2019. április 27. szombat

ápr. 27
19:57
30. bajnoki címét szerezte meg a Ferencváros (BorsOnline)
Története során 30. alkalommal lett bajnok a Ferencváros labdarúgócsapata. Az OTP Ba
ápr. 27
19:59
Kép: Leandro különleges cipővel ünnepli az Ftc 30. bajnoki címét (She)
Mint ismert, a Mol Vidi FC nem bírt odahaza a Puskás Akadémiával a 30. fordulóban, így az 1–1-es döntetlennek köszönhetően a Ferencváros már megnyerte a 2018–2019-es NB I-es labdarúgó-bajnokságot. A zöld-fehér alakulat 30. bajnoki címének tiszteletére az együttes csapatkapitánya, Leandro különleges, három csillaggal díszített cipőben lépett pályára
ápr. 27
20:03
A Tatabánya legyűrte a Pécset (Infostart)
Alsóházi összecsapáson a Tatabánya odahaza egy góllal nyerni tudott a Pécs ellen a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati zárófordulójában.
ápr. 27
20:03
Férfi kézi Bl: a Kielce kiütötte a Psg-t a negyeddöntőben! (She)
Hatalmas meglepetéssel zárult a negyeddöntő első mérkőzéseinek sora a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a lengyel Kielce hazai pályán tíz góllal legyőzte a sorozat egyik esélyesének tartott PSG-t, a francia sztárcsapat így a kiesés szélére sodródott.
ápr. 27
20:09
Serie A: a Roma nyolc perc alatt elintézte a Cagliarit (She)
A Roma 3–0-ra legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában.
ápr. 27
20:15
Az MTK nem számít a továbbiakban Vass Ádámra (m4sport.hu)
Lucsánszky Tamás tiszta vizet öntött a pohárba.
ápr. 27
20:27
Serie A: Internazionale–Juventus élőben az Nso-n (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Internazionale a már bajnok Juventust fogadta, és a Derby dItalia 1–1-es döntetlennel ért véget. A hazaiak !
ápr. 27
20:33
Női kézi Nb I: Érden nyert a Kisvárda, már a Siófok a 3. (She)
Nagy meglepetést okozva a kilencedik Kisvárda vendégként, ráadásul hét góllal győzte le a találkozónak a tabella harmadikjaként nekivágó Érdet a női kézilabda NB I-ben. A vereség nyomán az Érd helyet cserélt az MTK-t verő Siófokkal.
ápr. 27
20:33
Pontgazdag mérkőzésen nyert a Budapest Cowbells (Infostart)
A Budapest Cowbells 38-21-re legyőzte a vendég Miskolc Steelers csapatát a magyar amerikaifutball-liga második fordulójában, szombaton.
ápr. 27
20:35
Bundesliga: nagy lépést tett a bennmaradás felé a Stuttgart (She)
A Stuttgart 1–0-ra legyőzte a Borussia Mönchengladbachot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában.
ápr. 27
20:37
Kép: bizarr kabalafigurája lesz a jégkorong-vb-nek (She)
A Kazah Jégkorongszövetség a hivatalos honlapján mutatta be, a 2019-es nur-szultani divízió 1/A-világbajnokság kabalafiguráját. A kissé bizarr külsejű hópárduc a Barisz nevet kapta.
ápr. 27
20:39
Pl: a Brighton pontot mentett, menekül a kiesés elől (She)
Az angol Premier League szombati utolsó meccsén a Newcastle United sokáig vezetett a Brighton vendégeként, de a hazaiak a második félidőben egyenlíteni tudtak, ezzel pedig négypontosra növelték előnyüket a kieső, 18. helyen álló Cardiff-fal szemben.
ápr. 27
20:45
La Liga: Barcelona–Levante – élőben az Nso-n (She)
A spanyol bajnokság 35. fordulójában a Barcelona a Levantét fogadja, és ha a katalánok megnyerik a mérkőzést, úgy az utolsó három forduló eredményétől függetlenül bebiztosítják bajnoki címüket. Kövesse a mérkőzés alakulását folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét.
ápr. 27
20:45
A Szeged 14-gyel verte a 14.-et (m4sport.hu)
A Füred szoros meccsen győzött.
ápr. 27
20:51
Férfi kézi Nb I: a listavezető Szeged 14 góllal nyert (She)
A listavezető Szeged hazai pályán könnyed, 14 gólos győzelmet aratott a sereghajtó Vecsés felett a férfi kézilabda NB I-ben.
ápr. 27
20:51
Hamiltonnál visszaütött a Mercedes szélárnyékozós taktiája (m4sport.hu)
A brit ennek tudta be csapattársától elszenvedett vereségét, ám így sem bánta meg választásukat.
