2019. április 21. vasárnap

ápr. 21
0:00
Vasárnap veszi kezdetét a hazai pingpongvébé: így készül a legjobb női játékosunk a versenyre (Blikk)
Vasárnap kezdetét veszi a Hungexpón a hazai rendezésű asztalitenisz-világbajnokság: április 21. és 28. között 141 nemzet 579 versenyzője vesz részt a viadalon.
ápr. 21
0:04
Nagy a tét: százmilliókról dönthet a Ferencváros és a Mol Vidi csatája (Blikk)
― A bajnoki trófea mellett anyagi szempontból is roppant fontos rangadót játszik szombaton a Ferencváros és a Mol Vidi futballcsapata.
ápr. 21
0:08
Vége: végleg leteszi a kapuskesztyűt Sáfár Szabolcs (Blikk)
Végleg leteszi a kapuskesztyűt Sáfár Szabolcs (44) – de csak mint labdarúgó.
ápr. 21
0:12
Győzelmekkel menekül a Haladás a kiesés elől (Blikk)
Magyarország ― Őrült harcot vívnak a csapatok, hogy megőrizzék tagságukat a labdarúgó-NB I-ben.
ápr. 21
0:15
Legyőzte az olaszokat a vb-re készülő jégkorong-válogatott (m4sport.hu)
Vasárnap a britek ellen zárul a felkészülés a kazahsztáni világbajnokságra.
ápr. 21
0:16
Megható: így emlékeznek a Notre-Dame-ra a francia bajnokságban (Blikk)
Felvarratta a mezére a Notre-Dame-ot a Paris Saint-Germain és a Monaco csapata.
ápr. 21
0:20
Óriási siker: sorozatban nyolcadszor bajnok a Juventus (Blikk)
Tornio - Sorozatban nyolcadik alkalommal a Juventus nyerte az olasz labdarúgó-bajnokságot.
ápr. 21
0:24
Hatalmas siker: 4-1-es győzelmet aratott a Ferencváros – galéria (Blikk)
A labdarúgó NB I 29. fordulójának záró mérkőzésén győzte le a címvédő Mol Vidi FC-t az éllovas Ferencváros 4-1-re, ami azt is jelenti, hogy a csapat tulajdonképpen már most bajnoknak tekinthető.
ápr. 21
0:48
Jordi Alba szállította a győzelmet a Barcelonának (Infostart)
A címvédő és listavezető FC Barcelona 2-1-re legyőzte a vendég Real Sociedad együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 21
1:12
EHF-Kupa: tatabányai vereség a negyeddöntő első meccsén (Infostart)
Vladan Matics: bízom benne, hogy ilyen rémálomszerű negyvenöt percet még egyszer nem produkálunk.
ápr. 21
1:30
Magabiztosan nyertek a címvédő Ferencváros pólósai (Infostart)
A címvédő Ferencváros a négygólos Varga Dénes vezérletével 10-6-ra nyert a vendég Miskolc ellen a férfi vízilabda ob I középszakaszának hetedik fordulójában, szombaton. A Honvéd nagy meglepetésre pontot rabolt a Szolnoktól.
ápr. 21
7:18
Mls: Németh büntetőt rontott, simán kikapott a Sporting KC (She)
Súlyos vereséget szenvedett az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Sporting Kansas City, amely a San Jose Earthquakes otthonában kapott ki 4–1-re. A vendégeknél Németh Krisztián 2–0-s hátránynál tizenegyest hibázott.
ápr. 21
7:30
Nb I: Marko Nikolics gratulált a Fradi „valószínűsíthető” bajnoki címéhez (She)
A Ferencváros 4–1-re legyőzte a Mol Vidit a labdarúgó NB I 29. fordulójában, így a folytatásban mindössze két pontra van szüksége ahhoz, hogy megnyerje a bajnokságot. A mérkőzés után a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics már gratulált is a zöld-fehéreknek a valószínűsíthető aranyéremhez, míg Szerhij Rebrov elmondta, két pihenőnappal jutalmazza
ápr. 21
7:54
Nba: a Milwaukee és a Houston is egy győzelemre a söpréstől (She)
A Milwaukee Bucks és a Houston Rockets is megnyerte az első idegenbeli mérkőzését a Detroit Pistons, valamint a Utah Jazz ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, így mindkét csapat 3–0-ra vezet a főcsoport-negyeddöntőben az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A Brooklyn 3–1-es előnybe a Philadelphiával szem
ápr. 21
8:09
Döntött a világsztár: a Fradi helyett darts (Ripost)
Volt, nincs Van der Vaart. A korábbi Real-focistát hírbe hozták az FTC-vel is, de egészen más sportban gondolkodik.
ápr. 21
8:09
Asztalitenisz-vb: magyar indulók és részletes program (m4sport.hu)
Hét női és hat férfi játékos képviseli a magyar színeket.
ápr. 21
8:24
Nhl: Ovecskinék újra előnyben, továbbjutott a St. Louis (She)
A Washington Capitals hazai környezetben 6–0-ra kiütötte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, ezzel 3–2-re ismét vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A St. Louis Blues 3–2-re nyert a Winnipeg Jets ellen, így 4–2-es összesítéssel bejutott a Nyugati főcsoport elődöntőjébe.
