2012. február 7. kedd

febr. 7
20:41
30 tonna konfetti hullott Manningékre New Yorkban - videó (Agroinform)
Hatalmas népünnepély alakult ki kedden New Yorkban - hazatért ugyanis a SuperBowl győztes New York Giants.
febr. 7
20:45
Kerékpár: Contadort lesújtja a döntés, de folytatja pályafutását (She)
Továbbra is ártatlannak vallja magát a doppingolás miatt két évre eltiltott Alberto Contador, s annak ellenére, hogy a nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) hétfői döntése nagyon elkeserítette, folytatja pályafutását, méghozzá továbbra is Bjarne Riis csapatában, a Saxo Bankban.
febr. 7
20:47
Francia Kupa: a Rennes-nek belefért, hogy a hajrára kiengedjen (She)
A labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntőjében a Rennes az Eviant fogadta, és 3–2-es győzelemmel jutott a következő fordulóba.
febr. 7
20:57
Óriásit hibázott az angolok ellen, majd visszavonult Dan Parks - videó (Agroinform)
Dan Parks kapitális bakiján úszott el az angolok elleni győzelem esélye - a skót rögbis visszavonult.
febr. 7
21:15
Soha nem akartam híres lenni - Neuner (Agroinform)
Gyakran terhesnek érzi a sikerekkel járó népszerűséget - nem ilyen életre vágyott Magdalena Neuner.
febr. 7
21:17
Nagyító alatt az újoncok - 6. heti erőrangsor (Agroinform)
Heti rovatunkban megvizsgáljuk, hogy mely újoncokra várhat fényes jövő az NBA-ben az eddig mutatott kép alapján.
febr. 7
21:21
Edzősors: Maradona kiakadt, az idény végén távozhat arab csapatától (She)
Diego Maradona kiakadt klubja, az egyesült arab emírségekbeli al-Vaszl tulajdonosaira, így könnyen elképzelhető, hogy az idény végén távozik az együttestől.
febr. 7
21:23
Profi ökölvívás: Az ellen bokszolok, akit elém raknak - Chávez (She)
Szombaton simán védte meg WBC középsúlyú profi ökölvívó világbajnoki címét Julio César Chávez, aki San Antonioban pontozta ki az előzetesen veszélyesnek tartott Marco Antonio Rubiót. A találkozó után sok kérdés érkezett a mexikói bunyós felé, hogy mi lesz a következő lépése.
febr. 7
21:33
Marcel Hirscher nem utazik el Szocsiba (Agroinform)
Nem vesz részt a Szocsiban rendezendő versenyeken az osztrákok sízője, Marcel Hirscher.
febr. 7
21:39
Kajak-kenu: a sportág első magyar vb-érmesére emlékeztek (She)
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) hagyományőrző bizottsága kedden megkoszorúzta Balatoni Kamillnak, a világversenyen szerzett első magyar kajakos ezüstérem tulajdonosának az emléktábláját Budapesten.
febr. 7
21:41
Serie A: speciális szabályokkal folytatják a félbeszakított Roma-meccset (She)
Szerdán folytatják a január 14-én félbeszakadt Catania–Roma olasz labdarúgó-bajnokit, ám a mérkőzésen különleges szabályok lesznek érvényesek. A találkozót a 65. perctől, 1–1-es állástól folytatják.
febr. 7
21:51
A jóslat szerint tavasszal megdől a maratoni világrekord (Agroinform)
A világ egyik legismertebb maratoni edzője szerint idén tavasszal biztosan megdől a maratoni futás világcsúcsa.
febr. 7
21:57
PMFC: Pákolicz visszatért Nyíregyházára, boszniai hátvéd érkezett (She)
A labdarúgó NB I-ben szerepől Pécsi MFC a tavaszi idényre kölcsönadta Pákolicz Dávidot korábbi klubjának, az NB II-es Nyíregyháza Spartacusnak. A két klub szóban már megegyezett, már csak a szerződést kell aláírni.
febr. 7
22:09
Szlovák válogatott játékos pótolja Iváncsik Tamást Veszprémben (Agroinform)
Tomás Urban a Tatabánya játékosaként Szlovákiában volt kölcsönben, de visszahívták, hogy kisegíthesse a magyar bajnokot.
febr. 7
22:15
Tenisz: Arn negyedik mérkőzésén vereséget szenvedett Párizsban (She)
A selejtezőből induló Arn Gréta vereséget szenvedett a párizsi fedett pályás női tenisztorna első fordulójában. A kvalifikáció során három meccset is nyerő magyar játékos a horvát Petra Martictól kapott ki 6:4, 6:4-re.
febr. 7
22:27
A Videotonnál megdöbbentek, Torghelle nem keres 7 milliót (Agroinform)
A székesfehérvári klub szerint a játékosok fizetései a valóságban "köszönőviszonyban sincsenek a leírtakkal".
febr. 7
22:29
A negyedosztályú Kiel 11 percig bírta a Dortmund ellen (Agroinform)
Az első helyzet ugyan a kiscsapaté volt, de a Bundesliga címvédője összességében nem adott sok esélyt ellenfelének.
