"Nehéz indulatok nélkül beszélni az álbróker-botrányról."
ápr. 21
18:09
Elhunyt Konrád Ferenc olimpiai bajnok (Infostart)
Életének 71. évében meghalt Montreal olimpiai bajnoka, világ- és Európa-bajnok vízilabdázónk - adta hírül a waterpolo.hu a családra hivatkozva.
ápr. 21
18:33
Ligakupa: kettős győzelemmel négy között a Ferencváros (Metropol)
A fővárosi együttes már a negyeddöntő első felvonásán eldöntötte a továbbjutás kérdését, amikor 7-1-re nyert.
ápr. 21
18:35
Elhunyt az olimpiai bajnok vízilabdázó (Metropol)
Konrád Ferenc 178 alkalommal szerepelt a magyar válogatottban, három olimpián vett részt.
ápr. 21
18:36
Vélemény: Majdnem az összes igazolásával megszívta a Liverpool (Agroinform)
A Liverpool átigazolásai enyhén szólva sem jöttek be az idei szezonra. De vajon ki érdemelte ki az év bukása címet?
ápr. 21
18:51
Sakkcsapat-vb: Almási és a csapat is győzött (Metropol)
A magyar válogatott 2,5-1,5-re nyert az amerikai együttes ellen az Örményországban zajló férfi sakkcsapat-világbajnokság harmadik fordulójában.
ápr. 21
19:03
Ligakupa: „0-6”-nál ébredt a Szpari, négy között a Honvéd (She)
A labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének visszavágóján az MTK 1–0-ra megverte a PMFC-t, így kettős győzelemmel, 2–0-s összesítéssel bejutott az elődöntőbe.
ápr. 21
19:05
Gyász: „Messihez volt hasonló” - elhunyt Afrika nagy bajnoka (She)
Mindössze negyvenkilenc évesen, gyomorrákban elhunyt Dél-Afrika valaha volt egyik legjobb labdarúgója, John „Shoes” Moshoeu.
ápr. 21
19:21
Ligakupa - Az MTK is elődöntős (Infostart)
A Ferencváros után az MTK jutott be másodikként a labdarúgó Ligakupa elődöntőjébe, mivel az első mérkőzéshez hasonlóan a keddi, hazai visszavágón is 1-0-ra nyert a Pécs ellen.
ápr. 21
19:21
Tovább sztrájkolnak a pénzszállítók (Behaviour)
Bruttó 5 százalékos, sávos bérfejlesztést akarnak elérni.
ápr. 21
19:39
Férfi kézi NB I: sima veszprémi siker a Tatabánya ellen (She)
A férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásában az MKB-MVM Veszprém hazai pályán könnyedén, 32–24-re legyőzte a Tatabányát.
ápr. 21
19:39
Bebeto panasza: majomnak nevezte Mátyus (Blikk)
Kecskemét – A múlt hétvégi Nyíregyháza–Kecskemét (1-1) NB I-es focimeccs alatt és után összeszólalkozott a vendégek csatára, a szenegáli Bebeto és a házigazda együttes trénere, Mátyus János
ápr. 21
19:45
Ligakupa: az MTK is elődöntős (Metropol)
A budapesti kék-fehérek az első mérkőzéshez hasonlóan a keddi, hazai visszavágón is 1-0-ra nyertek a Pécs ellen.
ápr. 21
19:57
Férfi vízilabda ob I - Elődöntőben az FTC (Infostart)
Az FTC bejutott az elődöntőbe a férfi vízilabda ob I-ben, miután a Szeged elleni párharc keddi, második mérkőzésén is nyerni tudott.
ápr. 21
19:57
Akkor is tüntetnek a hallgatók (Behaviour)
Látszólag visszakozott a kormány, ám a diákok és oktatóik ezt már nem hiszik el.
ápr. 21
20:21
Ligakupa: a Honvéd is kettős sikerrel lépett tovább (Metropol)
Marco Rossi csapata a hazai 3-0-s sikere után 3-2-re tudott nyerni a Nyíregyháza vendégeként.
ápr. 21
20:24
Bajnokok Ligája: Kivégzés Münchenben - gond nélkül ment tovább a Bayern (Agroinform)
A Barcelona lemásolta a párizsi teljesítményét, míg a Bayern 35 perc alatt kivégezte a Portót.
ápr. 21
20:33
Ligakupa - A Honvéd is kettős sikerrel lépett tovább (Infostart)
A Ferencvároshoz és az MTK-hoz hasonlóan a Budapest Honvéd is kettős győzelemmel biztosította helyét a labdarúgó Ligakupa elődöntőjében.
ápr. 21
20:51
BL: ez egy másik Bayern volt (Infostart)
Európa két futballóriása érdektelenné tette a második félidőt a maga BL-negyeddöntő-visszavágóján. Végül a Barcelona 2-0-ra verte a PSG-t, a Bayern 6-1-re a Portót - a katalánok és a bajorok is elődöntősök.
ápr. 21
21:09
BL: Iniesta káprázatos szólója után Neymar lőtt gólt - videó (She)
Gyönyörű támadás után szerzett vezetést az FC Barcelona a Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágójának 14. percében. A brazil húsz perccel később fejjel is betalált.
ápr. 21
21:15
Ismét a Kiel vár a Veszprémre (Metropol)
Ahogy egy évvel ezelőtt, idén is a német THW Kiel együttesével találkozik az MKB-MVM Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében.
ápr. 21
21:33
Női vízilabda világliga: győzelemmel búcsúztak a magyarok (Metropol)
A magyar női vízilabda-válogatott kedd este Nizzában tíz góllal nyert a franciák legjobbjai ellen.
ápr. 21
21:45
Női vízi: győztes magyar búcsú a világligától (She)
A várakozásnak megfelelően magabiztos győzelemmel köszönt el a 2014–2015-ös világliga-sorozattól a magyar női vízilabda-válogatott, amely kedd este Nizzában tíz góllal nyert a franciák legjobbjai ellen.
ápr. 21
22:03
Női vízilabda világliga - Magyar búcsú győzelemmel (Infostart)
A várakozásnak megfelelően magabiztos győzelemmel köszönt el a 2014/15-ös világliga-sorozattól a magyar női vízilabda-válogatott, amely kedd este Nizzában tíz góllal nyert a franciák legjobbjai ellen.
ápr. 21
23:51
Izgalmak nélküli Barca-siker (Behaviour)
A Barca-PSG találkozó nem sok kérdőjelet tartogatott.
ápr. 21
23:57
Hat gólt rúgott a Bayern, nyert a Barca (Metropol)
A bajorok a 22. percben már 2-0-ra vezettek,végül 6-1-re nyertek. A másik mérkőzésen Neymar két góljával győzött a Barcelona a PSG ellen.