ápr. 21
8:54
Nb I: Fieszta az Újpest elleni derbin? Erre majd a Honvéd után gondolok – Lovrencsics (She)
A Ferencváros 4–1-es diadalt aratott a Mol Vidi ellen, és már csak két pontra van szüksége ahhoz, hogy matematikailag is bebiztosítsa az NB I-es bajnoki címét. A meccs után Lovrencsics Gergő és Tokmac Nguen értékelt az NSO Tv-nek.
ápr. 21
8:56
Lovrencsics – Fieszta az Újpest elleni derbin? Erre majd a Honvéd után gondolok (She)
.
ápr. 21
9:18
Pl: Szalah lemaradt a listáról – közülük kerül ki az év játékosa (She)
Az angol profi labdarúgók szervezete (PFA) a Manchester City három támadóját, Bernardo Silvát, Raheem Sterlinget és Sergio Agüerót, a Liverpool két kiválóságát, Sadio Manét és Virgil van Dijket, valamint a Chelsea klasszisát, Eden Hazard-t jelölte az év játékosa díj elnyerésére a Premier League-ben.
ápr. 21
9:27
Vörös szőnyeg és kézcsók (Azenpenzem)
Jónyer István négy aranyérmet is begyűjtött, s ugyan egyéniben is megkoronázták, az 1979-es csapatsikert többre taksálja.
ápr. 21
9:30
Nb I: nagyszerű élőkép a Fradi-szurkolóktól – galéria (She)
Szombaton lezajlott a labdarúgó NB I 29. fordulója, s a Nemzeti Sport fotósai ezúttal is ott voltak a mérkőzéseken, amelyeken jobbnál jobb képeket készítettek a pályákon zajló küzdelmekről és a lelátó legérdekesebb jeleneteiről. Képgalériánk a fotóra kattintva nyílik.
ápr. 21
9:36
Nb I: ezért ünnepelt a gólja után a lelátón Lanzafame (She)
Mint arról beszámoltunk, nem is lépést, hanem hétmérföldes ugrást tett a bajnoki cím felé a Ferencváros, amely odahaza 4–1-re legyőzte a címvédő Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 29. fordulójának záró mérkőzésén. Az 58. percben becserélt Davide Lanzafame két góllal tért vissza a viselkedése miatti kényszerpihenő után, így nem csoda, hogy az első, szab
ápr. 21
9:42
Harden szörnyű dobóformája is belefért, 3–0-ra vezet a Houston (She)
Történelmien gyengén dobott a Rockets vezére, de így is behúzták a szoros végjátékot Salt Lake Cityben James Hardenék az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján. Blake Griffin visszatérése sem segített a Detroiton, a Bucks is 3–0-s előnyben van, Joel Embiid játszott, parádézott, balhét robbantott ki, és vezetésével
ápr. 21
9:48
Női röpi: házon belülről érkezik az új edző Jászberényben (She)
A következő idénytől nem Deme Gábor irányítja a most még az Extraliga osztályozójában szereplő Jászberény női röplabdacsapatát.
ápr. 21
10:09
Ronaldo: 1000 százalék, hogy a Juventusban maradok (m4sport.hu)
Jövőre egyértelmű cél a Bajnokok Ligája győzelem.
ápr. 21
10:11
Viníciusnak rémálmaiban fog előjönni a Ferencváros elleni mérkőzés (m4sport.hu)
Marco Rossi vajon mit szólt ehhez a teljesítményhez?
ápr. 21
10:12
Kép: Fucsovics szombaton a Camp Nouban nézte meg Messiéket (She)
Az FC Barcelona elnöke, Josep Maria Bartomeu vendégeként szombaton a Camp Nouban tekintette meg Lionel Messiék Real Sociedad elleni bajnoki mérkőzését (2–1) Fucsovics Márton, aki a jövő héten a katalán fővárosban vesz részt salakpályás tenisztornán – erről a magyar sportoló számolt be a Facebook-oldalán.
ápr. 21
10:14
Bundesliga: a csúnya vereség után menesztették a Stuttgart edzőjét (She)
Az utolsó négy fordulóban már nem Markus Weinzierl irányítja a Stuttgart labdarúgócsapatát, miután a Bundesliga-klub vezetősége menesztette a szombati súlyos vereséget követően.
ápr. 21
10:15
Dárdai szép búcsújába Doll bukhat bele (Ripost)
Hertha-Hannover: főszerepben az edzők. Ami egyiküknek már csak szorgalmi feladat, az a másiknak reménytelen pótvizsga.
ápr. 21
10:16
Nb I: Nem a piros lapon múlt a Fradi győzelme – Kovács István (She)
A Mol Vidi Anel Hadzic 45. percben kapott piros lapja után egy egész félidőt emberhátrányban játszott a Ferencváros elleni bajnokin, amelyen végül 4–1-es vereséget szenvedett. Ennek okairól Kovács István beszélt az NSO Tv-nek, továbbá szót ejtett Marko Nikolics kétmeccses eltiltásáról is a Magyar Kupában.
