PL: szurkolói miatt súlyosan megbüntették a West Hamet (She)
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) a klub szurkolóinak rendbontása miatt százezer fontos (35 millió forint) bírsággal sújtotta a West Ham Unitedet.
Gulácsi kivételével gödörbe kerültek a topligákban szereplő magyar focisták. Mi lesz így a szlovákok ellen?
jan. 22
19:36
Felkészülés: a PAFC vereséggel búcsúzik Spanyolországtól (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia az utolsó spanyolországi felkészülési mérkőzésén 2–1-re kikapott a svájci Lausanne-tól. A Mezőkövesd Zsóry 1–1-es döntetlent játszott a bolgár első osztályú Beroe csapatával.
jan. 22
19:42
Légiósok: a Honvédtól távozó középpályás Kazahsztánba igazolt (She)
A kazah bajnokság legutóbbi kiírásában 10. helyen záró Jertisz Pavlodarban folytatja pályafutását a Budapest Honvédtól január elején távozó Hidi Partik. A 28 esztendős középpályás, aki korábban Spanyolországban is légióskodott azt reméli, Kazahsztánból a válogatottba is be tud majd kerülni.
jan. 22
19:48
Balotelli Franciaországon belül vált klubot (m4sport.hu)
Szerdára orvosira várják.
jan. 22
19:48
8 milliós fizetést kaphat egy focista a Vidinél? (SzMo)
2011 óta közel 35 milliárdot kapott az öt legjobban támogatott hazai fociklub - derült ki az RTL Híradó beszámolójából.
jan. 22
19:54
Férfi vízi BL: pazar hajrá, bravúros FTC-pontmentés a Brescia ellen (She)
Fordulatos, izgalmakkal teli mérkőzést játszott a Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: a zöld-fehérek a nagyszünetben még vezettek, ám végül a döntetlennek is örülniük kellett az olasz Brescia ellen (8–8).
jan. 22
19:54
Újabb ászát vesztette el hosszabb időre a Tottenham (m4sport.hu)
Egyre nehezebb helyzetben Pochettino mester.
jan. 22
20:00
Jégkorong MK: a DVTK-t legyőző Ferencvárosé a bronzérem (She)
A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a DVTK Jegesmedvéket a jégkorong Magyar Kupa bronzmérkőzésén Miskolcon, ezzel megszerezte a harmadik helyet. 20 órától a Fehérvár AV19 a MAC Újbudával játszik az aranyéremért.
jan. 22
20:12
Felkészülés: Egy fikarcnyit sem volt jobb a Sepsi – Horváth F. (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás az utolsó törökországi felkészülési mérkőzésén 2–1-re kikapott a romániai Sepsi OSK-tól.
jan. 22
20:12
A Ferencváros az utolsó pillanatban mentett pontot a BL-ben (m4sport.hu)
Végigi szoros volt az összecsapás.
jan. 22
20:12
Nyoma veszett a Cardiff City játékosait szállító kisrepülőnek (HírTV)
A brit partiőrség egész nap kereste a gép esetleges roncsait a La Manche-csatornában.
jan. 22
20:14
Szilágyi Liliána: A nagypapám képe alatt úszni különleges és jó érzés (m4sport.hu)
Szilágyi Liliána hazatért a Fradihoz.
jan. 22
20:18
Férfi kosár Ek: szoros győzelmet aratott az Alba Fehérvár (She)
Az Alba Fehérvár hazai pályán egy ponttal legyőzte a bolgár Balkan BK együttesét kedden a férfi kosárlabda Európa-kupa második csoportkörének negyedik fordulójában.
jan. 22
20:24
Az utolsó pillanatban egyenlített a Ferencváros (Infostart)
A magyar bajnok hazai medencében 8-8-as döntetlent játszott az olasz Bresciával a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 7. fordulójában.
jan. 22
20:24
Ázsia-kupa: Dél-Korea és Katar is bejutott a negyeddöntőbe (She)
A dél-koreai válogatott kedden bejutott a negyeddöntőbe a labdarúgó Ázsia-kupán, mivel hosszabbításban 2–1-re legyőzte Bahreint, utolsóként pedig Katar biztosította a helyét a legjobb nyolc között, 1–0-ra nyert Irak ellen.
jan. 22
20:30
Az Alba nyerte a kiélezett EK-csatát (m4sport.hu)
Az első félidő simább sikert ígért.
