2012. január 25. szerda

jan. 25
16:34
Férfi vízilabda Eb: Kovács István csapata megszerezte első győzelmét (She)
A Kovács István vezette román férfi vízilabda-válogatott két góllal nyert a macedón csapat ellen az eindhoveni Európa-bajnokság alsóházi keresztbe játszásának szerdai játéknapján.
jan. 25
16:42
Kovács István együttese nagy csatában nyert Macedónia ellen (Agroinform)
A Kovács István vezette román vízilabda-válogatott két góllal nyert a macedón csapat ellen az Eb alsóházi rájátszásában.
jan. 25
17:00
Kenesei Krisztián edzés nélkül játszana szombaton (Agroinform)
A múlt vasárnapi, Banik Ostrava elleni edzőmeccsen kapott 1-2 rúgást a rutinos támadó, amitől nem tud edzeni.
jan. 25
17:06
Felkészülés: a Honvéd másodszor is megverte a Ruzomberokot (She)
Mai második felkészülési mérkőzését is megnyerte a Budapest Honvéd NB I-es labdarúgócsapata a szlovákiai MFK Ruzomberok ellen.
jan. 25
17:08
Internazionale: Thiago Motta mindenben megegyezett a PSG-vel (She)
Thiago Motta, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Internazionale labdarúgója mindenben megegyezett a PSG-vel, így a francia fővárosban folytatja pályafutását – erősítette meg ügynöke, Dario Canovi.
jan. 25
17:18
Fogadjunk a Barca-Realra, avagy hova menekül Mourinho Madridból? (Agroinform)
A szokásos fogadási lehetőségek mellett annak is utánajártunk, hogy Mourinho következő csapatára hol lehet fogadni.
jan. 25
17:20
A Valencia argentin középpályása szerződést hosszabbított (Agroinform)
Az argentin válogatott Éver Banega 2015 nyaráig hosszabbította meg szerződését a Primera División élcsapatánál.
jan. 25
17:22
Az ellenfél kihasználta minden apró hibánkat - Paulo Sousa (Agroinform)
A Dinamo Kijev elleni kiütéses, 5-0-s vereség után sem tűnt szomorúnak Paulo Sousa, a Videoton portugál vezetőedzője.
jan. 25
17:24
Hajnal Tamás a Hoffenheimből kapott új társat (Agroinform)
A VfB Stuttgart leigazolta a Hoffenheimtől a bosnyák Vedad Ibisevicet.
jan. 25
17:24
FTC: Nagy múltú csapatok mennek tönkre, mi nem fogunk - Kubatov (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvárosi TC elnöke, Kubatov Gábor Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében leírta: Európa nagy múltú csapatai vannak csődközelben, s mennek tönkre, de a Fradi nem fog.
jan. 25
17:26
Barcelona: egy hónapon belül másodszor hosszabbított a kapus (She)
Januárban másodszor hosszabbított szerződést José Manuel Pinto, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelona második számú kapusa. A rutinos kapuvédő a hónap elején egy évvel hosszabbított, ma újabb másfél évre aláírt.
jan. 25
17:36
A Boca Juniors játékosa akadályba ütközött (szó szerint...) - videó (Agroinform)
A Boca Juniors edzésén megsérült Dario Cvitanich csatár, amikor egy csapattársa belelökte a palánkba.
jan. 25
17:42
Felkészülés: nem bírt egymással a Haladás és a Pécs (She)
Felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott egymással a Haladás és a Pécsi MFC futballcsapata. A két NB I-es gárda mérkőzésén mindkét gól az első félidőben esett, Ugrai Roland, illetve Regedei Csaba talált a hálóba.
jan. 25
17:54
A Juventusnak "megvan Cáceres, kisöpörték a Romát" - lapszemle (Agroinform)
Az új Juventus Arénában első gólját szerző Alessandro Del Pierót dicsérik a Roma elleni győzelem után az olasz lapok.
