2012. február 21. kedd

febr. 21
19:03
Fogadási botrány: Ligakupa- és NB I-es meccsekkel is hírbe hozták L. Ákost (She)
A Központi Nyomozó Főügyészség kedd este sajtóközleményt adott ki az őrizetbe vett diósgyőri L. Ákos labdarúgó kihallgatását követően. A futballista a gyanú szerint 2009 augusztusában elfogadott 1000 eurót annak fejében, hogy csapata, a Diósgyőr egy Ligakupa-mérkőzésen kapjon legalább három gólt, 2010 májusában pedig két első osztályú bajnoki mérkőzés eredményének befolyásolását is megkísérelte…
febr. 21
19:09
A válogatott átlövő elhagyja Veszprémet és Horvátországban folytatja (Agroinform)
Nyártól visszatér egykori csapatához, a Podravka Koprivnicához Bulath Anita, a Veszprém-Barabás válogatott játékosa.
febr. 21
19:15
Újpest: Angliában is járt kapust igazoltak, Eninful szerződtetése is hivatalos (She)
Az Újpest FC hivatalos honlapján bejelentette, hogy amatőr szerződést kötöttek Floszmann Tamás kapussal, és a klub megerősítette korábbi hírünket, amely szerint a togói Akote Henritse Eninfullal is szerződést kötöttek.
febr. 21
19:17
Videó: Nene nem figyelt rendesen, arcon dobta a labdaszedő (She)
A PSG–Montpellier (2–2) francia bajnoki labdarúgó-mérkőzés egyik jelenetében kiment a labda az oldalvonalon. Nene futott érte, aki egy pillanatra hátranézett, és csak akkor fordította vissza a fejét, amikor a labda megérkezett a labdaszedőtől. Éppen arcon találta.
febr. 21
19:19
Bundesliga: hosszabbított osztrák válogatott védőjével a Hannover (She)
Meghosszabbította szerződését Emanuel Pogatetz, a Hannover labdarúgócsapatának védője. A 29 éves hátvédet új kontraktusa 2015-ig köti a klubhoz.
febr. 21
19:27
Schiavone nem bírt az egykori világelsővel (Agroinform)
A hetedik helyen kiemelt olasz versenyző két játszmában kikapott a szerb Ana Ivanovicstól.
febr. 21
19:29
A csapatkapitány John Terry térdét műteni kell (Agroinform)
Térdműtét vár John Terryre, az angol Chelsea labdarúgócsapatának kapitányára, aki emiatt várhatóan több hetet kihagy.
febr. 21
19:33
Jégkorong, EBEL: Ljubljana-Fehérvár - élőben az NSO-n! (She)
A második mérkőzést rendezik az osztrák jégkorongbajnokság negyeddöntőjében. Honlapunk segítségével ön is nyomon követheti a Ljubljana–Fehérvár találkozót.
febr. 21
19:35
Videó: Mourinho két ujjal ünnepelte Cristiano Ronaldo gólját (She)
Mourinho különleges gólöröme Cristiano Ronaldo CSZKA Moszkvának lőtt találata után a Bajnokok Ligájában.
febr. 21
19:45
Dzsudzsák korábbi csapata 3-1-re kikapott a Sahtar Donyecktől - videó (Agroinform)
Felkészülési találkozón az ukrán Sahtar Donyeck 3-1-es győzelmet aratott az orosz Anzsi Mahacskala csapata felett.
febr. 21
19:51
Dortmund: Kagava újra edz, vasárnap akár már játszhat is (She)
A legfrissebb hírek szerint úgy tűnik, hogy a Hannover elleni vasárnapi összecsapáson már pályára is léphet Kagava Sindzsi, a Borussia Dortmund japán labdarúgója. A bokasérüléssel bajlódó középpályás kedden újrakezdhette az edzéseket.
febr. 21
19:54
Térdműtét vár John Terryre (Metropol)
A 31 éves hátvéd várhatóan szerdán fekszik kés alá, és 6-8 hétig lesz harcképtelen.
febr. 21
19:56
90 nap alatt szelte át az óceánt (Metropol)
Célba ért Janice Jakait német extrémevezős és természetvédő: a terveknél sokkal hamarabb, kilencven nap alatt szelte át az Atlanti-óceánt. A Portugáliából indult 34 éves nő kedden érte el a célállomást, Barbadost.
febr. 21
20:09
BL: a hajrában egyenlített a CSZKA a Real Madrid ellen (She)
A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a CSZKA Moszkva hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Real Madrid ellen. A 28. percben Cristiano Ronaldo szerezte meg a vezetést a vendégeknek, a 93. percben Pontus Wernbloom egyenlített.
febr. 21
20:21
A Standard Liége-től érkezett középpályás az Újpesthez (Agroinform)
Fél évig kölcsönben az Újpest csapatában szerepel a togói származású Akote Henritse Eninful.
febr. 21
20:23
Az utolsó pillanatban büntetett a CSZKA a Real ellen - videó (Agroinform)
A CSZKA Moszkva svéd középpályása, Pontus Wernbloom a 93. percben egyenlített a Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntőn.
