2013. április 11. csütörtök

ápr. 11
16:06
BL: a Real-szurkolók a Barcát akarják a négy között (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája tegnapi elődöntőit követően Németországban és Spanyolországban a különböző sportoldalakon már számos szavazás indult a folytatás kapcsán. Az elődöntők párosítására ugyanúgy lehet voksolni, ahogy a végső győztesre is.
ápr. 11
16:06
Német-spanyol BL-háború (Blikk)
Már a mai sorsolás előtt biztos: a focikupa elődöntőjében és fináléjában szuperrangadók lesznek.
ápr. 11
16:08
Idióta frizurát csináltatott Alonso (Blikk)
Sanghaj – Forma–1-es autóba ül Jim Carrey (51)? A látszat persze csal, csak annyi történt, hogy a kanadai színészre hajaz Fernando Alonso (31): a kétszeres világbajnok pilótának hasonló a frizurája, mint amilyen az 1994-ben bemutatott Dumb és Dumber - Dilibogyók című film főszereplőjének volt.
ápr. 11
16:15
Új ügyvezető a Videoton élén (Agroinform)
Május 1-től Balogh Attila váltja Tassy Márkot a Videoton ügyvezetői székében.
ápr. 11
16:24
PL: a nyártól minden stadionban alkalmazzák a „sólyomszemet” (She)
A Premier League klubjai megszavazták a gólvonal-technológia alkalmazását, így a következő szezontól az angol bajnokságban is bevezetik a rendszert.
ápr. 11
16:24
Cserepeket pakol Tévez (Blikk)
Manchester – A sorozatos közlekedési szabálysértések, gyorshajtások és jogosítvány nélküli vezetés miatt 250 óra közhasznú munkára ítélt Carlos Tévez (29) megkezdte büntetése letöltését.
ápr. 11
16:33
A tisztes helytállás a cél a divízió I-es világbajnokságon (Agroinform)
Nincs konkrét elvárás a budapesti vb-n, az eredménytől függetlenül a közönség kiszolgálása a cél.
ápr. 11
16:35
Szélesi a csapat stabilitását dicséri (Agroinform)
Az Újpest saját nevelésű, tavaly visszatért védője Kecskemétre is három pontért utazik a lilákkal.
ápr. 11
16:37
Bajor lecke Olaszországnak - meccselemzés, Juventus-Bayern (Agroinform)
Jupp Heynckes együttese ismét túljárt Antonio Conte eszén, akinek csapata otthon sem bírta irányítani a mérkőzést.
ápr. 11
16:39
A Premier League-ben bevezetik a sólyomszemet (Agroinform)
A rendszert alkalmas arra, hogy megállapítsa, a labda teljes terjedelmével áthaladt-e a gólvonalon.
ápr. 11
16:42
Real Madrid: Casillas már kapott ajánlatokat - sajtóhír (She)
A madridi érdekeltségű As napilap értesülései szerint a Real Madrid labdarúgócsapatának világ- és Európa-bajnok kapusa, Iker Casillas már kapott ajánlatokat más kluboktól az után, hogy Diego López érkezésével a kispadra szorult klubjában.
ápr. 11
16:51
Nagy élmény lesz a budapesti világbajnokság - Szélig Viktor (Agroinform)
Szélig Viktornak ez lesz a 21. világbajnoksága a magyar jégkorong-válogatottal.
ápr. 11
16:53
Bemutatjuk a legújabb ezredest – 23. heti erőrangsor (Agroinform)
Heti rovatunkban Rick Adelman karrierjére tekintünk vissza, aki edzőként a héten szerezte meg 1000. győzelmét.
ápr. 11
17:00
Videó: fölé - öt méterről sem találta el a kaput a fluminensés (She)
Öt méterről lőtt nagyon fölé Rafael Sóbis, a Fluminense labdarúgója a Grémio elleni mérkőzésen a Libertadores-kupában. A második félidő 10. percében lőhetett a majdnem üres kapura, de rúgása után a labda messze fölé szállt.
ápr. 11
17:00
Műfüves focipályát avattak Borsodban (Metropol)
A Múcsonyon átadott pályát a Sajóvölgye Focisuli keretei között közel 2000 gyerek használhatja majd.
ápr. 11
17:09
Wilshere és Walcott a hétvégén visszatérhet (Agroinform)
Felépült az Arsenal két kulcsembere, a szombati, Norwich elleni bajnokin valószínűleg mindketten pályára léphetnek.
ápr. 11
17:11
Ezért tartják puhánynak Brook Lopezt - videó (Agroinform)
Brook Lopez nem a kiváló védőmunkájáról híres, ezt legutóbb Brandon Bass használta ki.
ápr. 11
17:18
F1: Schumi biztonsági nagykövet lesz a Mercedes-Benznél (She)
A hétszeres Formula–1-es világbajnok Michael Schumacher a Mercedes-Benz autógyár biztonsági nagykövete lesz.
