A bajnokság belgiumihoz hasonló lezárásával komolyabban egyelőre nem foglalkozik a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) NB I-es bizottsága. A testület elnöke, Róka Géza szerint május 10-én kellene elkezdődnie a csapatszintű edzéseknek ahhoz, hogy szerda-szombati ritmusban június 30-ig véget érjenek az NB I és a Magyar Kupa küzdelmei.
Ötven év, ötven mérkőzés – az Infostart.hu összeállította az elmúlt fél évszázad legfantasztikusabb futballmeccseit, minden évből egyet. 1985 szomorú éve volt a világfutballnak. A BEK-döntő, a Liverpool FC és a Juventus mérkőzése 32 olasz, négy belga, két francia és egy ír szurkoló halálát hozta. A sérültek-sebesültek számát hatszázra becsülték.
A karanténból megy az ország északi határát védeni az olimpiai bronzérmes vívó, Rédli András. Katonaként kötelességének érzi segíteni a vírus okozta nehéz helyzetben.
A Manchester City védője, Kyle Walker 900 ezer forintért rendelt prostikat néhány órával azelőtt, hogy videóüzenetben hangoztatta: mindenkinek otthon kell maradnia. Aztán a Rooney családdal sétálgatott.
Hosszan tartó, súlyos betegség után hétfőn elhunyt a szerb Radomir Antic, aki az FC Barcelona, a Real Madrid és az Atlético Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője is volt.
Sós Csaba, a magyar úszó-válogatott szövetségi kapitánya szerint a nemzeti csapat és a szakmai stáb tagjain elvégzett koronavírus-tesztek közül körülbelül 15 lett pozitív.
Ha már a koronavírus-járvány miatt lemaradt az idei olimpiáról Demeter Bence (30), megpróbálja az otthonában megteremteni a jövő nyárra halasztott tokiói játékok hangulatát.
Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya szerint a nemzeti csapat és a szakmai stáb tagjain elvégzett koronavírustesztek közül körülbelül 15 lett pozitív.
A koronavírus-járvány miatt a labdarúgó NB I is fel van függesztve március 16-a óta, a listavezető Ferencvárosnál azonban igyekeznek formában tartani a játékosokat az esetleges folytatásra. Heti három edzést tartanak a címvédőnél.
Kigyógyult a koronavírusból, így a kórházat is elhagyhatta a 120-szoros török válogatott labdarúgó, Rüstü Recber hétfő délután. A jó hírről a neje számolt be az Instagram-oldalán, aki örül, hogy másfél hét után újra együtt lehet a férjével.