Az amerikai külügyminisztérium pénteken gratulált Magyarországnak abból az alkalomból, hogy 27. tagállamként csatlakozott a Globális Partnerség a Tömegpusztító Fegyverek és Anyagok Elterjedése Ellen elnevezésű nemzetközi együttműködéshez, amelynek kezdeményezője a nagyhatalmakat tömörítő Nyolcak csoportja (G8).
Warren Buffett hasznos tanácsaihoz juthatnak most hozzá az érdeklődők, miután a Portfolio.hu online könyvesboltjában elérhetővé vált a Befektetések klasszikusai sorozat legújabb darabja: "Warren...
Ruhák között rejtőző határsértőt találtak a rendőrök egy kilépésre jelentkező kisbuszban a Csengersima és Pete közötti magyar-román határállomáson - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei rendőr-főkapitányság szóvivője szombaton az MTI-vel.
A Real Madrid csillagával, Cristiano Ronaldóval lett teljes a Samsung új médiakampányának, a Galaxy11-nek az álomcsapata, amely a történet szerint a földet megtámadó földönkívüli-csapattal ütközik majd meg, hogy megvédje bolygónkat.
Késnek a szombat délelőtti vonatok a kelebiai vasútvonalon, mert Kunszentmiklós-Tass vasútállomásnál meghibásodott egy személyvonat, amely emiatt átmenetileg akadályozta a forgalmat - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A Real Madrid csillaga, Sergio Ramos szerzett néhány kellemes pillanatot két hölgyrajongójának, amikor azok egy közös fotó erejéig megállították a blancók edzőközpontjánál. A lányok puszit is kaptak a sztártól, a hatás nem is maradt el.
Kína, amely a világ vezető aranytermelője, 39,844 tonna aranyat bányászott októberben - derült ki a kínai aranyszövetség (CGA) adataiból, a szervezet számításai szerint az idei első tíz hónapban bányászott arany mennyisége 347,653 tonna volt, ami 7,7 százalékkal múlja felül az egy évvel korábbit....
Negyvenkilenc beszállítót vizsgál a NAV az áfacsalások ügyében, de a multinacionális cégek továbbra is érintetlenek. Ezt a botrányt kirobbantó egykori NAV-dolgozó mondta. Horváth András szerint a Nemzetgazdasági Minisztérium levele bizonyíték arra, hogy igazat beszél, mikor azt mondja, vannak kivételezett magyar és külföldi tulajdonú nagycégek.
A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium szerint a Volán-társaságok vasárnap életbe lépő új menetrendjével kismértékben bővül az autóbuszos közlekedés kínálata.
Összességében gyorsuló, de a térségen belül egyenetlen ütemű növekedés várható a következő két évben a közép- és kelet-európai gazdaságokban - jósolták átfogó pénteki előrejelzésükben londoni pénzügyi elemzők.
Egy Tigre Ariel nevű brazil együttes Balada do Neymar címmel szerenádot írt a Barcelona brazil csillagának. A dal elég lagymatagra sikeredett, de legalább a kísérő videó feldobja egy kicsit.
A Nézőpont Intézet kutatása szerint nincs kormányváltó hangulat Magyarországon. Az intézetnek a Magyar Nemzet számára készített országos reprezentatív közvélemény-kutatását szombaton közölte a napilap.
A Nézőpont Intézet kutatása szerint nincs kormányváltó hangulat Magyarországon. Az intézetnek a Magyar Nemzet számára készített országos reprezentatív közvélemény-kutatását szombaton közölte a napilap.
Nagyon vicces jelenet játszódott le a Detroit Pistons Brooklyn Nets elleni NBA-meccse előtt. A bemelegítéskor a vendégek játékosai rátámadtak Hooperre, a Pistons kabalafigurájára és csúnyán helyben hagyták.
A DK szóvivője szerint az ünnepek után január közepén fog magához térni az ország, onnantól számítva pedig csak két és fél hónapja van az ellenzéknek, hogy közös listát, közös jelölteket és közös miniszterelnök-jelöltet állítson.
Egy tér mindig közösséget feltételez, és egy tér létrehozása, megújítása mindig egy közösség erejét is jelzi - mondta Navracsics Tibor Balassagyarmaton a főtéravató ünnepségen szombaton.
Milliós többletjövedelemhez juthatnak a családok a januártól hatályba lépő gyed extra intézkedéseivel - mondta a Fidesz szóvivője szombati budapesti sajtótájékoztatóján.
Milliós többletjövedelemhez juthatnak a családok a januártól hatályba lépő gyed extra intézkedéseivel - mondta a Fidesz szóvivője szombati budapesti sajtótájékoztatóján.
Több mint kétszázmillió forintot fordítottak Dunaharaszti új, kertvárosi óvodájának építésére, zömmel uniós forrásból - közölte a Pest megyei település önkormányzata az MTI-vel.
Amerikában köztudottan kínosan ügyelnek a külsőségekre és ez nincs másképp a sport terén sem. A pályák szélén szebbnél szebb riporternők tűnnek fel, akik közül most egy portál összegyűjtötte a legszexisebbeket egy videóba.
A szenzációs trükkvideóiról ismert finn kapus, Lassi Hurskainen is letesztelte a vb hivatalos labdáját, a Brazucát. A hálóőr produkciója ezúttal is, mint mindig, élményszámba megy.
Milyen adókat, illetve járulékokat kell fizetni, ha egy alapítvány céljának megfelelően nagyobb összeggel (minimálbér 50 százalékát meghaladó), illetve ingó, vagy ingatlan végleges átadásával támogatna egy adományozottat? – kérdezte olvasónk. A kérdésre Sinka Júlia szakértőnk válaszolt.
A 2000-es években elért terápiás áttöréseknek köszönhetően ma már egy HIV fertőzött élete 30-40 évvel is meghosszabbítható, továbbá, aki hatékony gyógyszerkombinációt szed, annak a vérében és más testváladékaiban sem kimutatható a vírus, így az ilyen beteg gyakorlatilag nem fertőz - derült ki egy orvosoknak és egészségügyi szakdolgozóknak tartott továbbképzésen.
Elképzelhető, hogy az a befektetési stratégia, amellyel Írországot és Magyarországot "megmentette" a Franklin Templeton alapkezelő, most Ukrajnában rosszul sül el - mutat rá piaci körképében a...
A Fidesz és a KDNP közös, eredményes munkáját méltatta Orbán Viktor kormányfő, a Fidesz elnöke szombaton a kereszténydemokraták országos választmányának budapesti ülésén, ahol hitet tett a két párt szövetségének fenntartása mellett - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-vel.
Szergej Lavrov szerint a Nyugat elvesztette realitásérzékét Ukrajna vonatkozásában. Az orosz külügyminiszter egy szombati tévéinterjúban úgy ítélte meg, hogy az ukrajnai tömegtüntetéseket valójában provokátorok mozgatják.
A Fidesz és a KDNP közös, eredményes munkáját méltatta Orbán Viktor kormányfő, a Fidesz elnöke szombaton a kereszténydemokraták országos választmányának budapesti ülésén, ahol hitet tett a két párt szövetségének fenntartása mellett - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-vel.
Az egyedi luxusautók gyártásával foglalkozó Mansory cég José Mourinho ihlette sportkocsit készít. A cég szerint a portugál tréner igazi szuperedző, aki megérdemli, hogy a nevét egy ugyanilyen szuper autó viselje.