jan. 22
20:42
újabb bizonyíték, hogy Diego Costa egy őrült (She)
Aki valaha látta már, hogy viselkedik meccsen, edzésen, vagy csak a haverjaival FIFA-t játszva Diego Costa, az pontosan tudja, az Atlético Madrid csatára nem egyszerű eset. Most újabb sajátos poénnal bizonyította, hogy teljesen őrült (és persze nagyon szórakoztató): míg madridi csapattársa, Lucas Hernández zuhanyozott, addig kihordta az utcára az ö
jan. 22
20:48
Nice: fordulat Balotelli ügyében? A West Ham későn kapcsolhatott (She)
Olasz lapinformációk szerint a West Ham United ajánlatot tehet a Nice-től elvágyódó Mario Balotellinek, aki így Marseille helyett London felé veheti az irányt, s a Manchester City és a Liverpool után újfent egy Premier League-klubnál futballozhat majd. A LÉquipe ugyanakkor azt írja, a londoniak későn szálltak harcba Balotelliért, aki kedd este mind
jan. 22
21:30
Balogh Zsolt mégis játszik a norvégok ellen (m4sport.hu)
Hétfő estére eldőlt, a szegediek átlövőjére is számíthat a szakmai stáb.
jan. 22
21:36
Gólyahír, apa lett a magyar válogatott focista (Ripost)
Örömhírről számolt be a magyar labdarúgó-válogatott játékosa.
jan. 22
21:42
Hazard előzetes megállapodást kötött a Reallal - sajtóhír (m4sport.hu)
Részletek is napvilágra kerültek.
jan. 22
21:48
PL: „Félek” – az eltűnt játékos a repülőről üzent barátjának (She)
Diego Rolán, a spanyol élvonalbeli Leganés labdarúgója megdöbbentő részletet osztott meg Emiliano Sala eltűnésével kapcsolatban.
jan. 22
21:48
A Nantes szurkolói eltűnt csatárukat éltették az elmaradt meccs helyett (m4sport.hu)
Nehezen fogadják el korábbi kedvencük eltűnését.
jan. 22
22:06
Férfi kézi-vb: Balogh Zsolt játszik a norvégok ellen (She)
Balogh Zsolt, a magyar férfi kézilabda-válogatott jobbátlövője játszani fog szerdán a Norvégia elleni középdöntős mérkőzésen a német–dán közös rendezésű világbajnokságon.
jan. 22
22:30
Jégkorong MK: az AV19 kilencgólos mérkőzésen szerezte meg 11. címét (She)
A Fehérvár AV19 6–3-ra legyőzte hazai pályán a MAC Újbudát a jégkorong Magyar Kupa döntőjében, ezzel története tizenegyedik sikerét érte el a sorozatban. A Ferencváros 3–0-ra felülmúlta a DVTK Jegesmedvéket Miskolcon, így megszerezte a harmadik helyet.
jan. 22
22:42
MLS: az idény végén visszavonul az MU korábbi kapusa (She)
Huszonkét év után befejezi profi pályafutását az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Colorado Rapids magyar származású amerikai kapusa, Tim Howard, aki a 2019-es idény végén akasztja szögre a kesztyűjét.
jan. 22
22:42
A MAC háromszor volt előnyben, de a kupát a Fehérvár emelhette magasba (m4sport.hu)
2016 után ünnepelhetett újra a Volán.
jan. 22
22:44
Románia: Hagi klubja kirakta a csatárt, aki a meccseikre fogadott (She)
Gheorghe Hagi klubja, a román élvonalban szereplő Viitorul Constanta szerződést bontott egyik labdarúgójával, aki a csapat mérkőzéseire fogadott.
jan. 22
23:06
Francia Kupa: otthon, másodosztályú csapat ellen esett ki a Monaco (She)
Nyolcgólos mérkőzésen, tizenegyespárbaj után jutott be a Toulouse a labdarúgó Francia Kupában a legjobb 16 közé. A Guingamp 2–1-re nyert a Nancy ellen, a Monaco viszont meglepetésre hazai pályán kapott ki a másodosztályú Metztől, így kiesett a sorozatból.
jan. 22
23:24
Román lesz az NB I királya?; Csoknyai: Pontot a mondat végére! (She)
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.
jan. 22
23:36
Király-kupa: a 77. percben született góllal előnyben a Getafe (She)
A Getafe labdarúgócsapata hazai pályán 1–0-s előnyre tett szert a Valenciával szemben a spanyol Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A veterán Jorge Molina a 77. percben vette be a vendégcsapat kapuját.
jan. 22
23:42
Életelixír – Thury Gábor publicisztikája (She)
Noha még csak szándék van, döntés nincs, én úgy készülök, hogy 2021-ben Magyarországon rendezik a férfi kosárlabda Európa-bajnokság egyik csopor...