ápr. 27
20:53
Azeri Nagydíj: végsebességek az időmérőn (m4sport.hu)
A Haas franciája az élen.
ápr. 27
21:15
Ftc: Dolltól Rebrovig, Bödétől Finnbogasonig – a bajnokok névsora (She)
A Ferencváros labdarúgócsapata a 30. fordulóban szerezte meg a 30. bajnoki aranyérmét az NB I-ben, miután a Mol Vidi csak döntetlent játszott a Puskás Akadémiával, így az FTC már a Honvéd elleni szombati meccse előtt bajnoknak vallhatta magát. Lássuk a bajnokok névsorát!
ápr. 27
21:15
Diszkvalifikálták Gaslyt a Red Bull szabálytalansága miatt (m4sport.hu)
Az előtte már kétszer is büntetett francia versenyzőt utólag kizárták az időmérő edzésről.
ápr. 27
21:21
Duatlon: Király és Bragmayer nyert a sprint ob-n (She)
A férfiaknál Király István győzött a balatonboglári sprint duatlon országos bajnokságon szombaton, míg a nőknél Bragmayer Zsanett megvédte tavalyi címét.
ápr. 27
21:27
Az FTC nyerte a csúcsrangadót az OSC ellen (Infostart)
A Ferencváros kezdheti a rájátszást az első helyről, miután öt góllal legyőzte a házigazda OSC-t a csúcsrangadón a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati zárófordulójában.
ápr. 27
21:33
Nb I: a friss bajnok Ferencváros kikapott a Honvédtól (She)
A Bp. Honvéd 3–2-re legyőzte az ettől függetlenül a bajnoki címet már megszerző Ferencvárost a labdarúgó NB I 30. fordulójának záró mérkőzésén.
ápr. 27
21:33
Gálameccs! A Fradi-szurkolók a bajnoki címet, a Honvédosok a győzelmet ünnepelték (BorsOnline)
Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC 3-2
ápr. 27
21:35
Női vízi ob I: előnyben az Ftc a bronzpárharcban (She)
Az FTC vendégként győzte le a Szőnyi úton a BVSC-t a női vízilabda ob I harmadik helyéért zajló párharc szombati nyitómérkőzésén.
ápr. 27
21:39
Kassai ítélete, Milanov büntetője, Kovácsik öngólja (She)
A Mol Vidi FC–Puskás Akadémia FC (1–1) mérkőzésen az első gólt a hazaiak szerezték azt követően, hogy Kassai Viktor 11-est ítélt, mert a vendégek a tizenhatosnál szabálytalankodtak Kovács Istvánnal szemben, a büntetőt pedig Georgi Milanov értékesítette. A PAFC a hajrában egyenlített, amikor a Vidi menteni igyekvő kapusa, Kovácsik Ádám a sajá
ápr. 27
21:39
Előnyben a Kazincbarcika a férfi Extraligában (m4sport.hu)
A bronzcsatában a Kaposvár került kedvezőbb helyzetbe.
ápr. 27
21:41
Curling-vb: Svédország vegyes párosa az aranyérmes (She)
Svédország válogatottja nyerte meg a curlingesek Norvégiában rendezett vegyespáros-világbajnokságát.
ápr. 27
21:41
Honvéd–Fradi: mindkét csapat ünnepelhetett a meccs után (m4sport.hu)
Négy meccs után nyertek újra a kispestiek.
ápr. 27
21:45
Ajánló: Lubics Szilvia legyőzné a namíbiai sivatagot (She)
Lubics Szilvia is részt vesz a 4 Desert Race-sorozat vasárnap kezdődő namíbiai versenyén, ennek apropóján pedig kicsit körüljárjuk ezt a különleges szériát.
ápr. 27
21:47
Férfi röpi: már csak egy siker kell a Barcika címvédéséhez (She)
Csak a szetteket tudta szorossá tenni a Pénzügyőr, így a Kazincbarcika másodszor is nyert, és már csak egy siker hiányzik a címvédéshez a férfi röplabda Extraligában.
ápr. 27
21:51
Bottas indulhat az élről Bakuban (Infostart)
Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es Azerbajdzsáni Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.