ápr. 21
10:18
Kovács István – Nem a piros lapon múlt a Fradi győzelme (She)
.
ápr. 21
11:06
14 olimpiai aranyat szereztek Pék Gyula pólósai (BorsOnline)
Labdarúgó Aranycsapatunk említésekor Sebes Gusztáv kapitány neve kikerülhetetlen, a vízilabda esetében ugyanez érvényes Kemény Dénesre. Azt viszont kevesen tudják, hogy Pék Gyula mesteredző nyolc KSI-s pólós tanítványa összesen tizennégy ötkarikás aranyérmet gyűjtött.
ápr. 21
11:18
Óriási magyar focisiker, válogatott légiósunkat ünneplik a topligában (Ripost)
Régóta erre a pillanatra várt. Mérföldkőhöz érkezett a Bundesligában az egyik legnagyobb karriert befutott labdarúgónk.
ápr. 21
11:24
Asztalitenisz-vb: magyar győzelemmel indult a selejtező (She)
Magyar győzelemmel kezdődött meg Budapesten az 55. egyéni asztalitenisz-világbajnokság, a Majoros Bence, Bálint Bernadett kettős a vegyes páros selejtezőjének első fordulójában 3:1-re győzte le bosnyák ellenfelét.
ápr. 21
11:26
két perc alatt két sárga lapot kapott a paksi támadó (She)
Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 29. fordulójában a Diósgyőri VTK hazai pályán Prosser Dániel góljának köszönhetően 1–0-ra legyőzte a Paksot. A tolnai csapat feladatát nehezítette, hogy a 36. perctől kezdve emberhátrányban kellett játszania, mivel Könyves Norbert két perc alatt két sárga lapot is kapott Iványi Zoltán játékvezetőtől.
ápr. 21
11:28
Csupasport: magyar sikerek az ázsiai Spartathlonon (She)
Maráz Zsuzsanna a női mezőnyben a második, Roskovics Miklós a férfiaknál a harmadik lett a Szakura Micsi versenyen.
ápr. 21
11:54
Kiderült: ezért rohant ki a lelátóra a gólja után Lanzafame (Blikk)
Az olasz támadó az elmúlt hetek megpróbáltatásai után nem akárhogy ünnepelte szépségdíjas gólját.
ápr. 21
11:54
Férfi kézi Bl: az Ehf tudósítói a Szeged átlövőjét is jelölték (She)
Harmadik panelként az európai szövetség (EHF) tudósítói csapata adta le jelölését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája hamarosan induló álomcsapat-szavazásához, a védők közé így bekerült a Mol-Pick Szeged spanyol kiválósága, Jorge Maqueda is.
ápr. 21
12:06
Nb I: pazar cselt húzott meg a Fradi brazilja (She)
Mint arról beszámoltunk, nem is lépést, hanem hétmérföldes ugrást tett a bajnoki cím felé a Ferencváros, amely odahaza 4–1-re legyőzte a címvédő Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 29. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó egyik legszebb jelenete Isael nevéhez fűződik: a zöld-fehérek brazil támadója pazar csellel csapta be Kovács Istvánt.
ápr. 21
12:18
Pl: Elfogadom, nagy blama volt kiesni a BL-ből – Guardiola (She)
Pep Guardiola, a Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere a Tottenham ellen 1–0-ra megnyert angol bajnoki rangadót követő sajtótájékoztatón elismerte, edzői pályafutása fekete foltjaként tekint a „sarkantyúsokkal” szemben elveszített BL-negyeddöntős párharcra, ugyanakkor hozzátette, semmi kétsége sincs afelől, hogy a londoni együttes idén is
ápr. 21
12:21
Koko keményen beszólt Hosszú Katinkának (Ripost)
Úszósztárunk bokszedzésre ment Baján, ahol brutálisan megdolgoztatták.
ápr. 21
12:39
Magyar győzelem az asztalitenisz-vb nyitányán (Azenpenzem)
Majoros Bence és Bálint Bernadett duója sikerrel vette a vegyes párosok selejtezőjének első fordulóját, a Hungexpo G pavilonjában felállított négy centerasztal egyikén.
ápr. 21
12:42
Bundesliga: Nem magától értetődő, hogy egy magyar eléri az ötven gólt – Szalai (She)
Mint beszámoltunk róla, mérföldkőhöz érkezett Szalai Ádám a Bundesligában, ugyanis a Schalke elleni bajnokin megszerezte az ötvenedik gólját a német labdarúgó-bajnokságban. A Hoffenheim magyar csatára a találkozó után beszélt a régóta várt gólról.
ápr. 21
12:42
Mélyütés miatt ért véget a milliós bokszmérkőzés (Blikk)
A még veretlen amerikai Terence Crawford és a korábbi, angol kisváltósúlyú világbajnok, Amir Khan a Madison Square Gardenben csapott össze, de a 6. menetben egy mélyütés miatt véget kellett vetni a meccsnek.