Segíteni igazán csak tettekkel lehet – hangoztatta az igazságügyi miniszter hétfőn Érden, egy újabb áldozatsegítő pont átadása alkalmából tartott sajtótájékoztatón.
Hihetetlenül gyorsan, alig egy nap alatt jött össze 7 ezer fontos (3 millió forintos) összeg, amelynek segítségével hazahozhatták annak a fiatal magyar lánynak a holttestét, akit novemberben gyilkolt meg a lengyel ámokfutó Bradfordban.
Az online kereskedő évértékelőjében mutatta be a főként élelmiszer házhozszállítással foglalkozó online bolt a vásárlók kedvenc termékét. 2019 decemberében indultak útjukra az első autók, összesen 10 darab. Mindössze 4000 terméket vittek házhoz, 40 dolgozó segítségével. Most, két évvel később, az elérhető termékek közel háromszorosával, több mint t
Reggel érkezett a szörnyű hír, hogy holtan találták egy szállodaszobában a népszerű színészt. A komikus halála előtt értetlenül állnak kollégái, barátai, a hír összetörte az Olsen-ikreket is.
Radics Gigi bomba formában van, ezt pedig a rajongói is láthatták, ugyanis az énekesnő új dallal és videóval jelentkezett. Giginek a Nem szóltál című szám nemcsak azért igazán fontos, mert hosszabb kihagyás után jelentkezik vele, hanem azért is, mert végre együtt dolgozhatott Király Viktorral, és a kamera elé is úgy állt, hogy büszkén vállalta küls
Yaoundé – Akár csak a mindennapi élet, a vasárnap rajtolt 33. Afrikai Nemzetek Kupája is a koronavírusról szól – még akár a futballt is háttérbe szorítva.
A Crohn-betegség a bélrendszer nyálkahártyájának - gyakran mélyen az érintett bélszakasz szöveteibe hatoló - gyulladásos, hasmenéssel és fájdalommal járó, és akár az életet is veszélyeztető betegsége.
A koronavírus elleni oltás nélkülieket terheli felelősség a többiek életét korlátozó járványintézkedések miatt Mario Draghi miniszterelnök szerint, aki hétfő esti sajtótájékoztatóján az oltás felvételére szólította fel a lakosságot, melynek tíz százaléka még egy oltást sem kért.
Ri Szoldzsuról nem sok biztos információ áll rendelkezésre, ami nem meglepő, hiszen Észak-Koreából egyébként sem sok hiteles tény szivárog ki, hát még arról a nőről van szó, aki az ország diktátorának felesége…
Szervezetünk megfázás elleni természetes védekezése a koronavírus ellen is védelmet nyújthat - ez derül ki egy friss kutatásból. Szakértők ugyanakkor figyelmeztetnek, hogy súlyos hiba lenne erre alapozni a vírus elleni védekezést.
Már olyan országokban is megjelennek az autoimmun betegségek, ahol korábban soha nem volt példa rá. Tudósok szerint az étrendi változásokban kell keresni ennek okát.
Egy amerikai orvoscsoport hatalmas lépést tett a petefészekrák elleni küzdelemben. Kutatásuk célja az, hogy meg tudják jósolni: egy nőnél mikor alakul ki a daganatos betegség, sőt akár meg is lehessen előzni azt.
Libazsír termékeket vont ki dioxin és dioxinszerű mérgező vegyületek - PCB-k - határérték feletti jelenléte miatt a termék gyártója - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) hétfőn az MTI-vel.
Egy újgenerációs, fájdalommentes kozmetikai eljárás rögtön a kezelést követően látványos változást ígér. A kezelőfejjel egyszerre a bőr két rétegét melegítik fel, anélkül, hogy felszíni sérülést okoznának. Az eredmény azonnal jelentkezik.
Az elemzői várakozásokra rácáfolva nem romlott, hanem javult januárban a befektetői hangulat az euróövezetben a frankfurti Sentix gazdaságkutató intézet felmérése alapján.
A nő hiába fenyegette exét az ékszer eladásával, hogy kifizesse a lefújt esküvő költségeit, a férfi nem hitte, hogy képes megtenni. De megtette, ezen pedig teljesen kiakadt a hűtlen vőlegény.
Spanyolország januárban 344 ezer adagot vásárol a Pfizer gyógyszergyár koronavírus elleni tablettájából - jelentette be Pedro Sánchez miniszterelnök hétfőn Madridban.
Míg az exportot az ipari termelés alkatrészhiányból eredő akadályai korlátozzák, az importot a beruházási és fogyasztói kereslet mellett az emelkedő energiaárak is növelik, így a későbbiekben sem várható az áruforgalmi egyenleg javulása. Mivel a szolgáltatások egyenlege nem képes az áruforgalmi mérleg romlását ellensúlyozni, a folyó fizetési mérleg
163 gyermeket mumifikáltak és temettek el az olaszországi sziget egyik kolostorába haláluk után. Ennek okára mintegy két évszázaddal később derülhet fény.
Aligha van még egy olyan sokarcú és ellentmondásos étel, mint a szója. Az egészséggel kapcsolatos hatásaira vonatkozó kutatások egy kisebb könyvtárat töltenének meg. Jó-e a szója vagy rossz? Együk vagy kerüljük? Erre a kérdésre kerestük a választ a szakirodalomban.