Az Érd búcsúzott az EHF Kupától (m4sport.hu)
Kevésnek bizonyult a hazai pályán szerzett egygólos előny.
nov. 18
20:06
Anglia megverte a vb-ezüstérmest (HírTV)
Nemzetek Ligája - Anglia fordított a horvátokkal szemben és bejutott a négyes döntőbe.
nov. 18
20:18
NL: az utolsó percben szerezték meg a győzelmet az osztrákok (She)
A labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójában az osztrák válogatott az utolsó percben győzött az északírek otthonában, de ahogyan ezt eddig is tudni lehetett, az osztrákok a csoport második helyén végeztek, míg az északírek a C-divízióban folytatják a következő kiírásban.
nov. 18
20:24
Dzsudzsák a kezdőben, Gulácsi újra a kapuban (Infostart)
Megvan a finnek elleni kezdőcsapat.
nov. 18
20:24
Király Gábor kalauzolja a nézőket az épülő Puskás Arénában (m4sport.hu)
A magyar válogatottsági rekorder felelevenítette a stadionhoz köthető legszebb emlékeit.
nov. 18
20:36
Két góllal megvertük a finneket, csoportmásodikok lettünk (She)
A magyar labdarúgó-válogatott hazai pályán 2–0-ra legyőzte Finnországot a Nemzetek Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. A mieink góljait Szalai Ádám és Nagy Ádám szerezte.
nov. 18
20:38
Vízilabda MK: megvan az elődöntő mezőnye a férfiaknál és a nőknél is (She)
A hétvégén kialakult a férfi és a női vízilabda Magyar Kupa elődöntőinek mezőnye. A férfiaknál a Szolnokot búcsúztató OSC, a hölgyeknél a Szentest legyőző BVSC került a legjobb négy közé.
nov. 18
20:40
Sakkvilágbajnoki döntő: hetedszerre sem lett döntés (She)
Az első hathoz hasonlóan a hetedik parti is döntetlennel ért véget az egymillió dollár összdíjazású londoni sakkvilágbajnoki döntőben.
nov. 18
20:48
Kétgólos győzelemmel és észt segítséggel csoportmásodik lett a magyar válogatott (Infostart)
A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte a már továbbjutott finn csapatot a Nemzetek Ligája utolsó fordulójában. Miután az észtek, nagy bravúrral, megverték Athénben a görögöket, így Marco Rossi csapata a második helyen végzett a csoportban.
nov. 18
20:48
ATP-vb: Zverev a világbajnok, legyőzte Djokovicsot (She)
Némi meglepetésre a 3. kiemelt Alexander Zverev két sima szettben legyőzte a világelső Novak Djokovicsot a Londonban zajló ATP-világbajnokság férfi egyesének döntőjében. Zverev ezzel Boris Becker és Michael Stich után a harmadik német férfiteniszező lett, aki megnyerte a világbajnoki címet.
nov. 18
20:48
EHF Kupa főtáblás a Siófok (m4sport.hu)
Simán nyert hazai pályán a magyar csapat.
nov. 18
20:48
Ötödszörre diadalmaskodtak a székelyek (HírTV)
Jégkorong Erste Liga - A Gyergyó legyőzte az UTE-t.
nov. 18
21:00
Videó: lesen állt a csatár, a védő hibázott – vezetnek a belgák (She)
A belgák a 2. percben Thorgan Hazard fontos góljával szereztek vezetést Svájc ellen a Nemzetek Ligájában. A Mönchengladbach támadója bár lesen tartózkodott a passz pillanatában, Nico Elvedi hibázott, a játékvezető megadta a találatot.
nov. 18
21:12
Súlyemelő ob: az esélyesek sikere zárásként (She)
Az esélyesek sikerét hozta az országos súlyemelő-bajnokság utolsó napja Szombathelyen: a férfiaknál mind a négy felső kategóriában megvédte titulusát a tavalyi győztes, míg a nőknél egy súlycsoport kivételével idén is a múlt évi bajnok nyert.
nov. 18
21:12
Utolsóként az OSC jutott a legjobb négy közé (Infostart)
Az OSC Újbuda a férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének hazai visszavágóján döntetlent játszott a Szolnoki Dózsa csapatával, így bejutott a négyes döntőbe.
nov. 18
21:18
Szalay Balázs tereprali-pilóta: „Nagyon bántott, hogy nem tudjuk befejezni” (Blikk)
A magyar versenyzőt idén nem „engedte át” a perui sivatag, ezért jövő januárban visszatér a dél-amerikai országba, s újra rajthoz áll a világ leghíresebb terepfutamán, a Dakar-ralin.
