2012. február 23. csütörtök

febr. 23
17:11
Felkészülés: Korcsmárék öt gólt szereztek a norvég rivális ellen (She)
A Brann Bergen 5–1-re legyőzte a Lilleströmt felkészülési mérkőzésen a két norvég élvonalbeli labdarúgócsapat találkozóján.
febr. 23
17:21
Erdei szerint szó sem volt a Pascal elleni meccsről (Agroinform)
A veretlen magyar ökölvívó sérült ökle még csak 90 százalékos, így meg sem kezdték a soros ellenfél felkutatását.
febr. 23
17:23
Rudolf Gergely nem jön haza a bolgárok elleni meccsre (Agroinform)
A magyar válogatott támadó szinte egész szezonban sérülésekkel bajlódik, még minden nem egészséges.
febr. 23
17:25
Százezer dollárra büntette Chisorát a német szövetség (Agroinform)
A 28 éves brit öklöző 500 ezer dolláros fellépti díja helyett 400 ezret kapott a Vitalij Klicsko elleni meccsért.
febr. 23
17:27
MLSZ: a Lombard játékosát két Ligakupa-meccsről eltiltották (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága úgy döntött, hogy a Lombard védőjének, Rodenbücher Istvánnak két Ligakupa-mérkőzést kell kihagynia, mivel piros lapot kapott a Kaposvár ellen 1–0-ra megnyert találkozón.
febr. 23
17:39
A Debrecen kölcsönadta két játékosát Nyíregyházára (Agroinform)
Vinicius Galvao és Csorba Szabolcs tavasszal az NB II-es Nyíregyháza együttesében szerepel majd kölcsönben.
febr. 23
17:45
Serie A: Ibrahimovic nem kapott kegyelmet, nem játszhat a Juve ellen (She)
Az olasz labdarúgóliga fegyelmi fellebbviteli bizottsága elutasította az AC Milan fellebbezését, így Zlatan Ibrahimovic nem léphet pályára a Juventus elleni bajnoki csúcsrangadón.
febr. 23
17:47
EBEL: „elmenekült” a Jesenice edzője, majd menesztette a vezetőség (She)
Az EBEL-ben szereplő HK Acroni Jesenice jégkorongcsapata egyoldalúan felbontotta Heikki Mälkiä vezetőedző szerződését, a tréner szerződésszegésére hivatkozva.
febr. 23
17:57
Ezt már művészet volt kihagyni - videó (Agroinform)
A Flamengo játékos valószínűleg maga sem tudja, 3 méterről, hogy nem tudta a labdát bepasszolni az üres kapuba.
febr. 23
17:59
Di María újabb egy hónapra kidőlt (Agroinform)
A Real Madrid argentinja a hétvégén tért vissza bő egy hónapos kihagyás után, de a Santander ellen ismét megsérült.
febr. 23
18:03
Rali: Talmácsi a Maricsek Team színeiben indul az idei ob-n (She)
A Maricsek Team színeiben áll rajthoz Talmácsi Gábor a rali ob idei szezonjában. A 2007-es 125 köbcentiméteres gyorsaságimotoros-világbajnok és a magyar ralipályákon jól ismert csapat a Szilveszter-ralin  már együtt dolgozott, valamint az idei szezont is közösen építették fel. Hogy milyen autóval indul Talma, és ki lesz a navigátora, arra a márciusi csapatbemutatón derül fény.
febr. 23
18:05
Tenisz: Wozniacki nyerte meg a korábbi világelsők csatáját Dubaiban (She)
A címvédő Caroline Wozniacki nyerte meg a dubai női tenisztornán a korábbi világelsők csütörtöki csatáját, miután a dán játékos 6:3, 7:5-re legyőzte a szerb Ana Ivanovicsot.
febr. 23
18:07
Videó: Neymar brilliáns gólpasszt adott, így győzött a Santos (She)
A Santos 2–0-ra legyőzte a Comercialt a brazil Paulista állami labdarúgó-bajnokságban. Összefoglaló, Neymar zseniális gólpasszával.
febr. 23
18:15
A Győr simán jutott a négy közé (Agroinform)
A Győr 21 ponttal győzött csütörtökön Szekszárdon, így magabiztosan jutott tovább a női kosárlabda MK negyeddöntőjéből.
febr. 23
18:21
Női kosárlabda MK: továbbjutott a Győr a Szekszárd ellen (She)
A Győr 21 ponttal győzött csütörtökön Szekszárdon, így magabiztosan jutott tovább a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjéből.
febr. 23
18:33
Ibrahimovic nélkül áll ki a Milan a Juve ellen (Agroinform)
Ibra a Napoli játékosát, Salvatore Aronicát vágta pofon, amiért három meccsre meszelték el, az ítéleten nem enyhítettek.
febr. 23
18:35
Talmácsi Gábor megtalálta új csapatát (Agroinform)
A Maricsek Team színeiben áll rajthoz Talmácsi Gábor az Országos Rally Bajnokság idei szezonjában.
febr. 23
18:37
Wozniacki és Radwanska is elődöntős (Agroinform)
A harmadik helyen kiemelt dán hölgy két szettben nyert csütörtökön a szerb Ana Ivanovics ellen.