ápr. 11
17:18
Schumacher biztonsági nagykövet lesz (Metropol)
A hétszeres Forma-1-es világbajnok a Mercedes-Benz autógyár biztonsági nagykövete lesz.
ápr. 11
17:27
Ismét hibáztak a bukik - tovább veretjük a Körmendet (Agroinform)
Már most érdemes arra fogadni, hogy a tavalyi bajnok Szolnok szombaton ellátja a vasiak baját.
ápr. 11
17:36
BL: már 200 ezer jegyet igényeltek a Bayern-szurkolók (She)
Egy nappal a Juventus ellen sikeresen megvívott negyeddöntős párharc után már több mint kétszázezer jegyet igényeltek a szurkolók a Bayern München Bajnokok Ligája elődöntőjének németországi összecsapására.
ápr. 11
17:36
Már 200 ezer jegyet igényeltek a Bayern-szurkolók (Metropol)
Az Allianz Arénába 69 ezren férnek el, a klubnak 39 500 bérletese van, így csak a legszerencsésebbek tekinthetik meg az elődöntőt.
ápr. 11
17:45
Az Arsenal és a Liverpool már bejelentkezett Casillasért? (Agroinform)
Az As szerint Angliából már kapott ajánlatot a sérüléséből nemrég felépült, ám a kispadra szorult kapus.
ápr. 11
17:54
El: Paulo Ferreira és Aké is a Chelsea kezdőjében (She)
Ma este rendezik a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóit. A 18 órakor kezdődő összecsapáson a Rubin Kazany Moszkvában, a Luzsnyiki Stadionban fogadja a Chelsea-t, amely a 2008-as BL-döntőben ugyanitt vérzett el a Manchester Uniteddel szemben. Az aktuális BL-címvédőnél a veterán portugál, Paulo Ferreira és a fiatal holland, Nathan Aké is a kezdőben kapott helyet.
ápr. 11
17:56
Atlétika: Iszinbajeva májusban, Sanghajban kezdi a szezont (She)
A májusi sanghaji Gyémánt-liga-versenyen kezdi a szabadtéri szezont Jelena Iszinbajeva, a női rúdugrás világcsúcstartója, aki a fedett pályás idényben egyáltalán nem versenyzett.
ápr. 11
17:58
Videó: legyen ön is Mandzukic! Így fejelt gólt a Juvénak (She)
Mario Mandzukic szerezte az első gólt a Bayern Münchenben a Juventus ellen a Bajnokok Ligája szerdai visszavágóján a negyeddöntőben. A horvát támadó egy kipattanót fejelt a kapuba előrevetődve. Az alábbi számítógépes film több szemszögből is bemutatja a gólt, az egyikben Manzukic szemszögéből követhetjük nyomon a találatot.
ápr. 11
18:00
Dopping: pozitív az Eb-győztes orosz kerékpáros tesztje (She)
Pozitív lett Valerij Kajkov Európa-bajnok orosz pályakerékpáros doppingtesztje. Kajkov a tavalyi kontinensviadalon az üldözéses csapatversenyben arany-, a Madison számban pedig ezüstérmet nyert.
ápr. 11
18:03
Iszinbajeva májusban, Sanghajban kezdi a szezont (Agroinform)
A női rúdugrás világcsúcstartója a fedettpályás idényben egyáltalán nem versenyzett.
ápr. 11
18:05
Íme, Kobe Bryant szezoncsúcsa - videó (Agroinform)
Kobe Bryant szezoncsúcsot jelentő 47 pontot szerzett a Portland Trail Blazers elleni találkozón.
ápr. 11
18:12
El: Rubin Kazany-Chelsea élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján a Rubin Kazany az első mérkőzésen 3–1-es győzelmet arató Chelsea-t fogadja a moszkvai Luzsnyiki Stadionban. Kövesse nyomon a mérkőzést percről percre frissülő szöveges tudósításunk segítségével!
ápr. 11
18:21
Már 200 ezer jegyet igényeltek a Bayern-szurkolók az elődöntőre (Agroinform)
Az Allianz Arénába 69 ezren férnek el, a 39 500 bérletesen kívül csak a legszerencsésebbek lehetnek jelen.
ápr. 11
18:30
BL: Ha Messi a PSG-ben lett volna, 6-0-ra nyerünk - Leonardo (She)
Két döntetlennel, idegenben szerzett kevesebb góllal esett ki a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a francia PSG a spanyol favorit Barcelona ellen. A párizsiak brazil sportigazgatója, Leonardo szerint Lionel Messi bizonyult a mérleg nyelvének, és szerinte amennyiben náluk játszott volna, akkor 6–0-ra ők győznek, nem adják ikszre a meccset...
ápr. 11
18:32
Videó: túlórázhat a Basel és a Tottenham - El-gólok (She)
Az alábbi összeállításban a labdarúgó Európa-liga csütörtöki negyeddöntőinek góljait tekintheti meg!
ápr. 11
18:39
Létezik ilyen kosár? - videó (Agroinform)
John Wall bámulatos kosarat szerzett a címvédő ellen.
