2015. október 17. szombat

okt. 17
18:15
Férfi kosár NB I: a Szolnok 42 pontos különbséggel nyert (She)
A Szolnok 95–53-ra győzött hazai pályán a Nyíregyháza ellen a férfi kosárlabda NB I 4. fordulójában.
okt. 17
18:15
Nálunk keresi utódait Majorova (Blikk)
Budapest - Hétvégén a MOM Sportban rendezik a 13. Hegyvidéki Fitparádét.
okt. 17
18:17
116 milliót kap a Fradi az MLSZ -től (Blikk)
Budapest -  A szövetség azt akarja elérni, hogy több hazai fiatal legyen a pályán.
okt. 17
18:19
Hamilton, az F1 kaméleonja (Blikk)
Szocsi - A kétszeres világbajnok brit versenyzővel saját stylist foglalkozik.
okt. 17
18:33
Kézilabdarangadót nyert a Veszprém (Infostart)
A jól hajrázó MVM Veszprém hősies csatában 29-27-re legyőzte a vendég német THW Kiel csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája szombati rangadóján, így továbbra is veretlenül vezeti csoportját.
okt. 17
18:33
Asztalitenisz: két magyar bronz a para Eb zárásául (She)
Két bronzérmet szereztek a magyarok csapatban a dániai Vejlében szombaton befejeződött para-asztalitenisz Európa-bajnokságon.
okt. 17
18:36
Cristiano Ronaldo történelmi gólja (Metropol)
A 30 éves portugál támadó szombat délután a Levante elleni bajnokin pályafutása 324. gólját szerezte a Real Madrid színeiben. A csatár ezzel Raúl rekordját adta át a múltnak.
okt. 17
18:51
Férfi vízilabda ob I - Nyolc góllal verte az Eger a BVSC-t (Infostart)
A legutóbbi szezonban bronzérmes Eger minden negyedet nyerve könnyedén győzött a BVSC ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
okt. 17
18:51
Anglia: Tőzsérék vezettek, de mire a magyar beállt, már nem (She)
Tőzsér Dániel csapata, a QPR 2–1-re kikapott a Brimingham City vendégeként az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 11. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 17
18:53
Fucsovics nyert a selejtező első körében (Infostart)
Fucsovics Márton két játszmában legyőzte a svéd Markus Erikssont az 537 ezer euró összdíjazású keménypályás stockholmi tenisztorna selejtezőjének szombati első fordulójában.
okt. 17
18:53
Férfi vízilabda NB I: egri henger ment át a BVSC-n (She)
A férfi vízilabda ob I 5. fordulójában a ZF-Eger nyolcgólos, 14–6-os győzelmet aratott a BVSC-Wáberer Hungária-Zugló ellen. A Honvéd 13–9-re verte meg a Vasast a Kőér utcában, az újoncok mérkőzését a Tatabánya nyerte.
okt. 17
18:55
Videó: ráfizetett a játékvezető, hogy akadályozta a védelmet (She)
Le kellett cserélni a játékvezetőt a Sheffield Wednesday–Hull City (1–1) angol másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A vendégek játékosa, Chuba Akpom nekiment Keith Stroud játékvezetőnek.
okt. 17
19:09
Férfi kézi BL: ötgólos szegedi vereség a Löwen otthonában (She)
okt. 17
19:27
Nyíltvízi úszó vk - Olasz Anna összetettben második lett (Infostart)
Tizedik lett a szombati hongkongi viadalon, így összetettben a második helyen zárt Olasz Anna a nyíltvízi úszók idei világkupa-sorozatában.
okt. 17
19:27
Férfi vízi BL: 8–1-es kezdés után főtáblás a Szolnok (She)
A Szolnok 13–6-ra nyert otthon a Marseille ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában, így kettős győzelemmel jutott a főtáblára.
okt. 17
19:29
Bundesliga - Dárdaiék az utolsó pillanatban buktak el (Infostart)
Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC Vedad Ibisevic kiállítása miatt több mint hetven percet emberhátrányban futballozva kis híján bravúros döntetlent ért el a Schalke 04 otthonában, a 92. percben azonban Max Meyer góljával a gelsenkircheniek otthon tartották a három pontot a német labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 17
19:29
MVM Veszprém: „Peti olyan passzokat adott, hogy ámultunk” (She)
Szenzációs meccsen az MVM Veszprém két góllal legyőzte a THW Kielt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati meccsén. Schuch Timuzsin és Gulyás Péter értékelte a találkozót.
