München – Kerüli a hangzatos jelzőket Josep Guardiola (44). A katalán szakember a Barcelonával mindent megnyert, amit labdarúgóklubbal meg lehet, s a Bayern Münchennel is szép sikereket ér el, ennek ellenére nem tartja magát a világ legjobb trénerének.
A soccer.ru weboldal szerint a Dinamo Moszkvában légióskodó magyar válogatott szélső, amikor pályára lép, láthatatlan marad, nem veszi ki a részét a csapatmunkából.
Körülbelül két hét múlva ér célba a Barcelona World Race földkerülő vitorlásversenyen Fa Nándor, aki az elmúlt napokban társa, Conrad Colman sérülése miatt egyedül irányította a Spirit of Hungaryt.
Közel hét év szünet után egy bronzéremmel tért vissza Grant Hackett, kétszeres olimpiai bajnok ausztrál úszó, aki hazája bajnokságán pénteken 400 méter gyorson állhatott fel a dobogó legalsó fokára.
Újdelhi vagy Ahmadábád - ez a kérdés Indiában a 2024-es nyári olimpiára vonatkozó pályázati szándékkal kapcsolatban, a NOB főtitkára ezért utazik a kontinensnyi országba.
Az olimpiai bajnok Gyurta Dániel nélkül rendezték meg az 50 méteres mellúszást a Budapest-bajnokság harmadik, pénteki napján, mivel a 200-as táv londoni bajnoka reggelre belázasodott.
Idegenbeli győzelemmel hangolt a jövő hétvégi, Újpest elleni derbire a Ferencváros, amely a bajnokságban 12, összesen 20 tétmeccs óta veretlen. A fővárosiak a középcsapat Puskás Akadémiát verték 2-1-re péntek este.
Giorgi Chanturia, a CFR szélsője ritkán látható higgadtsággal lőtte be a tizenegyest csapata hétközi mérkőzésén, nem is akármilyen meccsen, a kolozsvári derbin! Ezzel együtt az Universitatea nyerte a büntetőpárbajt, és jutott a Steaua elleni kupadöntőbe.
Az olimpiai bajnok és korábbi Tour de France-győztes Bradley Wiggins szerint a Team Sky által kifejlesztett új kerékpár "forradalmasíthatja a sportágat", annyira jól kezelhető a macskaköves burkolaton.
A harmadik kiemelt Andy Murray és a címvédő, világelső Novak Djokovics is egyaránt két játszmában győzte le elődöntőbeli ellenfelét az 5,381 millió dollár összdíjazású miami keménypályás tenisztorna férfi versenyének pénteki játéknapján.
Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán búcsúzott a női páros elődöntőjében az 5,381 millió dollár összdíjazású miami keménypályás tenisztornán.
Alaposan megtréfálták a Liverpool sztárjait, akik azt hitték, egy fogadóiroda nyereményjátékának túlsúlyos győztese vesz részt velük egy kis gyakorláson, a melwoodi edzőközpontban. Valójában nem egy hétköznapi szurkolóval, hanem a trükkös szabadrúgásairól elhíresült YouTube-sztárral, a holland Bas van Velzennel volt dolguk, aki nem is okozott csalódást a versenyben. Meglepetést már annál inkább -…
Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal két játszmában vereséget szenvedett az első helyen kiemelt Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai kettőstől az 5,381 millió dollár (1,51 milliárd forint) összdíjazású miami keménypályás tenisztorna női párosversenyének elődöntőjében.
A házigazda Puskás Akadémia U17-es labdarúgócsapata 4-1-es vereséget szenvedett a Real Madridtól a nyolcadik alkalommal kiírt Puskás Suzuki Kupa utánpótlástorna első szombati mérkőzésén.
Minden korábbinál magasabb színvonalú televíziós közvetítést ígér a Magyar Kajak-Kenu Szövetség az idei győri maraton világbajnokságra és a 2019-es szegedi gyorsasági vb-re is - mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a szövetség elnöke. A Baráth Etelével készült beszélgetést szombat este 18 órakor hallgathatják meg.
Bő félóra után kialakult a 0-5-ös végeredmény a péntek esti Sion-Grasshoppers svájci bajnokin, amiben oroszlánrészt vállalt a vendégek magyar légiósa, Vadócz Krisztián. A középpályás két szemfüles gólt ért el: előbb a 8. percben szöglet után, majd a 25. minutumban kipattanóból volt eredményes. A hazaiaknál sérülés miatt hiányzott Vanczák Vilmos.
Április 12-én a Ferencváros az Újpest csapatát fogadja, a két csapat szervezett szurkolói csoportjai azonban nem lesznek jelen, sőt, külön tüntetést rendeznek.
A Szeged az öt gólt szerző Varga Zsolt vezérletével 12-9-re nyert a KSI vendégeként az E.ON férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának első mérkőzésén. A Vasas hatgólos győzelmet aratott Kaposváron.
A Budapest Honvéd U17-es csapata második mérkőzését is megnyerte a nyolcadik alkalommal kiírt Puskás-Suzuki-kupa utánpótlás labdarúgótornán, ezzel bejutott a hétfői fináléba.
Folytatódik a játék a pályákon és itt nálunk, a Blikk.hu-n is. A mostani forduló pénteken a felcsútiak csúfos vereségével indult. Összefoglaló lejjebb! Szombaton a Győr a Kecskeméttel játszott, a győri stadionban elég fura állapotok uralkodnak,
A házigazda Puskás Akadémia U17-es labdarúgócsapata 4-1-es vereséget szenvedett a Real Madridtól a nyolcadik alkalommal kiírt Puskás Suzuki Kupa utánpótlástorna első szombati mérkőzésén.
Nem csillogott, de magabiztosan nyert az MU a PL 31. fordulójának szombati játéknapján, otthon, az Aston Villa ellenében. Ander Herrera két gólt is lőtt a második hullámból érkezve, a forduló találatát pedig Wayne Rooney szerezte dropból, félfordulatból. Még egy potyagól is belefért, De Gea hasa alatt becsorgott Benteke lövése. Dobogós helyen az MU, ám a Man. City csak hétfőn vendégeskedik a…