2014. március 28. péntek

márc. 28
19:44
Férfi vízi ob I: hatott a Nagy Viktor-mágia, nyert a Szeged (She)
A férfi vízilabda ob I alapszakaszának 24. fordulójában a Diapolo-Szeged kiélezett mérkőzésen 7–6-os győzelmet aratott a RacioNet-Honvéd ellen. A hazaiak kapusa, Nagy Viktor a hajrában két ötméterest hárított.
márc. 28
19:46
Férfi kézi NB I: a Mezőkövesd egy pontot szerzett Vácon (She)
A Vác hazai pályán 24–24-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel a férfi kézilabda NB I-ben, a 7–12. helyért zajló rájátszásban.
márc. 28
20:00
Férfi vízilabda ob I - A Szeged egy góllal jobb volt a Honvédnál (Infostart)
A tabella harmadik és negyedik helyezettje találkozott a férfi vízilabda-bajnokság 24. fordulójának pénteki rangadóján, amelyen a házigazda Szeged egy góllal legyőzte a Honvédot.
márc. 28
20:18
Jégkorong MK: Ladányi volt a hős, az Újváros legyőzte a Volánt! (She)
A férfi jégkorong Magyar Kupa négyes döntőjének 1. fordulójában a Dab.Docler 4–1-re legyőzte nagy riválisát, a Sapa Fehérvár AV19-et – a mérkőzés hősének két góljával és gólpasszával a válogatott bő vb-keretéből kihagyott Ladányi Balázs, illetve a duplázó, négy pontot (két gól, két gólpassz) Peterdi Imre bizonyult.
márc. 28
20:20
U19-es Eb: elégedetten zárta látogatását az UEFA-delegáció (She)
Csütörtökön és pénteken ismét Magyarországra látogatott az UEFA delegációja, hogy leellenőrizze, hogy állnak a júliusi U19-es Európa-bajnokság előkészületei – számolt be róla a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hivatalos honlapja.
márc. 28
20:36
Női kézi: a szünet után fordított a magyar válogatott (She)
A magyar női kézilabda-válogatott 28–25-re nyert a házigazdák B-válogatottja ellen a Horvátországban zajló felkészülési torna első napján.
márc. 28
20:54
NB I: a Mezőkövesd legyűrte odahaza is a Honvédot (She)
A labdarúgó NB I huszonkettedik fordulójában a Mezőkövesd hazai pályán nagy csatában legyőzte a Budapest Honvédot, George Menougong találatával. A hazaiak rengeteg helyzetet kihagytak, a kispestiek kapufát és lécet lőttek, Raffaele Alcibiadát pedig kiállították.
márc. 28
20:54
Férfi kézilabda BL: Veszprémben mindenki tudja a feladatot, már csak meg kell csinálni (Agroinform)
Mindenki elismerte, hogy jobban kell védekeznie a Veszprémnek, mint Plockban sikerült, már csak a kivitelezés a kérdés.
márc. 28
20:56
Bundesliga 2.: csak Korcsmárék meccsén estek gólok pénteken (She)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 28. fordulójának pénteki napján a Stieber Zoltánt végig a kispadon tartó, míg Korcsmár Zsoltot a 82. percben – még 1–2-nél – bevető Greuther Fürth 2–2-es döntetlenre végzett a St. Pauli otthonában, így sorozatban a nyolcadik mérkőzésén maradt veretlen.
márc. 28
20:56
Bajnokok Ligája: Klopp még nem foglalkozik a Real Madriddal (Agroinform)
Habár öt nap múlva a Real Madrid vár a Dortmundra, a német csapat mestere, Jürgen Klopp még nem foglalkozik a BL-lel.
márc. 28
20:58
Női kézilabda BL: A Győr vívja az első meccset a négyes döntőn (Agroinform)
A Győr vívja majd az első elődöntőt május 3-án szombaton a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
márc. 28
21:00
NB I: Furcsa góllal verte a Mezőkövesd a Honvédot (Agroinform)
A Mezőkövesd 1-0-ra verte otthon a Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának pénteki meccsén.
márc. 28
21:12
Győzelemmel kezdett a női kézilabda-válogatott Umagban (Metropol)
Németh András szövetségi kapitány együttese szombaton és vasárnap a horvát A csapattal találkozik.
