A Tippmix Minifoci Magyar Kupa Balatonfűzfőn folytatódott, ahol már ki is alakult a július 16-án megrendezendő nyolccsapatos budapesti nagydöntő mezőnye.
Az egyetemen belül az integráció szakmai részéért a klinikai központ a felelős, az adminisztratív működési folyamatok egyetemhez illesztését pedig a kancellária irányítja.
Áprilisban a kivitel volumene 1,1, a behozatalé 5,1 százalékkal csökkent az előző év azonos időszakihoz viszonyítva. Az aktívum 366 millió euró volt, az egyenleg 894 millió euróval javult az egy évvel korábbihoz képest - jelentette hétfőn második becslése alapján a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
Némileg ugyan emelkedett a lakáshitelek felvétele, de egy éves összevetésben még mindig elég elkeserítő a helyzet. A törlesztőrobbanás ráadásul egyre kevésbé segíti a magyarokat abban, hogy valaha saját lakásuk legyen, és már a jegybank is vészharangot kongat. A kamatok sem akarnak csökkenni, összességében tehát nem áll jól sem a hitelpiac, sem a m
Német pénzügyminiszter, Christian Lindner olyan szövetségi költségvetést fog javasolni 2024-re, amely 16,6 milliárd eurós nettó új adósságot és rekordösszegű védelmi kiadásokat tartalmaz - közölték pénzügyminisztériumi források.
Laura Johnson tíz éven keresztül minden létező diétát kipróbált, hogy megszabaduljon a terhességei után megmaradt felesleges kilóktól, ám hiába. Végül a hulahopp karika változtatta meg az életét.
Tavaly év végén óriási sikert aratott a Wednesday című Netflix-sorozat, azonban a nézők nagy része enyhén szólva sem volt oda az egyik leghangsúlyosabb történetszáltól. A második évadban azonban kijavítják ezt a hibát.
Hogyan tudnék élni nélküled? címmel zenés film készül Demjén Ferenc legnépszerűbb slágereivel, a Nemzeti Filmintézet támogatásával. A musical forgatókönyvét Kormos Anett és Goda Krisztina írta, rendezője Orosz Dénes - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) hétfőn az MTI-vel.
A kereskedési idő felénél továbbra is alulteljesít a BUX a nemzetközi átlaghoz viszonyítva. A hazai blue chipek vegyesen teljesítenek: emelkedik a Mol és a Magyar Telekom, mínuszban van a Richter és az OTP.
A többi között A hét mesterlövészt is láthatják majd a westernfilmek rajongói más – a műfajban legendássá vált – alkotások mellett július 8-tól szombat esténként a Dunán.
Ahhoz, hogy kevesebb motoros baleset történjen a közutakon, empátiára és együttműködésre van szükség, de a magabiztos tudás és a motorkerékpár alapos ismerete is elengedhetetlen ahhoz, hogy mindenki biztonságban hazaérjen a nap végén. A HUMDA Magyar Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. motoros közlekedésbiztonsági napja azt a célt szolgálja, hogy a
A kutatók először tudtak komolyabb mennyiségű zöldséget (retket) termelni a sarkvidéken úgy, hogy a termesztés során LED-lámpák prototípusait használták.
A Zsigmondy Klubkártya kiváltásával a tulajdonosa egy évre jelentős kedvezményre tesz szert a Széchenyi, Gellért és Rudas fürdőkbe. Az elharapózó rezsiköltségek és infláció egyetlen ellenszere eddig a budapesti történelmi fürdőkbe…
Az Eurojust operatív, jogi, pénzügyi és logisztikai támogatást fog nyújtani a közös nyomozócsoport munkájához, beleértve a bizonyítékok megőrzését, tárolását és elemzését.
A napszúrást többnyire közvetlen napsugárzás okozza, ami az agyhártya ingerléséhez vezet. Ez gyakran együtt jár az agy megduzzadásával és az agyi nyomás emelkedésével. Különösen nagy veszélyt jelent a napszúrás a csecsemőkre, főleg akkor, ha a kis fejük vagy nyakuk fedetlenül ki van téve a napsugaraknak.
Max Verstappen elsőre és magától is tudta, amire Sergio Péreznek sokadszori próbálkozás és külső segítség hatására sikerült csak rájönnie. Ez a különbség a két Red Bull-versenyző között?
A társaság emellett a teljes biztosítási szektor fejlesztését célozza meg, melynek érdekében 12 pontot tartalmazó javaslatcsomagot állított össze a Gazdaságfejlesztési Minisztérium, a Magyar Nemzeti Bank és a Magyar Biztosítók Szövetségének részére.
A cég a közösségi hálózat tartalmait porszívózó szervezetek ellen úgy próbál védekezni, hogy mindenki számára nehezebbé teszi, illetve korlátozza a hozzáférést.
Jászai Gellért szerint a magyar állam soha nem adott ellentételezés nélkül támogatást vagy forrást a 4iG-nek. A cégcsoport elnöke arra is kitért, hogy részvényeik bevezetését fontolgatják más európai tőzsdére is.