2012. február 4. szombat

febr. 4
17:05
Jani Rékáék kikaptak a román válogatottól a Fed Kupában (Agroinform)
A magyar női teniszválogatott 2-0-ra kikapott a román együttestől a Fed Kupa euro-afrikai zónájának rájátszásában.
febr. 4
17:07
Hudec siklott a leggyorsabban mínusz 16 fokban Chamonix-ban (Agroinform)
Meglepetésre a kanadai Jan Hudec volt a leggyorsabb a férfi alpesi sízők Vk-sorozatának szombati lesiklóversenyében.
febr. 4
17:21
Póta Georgina bejutott a TOP12 negyeddöntőjébe (Agroinform)
Póta Georgina egy-egy győzelemmel és vereséggel bejutott a legjobb nyolc közé az Európa Top 12-bajnokságán.
febr. 4
17:23
Usain Bolt 400 méteren kezdi a szezont (Agroinform)
A jamaicai atléta sztár, Usain Bolt a jövő héten 400 méteren indul, ezzel kezdi meg az olimpiai szezont.
febr. 4
17:25
Simon Ádám bemutatkozott a Bariban (Agroinform)
Csereként lépett pályára a magyar középpályás, akit a Palermo adott kölcsön a Barinak január végén.
febr. 4
17:27
Videó: öt londoni úszóéremmel számol a bizakodó kapitány, Kiss László (She)
Kiss László, az úszók kapitánya az NSO Tv-nek elárulta, ideális esetben akár öt érem is összejöhet Londonban. Mi bízunk benne!
febr. 4
17:39
Túlzottan lefogyott - nem engedte indulni a szövetség (Agroinform)
Kóros súlyvesztése miatt nem engedte elindulni Ribinszkben a norvég szövetség az olimpiai bajnok Kristin Steirát.
febr. 4
17:41
A Mainz magyarjai nélkül lopott pontot a Schalkétól (Agroinform)
Négy döntetlen is született szombaton a Bundesligában, a magyarok közül egyedül Hajnal Tamás jutott szóhoz.
febr. 4
17:57
John Parry lesz a SuperBowl főbírója (Agroinform)
Életében először lesz főbíró a SuperBowlon John Parry, akire fontos döntések hárulnak majd hétfőn hajnalban.
febr. 4
18:03
Síugrás: Schlierenzauer kiemelkedett a mezőnyből Val di Fiemmében (She)
Az olaszországi Val di Fiemmében folytatódott a síugrók világkupa-sorozata. A szombati egyéni versenyen a mindkét sorozatot megnyerő osztrák Gregor Schlierenzauer győzött, a német Severin Freund és honfitársa, Thomas Morgenstern előtt.
febr. 4
18:05
Premier League: Bogdánék, Buzsákyék és Fülöpék is kikaptak (She)
Nem zártak eredményes napot a Premier League magyar érdekeltségű csapatai, a Bolton (Bogdán Ádám), a QPR (Buzsáky Ákos) és a West Bromwich (Fülöp Márton és Gera Zoltán) egyaránt vereséget szenvedtek.
febr. 4
18:07
Felkészülés: Lendván csak a hó esett a ZTE mérkőzésén, gól nem (She)
A Zalaegerszeg NB I-es labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 0–0-s döntetlent játszott a szlovén Nafta Lendava otthonában.
febr. 4
18:15
Bogdán nem tudta megmenteni a vereségtől a Boltont (Agroinform)
Zamora góllal, Cissé pirossal debütált a QPR-ban. Bogdán sokáig hibátlanul védett, de a Norwich jobb volt a Boltonnál.
febr. 4
18:17
Májusban lobban fel újra az olimpiai láng (Agroinform)
Május 10-én Athénban ismét fellobban az olimpiai láng, majd néhány nap múlva elindul London felé.
febr. 4
18:21
Kerékpár: ejtették a doppingolás vádját Lance Armstrong ellen (She)
A szövetségi főügyész ejtette a doppingolás vádját a hétszeres Tour de France-győztes Lance Armstrong és korábbi kerékpárcsapata, a US Postal ellen.
febr. 4
18:23
Championship: hiába vezetett, otthon bukott nagyot a Cardiff City (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 29. fordulójában a tabella harmadik helyén álló Cardiff City otthon bukott el egygólos előnyről a Blackpool ellen. A vendégek a 79. percben egyenlítettek, majd négy perccel később már a vezetést is megszerezték, hogy a hosszabbítás perceiben újabb találattal bebiztosítsák a győzelmüket.
febr. 4
18:24
Ejtették a doppingvádat Lance Armstrong ellen (Metropol)
febr. 4
18:33
Öt győztes mérkőzés után ikszelt a Schalke - videó (Agroinform)
A Bundesliga 20. fordulójának szombati mérkőzésén a Schalke hazai pályán 1-1-es döntetlent ért el a Mainz ellen.
