A francia válogatott csatár tavaly hoszszabbított angol klubjával, most mégis megy.
A labdarúgó-NB I-ben a debreceniek voltak a legjobbak.
jún. 24
0:13
Intertotó-kupa: idegenben szerzett kétgólos előnyt a Cork City (She)
Kétgólos előnyt szerzett idegenben az ír Cork City együttese a labdarúgó Intertotó-kupa első fordulójában.
jún. 24
0:15
Tóthéknak csak a szurkolás maradt (Blikk)
A vezérműszíj szakadása okozta a bajt az Ypres-ralin.
jún. 24
0:19
BL-hősökkel ikszelt a Honvéd (Blikk)
Már az UEFA-kupa selejtezőire készülnek a kispestiek.
jún. 24
0:23
Szobrot kapott Puskás (Blikk)
A tavaly elhunyt Puskás Ferenc tiszteletére avattak teret és emeltek szobrot tegnap Zalaszabaron.
jún. 24
0:27
Dario Bonetti elhagyta Sopront (Blikk)
Sopron - Ismét távozik az edző a soproni NB I-es futballcsapattól.
jún. 24
0:31
Aschenbrenner megfricskázta a nagyokat (Blikk)
Turi Tamásnak és Benik Balázsnak is fejet kellett hajtania a zirci fenegyerek gyorsasága előtt.
jún. 24
0:35
Talma az első sorból rajtol (Blikk)
Talmácsi vizes aszfalton verhetetlen volt pénteken, tegnap azonban száraz volt a pálya, így segítői kezdhettek mindent elölről a boxutcában.
jún. 24
0:39
Megreformálják a vb-selejtezőket (Blikk)
Heerenveen - Az eddigieknél kisebb csoportokban rendezik meg a 2010-es dél-afrikai labdarúgóvébé európai selejtezőit - döntött szombati ülésén a kontinentális szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága.
jún. 24
0:43
Győzelemmel hangolt Henin (Blikk)
Győzelemmel hangolt a holnap kezdődő wimbledoni nyílt nemzetközi teniszbajnokságra Justine Henin.
jún. 24
0:50
Újabb trófeát szerzett a Sevilla (Infostart)
Az UEFA Kupa-győztes Sevilla hódította el a labdarúgó Spanyol Király Kupát. Az andalúz gárda a madridi döntőben 1-0-ra nyert a Getafe ellen.
jún. 24
7:40
Copa America: Pardo, Osorio és Salcido is kimaradt a mexikóiaknál (She)
Három Európában játszó labdarúgóját is kihagyja a Copa Americára készülő keretből Hugo Sanchez, a mexikói válogatott szövetségi kapitánya.
jún. 24
7:45
Zalaegerszeg: nem hosszabbítanak szerződést Nagy Lajossal (She)
Távozik a Zalaegerszeg labdarúgócsapatától Nagy Lajos - adta hírül a Zala megyei klub hivatalos honlapja.
jún. 24
9:19
Atlétika: Amman rendezi az ázsiai bajnokságot júliusban (She)
Az Ázsiai Atlétikai Szövetség (AAA) döntése értelmében Jordánia fővárosa, Amman rendezi a 17. Ázsiai atlétikai bajnokságot.
jún. 24
9:39
Férfi vízilabda Final Four: Euroliga-győztes a Pro Recco, Kásás három gólt lőtt (Metropol)
A Pro Recco nyerte a férfi vízilabda Euroligát, miután a milánói fináléban legyőzte a címvédő Jug Dubrovnikot.
jún. 24
10:09
EURO-2012: Lengyelországban fegyencek dolgoznának az építkezéseken (Infostart)
Lengyel elképzelések szerint fegyencek dolgoznának a 2012-es, Ukrajnával közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság stadionjainak, úthálózatának és szállodáinak építkezésein.
jún. 24
11:11
IBO: Hatton megvédte kisváltósúlyú övét (Metropol)
Ricky Hatton a negyedik menetben kiütötte kihívóját, a mexikói Jose Luis Castillót, s ezzel megvédte kisváltósúlyú övét a Nemzetközi Bokszszervezetnél (IBO).
jún. 24
13:03
Szombathely-rali: könnyű autója miatt zárták ki Aschenbrennert (She)
A szombaton második helyen végző Aschenbrenner Györgyöt kizárták a Szombathely-raliról, mivel autója könnyebb volt a megengedettnél.
jún. 24
14:40
Észak-Írország: elhunyt a legendás középcsatár, Derek Dougan (She)
Hatvankilenc éves korában elhunyt Derek Dougan, a Wolverhampton egykori kiváló északír középcsatára, aki részt vett az 1958-as világbajnokságon is.
