Ifiedző vagy profi edzői karrier: milyen utat választ a Hertha magyar trénere a nyári menesztés után?
ápr. 17
15:59
Szexi vérvörösre váltott Katinka, sistereg az internet (Ripost)
Dögös fotóval jelentkezett Instagram-oldalán a háromszoros olimpiai bajnok úszónő.
ápr. 17
16:00
Ismét kinyitott az amszterdami aranybánya (Infostart)
Az Ajax a világfutball Főnix-madara. Amikor a csúcs közelébe jut, többnyire szétszedik a gazdagabb, szinte kizárólag külföldi kérők, aztán lehet mindig újraépítkezni. S mindig sikerül.
ápr. 17
16:24
Ha nehezen is, de újra összeállhat a kajakos álompár (Infostart)
A háromszoros olimpiai bajnok kajakozó Szabó Gabriella idén ismét összeülne Kozák Danutával, azonban egyelőre egyedül készül Tóth László edző irányításával a májusi versenyekre. A Honvéd sportolója február óta a múlt hétig az Egyesült Államokban volt.
ápr. 17
16:30
Nb I: Ftc–Vidi, Ftc–Újpest, Puskás Afc–Honvéd – ami még hátravan (She)
Ahogy azt a 12 csapatos labdarúgó NB I-ben már megszokhattuk, ezúttal is nagyon szoros hajrá várható az utolsó öt fordulóban, és jelenleg úgy fest, mindegyik csapat drukkereinek van még miért izgulniuk. A 6–12. helyezett csapatok bármelyike kieshet, a 3–5. helyezettek a nemzetközi kupaindulást érő bronzéremért harcolnak, míg a Ferencváros, Vidi ket
ápr. 17
16:32
Ligue 1: Mbappé nélkül lehet bajnok a Psg (She)
Azok után, hogy a legutóbbi két bajnokin nem tudott nyerni, s így még mindig nem biztosította be az újabb bajnoki címét a PSG, a csapat német edzője, a kevés játékosa miatt panaszkodó Thomas Tuchel kitette a szerdai, Nantes elleni keretből Kylian Mbappét is.
ápr. 17
16:33
Eltiltották a West Ham játékosát, mert hülye fasznak nevezte a doppingellenőrt (444.hu)
Pedig még mintát sem kértek tőle.
ápr. 17
16:36
Bundesliga: megvan a megállapodás, Luka Jovics aláírt! – hivatalos (She)
Az Eintracht Frankfurt élt az opciós jogával és kivásárolta a Benficától Luka Jovicsot – jelentette be a német együttes hivatalos honlapja. A szerb támadó 2023 nyaráig írt alá a klubnál. Bár a közlemény nem tér ki rá, lapértesülések szerint 7 millió euróba került a kölcsönszerződés véglegesítése.
ápr. 17
16:39
Pálinger Katalin és Nagy László az MKSZ női és férfi szakágért felelős alelnöke lett (m4sport.hu)
Görbicz Anitát elnökségi tagnak választották.
ápr. 17
16:45
Az olasz sajtó nem kíméli a Juventust: „Ronaldo egyedül nem elég” (m4sport.hu)
"Csalódottság, visszalépés, átok" - jellemző szavak az olasz sajtóban.
ápr. 17
16:48
Jégkorong: Hári a finn Lahti Pelicansnál folytatja (She)
A finn élvonalbeli Lahti Pelicans együttesénél folytatja a pályafutását a férfi jégkorong-válogatott tagja, Hári János – számolt be róla a magyar szövetség (MJSZ) honlapja szerdán.
ápr. 17
16:51
Álomdöntő és SZÚR Budafokon (Azenpenzem)
Színészek és újságírók is fociznak majd Budafokon a Budapest Kupa fináléja előtt. Az „álomdöntőt” a Budapest első osztály két bajnokesélyese, a Kelen SC és a REAC játssza.