jan. 25
17:56
Koppintás vagy innováció - kiszivárogtak a Ferrari tervei (Agroinform)
Vajon a McLarenről koppintotta új autójának legnagyobb érdekességét a Ferrari, vagy puszta véletlen az egybeesés?
jan. 25
18:00
Vízilabda Eb: tizenhatot lőttek a spanyolok, kiütötték a törököket (She)
Rendkívül sima mérkőzést láthattak a kilátogatók az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokság második délutáni találkozóján: Spanyolország 5–0-s első negyeddel indított Törökország ellen, a végén 16–4-es sikert aratott. A spanyolok legeredményesebb játékosa a négygólos Felipe Perrone volt.
jan. 25
18:12
A német szélső eszetlen szabálytalansága csapattársa lábába került - videó (Agroinform)
Dominik Klein nem csak piros lapot kapott durvaságáért, de saját csapattársának is súlyos sérülést okozott.
jan. 25
18:18
Férfi kézilabda Eb: a lengyelek heroikus meccsen lenyomták a németeket (She)
A lengyel férfi kézilabda-válogatott hatalmas csatában 33–32-re legyőzte Németországot a szerbiai Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában. A németek ezzel már biztosan nem jutnak a legjobb négy közé, s nagy valószínűség szerint az olimpiára sem selejtezhetnek.
jan. 25
18:20
NB II: elküldték Vecsésről Dobót, aki az MTK-nak sem kell (She)
Távozik az NB II Keleti csoportjában szereplő Vecsési FC-től Dobó Róbert, akinek játékára az őt nyáron kölcsönadó MTK sem tart igényt.
jan. 25
18:22
Kézilabda: az öt jelöltből három győri a 2011-es év női legjobbja díjra (She)
Mától szavazhatnak a kézilabda-rajongók a 2011-es év legjobbjaira a nemzetközi szövetség oldalán. Az edzőkből álló zsűri már leadta a voksait, ez alapján állt össze mindkét nemnél a legjobb ötös, amelyek közül a média képviselői és az újságírók választhatnak.
jan. 25
18:30
A németek kikaptak a lengyelektől, és nem lesznek ott az olimpián (Agroinform)
Az olimpiai és világbajnok francia válogatott döntetlent játszott Izlanddal a pekingi ötkarikás döntő "visszavágóján".
jan. 25
18:36
Honvéd: szerdán három külföldi próbajátékostól is elköszöntek (She)
A Budapest Honvéd szerdán három próbajátékon lévő játékostól is elköszönt, négyet viszont megtartott – őket tovább tesztelik Kispesten. A szakmai stáb döntése értelmében a brazil Nathane, a horvát Dalibor Pandza és a szlovén Dejan Burger nem marad a csapatnál.
jan. 25
18:48
Partvissal tették játékra alkalmassá a pályát a Líbia-Zambia meccshez - videó (Agroinform)
A heves esőzés miatt nem tudták elkezdeni az eredetileg 17 órára kiírt Líbia-Zambia találkozót a labdarúgó Afrika Kupán.
jan. 25
18:54
NB II: Hongkongból érkező csatárt és magyar kapust tesztel az Eger (She)
Két játékost is tesztel a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Eger: a heol.hu információi szerint a hongkongi élvonalból érkező Nikola Vujosevics, valamint Giák Tamás is próbajátékon vesz részt a hevesi együttesnél.
jan. 25
18:56
Videó: így takarították el a lehullott esőt az Afrika-kupán - sikertelenül (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, az Afrika-kupán a Líbia–Zambia csoportmérkőzés kezdése több, mint másfél órát csúszott, mivel jelentős mennyiségű eső hullott az Estadio de Batára, a játéktéren állt a víz. Seprűkkel álltak neki a pálya víztelenítéséhez a munkások, nem túl hatékonyan és nem is túl nagy sikerrel. A találkozó elkezdődött, a labdarúgók az ellenfélen kívül az elemekkel is küzdenek.