okt. 17
19:31
Férfi kézilabda BL - Kikapott Mannheimban a Szeged (Infostart)
A MOL-Pick Szeged 30-25-re kikapott a német Rhein-Neckar Löwen mannheimi otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája szombati játéknapján, de továbbra is őrzi továbbjutást jelentő ötödik helyét csoportjában.
okt. 17
20:03
Főtáblára jutott a Szolnok (Infostart)
Kettős győzelemmel vette a Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulóját a Szolnok, így feljutott a főtáblára, miután a szombati hazai visszavágón hét góllal verte a francia CN Marseille együttesét.
okt. 17
20:03
NB I: a Debrecen hét gólt vágott a Békéscsabának (She)
Alaposan kitömte odahaza a Debrecen a Békéscsabát, a Loki meg sem állt hét gólig a második félidőben összeomló lila-fehérek ellen a labdarúgó NB I tizenkettedik  fordulójában.
okt. 17
20:05
Labdarúgó NB I - Videoton-Honvéd 3-0 (Infostart)
A címvédő Videoton 3-0-ra legyőzte a vendég Budapest Honvéd együttesét szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:05
NB I: három gól, sima Vidi-siker – így debütált Horváth Ferenc (She)
A Videoton hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 12. fordulójában, így Horváth Ferenc vezetőedző fölényes győzelemmel debütált az NB I-ben a székesfehérváriak kispadján. A találkozó hőse a két gólpasszt és egy gólt jegyző Gyurcsó Ádám volt; a kispestiekre ekkora vereséget még nem mértek a jelenlegi szezonban.
okt. 17
20:07
Labdarúgó NB I - Paks-Újpest 1-0 (Infostart)
A Paks hazai pályán 1-0-ra legyőzte az Újpest együttesét szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:07
Férfi kézi BL: nagyon elszúrta a Kielce a Barca ellen (She)
A Kielce 25 másodperccel a vége előtt még két góllal vezetett a címvédő Barcelona ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában, ám a vége 30–30-as döntetlen lett.
okt. 17
20:09
Labdarúgó NB I - Debrecen-Békéscsaba 7-0 (Infostart)
A Debrecen hazai pályán fölényesen, 7-0-ra nyert az újonc és az utolsó 20 percben emberhátrányban játszó Békéscsaba ellen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:09
NB I: elhozta a három pontot Angyalföldről a Diósgyőr (She)
A labdarúgó NB I 12. fordulójában a Diósgyőr 1–0-ra nyert a Vasas otthonában.
okt. 17
20:11
Labdarúgó NB I - Puskás Akadémia-MTK 2-3 (Infostart)
Az MTK 3-2-re nyert a Puskás Akadémia otthonában szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:11
Férfi kézi NB I: otthon nyert a Balmazújváros (She)
A Balmazújváros 25–20-ra nyer otthon a PLER ellen a férfi kézilabda NB I szombati mérkőzésén.
okt. 17
20:21
Cristiano Ronaldo a Real Madrid történetének legeredményesebb futballistája (Infostart)
Cristiano Ronaldo lett a Real Madrid történetének legeredményesebb futballistája: a 30 éves portugál támadó szombat délután a Levante ellen 3-0-ra megnyert hazai bajnokin szerezte pályafutása 324. gólját a királyi klub színeiben.
okt. 17
20:21
Férfi röplabda NB I: győzött a Dág és a Kecskemét (She)
A Kecskemét a Pécs otthonában, a Dág pedig hazai pályán a Pénzügyőr felett aratott sima győzelmet szombaton a férfi röplabda NB I-ben.
okt. 17
20:23
Premier League - Győztek a nagyok (Infostart)
A címvédő Chelsea az eltiltását követően visszatérő Diego Costa vezetésével nyert hazai pályán az Aston Villa ellen az angol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 17
20:24
Ötgólos mérkőzésen nyert az MTK (Metropol)
Az MTK a Puskás Akadémia stadionjában gyűjtötte be a három pontot szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:26
Először győzött idegenben a Diósgyőr (Metropol)
A DVTK 1-0-ra győzött az újonc Vasas otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 12. fordulójában, ezzel első idegenbeli sikerét aratta a szezonban.