febr. 21
20:25
Az EHF megváltoztatta a Veszprém szombati meccsének időpontját (Agroinform)
A korábban 16:15-ös kezdés 17 órara módosult az MKB Veszprém Atlético Madrid elleni mérkőzése.
febr. 21
20:39
Az Inter után a Fiorentinát is legyőzte a Bologna - videó (Agroinform)
A hazaiak már az első félidőben beállították a végeredményt, Ramirez nem mindennapi gólt szerzett.
febr. 21
20:41
Ronaldo-bomba után Wernbloom az utolsó percben egyenlített - videó (Agroinform)
A CSZKA Moszkva 1-1-es döntetlent játszott a Luzsnyiki Stadionban a Real Madriddal a nyolcaddöntő első mérkőzésén.
febr. 21
20:45
Videó: gyönyörű gólt szerzett sarokkal a bolognai Gastón Ramírez (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban lejátszott Bologna–Fiorentina mérkőzés (2–0) második találata Gastón Ramírez nevéhez fűződik. Az uruguayi támadó látványos gólt szerzett sarokkal.
febr. 21
20:47
Serie A: gól szorult helyzetből és sarokkal, Bologna-Fiorentina 2-0 (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójából keddre halasztott mérkőzésen a Bologna hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Fiorentinát.
febr. 21
20:48
A 93. percben egyenlítettek az oroszok (Metropol)
A CSZKA Moszkva kedden 1-1-es döntetlent játszott a Luzsnyiki Stadionban a Real Madrid együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 21
20:57
Jól esik, hogy elismerték a munkám, már tervezem a jövőt! - Ferjáncz Attila (Agroinform)
A magyar autósport örökös bajnoka ezúttal a „NSSZ - A Magyar Sportért” Különdíjat kapta meg.
febr. 21
20:59
A Cavani-Lavezzi páros okozta a Chelsea vesztét (Agroinform)
Az angolok szereztek vezetést, de Lavezzi és Cavani révén fordított a Napoli,így kétgólos előnnyel utazhat Londonba.
febr. 21
21:01
Négy között a címvédő Szolnok a kupában (Agroinform)
A címvédő Szolnok jutott be elsőként a férfi kosárlabda Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.
febr. 21
21:03
BL: Napoli-Chelsea nyolcaddöntő élőben az NSO-n! (She)
Hamarosan kezdetét veszi a Napoli–Chelsea mérkőzés a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Az összecsapást folyamatosan összefoglaló cikkünk, és folyamatosan frissülő szöveges tudósításunkkal követheti nyomon!
febr. 21
21:05
Férfi kosárlabda MK: négy között a címvédő Szolnok (She)
A címvédő Szolnok jutott be elsőként a férfi kosárlabda Magyar Kupa legjobb négy csapata közé, miután a negyeddöntő keddi visszavágóján is legyőzte a Jászberényt. A múlt heti első meccset 121–117–re nyerték a Tisza-partiak.
febr. 21
21:07
NB II: volt ferencvárosi középpályás érkezett a DVTK-tól Barcikára (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Kazincbarcika hivatalos honlapján jelentette be, hogy kölcsönbe megszerezte a Diósgyőrtől a korábban a Ferencvárosban is futballozó Halgas Tibort.
febr. 21
21:15
Balázs Zsolt marad Zalaegerszegen (Agroinform)
Bár a Zalagerszeg és a Ferencváros előzetesen megegyezett egymással, nem sokkal ezelőtt az FTC mégis elállt az üzlettől.
febr. 21
21:17
Kötelességszegéssel és üzletszerűen elkövetett vesztegetéssel gyanúsítják L. Ákost (Agroinform)
Újabb gyanúsítottja van a nemzetközi fogadási csalásokkal kapcsolatos ügynek, egy diósgyőri labdarúgó.
febr. 21
21:21
Csak egy pillanatra fagyott meg a Madrid Moszkvában (Infostart)
Cristiano Ronaldo góljával a 93. percig vezetett a Real Madrid Moszkvában, de az orosz csapat hajrában kiegyenlített. José Mourinho szerint a bíró tévedett a hazaiak gólja előtt, mivel lökték Ronaldót.
febr. 21
21:21
Női vízilabda ob I: a volt szövetségi kapitány csapata is hozta az elsőt (She)
A BVSC 12–9-re nyert Dunaújvárosban a női vízilabda-bajnokság elődöntőjének első összecsapásán.
febr. 21
21:33
Egy másmilyen Ferencváros van készülőben - Rósa (Agroinform)
Az FTC csapatkapitánya elmondta, tavaszi céljuk a jó eredmények mellett egy jövőbeni ütőképes együttes kialakítása.
febr. 21
21:35
Elődöntőben a ZTE a Magyar Kupában (Agroinform)
Elsőként a ZTE jutott be az MK legjobb négy csapata közé, miután nyert a másodosztálybeli SMAFC vendégeként Sopronban.