jan. 25
19:06
Három orosz páros az élen a rövidprogram után (Agroinform)
Három orosz duó végzett az első három helyen a rövidprogramban a Sheffieldben zajló műkorcsolya Európa-bajnokságon.
jan. 25
19:12
Férfi kézi Eb: a lengyelek heroikus meccsen lenyomták a németeket (She)
jan. 25
19:14
Felkészülés: az FTC második csapata hazai pályán kikapott a Szegedtől (She)
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő FTC II hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen a Szegedtől. A vendégek góljait Fouseni Nganon Bamba és Rézműves Rajmund szerezte – adta hírül a delmagyar.hu.
jan. 25
19:16
Törökország: Elek bemutatkozott, az Eskisehirspor nagy verést kapott (She)
Nagyon sima, 4–1-es vereséget szenvedett a Trabzonspor vendégeként az Eskisehirspor a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. Elek Ákos (Eskisehirspor) nemzetközi játékengedélye megérkezett, így a magyar középpályás bemutatkozhatott új csapatában. Elek 3–1-es trabzoni vezetésnél, a 70. percben állt be Rodrigo Tello helyére. A hazai győzelem teljesen papírformának mondható, ugyanis…
jan. 25
19:18
NB II: két újvárosi kötődésű játékos is „hazatért” a DPASE-hez (She)
Két futballistával erősödött az utóbbi napokban a Dunaújváros-Pálhalma NB II-es labdarúgócsapata.
jan. 25
19:24
A kórházon kívül, egy pohár borral ünnepli 70. születésnapját Eusébio (Agroinform)
A portugál legenda néhány hete elhagyhatta a kórházat, és saját bevallása szerint már teljesen egészségesen ünnepel.
jan. 25
19:30
Férfi vízilabda Eb: az olaszok alaposan elverték a németeket az elődöntőért (She)
Olaszország férfi vízilabda-válogatottja lesz Szerbia ellenfele az eindhoveni kontinenstorna elődöntőjében, miután 9–4-re, nagyon simán legyőzte Németországot.
jan. 25
19:32
Anglia: az FA kiáll a sokat kritizált játékvezető mellett (She)
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) elnöke, David Bernstein elmondta: a szervezet kiáll a sokat kritizált játékvezető, Howard Webb mellett, aki nem vette észre Mario Balotelli szabálytalanságát a Tottenham elleni vasárnapi bajnokin.
jan. 25
19:34
Műkorcsolya Eb: orosz dominancia a rövidprogramot követően (She)
Három orosz duó végzett az első három helyen a párosok szerdai rövidprogramjában az angliai Sheffieldben zajló műkorcsolya Európa-bajnokságon.
jan. 25
19:48
Serie A: február 7-én fejezik be az eső miatt félbeszakadt Roma-meccset (She)
Február 7-én fejezik be a Catania–Roma mérkőzést, amely az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában, a heves esőzés miatt félbeszakadt.
jan. 25
19:50
Válogatott: Írország a mieink ellen, Budapesten tartja Eb-főpróbáját (She)
Az Ír Labdarúgó-szövetség szerdai közleményében jelentette be, hogy az Európa-bajnoki szereplésre készülő válogatott június 4-én, Budapesten, a magyar nemzeti csapat ellen tartja Eb-főpróbáját. A Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre hivatalosan nem erősítette meg a mérkőzés tényét, de az írek már hivatalosan tudatták a találkozó létrejöttét.
jan. 25
19:52
Férfi kézi Eb: a Szlovéniát legyőző Spanyolország a csoportelső (She)
A Szerbiában zajló férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában Spanyolország három góllal nyert Szlovénia ellen, így a 2. csoportból az első helyen jutott be a pénteki elődöntőbe, ahol a dánokkal találkozik. Így a másik ágon összejött a Szerbia–Horvátország rangadó! A spanyolok hullámzó játékuk ellenére győzni tudtak, és így továbbra is veretlenek a tornán, egyedül a…
jan. 25
19:54
Man. City: a klub nem fellebbez, életbe lép Balotelli eltiltása (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester City nem fellebbez Mario Balotelli négy mérkőzésre szóló eltiltása ellen, így a csatár büntetése azonnali hatállyal életbe lépett.
