"Orvosilag mikor indokolt a mellkisebbítő műtét? A TB ezt finanszírozza, és mit kell hozzá tenni, hogy ingyen elvégezzék?" Válogatás a WEBBeteg Orvos válaszol rovatának kérdéseiből.
aug. 8
21:18
Hollandia: Luis Suarez kivégezte az RKC Waalwijk gárdáját (She)
Magabiztos győzelmet aratott az Ajax Amsterdam együttese a holland labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában.
aug. 8
21:20
Norvég Kupa: Kovács kettőt vállalt az Odd Grenland ötöséből (She)
Kovács Péter volt az Odd Grenland vezére a Norvég Kupa negyeddöntőjében a Brann ellen. A magyar támadó két góllal járult hozzá csapata fölényes, 5–1-es győzelméhez.
aug. 8
21:21
Híradó m2, 2009. augusztus 8. 20:30 (hirado.hu)
A nap legfontosabb hírei
aug. 8
21:22
Videó: nézze meg, hogy a Vasas hogyan győzte le a Paksot! (She)
A bajnokságot két vereséggel indító Vasas hazai pályán 3–1-re győzte le a Paksot a Soproni Liga 3. fordulójában. A mérkőzésen a héten az Újpestről igazolt Remili Mohamed két gólt szerzett, amelyet az alábbi összefoglalóban megtekinthet!
aug. 8
21:36
Lejjebb adtak igényeikből a turisták (Infostart)
Velence idén is tele van turistákkal, de a legtöbbjük olaszul beszél. Augusztusban, amely a nyári nyaralások, utazások csúcsidőszaka, az öreg kontinens népszerű üdülőhelyeit inkább a honi turisták lepik el.
aug. 8
21:36
NB II, Nyugati csoport: győzött a PMFC és a Gyirmót is (She)
Az NB II Nyugati csoportjának 1. fordulójában egyaránt két góllal nyert a feljutásra esélyes Pécs és Gyirmót is.
aug. 8
21:38
Ausztria: Waltner gólpasszt adott, majd tizenegyest hozott össze (She)
A Mattersburg 3–2-re kikapott hazai pályán a Salzburgtól az osztrák bajnokság negyedik fordulójában.
aug. 8
21:54
Eredivisie: Bodorék ikszeltek, simán győzött az Ajax (She)
Bodor Boldizsár végigjátszotta a Roda 1–1-es döntetlennel záruló mérkőzését a Groningen ellen a holland bajnokság második fordulójában.
aug. 8
22:06
Recept: Nosztalgikus diákvacsora (Mindmegette)
Hozzávalók: kenyér /lehetőleg 2 napos/ házi füstölt szalonna vöröshagyma só chilipaprika, cseresznyepaprika /száraz/
aug. 8
22:09
Több településen is megemlékeztek Cseh Tamásról - a nap hírei (Infostart)
Az ország több településén is megemlékeztek a pénteken elhunyt Cseh Tamásról. Üdvözli a BKV az MSZP elnökségének, a társaságnál kifizetett végkielégítések ügyében hozott döntését. Újraválasztották Mahmúd Abbászt a Fatah palesztin mozgalom élére. A nap legfontosabb hírei augusztus 8-án, szombaton.
aug. 8
22:12
Légibaleset New York közelében (Infostart)
New York közelében összeütközött a levegőben egy helikopter és egy kisgép, majd mindkét légi jármű a Hudson folyóba zuhant; áldozatokról egyelőre nem érkezett jelentés.
aug. 8
22:12
Soproni Liga: Alves gólja három pontot ért a Videotonnak (She)
Eseménydús és jó iramú mérkőzést játszott egymással a Lombard Pápa és a Videoton szombaton este a Perutz-stadionban. Bár mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, végül a győztes gólt a 85. percben a fehérváriak szerezték André Alves révén.
aug. 8
22:12
Átadták Németország legrövidebb és legdrágább metróvonalát (Blikk)
Egyetlen egy megállóból és két végállomásból áll, csupán 1800 méter hosszú, mégis közel másfél évtizedig építették és több mint 85 milliárd forintnak megfelelő összeget emésztett fel a legújabb berlini metróvonal, amelyet szombaton adtak át a forgalomnak. A német főváros U55 számú „kisföldalattija” a magyar nagykövetségtől egy utcasaroknyira álló Brandenburgi kaputól vezet a 2006-os labdarúgó…
aug. 8
22:14
Belgium: Tőzsér Dániel két gólt szerzett a Waregem ellen (She)
Tőzsér Dániel két góljának köszönhetően mentett pontot a Genk együttese a Waregem ellen a belga labdarúgó-bajnokság második fordulójában.