ápr. 27
22:03
Ftc: a 30-ból másodszor lett bajnok vereséggel a csapat (She)
A Ferencváros labdarúgócsapata az NB I 30. fordulójában szerezte meg a 30. bajnoki címét. Azzal, hogy a Mol Vidi FC nem győzte le a Puskás Akadémiát, az FTC már a Honvédtól elszenvedett 3–2-es vereség ellenére is bajnok lett. A 30-ból másodszor fordult elő, hogy vereséggel lett bajnoki aranyérmes a zöld-fehér csapat, három éve a DVSC ellen is egy e
ápr. 27
22:27
Gálameccs! A Fradi-szurkolók a bajnoki címet, a Honvédosok a győzelmet ünnepelték - fotógaléria (BorsOnline)
ápr. 27
22:33
Asztalitenisz-vb: döntő nélkül maradt a világranglista-második (She)
Szombat estére kiderült, kik vívhatják majd a világbajnokság utolsó döntőjét női párosban: a japán Hajata Hina, Ito Mima duó ellenfele a kínai Szun JIng-sa, Vang Man-jü egység lesz.
ápr. 27
22:35
Serie A: az Inter elfogyott a második félidőre, iksz a Derby dItalián (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Internazionale a már bajnok Juventust fogadta, és a Derby dItalia 1–1-es döntetlennel ért véget. A hazaiak az első félidőben uralták a meccset, a második félidőre azonban elfáradtak, és a Juventus a klubpályafutása 600. gólját szerző Cristiano Ronaldo vezérletével egyenlített, sőt a mec
ápr. 27
22:45
La Liga: győzött, és 26. alkalommal bajnok a Barcelona! (She)
A spanyol bajnokság (La Liga) 35. fordulójában a Barcelona a Levantét fogadta, és a második félidőre csereként beálló Lionel Messi góljával 1–0-ra győzött, amivel behozhatatlan előnyre tett szert az Atlético Madriddal szemben, és megszerezte története 26. bajnoki címét.
ápr. 27
22:47
Tenisz: Thiem búcsúztatta Nadalt Barcelonában (She)
Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal nem jutott döntőbe a 2.7 millió euró (850 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán, miután szombaton az elődöntőben két játszmában kikapott a harmadik helyen rangsorolt osztrák Dominic Thiemtől.
ápr. 27
22:51
Cristiano Ronaldo 600. gólját szerezte klubszínekben (m4sport.hu)
Ezzel ikszelt a bajnok Juve az Inter ellen.
ápr. 27
22:57
Hfl: pontgazdag mérkőzésen nyert a Budapest Cowbells (She)
A Budapest Cowbells 38–21-re legyőzte a vendég Miskolc Steelers csapatát a magyar amerikaifutball-liga második fordulójában, szombaton.
ápr. 27
22:57
Három év után újra a Premier League-ben a Norwich (m4sport.hu)
A Sheffield Unitednek van a legnagyobb esélye még a feljutásra.
ápr. 27
23:03
Bajnok a Barcelona (444.hu)
Messi 34. bajnoki góljával győztek a katalánok a Levante ellen.
ápr. 27
23:03
Bajnok lett a Barcelona (Azenpenzem)
.
ápr. 27
23:03
Messi beállt, döntött, így tizedszer bajnok a Barcával (m4sport.hu)
A katalánok történetében egy játékosnak sincs ennyi.
ápr. 27
23:09
Miskolc rali: Vinczééket megint nem tudta legyőzni senki (She)
Az idénynyitó egri versenyhez hasonlóan az országos bajnokság második futamát, a szombat este véget érő Miskolc ralit is a Vincze Ferenc, Bacigál Igor kettős nyerte meg.
ápr. 27
23:15
Ftc: „Nehezebb volt a játékosoknak, hogy a siker tudatában léptek pályára” (She)
Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros hiába szerezte meg története 30. bajnoki címét, 3–2-re kikapott a Honvéd otthonában. A mérkőzést követően a ferencvárosiak trénere, Szerhij Rebrov, illetve a kispestiek pályaedzője, Híres Gábor értékelt.
ápr. 27
23:17
Futsal: a férfiválogatott másodszor is legyőzte Dániát (She)
A magyar férfi futsalválogatott pénteki sikerét követően szombaton is legyőzte Dánia csapatát a Budapesten rendezett barátságos mérkőzésen.
ápr. 27
23:21
Bajnok a Barca (Infostart)
Története 26. bajnoki címét szerezte meg szombaton az FC Barcelona labdarúgócsapata.
ápr. 27
23:21
Anglia: feljutott a Norwich, nagy lépést tett a Sheffield United (She)
Eldőlt, hogy a Norwich City 2016-ot követően ismét a Premier League-ben szerepelhet a következő idénytől az után, hogy az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szombaton 2–1-re győzött a Blackburn ellen.
ápr. 27
23:33
Sznúker-vb: csillaghullás! A címvédő és a 3-szoros győztes is kiesett (She)
Csillaghullás volt szombaton a sheffieldi Crucible színházban: címvédő Mark Williams és a háromszoros győztes Mark Selby is búcsúzott a 2019 sznúker-világbajnokság 2. fordulójában.