ápr. 17
16:51
Wolff is jót nevetett a pletykákon (m4sport.hu)
Nem is tudja Verstappen telefonszámát.
ápr. 17
17:00
Kajak-kenu: júliusra elkészül a megújuló Maty-éri pálya (She)
Bár kicsit furcsán fest víz nélkül a Maty-ér, már kirajzolódnak az átfogó fejlesztés várható eredményei – világszínvonalú pálya várja majd az augusztusi szegedi kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság résztvevőit.
ápr. 17
17:00
Szörnyű hír jött, meghalt a fiatal magyar focista (Ripost)
Csak 20 éves volt a Dunakeszi Kinizsi tehetséges játékosa.
ápr. 17
17:06
Fft: Mourinho tudja, mikor kell odacsapnia az ostorral – Joe Cole (She)
Ha én lennék a menedzser, mindenki mehetne bárhova, csak ne rúgjon be és ne tartóztassák le! Aki a FourFourTwo olvasóinak kérdéseire válaszol: Joe Cole.
ápr. 17
17:12
Nfl: négy meccs Londonban, egy Mexikóvárosban az alapszakaszból (She)
A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) szerdán bejelentette, mikor rendezik az alapszakasz külföldön sorra kerülő mérkőzéseit.
ápr. 17
17:15
Fehérvárról Finnországba igazolt a magyar válogatott hokis (m4sport.hu)
Hári János a Pelicans Lahtiban folytatja.
ápr. 17
17:30
Evezés: radikális változások a válogatott összetételében (She)
A riói olimpiát megjárt mindkét magyar evezős egység összetételét illetően változásról döntött a szövetség (MESZ) legfőbb szakmai vezetése többórás szerdai megbeszélésén.
ápr. 17
17:33
Brawn: Kína is bizonyítja, működik az új szabály! (m4sport.hu)
A leggyorsabb körért járó pluszpont megfűszerezte a futamok végét.
ápr. 17
17:35
Megbukott a doppingteszten a négy szervezetnél bajnok Joshua kihívója (m4sport.hu)
Veszélyben a sztárbokszoló amerikai debütálása.
ápr. 17
17:42
Tenisz: tovább menetel a címvédő Monte-Carlóban (She)
A címvédő Rafael Nadal nyolcaddöntőbe jutott az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán. A versenyt már 11-szer megnyerő spanyol szerdán mindössze két játékot veszített honfitársa, Roberto Bautista Agut ellen, a 16 között pedig a bolgár Grigor Dimitrovval találkozik majd.
ápr. 17
17:51
Ajax-titok: nevelnek, uralkodnak, eladnak (BorsOnline)
Itt a harmadik Ajax-aranygeneráció. Az amszterdami fociegyüttes előbb kiejtette a címvédő Real Madridot, kedden pedig a Juventusszal bánt el.
ápr. 17
17:54
Nem adta olcsón a bőrét a Soroksár a Honvéd ellen (She)
A Magyar Kupa elődöntőjének második mérkőzésén a Budapest Honvéd az NB II-es Soroksárt fogadta a párharc első felvonásán. Az élvonalbeli csapat volt az esélyesebb, de sokáig nem talált fogást az ellenfelén. Ráadásul amikor végre a második félidőben megszerezte a vezetést, a Soroksár nem adta fel, és sikerült az egyenlítés. Végül az utolsó percekben
ápr. 17
18:03
Négy góllal verte az U18-as válogatott az olasz fiatalokat Telkiben (m4sport.hu)
Az olasz fiatalok ellen nem akármilyen eredményt ért el Bene Ferenc csapata.
ápr. 17
18:15
Orosz befektetők a Williamsnél? (m4sport.hu)
Mazpin tárgyalásokat folytat a csapattal.
ápr. 17
18:18
Légiósok: Balogh csapata a 94. percben egyenlített és döntős (She)
Balogh Norbert együttese, az APOEL bejutott a Ciprusi Kupa döntőjébe, mivel a hazai 1–0-s győzelme után idegenben 2–2-es döntetlenre végzett a Paralimnivel. A magyar légiós a kispadról nézte végig a visszavágót, amelyen bajnoki éllovas csapata a 94. percben egyenlített.
