A koreai Genesis autógyártó a Hyundai Motor Group luxusjárműveinek részlege 2015 óta. Az autó Genesis "Athletic Elegance" dizájnnal rendelkezik. Karakteres elem a nagy hűtőrács és az elegáns fényszórók. Az elülső hűtőrács réteges architektúrájú, két egymásra helyezett G-Matrix mintával. Oldalról nézve figyelemre méltók az elülső oldalpaneleken talá
A közösségi médiában az a téves információ terjed, hogy az új év első napjaira érkezett átmeneti felmelegedés miatt mindenhol elolvadt a hó és bezártak a hazai sípályák. A Mátraszentistváni Síparkban azonban határozottan cáfoljuk, hogy zárva lennénk. Szilveszterkor, az új év első és második napján is nyitva voltak a pályák és következő napokban is
Az biztos, hogy a népszerű modell, Ashley Graham várandósságát nagyon alaposan dokumentálta az Instagram oldalán is, és most már szinte bármikor jöhetnek az ikrek!
Szlovákia lakosságának nagyobb része a női nemhez tartozik, emelkedett a diplomások száma, városban pedig valamivel többen laknak, mint vidéken – derült ki az idén elvégzett szlovákiai népszámlálás első eredményeiből, melyek nem okoztak túl nagy meglepetést. Az ország ugyan kicsit népesebb, mint 10 éve, viszont egyre jobban elöregedik. Míg 2011-ben
A következő napokban még többfelé mérhetnek 10 fok körüli értékeket, de már elkezd téliesebbre fordulni az időjárás. Lehűl az idő, a hét második felében néhol komolyabb mínuszok is lehetnek és valahol a maximum is fagypont körül alakul. A héten napsütésre, esőre, néhol hózáporra is készülni kell – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat ország
A petíció szerint Blairt személyes felelősség terheli számtalan ártatlan civil haláláért, és emiatt háborús bűncselekmények vádjával kellene törvény elé idézni.
Oscar Wilde, a viktoriánus korszak ír drámaírója, költője, életművésze, botrányhőse, mai szóhasználattal influenszere, sok szellemes mondást hagyott az utókorra. Kettőt idézek fel most: „bármiről le tudok mondani, kivéve a luxust”, illetve „mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést”. Őszinte szavak, és ha őszinték akarunk lenni, legtöbben mag
A világon 289 251 882 ember fertőződött meg eddig a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma pedig 5 440 213 – a baltimore-i Johns Hopkins Egyetem közép-európai idő szerint vasárnap reggeli adatai alapján.
Bízzunk benne, hogy az idei év sokkal jobban, egészségesebben és boldogabban telik majd. Az új kezdeten és a változások reményén túl pedig már most izgalmassá teszi 2022-őt, hogy sok remek filmpremier is érkezik az elkövetkezendő hónapokban. Robert Pattinson debütál Batman szerepében, Doktor szöszi története folytatódik, Harry Styles és Florence Pu
Az Egyesült Királyságban az újonnan regisztrált fertőzöttek száma szinte mindennap megdönti a korábbi rekordot, és december közepe óta ismét az otthonról való munkavégzést ajánlja a kormány. A zárt közterületeken megint kötelező a maszkviselés, de ezenkívül nincsenek országosan érvényes korlátozások – az egyes tartományokban ugyanakkor jelentősen e
Babicsek Bernát színész, zenész és harmonikaművész halt meg a szombati solymári lakástűzben. A várkapu.info híradása szerint, noha a solymári Cserje utcában keletkezett halálos lakástűz pontos keletkezési helyét, idejét és okát a katasztrófavédelem még vizsgálja, az biztos, hogy a tűz áldozata a többek között a Barátok közt, a Jóban, Rosszban és a
Marjorie Taylor Greene ismételten megszegte a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos hamis, illetve félrevezető információk terjesztése ellen hozott irányelveket.
Izgalmas, látványos rangadót játszott egymás ellen a Chelsea és a Liverpool. A Vörösök két, válogatotthoz távozó támadója is góllal köszönt el átmenetileg klubjától, ám ez is csak egy pontra volt elég a rivális otthonában.
Az idei év utolsó napját biztosan sokáig emlegetik majd azok, akik kénytelenek voltak az egész éjszakát a jéghidegben, egy lassan jégveremmé váló kabinos liftben tölteni, valahol a levegőben, ég és föld között.
A szex segít fönntartani az intimitást a kapcsolatban, kölcsönösen örömet okoztok vele a másiknak, arról nem is beszélve, hogy egyénileg is profitálsz a kiegyensúlyozott nemi életből, mind lelkileg, mind testileg. Talán ezért érint minden kapcsolatot érzékenyen, ha szexfronton történik valami gond. Pedig néha nem is olyan nehéz őket megoldani.
A kétezres évek elején a legmegbízhatóbb és legkeresettebb okostelefon volt a világon. 2022. január 4-től már csak porfogónak, jobb esetben papírnehezéknek lesznek jók a BlackBerry saját operációs rendszerén futó készülékei. Ezzel azonban nincs még vége a BlackBerry-mobilok haláltusájának – írja a vg.hu.
Vonat és személygépkocsi ütközött össze Lőkösháza külterületén vasárnap délelőtt, egy vasúti átjáróban. Az autó vezetője súlyosan megsérült – közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az énekes, színész szerint „nagy változás kell Magyarországon ahhoz, hogy a művészet és a kultúra, illetve a gondolkodó, alkotó emberek visszakapják a helyüket a társadalomban”.
A 46 éves író holttestét a Rómában található Bananon nevű privát klub törökfürdőjének mosdójában találták meg. Halálát a szív és a keringés leállása okozta. Megpróbálták újraéleszteni, sikertelenül – írja a Corrierra della Serra.