2012. december 26. szerda

dec. 26
19:15
Videó: Geráék ellen komikus öngólt szerzett a QPR kapusa (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójában Harry Redknapp tíz veretlen december 26-i PL-mérkőzést követően újra alulmaradt, ezúttal a QPR élén – Gera Zoltán együttese (West Brom) viszont az utóbbi 47 idegenbeli bajnokiján 45. alkalommal sem tudta megőrizni a kapuját a góltól. De a WBA legalább nyert (1–2). A magyar légiós végigjátszotta a találkozót, amelyen a hazaiak…
dec. 26
19:33
Rooney térdsérülése miatt kihagyja a kritikus időszakot (Agroinform)
A szombati edzésen szalagsérülést szenvedett Rooney várhatóan két-három hétig nem léphet pályára.
dec. 26
19:35
A Chelsea-nél nem tartanak igényt Lampardra (Agroinform)
Brit sajtóértesülés szerint a 34 éves ikon a téli átigazolási időszakban elhagyhatja az együttest.
dec. 26
19:51
Egy hatalmas bírói tévítéletnek köszönhetően a Ljubljana ismét győzni tudott Fehérváron (Agroinform)
A bírók elvették Kovács Csaba második gólját a meccsen, utána pedig a Ljubljana fordított és nyert 2-1-re.
dec. 26
19:53
Hiába vezetett háromszor a Newcastle, a végén a United örülhetett - videó (Agroinform)
A listavezető Manchester United fantasztikus mérkőzésen, hazai környezetben 4-3-ra győzött a Newcastle United ellen.
dec. 26
20:09
A Man United elrontotta a Szarkák karácsonyát (Infostart)
A hagyományoknak megfelelően bajnoki fordulót tartottak az angol Premier League-ben karácsony második napján, a "csomagos napon". A Manchester United növelte előnyét városi vetélytársával szemben.
dec. 26
20:09
NFL: RGIII-ék Romóék ellen az év utolsó meccsén, brutális sérülések (She)
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2012-es alapszakaszának utolsó mérkőzésén a Dallas Cowboys a Washington Redskinst fogadja.
dec. 26
20:21
Halálra gázolták a világjáró japán kerékpárost (Metropol)
Kínából indulva Közép-Ázsián át a Kaukázusba és Törökországba biciklizett, most Oroszországban járt.
dec. 26
20:45
Anglia: 4-2-es siker után rúgták ki a Nottingham menedzserét (She)
Karácsonyi edzőváltás az angol labdarúgás második vonalában (Championship): a Nottingham Forest vezetősége bejelentette, hogy azonnali hatállyal menesztette Sean O'Driscoll menedzsert.
dec. 26
20:45
Egy amatőr klub is megkaphatná a Stanley-kupát (Agroinform)
Egy kanadai politikus szerint a Stanley-kupa nem az NHL sajátja, úgyhogy egy amatőr kanadai klubnak is kiosztható a díj.
dec. 26
20:47
A Chelsea után a Spurs is megruházta az Aston Villát - videó (Agroinform)
Gareth Bale mesterhármast szerzett a gólgyártást a szünet után beindító londoniaknál.
dec. 26
21:03
Videó: A második harmadot elkönnyelműsködtük - Énekes Lajos (She)
A Sapa Fehérvár AV 19 férfi jégkorongcsapata az EBEL alapszakaszában hazai pályán ismét vereséget szenvedett az Olimpija Ljubljanától – ezúttal 2–1-re nyertek a vendégek. A Fehérvár 1–0-ra vezetett, a második gólját azonban bizarr közjáték után nem adták meg, és az utolsó negyedórában a szlovén csapat meg tudta fordítani a mérkőzést. Az NSO Tv-nek Sofron István, Kovács Csaba és Énekes Lajos…
dec. 26
21:03
Korábbi játékosa szomorította a Cityt - videó (Agroinform)
Elszenvedte első idegenbeli vereségét a címvédő: Roberto Mancini alakulata 1-0-ra kapott Sunderlandben.
dec. 26
21:21
Videó: nem minden gól, ami annak látszik - a Volán meg nem adott találata (She)
A Sapa Fehérvár AV 19 férfi jégkorongcsapata az EBEL alapszakaszában hazai pályán ismét vereséget szenvedett az Olimpija Ljubljanától – ezúttal 2–1-re nyertek a vendégek. A Fehérvár 1–0-ra vezetett, a második gólját azonban bizarr közjáték után nem adták meg, és az utolsó negyedórában a szlovén csapat meg tudta fordítani a mérkőzést. Tekintse meg a meg nem adott találatot!
dec. 26
21:21
A Bundesliga lehet a karrierem csúcsa - Korcsmár Zsolt (Agroinform)
A 14-szeres válogatott védő a Hathárom TV-nek elmondta, aktuális számára a klubváltás.
dec. 26
22:15
Gyermekáldással hangolt a Négysáncversenyre az olimpiai bajnok (Agroinform)
Megkésett karácsonyi ajándékként egy kislány érkezett a Morgenstern családba - a boldog családfő büszke első gyermekére.
dec. 26
22:33
Karácsony alatt hunyt el az oslói olimpia műlesikló bajnoka (Agroinform)
Nyolcvannégy éves korában hunyt el az 1952-es oslói téli olimpia műlesikló bajnoka, az osztrák Othmar Schneider.
dec. 26
22:51
A Stoke megerőltetés nélkül győzte le a Liverpoolt (Agroinform)
A Vörösök már a második percben vezettek, ám a Fazekasok tíz perc alatt fordítottak, és lelkesen futballozva nyertek.
dec. 26
23:09
Skócia: sima Celtic-győzelem a sereghajtó otthonában (She)
A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójában a listavezető Celtic 2–0-ra legyőzte idegenben a sereghajtó Dundee otthonában.
dec. 26
23:09
A Volán megóvja a Ljubljana elleni mérkőzést (Agroinform)
A fehérváriaktól a harmadik harmad elején elvettek a bírók egy szabályos találatot, ezután az Olimpija fordítani tudott.
dec. 26
23:11
Parkolóvá varázsolják az autópálya egy részét az osztrákok (Agroinform)
A tömeg kezelésének egy különleges és előretekintő módját választották a semmeringi alpesi sí verseny szervezői.
dec. 26
23:27
Ökölvívás: Egyre biztosabb a Mayweather-Guerrero (She)
Ugyan hivatalos bejelentés még nem történt, de a különféle interjúkban elejtett célzásokból egyértelműen arra lehet következtetni, hogy május 4-én a WBA nagyváltósúlyú „reguláris” világbajnokával, az amerikai Austin Trouttal csaphat össze Saúl Álvarez.
dec. 26
23:27
Ilyen műhiba a mesében nincsen, ezt a gólt vették el a Fehérvártól - videó (Agroinform)
A Fehérvár - Ljubljana EBEL mérkőzésen a magyar csapat egy szabályos gólját még a videó elemzése után sem adták meg.
dec. 26
23:29
Labdarúgás: Ibrát lenyűgözte Verratti tehetsége (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Paris Saint-Germain svéd világklasszisát, Zlatan Ibrahimovicot lenyűgözte a fiatal olasz csapattársa, Marco Verratti.