aug. 8
22:16
Espanyol: holtan találták a csapat 26 éves védőjét, Jarquét (She)
Holtan találták olaszországi hotelszobájában az Espanyol 26 éves spanyol védőjét, Daniel Jarquét.
aug. 8
22:18
Soproni Liga: Zahorecz három góljával nyert a Kaposvár (She)
A Kaposvár Zahorecz Krisztián mesterhármasával 3–0-ra nyert a Zalaegerszeg otthonában a Soproni Liga 3. fordulójában.
aug. 8
22:30
Felkészülés: a Milan döntetlent játszott a Benficával (She)
A Milan 1–1-es döntetlent játszott a Benficával felkészülési mérkőzésen. A portugál csapat szerzett vezetést a második félidő elején, majd Sidnei öngóljával egyenlített az olasz együttes.
aug. 8
22:32
Soproni Liga: Tomiszlav Szivics több játékosát is megbünteti (She)
Az első győzelmét megszerző Kecskemét vezetőedzője nem volt maradéktalanul elégedett, a születésnapját góllal ünneplő, a meccs legjobbjának választott Csordás Csaba viszont nagyon örült a sikernek. A vesztes Győr trénere, Pintér Attila a 19. percben kiállított Tokody Tibort és a játékvezetőt bírálta.
aug. 8
22:34
Anglia: Fabio Capello Owent kihagyta, Beckhamet behívta (She)
Fabio Capello ezúttal sem hívta be Michael Owent az angol labdarúgó-válogatott keretébe, amely a Hollandia elleni barátságos mérkőzésre készül.
aug. 8
22:36
Kosárlabda: vereség Prágában a második pótselejtezős meccsen (She)
Csehország 71–65-re legyőzte a mieinket Európa-bajnoki pótselejtezőben az A-divízióban maradásért.
aug. 8
22:42
Recept: Magyaros patiszonragu (Mindmegette)
Hozzávalók: 1 közepes fej vöröshagyma kevés olaj pirospaprika só bors majoranna 1 csokor petrezselyem 1,5 patiszo megtisztítva és kockára vágva 3 gerezd fokhagyma 4-5 evőkanál tejföl
aug. 8
22:44
Recept: Bögrés süti túróval és meggyel (Mindmegette)
Hozzávalók: A tésztához: 1/2 bögre olaj 2 bögre liszt 1 bögre kefir 1 bögre cukor 3 tojás 1 csomag sütőpor 1 csomag vaníliás cukor fél citrom leve A tetejére: 1 csomag vaníliás cukor vagy 1 rúd vanília 25 dkg túró 1,5 bögre meggy reszelt citromhéj
aug. 8
22:46
Recept: Fügés lepénykék (Mindmegette)
Hozzávalók: 25 dkg teljes kiőrlésű búzaliszt 25 dkg friss füge 2 evőkanál méz 1 tojás fél citrom reszelt héja és pici leve 2 dl tej 10 dkg olvasztott margarin 1 teáskanál sütőpor
aug. 8
22:48
RM Castilla: Szalai egy félidőt játszott a győztes meccsen (She)
A Real Madrid Castilla ismét egygólos győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen: a Toledo után a Rayo Vallecanót 2–1-re verte meg.
aug. 8
22:50
Olasz Kupa: Filkor nélkül nyert a Sassuolo együttese (She)
Filkor Attila a kispadról nézte végig, ahogy a Sassuolo labdarúgócsapata kétgólos győzelmet arat az Alessandria felett az Olasz Kupa második fordulójában.
aug. 8
23:00
Elhunyt Cseh Tamás - reagálások (Habostorta)
A Kossuth-díjas énekest, zeneszerzőt életének 66. évében érte a halál
aug. 8
23:06
Felkészülés: Vadócz majdnem gólt szerzett a Parma ellen (She)
Az influenzából felépülő Vadócz Krisztián ismét pályára lépett az Osasuna felkészülési mérkőzésén, és a pamplonai csapat ezúttal is győzött.
aug. 8
23:24
Ligue 1: az Olympique Marseille győzelemmel kezdte a szezont (She)
A Grenoble otthonában győzött két góllal a szezon esélyesének számító Olympique Marseille együttese a francia bajnokságban.