febr. 7
22:33
Serie A: speciális szabályokkal folytatják a félbeszakadt Roma-meccset (She)
febr. 7
22:35
PMFC: Pákolicz ismét Nyíregyházán, boszniai védő érkezett (She)
febr. 7
22:37
Férfi kosár EuroChallenge: drámai csatában kapott ki a Szolnok (She)
A férfi kosárlabda EuroChallenge középdöntőjének ötödik fordulójában a Szolnoki Olaj kétpontos vereséget szenvedett a belga Okapi Aalstar vendégeként. Mindkét csapat 2/3-as mutatóval várja a záró fordulót.
febr. 7
22:39
Német Kupa: a Dortmund négyet vágott az eddig gólt sem kapó Kielnek (She)
A Borussia Dortmund könnyedén jutott be a labdarúgó Német Kupa legjobb négy együttese közé, miután idegenben 4–0-ra legyőzte a Holstein Kielt a sorozat negyeddöntőjében. A Kiel eddig gólt sem kapott a sorozat fő tábláján, Jürgen Klopp csapata azonban hamar szétzilálta negyedosztályú ellenfele védekezését.
febr. 7
22:51
Futsal Eb: az olaszok drámai csatában győzték le a portugálokat (She)
Olaszország drámai csatában legyőzte Portugáliát a horvátországi futsal Európa-bajnokságon, így bejutott az elődöntőbe, ahol újabb nehéz feladat vár rá, hiszen a címvédő Spanyolország lesz az ellenfél.
febr. 7
22:53
Férfi kézilabda: Mocsai Tamásék két góllal kaptak ki a Lemgótól (She)
A német élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 19. fordulójában a Mocsai Tamást is soraiban tudó Flensburg kétgólos vereséget (31–29) szenvedett a Lemgo vendégeként.
febr. 7
22:54
Arn Gréta búcsúzott Párizsban (Metropol)
Arn Gréta búcsúzott a további küzdelmektől a 637 ezer dollár összdíjazású, keménypályás párizsi női tenisztornán, miután a nyitófordulóban, kedden két szettben kikapott a horvát Petra Martictól.
febr. 7
23:09
Anglia: Futáccsal a fedélzeten kapott ki a Portsmouth Birminghamben (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 29. fordulójában a Futács Márkóval felálló Portsmouth 1–0-ra kikapott a Birmingham otthonában. A magyar támadó kezdőként 75 percet játszott, s több támadásban is benne volt, hasznosan futballozott.
febr. 7
23:11
Videó: súlyos rendbontás Kolumbiában, szurkolók rohantak a pályára (She)
A biztonságiak mellett a rendőrséget is be kellett vetni egy másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen Kolumbiában. A Deportivo Pereira–Alianza Petrolera találkozón a jó néhány néző bejutott a pályára és csak nagy nehezen sikerült normalizálni a helyzetet. Az utcán is folytatódtak az összecsapások. A találkozót végül lejátszották, a hazaiak 4–0-ra győztek.
febr. 7
23:21
Futácsék a hajrában kaptak gólt Birminghamben (Agroinform)
Idegenben szenvedett vereséget a Birmingham Citytől a Portsmouth, amelyben Futács kezdőként 75 percet töltött a pályán.
febr. 7
23:23
Mindössze két ponttal kapott ki a Szolnok Belgiumban (Agroinform)
A Szolnok óriási csatában kikapott az Aalstar vendégeként a kosárlabda Eurochallenge Kupa nyolcaddöntős szakaszában.
febr. 7
23:25
Arn Gréta az első körben búcsúzott (Agroinform)
Arn Gréta búcsúzott a további küzdelmektől a keménypályás női tornán, miután két szettben kikapott Petra Martictól.
febr. 7
23:27
Videó: súlyos rendbontás Kolumbiában, szurkolók a pályán (She)
febr. 7
23:29
NS: Miért otthon mosta a szerelését Halmosi? - szerda (She)
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk:
febr. 7
23:39
Otthon nem ment, de idegenben kiharcolta a továbbjutást a Millwall és a Blackpool (Agroinform)
A Blackpool és a Millwall győzelmével az idegenben játszó csapatok jutottak a legjobb 16 közé az FA Kupában.
febr. 7
23:41
Négy könnyed góllal jutott tovább a Dortmund - videó (Agroinform)
A Borussia Dortmund 4-0-ra győzte le a negyedosztályú Holstein Kiel együttesét a Német Kupa negyeddöntőjében.
febr. 7
23:45
Férfi kézilabda: 16 játékos és három időkérés az olimpiai selejtezőn (She)
A Nemzetközi Kézilabda-szövetség hivatalosan is tájékoztatta a Magyar Kézilabda-szövetséget a 2012. április 6–8. között sorra kerülő férfi olimpiai selejtező részleteiről.
febr. 7
23:57
Gólgazdag meccs után várja a Barcelonát vagy a Valenciát a Bilbao (Agroinform)
Már az első félidőben eldöntötte a továbbjutást a baszk csapat, de a második játékrészben is potyogtak a gólok.