A miskolciaknál Chanel Mokango 22 pontot dobott és 13 lepattanót gyűjtött.
ápr. 17
20:54
A Liverpool a végére alaposan kitömte a bátran kezdő Portót (She)
Idegenben is megverte a Liverpool a Portót, a hazai 2–0 után a portugáliai 4–1 elődöntőt ért az angoloknak a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A fináléba jutásért a Liverpool a Barcelonával csap majd össze.
ápr. 17
20:56
Csodameccs – őrült kezdés után kikapott, de továbbment a Spurs! (She)
Az utóbbi időszak egyik legfordulatosabb, gólokban bővelkedő mérkőzését játszotta egymással a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City és a Tottenham Hotspur, s a végén a City győzött 4–3-ra, de ez a legkevésbé sem vigasztalja, hiszen idegenben szerzett több góllal végül a Spurs jutott a legjobb négy közé – miután Rahee
ápr. 17
21:00
Ligue 1: bajnokavatás ismét elnapolva! Megint kikapott a Psg (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójából elhalasztott mérkőzés pótlásán a listavezető Paris Saint-Germain idegenben 3–2-re kikapott a Nantes-tól, így a párizsi alakulat bajnoki címe matematikailag továbbra sem biztos.
ápr. 17
21:06
Serie A: legyőzte az Udinesét, tovább kapaszkodik a Lazio (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójából elhalasztott mérkőzés pótlásán a Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a kiesés elől menekülő Udinesét.
ápr. 17
21:06
A BL-történelem egyik legjobb meccsén esett ki a Manchester City (Infostart)
Egy vagy két angol csapat kerül a Bajnokok Ligája elődöntőjének még kiadó két helyére. A Liverpool 2-0-ról kezd Portóban, a Spurs 1-0-ról a Manchester City stadionjában.
ápr. 17
21:09
Pérez: A McLaren helyett mehettem volna a Ferrarihoz… (m4sport.hu)
Úgy érzi, nagy hiba volt a McLarennel való szerződéskötés.
ápr. 17
21:12
Hatalmas változás történt a magyar sztársportoló életében (Ripost)
Szerdán megtartotta tisztújító küldöttgyűlését a Magyar Kézilabda-szövetség, amely megválasztotta tisztségviselőit.
ápr. 17
21:24
Férfi vízi ob I: könnyen győzött az Osc a Bvsc ellen (She)
A férfi vízilabda ob I középszakaszának 7. fordulójában a felsőház listavezetője, az OSC magabiztos 17–10-es győzelmet aratott a BVSC felett, ezzel továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban.
ápr. 17
21:26
Bl: őrült kezdés, 21 perc alatt 5 gól a Man. City–Tottenhamen (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City Raheem Sterling góljával már a negyedik percben megszerezte a vezetést, két óriási védelmi hiba után azonban a Tottenham Szon Hung Min duplájával hat perc leforgása alatt fordított. Itt viszont még nem volt vége az őrületnek, Bernardo Silva a 11. percben egyenlített! Tíz p
ápr. 17
21:27
A jégkorong-válogatott Szlovénia legyőzésével zárta vb-felkészülését (m4sport.hu)
11 gól született a Tüskecsarnokban.
ápr. 17
21:42
Jégkorong: legyőzte a szlovénokat a magyar válogatott (She)
A divízió 1/A-világbajnokságra készülő magyar férfi jégkorong-válogatott 7–4-re legyőzte a vb-rivális Szlovéniát szerdán a Tüskecsarnokban. Eddig egyetlenegyszer lőttünk hetet Szlovéniának, amelyben Anze Kopitar még nem játszott...
ápr. 17
21:44
Mané betalált, nem lesz hosszabbítás Portóban sem (She)
Sadio Mané révén az első félóra végéhez közeledve megszerezte a vezetést az otthon 2–0-ra nyerő Liverpool a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének portói visszavágóján Portóban, így eldőlt, hogy hosszabbítás ebben a párharcban sem lesz.
ápr. 17
21:48
Ajánló: a fájdalom mulandó, az élmény örök! (She)
Györgyi Gábor nevét a terepfutás iránt rajongók ismerhetik, hiszen olyan teljesítések fűződnek a nevéhez, mint a legendás UTMB, a Transvulcania vagy a Kör, s a versenyeit fantasztikus videókon is megörökíti.
ápr. 17
21:57
Kettővel verte a Lazio az Udinesét (m4sport.hu)
A meccset még a 25. fordulóból halasztották el.