okt. 17
20:28
Magabiztosan nyert a Videoton (Metropol)
A címvédő Videoton hazai pályán háromgólos győzelmet aratott a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 17
20:39
Az OSC is főtáblás (Infostart)
A Szolnokhoz hasonlóan az OSC is kettős győzelmet aratva jutott túl a Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulóján, így feljutott a főtáblára: az újbudai alakulat a szombati hazai visszavágón hét góllal volt jobb romániai riválisánál, az Oradeánál.
okt. 17
20:39
Szégyen, mekkora zakót kapott a Békéscsaba, de a Honvéd is! (Blikk)
Nézd meg nálunk az NB I. hétvégi fordulójának eredményeit!
okt. 17
20:42
Pakson folytatta rossz sorozatát az Újpest (Metropol)
Az Újpest szombaton egygólos vereséget szenvedett Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:44
Hetet rúgott a sereghajtónak a Debrecen (Metropol)
A házigazda Debrecen kiütéses, hétgólos győzelmet aratott szombaton a sereghajtó Békéscsaba felett a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.
okt. 17
20:57
Para-asztalitenisz Eb - Két magyar bronz csapatban (Infostart)
okt. 17
20:57
Kézi BL: Túl nagy volt a tempó, elfáradt a Szeged – Ilyés (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának ötödik fordulójában a Mol-Pick Szeged 30–25-re kikapott a Rhein-Neckar Löwen otthonában. A mérkőzés után Ilyés Ferencet kértük értékelésre.
okt. 17
20:59
Női kosárlabda NB I: egy ponttal nyert, hibátlan maradt a Győr (She)
A Győr gyenge kezdés után, rendkívül szoros csatában, egyetlen ponttal nyert a Szekszárd otthonában a női kosárlabda NB I szombati játéknapján, így továbbra is hibátlan mérleggel áll az élen. A Vasas hat ponttal legyőzte a ZTE-t.
okt. 17
21:51
Női kézi BL: 5 gólos siker, visszavágott az ETO a Vardarnak (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának első fordulójában a Győri Audi ETO KC az előző idényben harmadik helyen záró macedón Vardar Szkopje otthonában 27–22-es sikert aratott.
okt. 17
22:27
La Liga: gólparádé Neymartól, fölényes Barcelona-siker (She)
Neymar négy góljára építve a Barcelona hazai pályán 5–2-re legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 17
22:45
Férfi röplabda: már a döntőben az Eb meglepetéscsapata (She)
Folytatta menetelését a szlovén férfi röplabda-válogatott az Európa-bajnokságon, amely a hollandok és a világbajnok lengyelek kiejtése után az elődöntőben az olasz válogatottat is legyőzte.
okt. 17
22:45
Túlszárnyalta a 67-es csapatot is a Fradi, 32 meccse veretlen (Blikk)
Budapest – Ismét legyőzte a Szombathelyi Haladást a Ferencváros a labdarúgó-NB I-ben. Tízmeccses veretlenségi sorozata lett oda a Haladásnak, a Fradi viszont tetemes előnyre tett szert a bajnokságban.
okt. 17
22:47
Serie A: ilyen rossz még nem volt; ikszelt Torinóban a Milan (She)
A Milan a Torino otthonában 1–1-es döntetlent játszott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójában a szezon legunalmasabb első félideje után.
okt. 17
23:03
NB I: Csodálatos labdarúgást játszottunk – Doll (She)
Mindkét edző egyetértett abban, hogy a Ferencváros–Haladás bajnoki labdarúgó-mérkőzés (3–1) első félidejében a hazaiak kifejezetten magas színvonalú játékot produkáltak.
okt. 17
23:05
Rögbi-vb: Új-Zéland Dél-Afrikával küzd meg a döntőért (She)
Elsőként Dél-Afrika jutott be az Angliában zajló rögbi-világbajnokság elődöntőjébe, majd szombat este követte Új-Zéland.
okt. 17
23:06
A Haladás másodszor is kikapott a Ferencvárostól (Metropol)
A Ferencváros házigazdaként 3-1-re győzött a Haladás ellen szombat este, a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának zárómérkőzésén.
okt. 17
23:21
NB I: az FTC-meccs nagyon kilóg a sorból – nézőszámok (She)
Olvasóink már megszokhatták, hogy a Nemzeti Sport Online a labdarúgó NB I aktuális fordulóját követően a kluboktól összegyűjti a mérkőzések hivatalos látogatottsági adatait. A legutóbbi, szezonrekordot hozó 11. forduló után most visszaesést mutatnak a nézőszámok, ám a Ferencváros hazai bajnokija ismét megmentette a fordulót.