2018. november 3. szombat

nov. 3
18:26
Férfi vízi ob I: Szentesen nyert a BVSC; sima FTC-siker (She)
A BVSC három góllal nyert Szentesen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, míg az FTC 17–6-ra legyőzte a KSI-t.
nov. 3
18:30
PL: Arsenal–Liverpool élőben az NSO-n! (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójának rangadóján a remek formában levő Arsenal a még veretlen Liverpoolt fogadja. Tartsanak velünk, kövessék a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósításának segítségével!
nov. 3
18:30
Körömrágósra sikerült Solari első bajnokija a Realnál (m4sport.hu)
Az utolsó tíz percre 0-0-val fordultak rá.
nov. 3
18:32
U23-as cselgáncs Eb: Gercsák Szabina bronzérmes lett Győrben (She)
A 70 kilogrammos Gercsák Szabina bronzérmet nyert a Győrben zajló U23-as cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján.
nov. 3
18:42
Légiósok: Bogdán büntetőt védett, de megszakadt a széria (She)
Bogdán Ádám tizenegyest védett, csapata, a Hibernian mégis kikapott hazai pályán 1–0-ra a St. Johnstone-tól a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szombati játéknapján.
nov. 3
18:42
Lefokozzák Ronaldót a Juventusnál: már nem ő a szabadrúgáskirály! (BorsOnline)
A Juventus vezetőedzője, Massimiliano Allegri döntése értelmében az ötszörös aranylabdás világklasszis, Cristiano Ronaldo a jövőben jóval kevesebb szabadrúgást végezhet el tétmérkőzéseken. A portugál támadó eddig remekül teljesít idén: tíz bajnoki mérkőzés során hétszer talált be a Serie A-ban. Noha a szabadrúgások zömét ő végezhette el, pontrúgás
nov. 3
18:48
Véget ért a Real Madrid vesszőfutása (Infostart)
A hétközi Király Kupa-sikert követően a spanyol labdarúgó-bajnokságban is győzelemmel mutatkozott be a Real Madrid kispadján Santiago Solari: a La Liga 11. fordulójának szombati játéknapján a Bajnokok Ligája-címvédő otthon 2-0-ra gyűrte le a Valladolidot.
nov. 3
18:48
Arsenal: a rangadón sem feledkeznek meg a Leicesterről – kép (She)
Mint ismert, a Leicester City tulajdonosa, Vichai Srivaddhanaprabha helikoptere az egy héttel ezelőtti, West Ham United elleni összecsapás után zuhant le, és a fedélzeten tartózkodók közül mind az öten életüket vesztették. A balesetet követően rengetegen fejezték ki részvétüket, együttérzésüket – az Arsenal játékosai a Liverpool elleni rangadón r
nov. 3
18:48
Halasztott meccset nyert a Fradi (m4sport.hu)
A címvédő 3/3-as.
nov. 3
18:54
NB I: a Mol Vidi meg sem állt négy gólig Pakson (She)
A címvédő Mol Vidi FC 4–0-ra nyert a korábban jó formát mutató, de most védelmi hibát védelmi hibára halmozó Paksi FC otthonában a labdarúgó NB I 14. fordulójában.
nov. 3
18:56
NB I: háromgólos Honvéd-siker Kisvárdán (She)
A labdarúgó NB I 13. fordulójában a Honvéd a Kisvárda otthonában aratott háromgólos győzelmet Holender Filip duplájának, valamint David NGog találatának köszönhetően.
nov. 3
18:58
Női kézi NB I: sima fehérvári, váci és újvárosi győzelem (She)
Az Alba Fehérvár tíz góllal megverte otthon a Budaörsöt a női kézilabda NB I első szombati mérkőzésén. Sima sikert aratott a Vác is, amely kétszer annyi gólt szerzett, mint továbbra is nullapontos ellenfele, az Eger. A Dunaújváros legyőzte és megelőzte a tabellán az MTK-t.
nov. 3
19:00
NB I: fordított, mégsem nyert a Kövesd a DVSC ellen (She)
A Debrecen 2–2-es döntetlent ért el a Mezőkövesd Zsóry vendégeként a labdarúgó NB I 13. fordulójában.
nov. 3
19:00
Hiába Tajti gyönyörű gólja, zsinórban hatodszor kapott ki a DVTK (m4sport.hu)
Idegenben továbbra is nyeretlen a Diósgyőr.
nov. 3
19:02
NB I: Újpesten is kikapott a sereghajtó Haladás (She)
A labdarúgó NB I 13. fordulójában az Újpest hazai pályán 2–0-ra legyőzte a sereghajtó Haladást, amely így sorozatban a hatodik vereségét szenvedte el.