febr. 23
18:39
London 2012: Barta Nóra vasárnap javíthat három méteren (She)
Barta Nóra nem jutott be a 18 versenyzőt felvonultató pénteki középdöntőbe, így olimpiai kvótát sem sikerült szereznie csütörtökön a londoni kvalifikációs világkupa-viadalon, a 3 méteres egyéni műugrásban.
febr. 23
18:41
Videó: meggyőzőbb játékot szeretne a PMFC-Matias tavasszal (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC-Matiasnál nem panaszkodhattak a körülményekre a tavaszi szezonra való felkészülés során. Erős csapatokkal játszottak itthon és külföldön is. Mészáros Ferenc vezetőedző meggyőzőbb focit vár csapatától.
febr. 23
18:51
Telki tábor után választják ki az U15-ös válogatott tagjait (Agroinform)
Csütörtöktől vasárnapig tart az 1997-es korosztály kiválasztó tábora az MLSZ telki edzőközpontjában.
febr. 23
18:57
Férfi kézilabda: egy évig nem játszhat a Hamburg svéd légiósa (She)
Nagyon hosszú, egyéves kényszerpihenőre készülhet fel Oscar Carlén, a HSV Hamburg svéd válogatott kézilabdázója.
febr. 23
18:57
Forma-1: Maldonado volt a leggyorsabb (Metropol)
Pastor Maldonado, a Williams venezuelai pilótája érte el a legjobb köridőt csütörtökön, a Forma-1-es csapatok Barcelona közelében zajló hivatalos tesztjének harmadik napján.
febr. 23
18:59
Női kosárlabda MK: a címvédő Sopron is simán elődöntős (She)
A címvédő Sopron könnyedén jutott a legjobb négy közé a női kosárlabda Magyar Kupában, ugyanis a csütörtöki negyeddöntős mérkőzésén simán, 15 ponttal nyert a Diósgyőr vendégeként.
febr. 23
19:01
Svájc: BL-hősök sora az argentinok ellen készülő válogatott keretben (She)
Ottmar Hitzfeld, a svájciak német szövetségi kapitánya kijelölte 22 fős keretét, amely szerdán Bernben Argentínával csap össze. Az ifjú svájci generáció alapját a Bajnokok Ligájában menetelő, szerdán a Bayern Münchent legyőző Basel adja, a piros-kékektől öt játékos kapott meghívót a válogatottba, közülük a 23 éves kapus, Yann Sommer a legidősebb.
febr. 23
19:15
Egyesült Államok: Dempsey és Donovan is játszik az olaszok ellen (She)
Jürgen Klinsmann, az Egyesült Államok labdarúgó-válogatottjának német szövetségi kapitánya 21 fős keretet hirdetett a szerdai Olaszország elleni felkészülési mérkőzésre. A genovai mérkőzésen Klinsmann elsősorban Európában játszó játékosokra számít.
febr. 23
19:15
Lecserélte volt NBA-s kosarasát a Körmend (Metropol)
Edzője után volt NBA-s játékosától, Kasib Powelltől is megvált a férfi NB I harmadik helyén álló Fortress Lami-Véd Körmend kosárlabdacsapata.
febr. 23
19:17
Lombard: Tóth Bencét meg kell műteni, 4-6 hét kihagyás (She)
A Lombard FC labdarúgócsapata hivatalos közleményben tudatta: meg kell műteni a téli átigazolási időszakban érkezett Tóth Bencét.
febr. 23
19:19
El: MU-Bilbao, Valencia-PSV jön - eredmények és párosítások (She)
Csütörtökön 15 mérkőzést rendeztek az Európa-ligában a legjobb 16 közé kerülésért. Összeállításunkban egy helyen megtekintheti a visszavágók eredményeit és a találkozók gólszerzőit, valamint a nyolcaddöntő párosítását.
febr. 23
19:27
Maldonado volt a leggyorsabb a csütörtöki teszten (Agroinform)
A Williams venezuelai pilótája érte el a legjobb köridőt csütörtökön a Circuit de Catalunyán, Michael Schumacher előtt.
febr. 23
19:29
Féláron mehetnek a szurkolók a Videoton-meccsre (Agroinform)
Szombaton 16 órakor fogadja a Videoton a Győri ETO csapatát a Sóstói Stadionban MK-mérkőzésen.
febr. 23
19:33
Férfi kosárlabda: lecserélte volt NBA-s játékosát a Körmend (She)
febr. 23
19:35
Férfi vízilabda ob I: a Szeged négy góllal nyert a Debrecen ellen (She)
A férfi vízilabda ob I csütörtöki mérkőzésén a Szeged hazai pályán 11–7-re győzött a korábbi edzője, Gyöngyösi András által irányított Debrecen ellen. A Csongrád megyei csapat ezzel visszaállt a tabella élére.
febr. 23
19:45
Barta Nóra vasárnap javíthat (Agroinform)
Barta Nóra nem jutott be a középdöntőbe, így egyelőre kvótát sem sikerült szereznie a 3 méteres egyéni műugrásban.