febr. 21
21:39
Két góllal nyert a Napoli a Chelsea ellen (Infostart)
A találkozó harmadához közeledve a Chelsea vezetést szerzett a nápolyi San Paolo Stadionban a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. 40. percben Lavezzi egyenlített, majd vége a félidő vége előtt Cavani fordított. A második félidőben egy ideig a Chelsea birtokolta többet a labdát, de Lavezzi szerzett újabb gólt. A hajrában a Napoli közelebb állt az újabb gól szerzéséhez.
febr. 21
21:39
Újpest: hivatalosan is bejelentették Dusan Vasziljevics szerződtetését (She)
Ma reggel elsőként a Nemzeti Sport Online számolt be a hírről, hogy Dusan Vasziljevics a Videotontól Újpestre tart – a középpályás szerződtetését ma este jelentette be hivatalos honlapján a fővárosi klub.
febr. 21
21:41
Videó: Cavani mellkassal szerzett vezetést a Napolinak a Chelsea ellen (She)
A Chelsea megszerezte a vezetést idegenben a Napoli ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A gól a spanyol Juan Matához fűződik, aki Paolo Cannavaro nagy hibája után talált a hazai kapuba. Pár perc múlva Ezequiel Lavezzi egyenlített, majd az első félidő lefújása előtt Edinson Cavani vezetést szerzett a Napolinak.
febr. 21
21:51
Mourinho Moszkvában is különös gólörömöt mutatott be - videó (Agroinform)
A Real Madrid vezetőedzője, José Mourinho Cristiano Ronaldo találata után újfajta gólörömöt mutatott be Moszkvában.
febr. 21
21:57
Jégkorong, Nationalliga: a DAB nyert a negyeddöntő második meccsén (She)
Az osztrák másodosztályú jégkorongbajnokság negyeddöntőjének második mérkőzésén a Dab.Docler odahaza 2–1-re legyőzte a Feldkirch együttesét, s ezzel egyenlített az egyik fél  harmadik győzelméig tartó párharcban.
febr. 21
21:59
Tenisz: Arn Gréta legyőzte kínai ellenfelét a monterreyi első körben (She)
A hatodik kiemelt Arn Gréta 73 perc alatt 6:1, 6:4-re legyőzte a kínai Csang Su-ajt a mexikói Monterreyben zajló női tenisztorna első fordulójában, így továbbjutott a következő körbe.
febr. 21
22:09
Puljezevics egy évet hosszabbított a Hannovernél (Agroinform)
A magyar válogatott kapus, Puljezevics Nenad újabb egy évvel meghosszabbította szerződést a Hannovernél.
febr. 21
22:11
Ednilson egyelőre keveset mutatott Angyalföldön (Agroinform)
A bissau-guineai – portugál állampolgárságú játékos megérkezett a Fáy utcába, de Urbán Flóriánt nem győzte meg.
febr. 21
22:27
Késett a gép, elkallódott a léc, változás a Világkupa élén (Agroinform)
Moszkvában izgalmas órákat éltek meg az alpesi sízők, a nap végén Marcel Hirscher mosolya volt a legszélesebb.
febr. 21
22:29
Arn Gréta a 16 közé jutott Mexikóban (Agroinform)
A hatodik kiemelt magyar játékos 72 perc alatt verte riválisát kínai riválisát.
febr. 21
22:31
Egyenlített a Ljubljana a Fehérvár ellen (Agroinform)
A Sapa Fehérvár AV19 kedden hosszabbítás után 2-1-re kikapott a szlovén Olimpija Ljubljana otthonában.
febr. 21
22:33
Jégkorong, EBEL: Nem játszottunk jól, rendet kell tenni a fejekben - Vas (She)
Vas Márton a Ljubljana ellen elszenvedett vereséget követően elismerte, hogy a Fehérvár nem játszott jól az EBEL negyeddöntőjének második, vesztes összecsapásán.
febr. 21
22:45
Ronnie O'Sullivan beteg lett - nem utazhat Kínába (Agroinform)
Betegsége miatt nem vállalja el a kínai versenyt Ronnie O'Sullivan, aki inkább az áprilisi világbajnokságra koncentrál.
febr. 21
22:47
Iszlai Bence hosszabbít Szombathelyen (Agroinform)
A Haladás Sopron Bank 21 esztendős középpályása, Iszlai Bence szerdán meghosszabbítja 2012. nyarán lejáró kontraktusát.
febr. 21
22:51
BL: a Napoli kétgólos előnnyel utazik a Chelsea elleni visszavágóra (She)
A Napoli a Chelsea-vel csapott össze a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A találkozón a londoniak kerültek előnybe, de védelmi megingásaikat kegyetlenül kihasználták az olaszok, akik így kétgólos előnnyel várhatják a visszavágót.
febr. 21
22:51
Bundával törlesztettek (Blikk)
BUDAPEST – Nehéz megszabadulni a fogadási maffia tagjaitól. A miskolci labdarúgók legalábbis további két bundamérkőzéssel fizettek egy elrontott manipulált meccsért.