére (She)
A norvégiai Lillehammerben folytatódott a síugrók világkupa-sorozata, ahol vasárnap nagysáncon rendeztek egyéni versenyt. A győzelmet az osztrák Gregor Schlierenzauer szerezte meg a norvég Anders Fannemelt és az ugyancsak osztrák Thomas Morgensternt megelőzve.
nov. 25
15:54
Nem lehetek a PSG csapatkapitánya - Ibrahimovic (Agroinform)
A svéd szerint olyan játékosnak kell viselnie a karszalagot, aki hosszabb távon elkötelezte magát az együttesnél.
nov. 25
15:56
Videó: Felipe Melo vészkapusként hárított 11-est (She)
A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a Galatasaray idegenben nyert 1–0-ra az Elazigspor ellen. A találkozó 89. percben piros lapot kapott a vendégek kapusa, Fernando Muslera, így a Juventus korábbi játékosa, Felipe Melo állt a kapuba, és kivédte Goksu Türkdogan tizenegyesét, hozzásegítve csapatát a három ponthoz. Tekintse meg a jelenetet!
nov. 25
15:56
Arséne Wenger már januárban lecsapna Huntelaarra (Agroinform)
A lejáró szerződésű holland támadóért 6 millió fontot adna az Arsenal a téli átigazolási időszakban a Schalkénak.
nov. 25
15:58
Bundesliga 2.: a Hertha két ponttal a Braunschweig mögött (She)
Vasárnap három mérkőzéssel zárult a német labdarúgó-másodosztály (Bundesliga 2.) 15. fordulója, totós nyelven szólva az eredménysor: 1, x és 2.
nov. 25
16:06
Bognár György és Lipcsei Péter csapata is nyert (Agroinform)
A Csákvár, a Haladás második csapata és a Kazincbarcika is idegenben győzött a labdarúgó NB II 15. fordulójában.
nov. 25
16:08
Többen is a szintjük alatt futballoztak - Lipcsei Péter (Agroinform)
A Ferencváros Hakola tizenegyesgóljával 1-0-ra nyert a Szolnok ellen az NB II Keleti csoportjában.
nov. 25
16:12
Rövid pályás úszó Eb: két magyar érem női 400 vegyesen (She)
Hosszú Katinka a második, Jakabos Zsuzsanna a harmadik helyen végzett a 400 méter vegyes vasárnap délutáni döntőjében a franciaországi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon. A győzelmet a brit Hannah Miley Európa-rekorddal szerezte meg.
nov. 25
16:14
NFL: Giants-Packers a 12. forduló rangadója - program (She)
A hálaadás napi három mérkőzés után vasárnap további 12 mérkőzéssel folytatódik az NFL alapszakasza, amely a 3. forduló óta először a teljes mezőnyt felvonultatja. A szabadságolások vége egyben azt is jelenti, hogy az alapszakasz hajrájába lépett a 32 csapatos mezőny.
nov. 25
16:16
Rövid pályás úszó Eb: 200 mellen Verrasztó Dávid 8. lett (She)
Verrasztó Dávid a 8. helyen végzett a 200 méter mell vasárnap délutáni döntőjében a franciaországi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon. Az aranyérmet az orosz Vjacseszlav Szinkevics szerezte meg.
nov. 25
16:18
Rövid pályás úszó Eb: Hosszú Katinka 8. lett 200 gyorson (She)
Hosszú Katinka ismét a medencében: a Chartres-ban három aranyat nyerő magyar sportoló a 8. helyen végzett a 200 méter gyors vasárnap délutáni döntőjében a franciaországi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon. A francia Camille Muffat lett az aranyérmes.
nov. 25
16:24
Felgördül a függöny - parádés szezonzárót ígér az F1 (Agroinform)
Schumacher és Hamilton búcsúzik, Alonso és Vettel vb-t nyerne, a száraz verseny pedig gyakorlatilag kizárható. Izgalom.
nov. 25
16:26
Ferguson, Mourinho és Ronaldo Manchesterben tárgyalt (Agroinform)
A Manchester City-Real Madrid BL-mérkőzés előtt számos illusztris vendég látogatta meg a spanyol csapatot.
nov. 25
16:42
Walesi döntetlenjével az alsóházban maradt a Liverpool (Agroinform)
A Vörösök ugyan nyolc forduló óta veretlenek a Premier League-ben, de ezalatt csak háromszor nyertek.
nov. 25
16:44
Horvát Kupát nyertek a Varga testvérek a Rijekával (Agroinform)
Első trófeáját szerezte meg Varga Dániel és Varga Dénes azóta, hogy együtt a horvát Primorje Rijekához igazoltak.
nov. 25
16:46
Öt nyeretlen meccs után megint a Bordeaux-t verte a francia bajnok (Agroinform)
A Montpellier legutóbb a Ligakupában, közel egy hónapja győzött, akkor is a Bordeaux ellen.