jan. 25
20:00
Destro góljával elődöntős a Siena (Agroinform)
A Serie A újonca, Mattia Detro 54. percben lőtt góljával legyőzte idegenben a Chievót és bejutott a legjobb négy közé.
jan. 25
20:02
Négy között a világbajnok olaszok (Agroinform)
Olaszország 9-4-re legyőzte a németeket a negyeddöntőben. A fináléba kerülésért a szerbek lesznek az olaszok ellenfelei.
jan. 25
20:04
A spanyolok győztek, szerb-horvát elődöntő lesz Belgrádban (Agroinform)
Az I-es csoportban Dánia simán nyert Svédország ellen, és ezzel nagy bravúrral elődöntőbe jutott.
jan. 25
20:06
Hazai győzelemmel zárt a Sopron (Agroinform)
A Sopron hazai pályán legyőzte az olasz Schiót szerdán a női kosárlabda Euroliga 12., számára utolsó fordulójában.
jan. 25
20:06
Férfi kézilabda Eb: Dánia elődöntőbe jutott Svédország legyőzésével (She)
A dán férfi kézilabda-válogatott 31–24-re legyőzte Svédországot a szerbiai Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, így készülhet a pénteki elődöntőre, amelyen Spanyolországgal mérkőzik meg. Az is eldőlt, hogy a másik ágon szerb–horvát meccset rendeznek a fináléba jutásért.
jan. 25
20:08
Genoa: Tőzsér ügyében megállapodtak, de kérdés, hogy mikor jön – sajtóhír (She)
A Corriere dello Sport értesülései szerint eldőlt, hogy a Genoában folytatja pályafutását Tőzsér Dániel, ám azt még nem tudni, hogy a futballista már januárban vagy csak júniusban szerződik a belga Genktől az olasz élvonalban szereplő klubhoz.
jan. 25
20:10
Női kosár Euroliga: a Sopron győzelemmel búcsúzott, a Győr kikapott (She)
Győzelemmel búcsúzott el a magyar bajnok Sopron a női kosárlabda Euroliga küzdelmeitől. Székely Norbert együttese szerda este az olasz Schio ellen aratott 15 pontos sikert, amelynek köszönhetően négy győzelemmel és nyolc vereséggel zárta a B-csoport küzdelmeit. A Győr Prágában 11 pontos vereséget szenvedett az USK-tól.
jan. 25
20:12
Olasz Kupa: történelmi siker, a Siena először jutott be az elődöntőbe (She)
A labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjében a Siena 1–0-ra nyert a Chievo otthonában, ezzel története során először bejutott a legjobb négy közé. A mérkőzés hőse Mattia Destro volt, aki csereként beállva eldöntötte a találkozót.
jan. 25
20:18
Elek vesztes meccsen debütált az Eskisehirsporban (Agroinform)
Az Eskisehirspor 4-1-re kikapott a Trabzonspor otthonában, a vendégeknél bemutatkozott a Videotontól igazolt Elek Ákos.
jan. 25
20:20
Újabb bravúrpont, a horvátok elleni döntetlennel zártunk (Agroinform)
Császár Gábor szinte egymaga vezette a magyar válogatottat, amely a már elődöntős ellenféltől szerzett pontot.
jan. 25
20:22
Kim Clijsters Viktorija Azarenkán keresztül juthat a döntőbe (Agroinform)
Csütörtök hajnalban megkezdődnek az elődöntők Melbourne-ben, mi pedig ezúttal is igyekszünk használható tippet adni.
jan. 25
20:24
Kikapott Prágában a Győr (Agroinform)
A Győr vereséget szenvedett szerdán Prágában, a női kosárlabda Euroliga 13. fordulójában.