nov. 18
21:18
Elverte Djokovicot, Zverev nyerte a londoni tenisz-világbajnokságot (444.hu)
Boris Becker óta nem ért el német teniszező ekkora sikert.
nov. 18
21:18
Zverev legyőzte Djokovicot, 21 éves az új ATP-világbajnok (m4sport.hu)
A csoportkörben a szerb klasszis, a fináléban a fiatal német nyert két szettben.
nov. 18
21:30
"Nagyon jó dolog a magyar zászlóval befutni" - így élte meg a tízszeres ironmant a magyar győztes (SzMo)
Szőnyi Ferenc 222 órán át úszott, biciklizett és futott New Orleansban. Komolyan megsérült, mégis boldog.
nov. 18
21:36
Női kézi BL: nyert és csoportgyőztes a CSM Bucuresti (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligájának első csoportkörében ma megrendezték az utolsó három mérkőzést, amelyeket követően kialakult a végső sorrend. Íme, a vasárnapi játéknap eredményei és az első csoportkör végeredménye!
nov. 18
21:42
Zverev megverte Djokovicsot, övé a világbajnoki cím (Infostart)
A német Alexander Zverev nyerte a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságát, mivel a vasárnapi fináléban két szettben legyőzte a világelső szerb Novak Djokovicot.
nov. 18
21:42
Végigverték Európát a magyarok Törökországban (HírTV)
A magyarok 12 érmet szereztek az antalyai muaythai viadalon.
nov. 18
21:48
Válogatott: Szalai szívmelengető gesztusa a meccs előtt (She)
A Finnország elleni hazai Nemzetek Ligája-mérkőzés előtt Szalai Ádám, a magyar labdarúgó-válogatott támadója megmutatta, igazi sportember. Amikor felálltak a himnuszokhoz a csapatok, a Hoffenheim csatára átadta pulóverét az őt kísérő kisfiúnak, aki nagyon fázott.
nov. 18
21:48
Mesteri akció! – Kalmár sarokkal adott gólpasszt Szalainak (m4sport.hu)
Szalai idei ötödik gólját szerezte a válogatottban.
nov. 18
21:54
Videó: Szalai és Nagy Ádám góljával nyert a válogatott (She)
A magyar labdarúgó-válogatott hazai pályán 2–0-ra legyőzte Finnországot a Nemzetek Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. Szalai Ádám Kalmár Zsolt remek passza után talált be, majd a 38. percben Nagy Ádám szerezte meg első gólját a nemzeti csapatban.
nov. 18
22:00
Megérte várni Nagy Ádám első válogatott góljára (m4sport.hu)
Megszerezte, belőtte. Férfimunka volt!
nov. 18
22:02
Egy tucat érmet szereztek a magyar muaythaiosok (m4sport.hu)
A négyfős felnőtt csapat összesítésben begyűjtötte a harmadik helyet.
nov. 18
22:24
Nagy siker kapujában a magyar válogatott két szövetségi kapitánya (Ripost)
Egy lépésre a férfi kézilabda EHF-kupa csoportkörétől a Balatonfüred és a Tatabánya.
nov. 18
22:36
Női röpi Extraliga: szetthátrányból nyert otthon a Békéscsaba (She)
A címvédő Békéscsaba szetthátrányból győzte le otthon a Jászberényt a női röplabda Extraligában. A Vasas megerősítette vezető helyét a tabellán, négy játszmában jobbnak bizonyult a vendég nyíregyházi csapatnál.
nov. 18
22:42
Csoportkörbe jutottak a siófoki kézisek (Infostart)
A Siófok KC házigazdaként 11 góllal legyőzte az orosz Lada Toljatti csapatát a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjében a harmadik forduló vasárnapi visszavágóján, így csoportkörbe jutott.
nov. 18
22:42
Finnek kipipálva, nyert a magyar válogatott (888.hu)
A magyar válogatott Finnország ellen zárta a Nemzetek Ligája C divíziójának 2. csoportjában a küzdelmeket. Győzelemmel!
nov. 18
22:42
Magyar győzelem, észt csoda: csoportmásodik a Rossi-csapat (m4sport.hu)
Harminc év után először sorozatban negyedik hazai tétmeccsét nyerte meg a válogatott.
nov. 18
22:48
Válogatott: a finnek legyőzésével zártuk az évet (She)
nov. 18
22:48
Két okos és szép góllal verte a válogatott a finneket (444.hu)
Marco Rossi két győzelemmel zárta az évet.
