Visszavonulására készül a 35 éves, aranylabdás, Brazíliával világbajnok, a Barcával BL-győztes futballsztár, Ronaldinho - olvasható a globo.com egyik blogjában.
A Csákvár hazai pályán egy fejesgóllal verte a Siófokot a labdarúgó NB II. 24. fordulójának pénteki második mérkőzésén. A ZTE kétszer is vezetett Sopronban, de végül egy 87. percben esett öngóllal fordítani tudott a házigazda Supka-együttes.
Három topligában is rangadót rendeznek a szombati játéknapon, a Chelsea a Manchester Uniteddel randevúzik a Stamford Bridgen, a Valencia a Nou Campban okozna meglepetést, Olaszországban az első és a második találkozik egymással.
Adam Peaty brutális időt úszott, világrekordot döntött a brit országos bajnokság pénteki napján, száz méteres mellúszásban. A szám Európa-bajnoki címvédője magát is meglepte 57,92 másodperces idejével.
Négy mérkőzésről háromra csökkentette a PSG-sztár Zlatan Ibrahimovic eltiltását a Francia Labdarúgóliga (LFP) a Francia Olimpiai Bizottság (CNOSF) illetékes testületének javaslatára.
Remekül kezdte az idényt Olasz Anna: az Egyesült Államokban tanuló sportoló második lett a nyíltvízi úszók világkupa-sorozatának új-kaledóniai állomásán, Noumeában.
Huszti Szabolcs ragyogó, 25 méteres szabadrúgásgólt szerzett a Csangcsun Jataj mezében a Sanghaj Senhszi elleni, szombati bajnokin, amelyen egy kontra végén is betalált. A Csangcsun 4-1-re nyert idegenben a kínai élvonal hatodik fordulójában.
Az MTK 2-1-re legyőzte a vendég Győri ETO FC csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójának első szombati mérkőzésén. A három bajnoki találkozó óta veretlen kék-fehérek sikerükkel feljöttek a második helyre, de a megelőzött Ferencváros később lép pályára Szombathelyen.
Erősen tartalékosan is nyerni tudott 2-0-ra a listavezető Bayern München együttese szombat délután a Hoffenheim otthonában, a Bundesliga 29. fordulójában. A bajorok legrosszabb esetben is tíz ponttal vezetik majd a tabellát öt körrel a végelszámolás előtt.
A Ferencváros rendkívül könnyedén, 3-0-ra nyert a Szombathelyi Haladás vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójának szombati játéknapján, így már 14 mérkőzés óta veretlen.
Továbbra sincs ellenfele az időmérő edzéseken Lewis Hamiltonnak: a brit pályafutása 42. pole pozícióját szerezte – de az elsőt Bahreinben. Nico Rosberg nehéz helyzetbe került: Sebastian Vettel bejött elé másodiknak.
A világelső Novak Djokovic lehengerlő játékkal nyert a nyolcszoros győztes Rafael Nadal ellen, ezzel bejutott a 3,83 millió dollár (1,076 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás tenisztorna döntőjébe.
Megerősítette első helyét csoportjában, a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a Szolnok, amely szombaton a német Spandau 04-re mért négygólos vereséget.
Megerősítette első helyét csoportjában, a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a Szolnok, amely szombaton a német Spandau 04-re mért négygólos vereséget.
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az élről.
Az erőviszonyoknak megfelelően az Eger kikapott a férfi vízilabda Bajnokok Ligájának főtáblás csoportjában a Pro Reccótól, amely kilencedik meccsét is megnyerte az A jelű hatosban.