Tyra balhézott – a 2005-ös, máig keringő jelenet nemcsak egy indulatos tévés pillanat volt, hanem egy egész korszak problémáira világított rá. A Netflix új dokumentumfilmje most ezt a világot járja körbe.
A részvényesi játszma ritka betekintést ad abba, hogyan kényszeríthetik a Delivery Hero alapítóját az itthon is működő cég feldarabolására. Az utolsó európai ételfutár harca az elégedetlen befektetőkkel.
A nőnaphoz kapcsolódó jótékonysági fotózásra készülnek az Almásy-kastélyban. A Nők a nőkért elnevezésű program egy fontos egészségügyi problémára hívja fel a figyelmet. A hosszú évekig tartó tartó egészségügyi gondja ért véget egy döntéssel Peres Anikónak. A Nők a nőkért jótékonysági fotózás ötletgazdája méheltávolító műtéten esett át a közelmúltba
Rendkívül intenzív az érdeklődés a tartós befektetési számlák iránt: a BiztosDöntés.hu által összegyűjtött adatok szerint 2025-ben nagyjából 132 ezerrel nőtt a bankoknál és befektetési szolgáltatóknál vezetett számlák száma. A felfokozott érdeklődés hátterében elsősorban a TBSZ által kínált, jelentős adóelőny áll, de a szolgáltatók is egyre kedvező
Az Egyesült Államok árukereskedelmi hiánya 2025-ben rekordot ért el, 1,24 billió dollárt. Kína, Mexikó és Vietnam a három ország, amelyekkel szemben a legnagyobb a kereskedelmi hiánya az USA-nak.
Idén június 18. és 20. között rendezik meg a MOZ.GO Magyar Mozgókép Fesztivált, a szokásos helyszíneken, Veszprémben és Balatonfüreden. Az is változatlan, hogy a fesztivál végén osztják ki a Magyar Mozgókép Díjakat, amelyre február végéig lehet nevezni. Tavaly a Hogyan tudnék élni nélküled? lett a legjobb nagyjátékfilm.
A mexikói kartellháború közepébe került egy magyar házaspár, akik nyolc hónapos latin-amerikai utazásuk során Jalisco államban fegyveres blokádba futottak bele, és jelenleg Texas irányába próbálnak biztonságos útvonalat találni.
Megrázó hírt erősített meg Martin Short képviselője: a színész lánya, Katherine Hartley Short, 42 éves korában elhunyt. A család közleményében mély fájdalmát fejezte ki, és a magánélet tiszteletben tartását kérte. Katherine-t otthonában találták meg, halálát önkezűleg okozott lőtt seb okozta.
A MoonPay új terméket jelentett be MoonPay Agents néven. A megoldás lényege, hogy az AI-ügynökök, vagyis autonóm szoftverek, ne csak elemzéseket és javaslatokat adjanak, hanem a gyakorlatban is végre tudjanak hajtani kriptós tranzakciókat a MoonPay infrastruktúráján keresztül. A vállalat ezt „non-custodial”, azaz nem letétkezelő szoftveres rétegkén
A politikai elemző szerint ha nem téved a közvélemény-kutató cég, akkor eldőlt a választás. A Medián legfrissebb felmérése drámai Tisza-fölényt mutat. Török Gábor: "Ekkora előnyt nem lehet megfordítani."
"Sokan érdeklődtetek a földgázszámlákkal kapcsolatban, ezért részletesen bemutatjuk ki mikor számíthat majd a számlájára és azok mikortól tartalmazzák a rezsistop kedvezményt" – írja az MVM a közöségi oldalán.
Sokáig természetesnek fogadtuk el, hogy az öregedéssel együtt jár a test fizikai leépülése. Ma már azonban egyre jobban bebizonyosodik, hogy nagyon sokat tehetünk azért, hogy idősebb korban is fittek, aktívak és fájdalommenteseklegyünk. Ebben segít a rendszeres masszázsmedence használat is!
Andrej Plenković arra kérte a magyar és a szlovák kormányt, tájékoztassák saját polgáraikat arról, hogy nem áll fenn energiabiztonsági veszély. A nem orosz eredetű kőolaj szállítása folyamatos a MOL-csoportnak.
Országos szinten 24 százalékkal visszaesett az eladó használt lakóingatlanok iránti telefonos érdeklődés, ugyanakkor a panellakások népszerűsége stabilan megmaradt, mivel ezek iránt a kereslet jóval kisebb mértékben csökkent, mint a téglaépítésű lakásoké.
Egy kiváló agymozgató kvíz nyújt most kellemes szellemi frissülést a mindennapok sűrűjében. A nyolc sokrétű feladvány a földrajztól a hazai irodalomig alaposan megtornáztatja a memóriádat. Dőlj hátra, és élvezd ezt a szórakoztató és tanulságos kihívást! Európa déli tájaira utazva a lenyűgöző Montenegró pontos földrajzi elhelyezkedését keressük a Pi
A reklám- és médiaipar az elmúlt években folyamatosan önmaga jövőjéről vitázik: platformdominancia, mesterséges intelligencia, adatvédelem, holdingfúziók, in-house modellek. Vajon a hagyományos reklám- és média világa a végét járja, vagy éppen most lép át egy új korszakba? Barry Cupples nemzetközi médiaipari szakértő szerint a válasz egyértelmű: az
Azonnali hatállyal felfüggesztette a Pest Vármegyei Kormányhivatal a Dongwha Electrolyte Hungary Kft. veszélyesanyag-kezelési tevékenységé a cég sóskúti telephelyén, miután szabálytalanságokat találtak annak felső küszöbértékű veszélyes üzemében.
A magyarországi kis- és középvállalatok többsége a következő egy évben mérséklődő közterhekre számít, és egyre kevesebben érzik úgy, hogy azok negatívan befolyásolnák a cégük működését – derül ki a K&H kkv bizalmi index 2025 negyedik negyedéves adataiból. A friss felmérés szerint csökkent azok aránya, akik a közterhek növekedését várják a következő
Erős maradt a forint a keddi kamatcsökkentés után is, az euróval és a dollárral szemben is fontos szintek közelében kezdte a szerdai napot a magyar deviza miután az MNB 25 bázisponttal 6,25 százalékra vágta az alapkamatot. A nemzetközi devizapiacon közben az euró is erősödik a dollárral szemben, ami erősen meghatározhatja a forint pályáját is. A ja
A kormánypártot fontos fegyverétől fosztották meg októberben, azóta különféle módszerekkel próbálja hozni a korábbi elérési mutatókat. Vannak trükkök, amik többé-kevésbé működnek, de organikusan leginkább csak a saját buborékát éri el a Fidesz. Molnár Csaba kutató-elemzővel kiskapukról, gumicsontokról, MI-videókról és kamuprofilokról beszélgettünk.
Sokunk életében eljön a pillanat, amikor egy régi barát arcát meglátjuk, és elgondolkodunk: vajon folytassuk, vagy jobb, ha továbblépünk? A tudomány szerint a döntés, hogy a folytatást vagy a búcsút választjuk, komoly hatással lehet a mentális és érzelmi jólétünkre.
Bár a naptári télből néhány nap még hátra van, Európa hőmérsékleti térképe rövid időn belül gyökeresen átalakult. Az Atlanti-térségből érkező enyhe levegő Kelet- és Északkelet-Európába szorította vissza a telet - írta meg az Időkép.hu.