nov. 18
22:50
WTCR: Muller nem vonul vissza, új gyártóval folytatja – hivatalos (She)
Igazzá váltak a pletykák, melyek szerint a versenyzéstől egyszer már visszavonult Yvan Muller az idei szezon után 2019-ben is rajthoz áll a túraautó-világkupa (WTCR) futamain. A francia versenyző azonban jövőre nem a Hyundai egyik csapatának, hanem a sorozatban új gyártóként bemutatkozó Lynk & Co egyik versenyzője lesz.
nov. 18
22:54
NL: 83 éve nem látott fordítás – Svájc mehet a négyes döntőbe (She)
A labdarúgó Nemzetek Ligája A-divíziójának B-csoportjában hiába vezettek két góllal a belgák a svájciak otthonában, a hazaiak megfordították a mérkőzést (5–2), és bejutottak a Nemzetek Ligája négyes döntőjébe.
nov. 18
22:56
Felkészülés: a spanyolok nehezen gyűrték le a bosnyákokat (She)
A Nemzetek Ligája felkészülés utolsó fordulójában nem érdekelt spanyol válogatott a szintén nem érintett Bosznia-Hercegovina legjobbjait fogadta felkészülési mérkőzésen Las Palmasban és végül a fiatal Brais Méndez góljával 1–0-ra győzött.
nov. 18
23:06
Válogatott: Gera Zoli mindig szívta a véremet – Nagy Á. (She)
Szalai Ádám a csapatkapitányi karszalagról, Dzsudzsák Balázs rég nem látott, jó csapatszellemről beszélt, míg az élete első felnőttválogatott gólját szerző Nagy Ádám Gera Zoltánnak üzent a Finnország ellen 2–0-ra megnyert Nemzetek Ligája találkozó után.
nov. 18
23:12
A Nemzetek Ligája utolsó fordulójában nem érdekelt spanyol válogatott a szintén nem érintett Bosznia-Hercegovinát fogadta felkészülési mérkőzésen Las Palmasban, és a Celta Vigo újonca, Brais Méndez góljával 1–0-ra győzött.
nov. 18
23:18
Szépségtapasz a finnek ellen (Azenpenzem)
Igaz ugyan, hogy már a tallinni 3-3-mal elvesztettük esélyünket a csoportelsőségre a labdarúgó Nemzetek Ligájában, de mégsem volt mindegy, hogy megnyertük az utolsó két meccsünket a sorozatban.
nov. 18
23:24
NL: hiába uralták a mérkőzést a görögök, egy öngóllal kikaptak (She)
A labdarúgó Nemzetek Ligája C-divíziójának 2. csoportjában a görögök hazai pályán hiába futballoztak hatalmas fölényben, Lambropulosz öngóljával 1–0-ra kikaptak Észtországtól, így a harmadik helyen zártak a csoportban Magyarország mögött.
nov. 18
23:24
A belgák óriási előnyről bukták a Nemzetek Ligája négyes döntőjét (m4sport.hu)
2–0-ra vezettek Svájcban, egygólos vereség is belefért volna, de ötöt kaptak.
nov. 18
23:27
Csodagólok a magyaroktól, erre felfigyelnek Európában (Ripost)
Kalmár Zsolt passzát, Szalai Ádám okos lövését és Nagy Ádám bombáját mindenhol mutatni fogják.
nov. 18
23:30
NFL: a Baltimore három vesztes mérkőzés után nyert újra (She)
A Washington Redskins két ponttal kikapott a Houston Texanstól, ráadásul az egész szezonra elvesztette a lábtörést szenvedő Alex Smith-t. A Baltimore Ravens 24–21-re nyert a Cincinnati ellen, ezzel három elvesztett mérkőzés után győzött újra.
nov. 18
23:30
Nagy Ádám: Mondhatom Gerzsonnak, hogy már nem fogok gól nélkül visszavonulni (m4sport.hu)
Megszerezte első válogatott gólját a Bologna középpályása.
nov. 18
23:32
Válogatott: Nem szabad elszállni, de erre lehet alapozni – Rossi (She)
Csoportja második helyén végzett a magyar válogatott a Nemzetek Ligája C-divíziójában, hazai pályán 2–0-ra legyőzte a csoportgyőztes finneket, míg Görögország meglepetésre 1–0-ra kikapott odahaza az észtektől. Marco Rossi szövetségi kapitány szerint megérdemelten nyertünk.