ápr. 17
18:21
Az év üzlete? 7 millió euróért vették meg az 55 milliót érő csatárt (m4sport.hu)
Nem kizárt, hogy a szezon egyik felfedezettje az előttünk álló nyáron ismét klubot vált.
ápr. 17
18:24
F1: a Renault még évekre lehet az élmezőnytől (She)
Hiába áll a konstruktőri vb-összetettben a Mercedes, Ferrari és Red Bull alkotta hármas mögött a Renault, három nagydíj alatt négyszer nullázott. A francia istálló csapatfőnöke, Cyril Abiteboul pedig elmondta, több évbe fog telni, mire felérnek az élgárdák szintjére.
ápr. 17
18:26
U18: a magyar válogatott egy félidő alatt kiütötte az olaszokat! (She)
Az őszi Európa-bajnoki selejtezőkre készülő magyar U18-as válogatott folytatta remek idei szereplését, hiszen a március elején Örményország ellen aratott két gólzáporos győzelem (5–0, 3–0) után most az olaszokat verte meg 4–0-ra Telkiben – az olasz válogatott a tavalyi U17-es Eb-n ezüstérmes csapatra épült.
ápr. 17
18:36
Angol profi futballisták építik fel az isten háta mögötti csapatot (She)
Sok nagy mérkőzést látott már a Svédország közepén lévő, Östersund városában található Jämtkraft Arena, amelyben a 2017–2018-as idényben több európai kupameccset is rendeztek. Azonban még az Arsenal elleni összecsapáson sem fordult elő olyan, mint ami múlt kedden, április 9-én: az egyik csapatban szinte csak angol labdarúgó volt a pályán.
ápr. 17
18:45
Eljárást indított az MU-legenda ellen az angol szövetség (m4sport.hu)
Scholes tilosban járt, amikor meccsekre fogadott.
ápr. 17
18:48
Guardiola nyolcadszor is megpróbálja (Infostart)
Egyszerű kérdésként megfogalmazható a ma esti labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzések tétje: egy vagy két angol csapat jut-e be az elődöntőbe? Az egyik párban a Premier League két élklubja találkozik, így már a sorsolás pillanatában biztos volt, hogy angol csapat jut onnan tovább. A Manchester City vagy a Tottenham mellé kerülhet a Liverpool FC, amely
ápr. 17
18:48
Darts: vb-ezüstérmes középpályás indul a Bdo-versenyen (She)
Váratlan név tűnt fel a Denmark Open BDO-versenyre benevezett dartsozók között: Rafael van der Vaart, 109-szeres holland válogatott középpályás is szerepel az indulók listáján – számolt be róla a dartsnews.com.
ápr. 17
19:18
Férfi vízi ob I: az Ftc könnyen nyerte Szolnokon a rangadót (She)
A férfi vízilabda ob I felsőházának 6. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a bajnoki második Ferencváros a közvetlenül mögötte álló Szolnok otthonába látogatott és aratott 9–7-es győzelmet.
ápr. 17
19:36
Férfi kézi Nb I: rangadót nyert a Veszprém, Komlón győzött a Szeged (She)
A Telekom Veszprém 32–27-re legyőzte hazai pályán a Grundfos Tatabányát a férfi kézilabda NB I rangadóján, míg a Mol-Pick Szeged a Komló otthonából hozta el a két pontot. David Davis együttese ezzel fontos lépést tett a döntőbe jutás felé.
ápr. 17
19:38
Ligue 1: pokolian nagy gólt lőtt Dani Alves (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójából elhalasztott Nantes–Paris Saint-Germain mérkőzés pótlásán Dani Alves fantasztikus bombagólt szerzett: a párizsiak brazil labdarúgója közel 30 méterről küldte a labdát a kapu jobb felső sarkába. Íme!