márc. 28
21:30
Miskolc-rali: Balogh volt a salakpálya királya az idénynyitón (She)
Balogh János volt a leggyorsabb az idénynyitó Miskolc-rali pénteki prológján.
márc. 28
21:30
Nisikori visszalépett, Djokovic döntős - Miami tenisztorna (Infostart)
Visszalépett elődöntős mérkőzésétől Nisikori Kej, így pénteki ellenfele, a világranglistán második szerb Novak Djokovic játék nélkül jutott be a fináléba a miami tenisztornán.
márc. 28
21:30
Először győzött tavasszal a Mezőkövesd (Metropol)
Mezőkövesd Zsóry FC — Budapest Honvéd 1-0 (1-0).
márc. 28
21:32
Labdarúgó NB I - Első tavaszi győzelmét aratta a Mezőkövesd (Infostart)
A Mezőkövesd első tavaszi sikerét aratva 1-0-ra nyert hazai pályán a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
márc. 28
21:48
Torna-vk: Böczögő gerendán ötödik, talajon hatodik Dohában (She)
Böczögő Dorina gerendán az ötödik, talajon pedig a hatodik helyen zárt a tornászok dohai világkupájának pénteki napján.
márc. 28
21:48
Bundesliga: Guardiola kihagyja Neuert, Starke kap lehetőséget (Agroinform)
A Bayern München szombaton a Hoffenheimet fogadja a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati meccsén.
márc. 28
22:24
NB I: Bognár Istvánnak jövök egy pezsgővel - Véber (She)
Mint arról már beszámoltunk, a labdarúgó NB I 22. fordulójának záró mérkőzésén a Mezőkövesd saját közönsége előtt 1–0-s győzelmet aratott a Budapest Honvéd ellen. A hazaiakat irányító Véber György – aki jön egy pezsgővel a gólpasszt jegyző Bognár Istvánnak – a találkozót közvetítő Sport Televízió kamerája előtt elmondta, megérdemelten nyerték meg a meccset, míg a kispestiek vezetőedzője, Marco…
márc. 28
22:42
Bundesliga: Szalaiék sikerükkel feljöttek a második helyre (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának nyitó mérkőzésén a Szalai Ádámot a 74. perctől soraiban tudó Schalke hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Herthát, így megelőzte az egy meccsel kevesebbet játszó Borussia Dortmundot, és feljött a második helyre.
márc. 28
22:42
Chelsea: Mourinho még mindig dühös, csupa panasz (Agroinform)
José Mourinho még mindig nem emésztette meg a két héttel ezelőtt történteket.
márc. 28
22:44
Ligue 1: Cavani lökése három pontot ért a PSG-nek - videó (She)
A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 1–0-ra nyert Nizzában a francia élvonalbeli bajnokság 31. fordulójának nyitó mérkőzésén.
márc. 28
23:18
Futsal NB I: a Dunakeszit kiejtő Aramis vár a Győrre (She)
Az Aramis 4–1-re nyert a Dunakeszi vendégeként a futsal NB I felsőházi rájátszásában, ezzel bejutott az elődöntőbe, ahol a címvédő Győri ETO lesz az ellenfele.
márc. 28
23:20
Eurofutball: elkapta a fonalat az MU kölcsönjátékosa (She)
A portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának nyitó mérkőzésén a Pacos Ferreira 1–1-es döntetlent játszott a Belenenses otthonában. A vendégek gólját a Manchester United kölcsönjátékosa, Bebé szerezte, aki a legutóbbi öt bajnokiján ötször talált a kapuba.
márc. 28
23:36
NS: villámgyors ügyintézés; Ladányi gólokkal üzent Chernomaznak - szombat (She)
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.
márc. 28
23:54
Férfi kosár Euroliga: rekordokkal csoportgyőztes a Barcelona (She)
A férfi kosárlabda Euroliga középszakaszának 12. fordulójában a Barcelona hazai pályán 84–62-re nyert a Panathinaikosz ellen, így biztossá vált, hogy az E-csoport első helyezettjeként jut tovább a negyeddöntőbe. A katalánok egyébként a sorozat e szakaszában, vagyis a legjobb 16 között sorozatban a 24., míg hazai pályán egymás utáni 31. győzelmüket aratták – mindkét adat Euroliga-rekord.