nov. 3
19:04
NB I: ismét Hegedűs szabadrúgásgóljával nyert a Puskás Akadémia (She)
A labdarúgó NB I 13. fordulójában a Puskás Akadémia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt. Gól nélküli első félidőt követően a második játékrész végén egy gyors gólváltás következett, végül a meccset – akárcsak a Ferencváros ellen – most is Hegedűs János szabadrúgásgólja döntötte el.
nov. 3
19:06
Liga 1: Miriuta csapata legyőzte a Sepsi OSK-t (She)
Zsinórban harmadik hazai mérkőzését vesztette el a román élvonalban szereplő Sepsi OSK, amely a félidőben még vezetett a Miriuta László által felkészített FC Hermannstadt ellen.
nov. 3
19:08
Super Liga: Vida Kristopher góljával győzött a DAC (She)
A szlovák labdarúgó-élvonal 14. fordulójában a második helyen álló dunaszerdahelyi DAC a Nyitrát fogadta és Vida Kristopher 30. percben szerzett góljával 1–0-s győzelmet aratott, így őrzi második helyét a tabellán.
nov. 3
19:10
Férfi kézi BL: a Löwen nyerni tudott Veszprémben (She)
A Telekom Veszprém hazai pályán 29–28-ra kikapott a Rhein-Neckar Löwentől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában.
nov. 3
19:12
A Vidi könnyedén győzött Pakson (m4sport.hu)
A paksiak elveszítették hazai veretlenségüket.
nov. 3
19:18
Nagy győzelemmel hangolt az EL-re a Vidi (Infostart)
A címvédő MOL Vidi FC négygólos győzelmet aratott a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában. Ismét kikapott a Diósgyőr és a Haladás.
nov. 3
19:18
Ligue 1: 300 perc után gólt lőttek, ez pontot ért Lyonban (She)
A Girondins Bordeaux 1–1-es döntetlent harcolt ki a Lyon vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombati játéknapján.
nov. 3
19:18
Egyre mélyebben a Haladás: Újpesten is kikapott (m4sport.hu)
Ennél több kell az NB I-es tagsághoz a Haladástól.
nov. 3
19:20
Magabiztos Honvéd-siker Kisvárdán (m4sport.hu)
A kispestiek kegyetlenül kihasználták a hazaiak hibáit.
nov. 3
19:24
Hiába vezetett, kapaszkodnia kellett a Lokinak a pontért Mezőkövesden (m4sport.hu)
A góllövőlistát vezető Molnár Gábor zsinórban ötödik meccsén talált be.
nov. 3
19:30
Sokkal simább lett a vártnál: zöld-fehér öröm az örökrangadón (She)
A házigazda Ferencváros a vártnál sokkal könnyebben nyert az MTK ellen az örökrangadón, a labdarúgó NB I 13. fordulójának záró mérkőzésén.
nov. 3
19:30
Elvette a Paks hazai veretlenségét a MOL Vidi, nem tudott nyerni Mezőkövesden a Debrecen – Eredmények az NB I-ből (Blikk)
A címvédő MOL Vidi FC négygólos győzelmet aratott szombaton a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában.
nov. 3
19:36
A Löwen elleni BL-vereséggel már sorozatban harmadszor kapott ki a Veszprém (m4sport.hu)
A magyar csapat hazai pályán, tétmeccsen először maradt alul a németekkel szemben.
nov. 3
19:36
Egy arannyal és egy ezüsttel folytatta Hosszú Katinka (HírTV)
Ezúttal 400 vegyesen első, míg 100 háton másodikként lett.
nov. 3
19:42
Történelmi bravúrra készül a Mol Vidi az Európa-ligában: ez még senkinek nem sikerült korábban (Blikk)
Történelmi bravúrra készül a Mol Vidi labdarúgócsapata az Európa-ligában. A sorozatban még egyetlen magyar együttes sem érte meg a tavaszt, vagyis még senkinek sem sikerült továbbjutni a csoportjából. Azonban a székesfehérvári gárda most megtörheti ezt az átkot, három fordulót követően reális esélye van a bravúrra – az első két helyezett folytathat
nov. 3
19:48
Fortuna Liga: Vida Kristopher góljával győzött a DAC (She)
nov. 3
19:48
Tizennyolc gólos Vác-győzelem a sereghajtó ellen (m4sport.hu)
Nagy falatnak tűnik az első osztály az egriek számára.
nov. 3
19:54
Könnyedén nyert a Vidi, kikapott a Haladás (ATV)
A Vidi FC könnyedén aratott győzelmet a Paks fölött, a Haladás kikapott Újpesten, a Puskás Akadémia pedig megint győzött.
nov. 3
19:54
Nem bírt egymással a Mezőkövesd és a Debrecen (Azenpenzem)
A Mezőkövesd fordulatos mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszott a vendég DVSC-vel szombaton a labdarúgó NB I 13. fordulójában.