ápr. 11
18:41
Jó lenne újra érmet szerezni, bízom Évában - Csernoviczki Csaba (Agroinform)
Éva lánya évek óta szállítja az érmeket, így a mesteredző joggal bízik a sikeres szereplésben a budapesti Eb-n is.
ápr. 11
18:48
Motorsport: Talmácsi indulhat a hétvégi futamon (She)
Talmácsi Gábor rajthoz állhat a szupersport-világbajnokság második, április 14-i futamán, az Aragóniai Nagydíjon. A magyar motoros ugyanis megkapta az engedélyt az orvosoktól.
ápr. 11
18:48
Nem súlyosbodott Messi sérülése (Metropol)
Messi sérülten is hozzá segítette együttesét az 1-1-es döntetlenhez, ezzel pedig a továbbjutás kiharcolásához.
ápr. 11
18:57
Nem súlyosbodott Messi sérülése (Agroinform)
A 25 éves futballista egy hete Párizsban sérült meg, a visszavágón hozzásegítette együttesét a továbbjutáshoz.
ápr. 11
18:59
Idegesség ide, Navarro oda, csodás harcban döntőbe jutott a Győri ETO! (Agroinform)
Tíz perccel a vége előtt még a román Oltchim Valcea vezetett 23-17-re, de a Győr egy góllal megnyerte a párharcot.
ápr. 11
19:06
Bundesliga: a Freiburg házi gólkirályával erősít a Gladbach (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Borussia Mönchengladbach hivatalos honlapján bejelentette, hogy négyéves szerződést kötött a Freiburg támadójával, Max Kruséval.
ápr. 11
19:06
Kortalan a jégkorong-válogatottunk (Blikk)
Budapest - Sille Tamás (43), a Sapa Fehérvár AV19 védője már javában kergette a korongot és jónéhány bajnoki mérkőzést maga mögött tudott, amikor Nagy Krisztián (18), a Miskolci Jegesmedvék csatára megszületett.
ápr. 11
19:08
Női kézi BL: Győr-Valcea, az elődöntő visszavágója élőben (She)
A Győri Audi ETO KC csütörtök 19 órától játssza a Valcea elleni elődöntő visszavágóját a női kézilabda Bajnokok Ligájában. Kövesse figyelemmel a veszprémi mérkőzés alakulását folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
ápr. 11
19:15
Pozitív lett az Európa-bajnok orosz pályakerékpáros doppingtesztje (Agroinform)
Pozitív lett Valerij Kajkov Európa-bajnok orosz pályakerékpáros doppingtesztje.
ápr. 11
19:24
Továbbjutott a Győr! (Infostart)
A Győr női kézilabdacsapata szinte végig kiesőként futott az eredmény után a Bajnokok Ligája elődöntő-visszavágóján a román Valcea csapata ellen. A mérkőzés legvégére azonban egyetlen gólra harcolta le hátrányát, így továbbjutott, hiszen az első mérkőzésen 2 góllal nyert.
ápr. 11
19:24
Videó: Sofron korcsolyával is végigfutna a Hősök terén (She)
Vasárnap a britek elleni meccsel kezdetét veszi a hazai rendezésű divízió 1/A-s jégkorong-világbajnokság a magyar válogatott számára. Az NSO Tv-nek nyilatkozó Rich Chernomaz szövetségi kapitány elmondta, a játékosok már nagyon felpörögtek, de a korong bedobásáig nem tudjuk meg, hogy mennyire vagyunk jók. Sofron István arról is beszélt, hogy mit tenne meg a csapattal az elitcsoportba való feljutás…
ápr. 11
19:24
Nem súlyosbodott Messi sérülése (Behaviour)
Nem súlyosbodott Lionel Messi, az FC Barcelona futballistájának sérülése, miután szerda este pályára lépett a Paris Saint-Germain elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágóján.
ápr. 11
19:26
Vízilabda: légiósok és szegediek nélkül a férfiválogatott (She)
A külföldön játszók, valamint a Crvena zvezda elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőre készülő szegediek nélkül tartja vasárnap kezdődő következő összetartását a magyar férfi vízilabda-válogatott.
ápr. 11
19:28
Honvéd: „Letámadással megzavarhatjuk a Kaposvárt" (She)
Nagy Gergő, a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd 20 éves középpályása szerint letámadással megzavarható pénteki ellenfelük, a Kaposvári Rákóczi. A legutóbbi DVSC-Teva elleni bajnokin (2–2) élete első gólját szerző futballista bízik benne, hogy ismét lehetőséghez jut, és csapata győzni tud Kaposváron.
ápr. 11
19:42
DVTK: A rapszodikus Paks ellen észnél kell lennünk - Szentes L. (She)
Szentes Lázár, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK szakmai igazgatója szerint a Paks ellen egészen más motiváció szükséges, mint a Győri ETO vagy a Videoton ellen. A szakember szerint a győzelmet és a vereséget is tudni kell kezelnie csapatának, érzése szerint apróságok dönthetnek majd a pénteki találkozón.