ápr. 17
22:00
Női vízi ob I: Uvse is bejutott a bajnoki döntőbe (She)
A Dunaújváros után az UVSE biztosította a helyét a női vízilabda ob I fináléjában: a címvédő fővárosiak az elődöntő második, szerdai mérkőzésén is magabiztosan nyertek a Ferencváros ellen. A döntő az egyik fél harmadik győzelméig tart majd.
ápr. 17
22:09
UVSE-Dunaújváros döntő lesz a női pólóbajnokságban (m4sport.hu)
A címvédő fővárosiak kettős győzelemmel búcsúztatták a Ferencvárost.
ápr. 17
22:15
Durva alázás, Cristiano Ronaldo ezt nem teszi zsebre (Ripost)
A portugál csatár idén biztosan nem szerzi meg hatodik BL-diadalát. Helyette kapott valami mást.
ápr. 17
22:17
Tragikus hírt kaptunk, autóbaleset áldozata lett a nagy tehetség (Ripost)
A 21 éves sportoló életéért tíz napig küzdöttek az orvosok. A katari pingpongos a budapesti világbajnokságon is részt vett volna.
ápr. 17
22:18
Kajak-kenu: Győrbe igazolt Kopasz Bálint olimpikon (She)
Kopasz Bálint olimpikon kajakozó az Algyői SK-tól a Graboplast Győri VSE-hez igazolt.
ápr. 17
22:30
Bl: Agüero gólt szerzett, bajban a Tottenham (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján Kevin De Bruyne remek kiugratása után – az első mérkőzésen tizenegyest hibázó – Sergio Agüero szerzett gólt, így a Manchester City 4–2-re módosította az állást a Tottenham ellen. Íme, a gól!
ápr. 17
22:42
Bl: Llorente gólt szerzett, Cakir és a Var megadta (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a csereként pályára lépő Fernando Llorente bevette a Manchester City kapuját, így – rövid videózás után – 4–3-ra módosította az állást, aminek köszönhetően a 75. percben, idegenben szerzett góljainak köszönhetően megint a Tottenham állt továbbjutásra.
ápr. 17
22:54
Jégkorong: Kihasználtuk, hogy a szlovénok a buszon maradtak – Nagy Gergő (She)
A magyar jégkorong-válogatott gólgazdag felkészülési mérkőzésen 7–4-re győzte le Szlovéniát a Tüskecsarnokban. A találkozó után Nagy Gergő és Hári János értékelt az NSO Tv-nek.
ápr. 17
22:56
Nagy Gergő – Kihasználtuk, hogy a szlovénok a buszon maradtak (She)
.
ápr. 17
23:00
Bl: idegenben még több gólt lőtt a Liverpool a Portónak (She)
ápr. 17
23:03
Elképesztő, hétgólos mérkőzésen csikarta ki a BL-elődöntőt a Spurs (m4sport.hu)
A londoni klub története során először jutott a négy közé a Bajnokok Ligájában.
ápr. 17
23:06
Bl: ledolgozta hátrányát, de a 4 gól is kevés volt a Citynek! (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City 4–3-ra legyőzte hazai pályán a Tottenham Hotspurt, de összességében ez kevésnek bizonyult, a londoniak ugyanis idegenben lőtt góljaiknak köszönhetően bejutottak az elődöntőbe. A City hiába talált be a 93. percben is, videózást követően azt a gólt visszavonták.
ápr. 17
23:30
Bl: Tottenham–Ajax, Barcelona–Liverpool – így folytatják! (She)
A Tottenham és a Liverpool továbbjutásával kialakult a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítása. Az első meccsekre április 30-án és május 1-jén, a visszavágókra egy héttel később kerül sor.
ápr. 17
23:39
Élje át újra a City–Spurs 93. perces videobírós drámáját! (m4sport.hu)
Guardioláék egy percig BL-elődöntősnek érezhették magukat, aztán lecsapott a kegyetlen valóság.
ápr. 17
23:54
Cruyff forradalma célba ért; Kolozsvár kincse, különleges fotógyűjtemény (She)
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
ápr. 17
23:57
Könnyed Liverpool siker, drámai Tottenham-továbbjutás (Azenpenzem)
A Liverpool kettős győzelemmel búcsúztatta az FC Portót, a Tottenham ugyanakkor drámai mérkőzésen jutott tovább a Manchester Cityvel szemben a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, szerdán.