febr. 4
18:35
A hajrában harcolta ki a döntetlent a Stuttgart Leverkusenben - videó (Agroinform)
A Bundesliga 20. fordulójának szombati mérkőzésén a Bayer Leverkusen 2-2-es döntetlent a Stuttgarttal
febr. 4
18:37
Kevin Garnett új mérföldkőhöz érkezett (Agroinform)
Elérte a 10.000 védő lepattanót NBA karrierje során a Boston Celtics sztárja, Kevin Garnett.
febr. 4
18:39
Felkészülés: Priskin gólpasszt adott, 11-est harcolt ki az Alanyijában (She)
Az orosz Alanyija Vlagyikavkaz nagy mértékben Priskin Tamás jó játékának köszönhetően 2–1-re győzött a romániai Universitatea Cluj ellen felkészülési mérkőzésen, a törökországi Belekben.
febr. 4
18:41
Tenisz: Berdych lesz Monfils ellenfele a montpellier-i fináléban (She)
Az első helyen kiemelt Tomás Berdych lesz Gaël Monfils ellenfele a Montpellier-ben zajló férfi tenisztorna döntőjében, miután az elődöntőben két szettben legyőzte Philipp Kohlschreibert.
febr. 4
18:43
Férfi röplabda NB I: a Kecskemét három szettben nyert a Sümeg ellen (She)
Az élvonalbeli férfi röplabdabajnokság alapszakaszában a Kecskemét hazai környezetben simán, könnyed három szettben nyert a Sümeg ellen.
febr. 4
18:51
Monfils - Berdych finálét rendeznek vasárnap (Agroinform)
Monfils honfitársát, a szintén francia Simont győzte le szetthátrányból, Berdych könnyebb sikert aratott.
febr. 4
18:53
Schlierenzauer 40. Világkupa-győzelmét aratta Val di Fiemmében (Agroinform)
Sikeréhez kétség sem férhetett, mivel mindkét sorozatban ő szállt a legmesszebb.
febr. 4
18:55
Adrian Sutilt a túraautó világbajnokságra csábítják (Agroinform)
A Forma-1-ben nem jutott neki idén hely, így lehet, hogy a WTCC-ben folytatja karrierjét Adrian Sutil.
febr. 4
18:57
Profi ökölvívás: Chilemba véres mérkőzésen győzte le Mirandát (She)
Egyhangú pontozásos vereséggel zárta 35. profi mérkőzését Edison Miranda. A korábbi világbajnoki kihívó kolumbiai profi ökölvívó Las Vegasban nézett farkasszemet a jó rekorddal rendelkező Isaac Chilembával egy 10 menetesre kiírt félnehézsúlyú összecsapáson.
febr. 4
18:59
Fed-kupa: Kvitová gigászi csatában győzött Stuttgartban Görges ellen (She)
Iveta Benesová sikere után Petra Kvitová óriási mérkőzésen 3:6, 6:3, 10:8-ra legyőzte Julia Görgest a Fed-kupa világcsoportjának 1. fordulójában, így a csehek 2:0-ra vezetnek a házigazda németek ellen a szombati mérkőzések után.
febr. 4
19:01
Afrika-kupa: Zambia leiskolázta Szudánt, megvan az első elődöntős (She)
Zambia válogatottja 3–0-ra legyőzte a második félidőben tíz főre olvadó Szudánt az Egyenlítői-Guineában és Gabonban zajló Afrikai Nemzetek Kupájának szombati első negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé.
febr. 4
19:09
Kiizzadta spanyolországi győzelmét a Győr (Agroinform)
A győriek 28-26-ra legyőzték az spanyol Itxako Navarra együttesét a középdöntő 1. csoportjában.
febr. 4
19:11
A La Manche csatornát is egy olimpiai bajnok úszta át elsőként (Agroinform)
A sportélet hőskorában, a XX. század elején igencsak merész ötlet volt a Csatorna átúszására vállalkozni.
febr. 4
19:15
Videó: hatalmas potya gól - hogy akarta ezt megoldani Tim Howard? (She)
Tim Howard ezúttal nem a kapusgólja, sokkal inkább saját hibája miatt lett főszereplő egy PL-meccsen. A Wigan–Everton találkozón (1–1) a hazaiak vezető góljánál óriásit hibázott...
febr. 4
19:17
Videó: így szakadt meg Bogdán nagy sorozata, és kapott ki a Bolton (She)
A Bolton kezdőjében helyet kapó Bogdán Ádám 213 perc után kapott ismét gólt az angol bajnokságban – 2–0-ra győzött a Norwich. Nézze meg a találkozó összefoglalóját!