febr. 23
19:47
Aláírták a szerződést, megmenekült a Zalaegerszeg (Agroinform)
Aláírták a szerződést azzal a magyar vállalkozással, amely jelentős összeggel segíti a nehéz helyzetben lévő klubot.
febr. 23
19:51
Zalaegerszeg: aláírták a szerződést, megmenekült a futballcsapat (She)
Megmenekült a labdarúgó NB I-ben sereghajtó Zalaegerszeg, miután Nagy Ferenc elnök csütörtöki tájékoztatása szerint aláírták a szerződést azzal a magyar vállalkozással, amely jelentős összeggel segíti a nehéz anyagi helyzetben lévő klubot.
febr. 23
19:53
Videó: vezetett a Manchester United, de az Ajax győzött - El-gólok (She)
Alábbi videós összeállításunkban az Európa-liga csütörtöki játéknapjának góljaiból válogattunk.
febr. 23
20:03
L. Ákost négy meccsel gyanúsították meg, az egyiken nem is játszott (Agroinform)
A játékos az őrizetbe vételét követően vallomást tett, és kijelentette, hogy nem követte el ezeket a cselekményeket.
febr. 23
20:09
Labdarúgó NB I: megmenekült a ZTE (Metropol)
Megmenekült az OTP Bank Ligában sereghajtó Zalaegerszeg labdarúgócsapata, miután Nagy Ferenc elnök csütörtöki tájékoztatása szerint aláírták a szerződést azzal a magyar vállalkozással, amely jelentős összeggel segíti a nehéz anyagi helyzetben lévő klubot.
febr. 23
20:21
A címvédő Sopron is simán jutott az elődöntőbe (Agroinform)
A címvédő Sopron a csütörtöki negyeddöntős mérkőzésén simán, 15 ponttal nyert a Diósgyőr vendégeként.
febr. 23
20:23
Tótágast állította a mezőnyt a Williams Barcelonában (Agroinform)
Bár a tabellán nem remekelt, a barcelonai teszthét harmadik napjának valódi győztese Webber és a Red Bull volt.
febr. 23
20:27
Clarence Seedorf Európai Szuperligát szeretne (Infostart)
A futballban sincs új a nap alatt. Clarence Seedorf, az AC Milan holland veteránja - aki négyszer nyerte meg a Bajnokok Ligáját, három különböző klubbal - felelevenített egy húszéves ötletet.
febr. 23
20:27
Bázelben égett a Bayern (Blikk)
Bázel – Tovább tart a svájci csoda a labdarúgó-Bajnokok Ligájában! A Basel meglepetésre tegnap este 1-0-ra legyőzte hazai pályán a sokkal esélyesebbnek tartott Bayern Münchent a nyolcaddöntő első mérkőzésén.
febr. 23
20:27
Női vízilabda ob I: kiélezett meccsen növelte előnyét az Eger és a BVSC (She)
A végletekig kiélezett mérkőzése növelte előnyét a női vízilabda ob I elődöntőjében az Eger és a BVSC is. Előbbi ötméteresekkel nyert Szentesen, a zuglóiak pedig hosszabbításban múlták felül a Dunaújvárost.
febr. 23
20:27
Bundabotrány: házi őrizetben Lippai Ákos (Metropol)
Harminc napra házi őrizetbe került a BorsodOnline szerint Lippai Ákos, a Diósgyőr labdarúgója, akit kedden állítottak elő és vettek őrizetbe a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) és a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) munkatársai.
febr. 23
20:45
Férfi röplabda NB I: előnyben a Dág, a Kaposvár, a Barcika és a Kecskemét (She)
A férfi röplabda NB I negyeddöntőjének első mérkőzésein a hazai csapatok kerültek előnybe az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcokban.
febr. 23
20:57
Sikeres volt Pljuscsenko térdműtéte (Agroinform)
Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok orosz fájdalomcsillapító injekciókkal versenyezve nyerte meg a január végi Eb-t.
febr. 23
20:59
Juhászék otthon se lőttek gólt, simán jutott tovább az Alkmaaar (Agroinform)
A belga Anderlecht akárcsak idegenben, hazai pályán is 1-0-s vereséget szenvedett, ezzel kiesett az Európa Ligából.
febr. 23
21:03
El: Muniain 16 közé lőtte a Bilbaót, a Valencia kiverte a Stoke-ot (She)
Az Athletic Bilbao Iker Muniain emberhátrányban lőtt találatával 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Lokomotiv Moszkvát, így idegenben szerzett góljának köszönhetően bejutott a labdarúgó Európa-liga legjobb 16 csapata közé, ahol a Manchester United–Ajax párharc győztese vár rá.
febr. 23
21:05
El: Manchester United-Ajax mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A Manchester United az Európa-liga egyenes kieséses szakaszában az első mérkőzésen meglepően könnyedén, 2–0-ra nyert az Ajax ellen Amszterdamban, így megnyugtató előnyről várhatja a visszavágót. Könnyed angol győzelemre számíthatunk vagy csodát tesz az Ajax? Kövesse nyomon az összecsapást folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!