ápr. 17
19:42
Női kézi Nb I: az Érdnek nem volt esélye a Győri Eto ellen (She)
A listavezető Győri Audi ETO újabb fontos lépést tett a címvédés felé a női kézilabda NB I-ben, mivel négy góllal nyert a harmadik helyezett Érd otthonában.
ápr. 17
19:51
Szolnokon nyert rangadót a Ferencváros (m4sport.hu)
A címvédő két góllal győzött a pólóbajnokságban.
ápr. 17
19:54
Magyar Kupa: szűken nyert a Honvéd a Soroksár ellen (She)
A Magyar Kupa elődöntőjének második mérkőzésén a Budapest Honvéd az NB II-es Soroksárt fogadta a párharc első felvonásán. Az élvonalbeli csapat sokáig nem talált fogást ellenfelén, ráadásul amikor végre a második félidőben megszerezte a vezetést, a Soroksárnak sikerült az egyenlítés. Végül az utolsó percekben csak kicsikarta a győzelmet a Honvéd, d
ápr. 17
20:06
öleléssel nyugtatta meg a rátámadó kapust a francia csatár (She)
Bafétimbi Gomis, a szaúdi al-Hilal labdarúgócsapatának csatára nem akármilyen módon nyugtatta meg a pályán szinte rátámadó ellenfelét: a 12-szeres francia válogatott futballista egyszerűen megölelte az ellenfél kapusát.
ápr. 17
20:15
Sovány előnyt szerzett a Honvéd a Soroksár elleni kupaelődöntőben (m4sport.hu)
Lipcsei Péter NB II-es csapatának még sokat érhet az idegenben lőtt gól.
ápr. 17
20:18
Bl: Kane nincs, Alli van a Spursnél; a Pool Firmino nélkül támad (She)
Kiderül, melyik két együttes jut még be az elődöntőbe a már tegnap továbblépő Barcelona és Ajax után: a BL-negyeddöntő visszavágóinak második játéknapján a Manchester City egygólos hátrányból próbálja a maga javára fordítani a párharcot a Tottenham ellen, míg a Portónak szintén hazai környezetben, de kétgólos mínuszból kellene felállnia a Liverpool
ápr. 17
20:21
Szalah összveszett Kloppal, ezért távozna a Pooltól - sajtóhír (m4sport.hu)
A Real Madrid lecsap az elvágyódó támadóra?
ápr. 17
20:23
Néggyel nyert Érden a Győr (m4sport.hu)
A hazaiak a tizedik percben találtak be először.
ápr. 17
20:36
Női kosár Nb I: villámrajt után Dvtk-előny az elődöntőben (She)
A női kosárlabda NB I elődöntőjének első felvonásán a DVTK hazai pályán 64–52-re legyőzte a Győrt. A kisalföldi együttes szombaton otthon javíthat az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.
ápr. 17
20:42
Férfi kosár Nb I: 25 pontos Falco-siker a címvédő ellen (She)
A férfi kosárlabda NB I felsőházi középszakaszában a tavalyi döntő „visszavágóján” az ezüstérmes Falco Szombathelyen 96–71-re legyőzte a címvédő Szolnoki Olaj KK-t.
ápr. 17
20:45
Beragadt a rajtnál a Veszprém a Tatabánya ellen (m4sport.hu)
A házigazdák először a 17. percben vezettek.
ápr. 17
20:48
Mk: Nem futballoztak le annyira minket, mint tervezték – Lipcsei (She)
A Magyar Kupa elődöntőjének második mérkőzésén a Budapest Honvéd az NB II-es Soroksárt fogadta a párharc első felvonásán. Az élvonalbeli csapat sokáig nem talált fogást ellenfelén, ráadásul amikor végre a második félidőben megszerezte a vezetést, a Soroksár nem adta fel, és sikerült az egyenlítés. Végül az utolsó percekben csak kicsikarta a győ