nov. 3
20:00
Nehéz helyzetben a Telekom Veszprém: a német Löwentől is kikaptak Nagy Lászlóék (Blikk)
A Telekom Veszprém házigazdaként 29-28-ra kikapott a német Rhein-Neckar Löwentől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában, szombaton.
nov. 3
20:06
Őrült meccsen kapott ki a Veszprém (Infostart)
A Telekom Veszprém házigazdaként 29-28-ra kikapott a német Rhein-Neckar Löwentől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában. A magyar együttes sorozatban három vesztes mérkőzésnél tart, ugyanis a válogatott szünet előtt az NB I-ben a Tatabányától és a Szegedtől is kikapott.
nov. 3
20:06
EBEL: a Fehérvár nagy pofonba szaladt bele Ausztriában (She)
A Fehérvár AV19 5–1-re kikapott az osztrák Innsbrucktól az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) alapszakaszának szombati játéknapján.
nov. 3
20:06
Djokovic legyőzte Federert, így döntőzhet Párizsban (m4sport.hu)
Csak rövidítésbe tudta felülmúlni a svájci klasszist.
nov. 3
20:12
Férfi kézi NB I: nehezen nyert a Csurgó, könnyedén az FTC (She)
Nehezen nyert a Csurgó a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján a Budakalász vendégeként, de kétgólos győzelmével a Balatonfüred előtt maradt a tabella harmadik helyén.
nov. 3
20:12
A Csurgó tartja dobogós helyét (m4sport.hu)
Egyetlen vendéggyőztes volt szombaton a férfi kéziligában.
nov. 3
20:14
Serie A: vezetett a Fiorentina, de végül nem bírt a Romával (She)
A Fiorentina hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Romával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának szombati játéknapján.
nov. 3
20:18
Tenisz: Djokovics óriási csatában legyőzte Federert (She)
Novak Djokovics háromjátszmás óriási csatában legyőzte Roger Federert, ezzel bejutott a párizsi tenisztorna  döntőjébe, amelyben az orosz Karen Hacsanov lesz az ellenfele.
nov. 3
20:18
Kikapott Innsbruckban a Fehérvár (m4sport.hu)
Két jobb meccs után komoly vereség.
nov. 3
20:24
Férfi kosár NB I: magabiztos Olaj-siker a forduló rangadóján (She)
Az öt forduló után négy-négy győzelemmel álló ZTE és Szolnok rangadóját az erős második félidőt produkáló vendég Olaj nyerte meg, méghozzá fölényesen, 96–75-re a férfi kosárlabda NB I 6. fordulójának szombati játéknapján. A DEAC villámrajtot véve 95–88-ra legyőzte vendégét, a Falcót, az Atomerőmű nagy csatában verte a Kaposvárt, míg a PVSK sima
nov. 3
20:24
„Bár csak más lenne a helyzet” – Megszólalt a Ferrari egykori vezetője Schumacherről (Blikk)
Bár már öt éve történt a Forma-1 versenyző balesete, továbbra sem tud senki semmi pontosat az egykori versenyző állapotáról.
nov. 3
20:30
Bundesliga: Werner vezetésével győzött a Hertha ellen a Leipzig (She)
A német labdarúgó Bundesliga 10. fordulójának utolsó szombati meccsén a Gulácsi Péterrel a kapuban és a csapatkapitányi karszalagot viselő Willi Orbánnal a kezdőben felálló RB Leipzig a Dárdai Pál edzette Hertha berlini otthonába látogatott és Timo Werner duplájával 2–0-ra győzött, ezzel pedig felugrott a dobogó harmadik fokára.
nov. 3
20:30
Kiütközött az éllovas és sereghajtó közti különbség: Sopron-MTK 100-45 (m4sport.hu)
Címvédőhöz méltó hozzáállás.
nov. 3
20:32
Vívás: sikertelen hétvége a világkupában (She)
A junior világkupaszezon első hétvégéjén egyéni döntős nélkül maradt a magyar küldöttség, mind Londonban, mind Szocsiban. A legeredményesebb a kardvívó Fröhlich Bálint volt ő 16. helyen zárt.
nov. 3
20:34
Csupasport: öt sztár, aki szenvedélyes futó (She)
Ma már számtalan divatos mozgásforma közül választhat, aki sportolni szeretne, de egyvalami sosem megy ki a divatból: a futás. Az alábbi sztárok nem a paparazzók kedvéért futnak, hanem azért, mert mindennapi rutinná vált számukra. A csupasport.hu gyűjtése.
nov. 3
20:36
La Liga: nyolc veretlen bajnoki után kapott ki a Valencia (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójában a Girona idegenben legyőzte a Valenciát.