febr. 4
19:19
Videó: a Super Bowlra hangolva - íme, az indianapolisi stadion legóból (She)
Boldog-boldogtalan a vasárnap esti Super Bowlra hangol. A meccsnek otthont adó Indianapolis stadionját legóból építette meg egy amerikai úr. Egész jól sikerült...
febr. 4
19:21
Tenisz: Juzsnij 2010 decembere óta először döntőzhet (She)
A Zágrábban zajló férfi tenisztorna elődöntőjében a harmadik helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnij közel másfél órás küzdelemben, két szettben legyőzte a német Michael Berrert, így bejutott a fináléba.
febr. 4
19:27
Hétgólos váci vereség Törökországban (Agroinform)
A rossz második félidei teljesítményével kikapott a Vác a török Piyango otthonában a nyolcaddöntő első mérkőzésén.
febr. 4
19:29
Zambia jutott elsőként az elődöntőbe (Agroinform)
Zambia háromgólos győzelmet aratott a hajrában tíz emberre fogyatkozó Szudán felett az első negyeddöntőben.
febr. 4
19:33
Női kézi EHF-kupa: a Vác hét góllal kapott ki Törökországban (She)
A Vác női kézilabdacsapata hétgólos vereséget szenvedett Törökországban az EHF-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A szünetben még a vendégek voltak előnyben, de a második félidőt 21–13-ra megnyerte a Piyango, amely így jelentős előnnyel várhatja a jövő vasárnapi visszavágót.
febr. 4
19:35
Női kézilabda EHF-kupa: a Békéscsaba háromgólos előnyt szerzett (She)
A Békéscsaba „idegenben” 25–22-re győzött a spanyol Mar Alicante ellen a női kézilabda EHF-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 4
19:45
Így kaptak ki Bogdánék - videó (Agroinform)
A Bogdán Ádámmal a kapuban felálló Bolton 2-0-ra kikapott a Norwich otthonában, Bogdán 213 perc után kapott ismét gólt.
febr. 4
19:47
Három góllal nyert a Békéscsaba a KEK-ezüstérmes ellen (Agroinform)
A második félidő derekán már nyolc góllal is vezetett a Békéscsaba a Mar Alicante ellen, de a vendégek jól hajráztak.
febr. 4
20:09
Asztalitenisz: Póta nem bírt a 48 éves luxemburgival a Top 12-n (She)
Póta Georgina 4:2-re kikapott a luxemburgi színekben versenyző Ni Xia Liantól a negyeddöntőben az asztaliteniszezők Villeurbanne-ban zajló Európa Top 12-bajnokságán.
febr. 4
20:11
Primera División: az Espanyol a 92. percben mentett pontot Bilbaóban (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 22. fordulójában Ángel Albín a 92. percben szerzett góllal mentett meg csapatának, az Espanyolnak egy pontot Bilbaóban.
febr. 4
20:21
Döntetlent játszott a Bilbao és a Levante is (Agroinform)
Az Athletic Bilbao hazai környezetben, fordulatos mérkőzésen 3-3-as döntetlent játszott az Espanyol együttesével.
febr. 4
20:27
Kajak-kenu: Benedek Dalma 500 m-en verhetetlen volt ergométeren (She)
Minden eddiginél látványosabb keretek között rendezte meg az Magyar Kajak-Kenu Szövetség és az Aquaworld a hagyományos téli ergométeres kupát. A kajakos mérőpadon zömmel azok szerepeltek a legjobban, akik a vízen is jól szoktak teljesíteni.
febr. 4
20:29
Bundesliga: a Hamburg nem engedte vissza az élre a Bayern Münchent (She)
A Hamburg megakadályozta, hogy a Bayern München ezt a hétvégét is listavezetőként zárja: a két csapat szombat esti hamburgi mérkőzése 1–1-es döntetlent hozott, így a Dortmund vezeti a német labdarúgó-bajnokság tabelláját a 20. forduló után.
febr. 4
20:39
A Schalke után a Bayern is ikszelt, a Dortmund a forduló győztese (Agroinform)
A Bayern München 1-1-et játszott Hamburgban, a bajorok és a Schalke pontvesztésével a Dortmund két pont előnnyel vezet.
febr. 4
20:41
A City hozta a kötelezőt a szakadó hóesésben (Agroinform)
A listavezető Manchester City könnyedén, 3-0-ra nyert a vendég Fulham ellen, és feladta a leckét a Unitednek.
febr. 4
20:43
Póta kiesett a negyeddöntőben (Agroinform)
Póta Georgina kiesett, pályafutása legjobb eredményével távozik.
febr. 4
20:45
Premier League: a Man. City magabiztosan legyőzte a Fulhamet (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójának szombati utolsó mérkőzésén az éllovas Manchester City hazai pályán Sergio Agüero büntetőjével, Chris Baird öngóljával és Edin Dzeko találatával 3–0-ra legyőzte a Fulhamet.