jún. 24
15:23
A Sevillában marad a mali gólzsák (Infostart)
Bár távozását rebesgették, Frederic Kanoute nem megy Angliába, hanem marad az FC Sevillában, amely az ő győztes góljával hódította el a spanyol Király Kupát a Getafe ellenében szombat este.
jún. 24
16:27
Talmácsi műszaki hiba miatt kiesett a Brit Nagydíjon (Infostart)
Talmácsi Gábor műszaki hiba miatt - hat körrel a zárás előtt - kiesett a gyorsasági motoros világbajnokság idei nyolcadik futamán, a Brit Nagydíjon. A 125 köbcentisek viadalát az olasz Mattia Pasini nyerte. Az összetettben eddig éllovas magyar visszacsúszott a második helyre, vezet a spanyol Hector Faubel.
jún. 24
17:10
Ultramaraton: Bogár János nyerte a 210 km-es "Szuperbalatont" (She)
jún. 24
17:28
Bogár János nyerte a "Szuperbalatont" (Metropol)
Bogár János nyerte a görög származású ausztrál futó, Yannis Kouros előtt a "Szuperbalaton" elnevezésű, 210 kilométeres futóviadalt, amelyet vasárnap bonyolítottak le 40 ultramaratonista részvételével.
jún. 24
18:52
Labdarúgás: Sergio Conceicao a Perzsa-öbölben folytatja (She)
jún. 24
18:58
Sakk: Lékó Péter Ananddal is remizett a dortmundi szupertornán (She)
Lékó Péter újabb döntetlennel folytatta szereplését a dortmundi sakk szupertornán.
jún. 24
19:35
"Életem legnehezebb döntése volt" (Infostart)
Thierry Henry elárulta: élete legnehezebb döntését hozta meg azzal, hogy az Arsenaltól az FC Barcelona labdarúgócsapatához szerződött. A nyári átigazolási szezon eddigi legnagyobb szenzációját szolgáltató megállapodást szombaton hozták nyilvánosságra, a katalánok 24 millió eurót fizetnek az angoloknak. A négy évre szóló kontraktust várhatóan hétfőn, az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatok…
jún. 24
19:37
Öttusa Vk, Róma: három magyar a férfiak döntőjében (Metropol)
Mindhárom magyar induló bejutott a férfiak versenyének döntőjébe az öttusázók római Világkupa-viadalán.
jún. 24
19:54
Hosszú Katinka két számban nyert, Kovács Ágnes 100 m mellen második (Metropol)
Hosszú Katinka mindkét vegyesszámot megnyerte, míg Kovács Ágnes 100 m mellen második lett a szlovéniai nemzetközi úszóviadalon.
jún. 24
20:26
Aquaprofit-Polgár Sakknap: nagy siker (Metropol)
Nagy érdeklődés közepette rendezték meg az Aquaprofit-Polgár Sakknapot vasárnap Budapesten, amelyen végül 115-en mérhették össze tudásukat a három Polgár nővér valamelyikével, Judittal, Zsuzsával vagy Zsófiával.
jún. 24
20:34
Polgár Sakknap: Judit hatszor kikapott (Infostart)
Nagy érdeklődés közepette rendezték meg a Polgár Sakknapot vasárnap az egyik budapesti szállodában. 115-en mérhették össze tudásukat a három Polgár nővér valamelyikével, Judittal, Zsuzsával vagy Zsófiával.
jún. 24
20:43
Váradi Martináék a dobogón (Metropol)
Magyar bronzérem született a versenytáncosok Szarajevó Open elnevezésű viadalán az Andrea Silvestri, Váradi Martina duó jóvoltából.
jún. 24
20:45
32. Amerika Kupa: egyenlített az új-zélandi vitorláscsapat (Metropol)
Egyenlített az új-zélandi Emirates Team New Zealand a címvédő svájci Alinghi ellen a 32. vitorlázó Amerika Kupában, Valenciában, miután vasárnap megnyerte a döntő második futamát.
jún. 24
20:49
Öttusa Világkupa, Róma: három magyar a férfiak döntőjében (She)
jún. 24
20:51
Úszás, Radovljica: Hosszú két számban nyert, Kovács második (She)
jún. 24
21:34
"Rejtélyes pénz" a brit klub megvásárlásában? (Infostart)
Thaiföld vezetése folytatja az eljárást annak kiderítésére, hogy milyen "rejtélyes" forrásból származik az a pénz, amelyből Thakszin Sinavatra, az ázsiai ország volt miniszterelnöke megvásárolta az angol labdarúgó Premier League-ben szereplő Manchester Cityt.