2014. március 15. szombat

márc. 15
14:17
Labdarúgás: a visszavonulás majdnem egyenlő a válással (She)
Villámgyors autók, gyönyörű feleségek, stílusos villák – a labdarúgók élete tökéletesnek tűnik. Egy brit tanulmány szerint azonban nem ennyire rózsás a helyzet, különösen a játékosok profi pályafutásának befejezése után.
márc. 15
14:33
NB I: Egy győzelem meghozná a lendületet - Nikolics (Agroinform)
Egyik csapat sincs jó formában, ezért igazi hatpontos találkozóra van kilátás a Videoton-Győr rangadón.
márc. 15
14:51
Videó: jóllakott a vicces fogadást megnyerő brazil Hulk (She)
Ami jár, az jár. Az orosz Zenit labdarúgócsapatának legutóbbi edzésén a venezuelai José Salomón Rondón elvesztett egy játékot a brazil Hulk ellen, ezért mint egy úrt kellett kiszolgálnia őt az esti vacsorán. Íme!
márc. 15
14:53
Serie A: a Roma kivetheti a hálóját Didier Drogbára (She)
Az Il Messaggero olasz napilap értesülése szerint az AS Roma labdarúgócsapatának vezetősége azon dolgozik, hogy a nyáron a Galatasaray elefántcsontparti csatárával, Didier Drogbával erősítse meg a keretet.
márc. 15
14:55
Tenisz: Babos Tímeának megpróbálják átvariálni a játékát (She)
Babos Tímea a csapata segítségével próbálja átvariálni a teniszét. A női világranglista 105. helyén álló játékos az utóbbi időszakban naponta minimum 5-6 órás edzésekkel készült a miami versenyre.
márc. 15
15:09
Premjer-liga: tökéletes lövés döntött a CSZKA-Zenit rangadón (She)
A CSZKA Moszkva hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Zenitet az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szombati rangadóján.
márc. 15
15:09
Ligety óriás-műlesiklásban nyert (Metropol)
Az összetett vilégkupát z osztrák Marcel Hirscher nyerte.
márc. 15
15:09
Karrier: Pogba a Juventus mezében nyerne Aranylabdát (Agroinform)
Pogba jól érzi magát Torinóban, a Zebráknál szeretne a világfutball meghatározó játékosává válni.
márc. 15
15:11
Ausztrál Nagydíj: Erre fogadj az F1-es szezonnyitón! (Agroinform)
Button a hatba kerül, nem lesz Safety Car, Hamilton és Rosberg egyszerre a dobogón. Erre fogadj Ausztráliában.
márc. 15
15:27
Videó: ez a félpályás lövés örökké kísérteni fogja a kapust (She)
Hatalmas kapushibával kezdődött az ausztrál labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában rendezett Central Coast Mariners–Newcastle Jets mérkőzés. Még nem telt el egy perc sem, amikor a hazaiak játékosa, Eddy Bosnar közel a félpályához kapura lőtt. A rosszul sikerülő próbálkozást azonban a vendégek kapusa, Mark Birighitti beügyetlenkedte. Nézze meg a gólt!
márc. 15
15:29
Brazília: Rivaldo bejelentette visszavonulását (She)
A brazilok világbajnok labdarúgója, Rivaldo 41 éves korában bejelentette, hogy befejezi játékoskarrierjét.
márc. 15
15:31
Sífutás: Johaug megtréfálta Björgent a vk-döntőn (She)
A svédországi Falunban férfi és női síatlonversennyel folytatódott a sífutók világkupadöntője, amelyen a győzelmet előbbieknél a kanadai Alex Harvey, utóbbiaknál pedig a norvég Therese Johaug szerezte meg.
márc. 15
15:33
Bundesliga 2.: az utolsó perc mentette meg Királyékat (She)
Kis híján pont nélkül maradt az 1860 München az Erzgebirge Aue otthonában a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 25. fordulójában. A Király Gáborral felálló vendégek a második percben előnybe kerültek, ám a házigazda fordított a szünet után, de a végszó a münchenieké lett, a 92. percben egyenlített a magyar kapus csapata.
márc. 15
15:35
Barcelona: sérült középhátvédek - Puyol és Piqué is kidőlt (She)
Gerardo Martino, a Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője Gerard Piqué és Carles Puyol játékára sem számíthat az Osasuna elleni vasárnapi bajnokin.
márc. 15
15:45
Barca: sérült középhátvédek - Puyol és Piqué is kidőlt (She)
márc. 15
15:45
Autósport: Michelisz Norbertet kitüntették, lovag lett (Agroinform)
A magyar autósport történetének egyetlen WTCC-futamgyőztesét március 15-e alkalmából tüntette ki a kormány.
márc. 15
15:47
Bundesliga: Dortmund-Gladbach élőben az NSO-n! (She)
Az idén még tétmeccsen nyeretlen Borussia Mönchengladbach a Borussia Dortmundhoz látogat a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában. A BVB természetesen a mérkőzés favoritja, Jürgen Klopp csapata sikerével megerősítheti második helyét. Kövessék a mérkőzést élő, szöveges tudósításunk segítségével!
márc. 15
15:49
PL: Kompany kiállíttatta magát, a Man. City 10 emberrel nyert (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójának nyitó mérkőzésén a 80 percet emberhátrányban futballozó Manchester City 2–0-ra legyőzte a Hull Cityt.
márc. 15
16:03
Barcelona: Ha kihagynak egy átigazolásból, azonnal távozom - Gerardo Martino (Agroinform)
Az FC Barcelona vasárnap 17 órakor az Osasunát fogadja a spanyol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának meccsén.
márc. 15
16:21
Videó: Kompany rugdosódott, David Silva parádés gólt lőtt (She)
Bár a Manchester City David Silva és Edin Dzeko góljával 2–0-ra nyert a Hull City vendégeként az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában, a mérkőzés Vincent Kompany kirohanásáról marad emlékezetes. Miután a manchesteriek belga védőjét Nikica Jelavic lerántása miatt kiállította a játékvezető, az öltözőbe menet még belerúgott a falba. Íme, a gólok és Kompany…
márc. 15
16:23
Románia: hétfőn meneszthetik Miriutát a CFR-nél (She)
A Nemzeti Sport információi szerint hétfőn meneszthetik Vasile Miriutát a román élvonalbeli CFR Cluj labdarúgócsapatától. A kolozsvári csapat gyengén szerepel a bajnokságban, ezért kerülhet sor edzőváltásra.
márc. 15
16:25
Sílövészet: szombaton dupláztak a csütörtöki győztesek (She)
Szombaton a férfiak és a nők sprintversenyével folytatódott a sílövők világkupa-sorozata a finnországi Kontiolahtiban. Előbbieknél a norvég Johannes Thingnes Bö, utóbbiaknál pedig a finn Kaisa Mäkäräinen győzött.
márc. 15
16:39
Torna-vk: Berki a világbajnokot megelőzve aranyérmes (She)
Berki Krisztián lólengésben aranyérmes lett a cottbusi torna-világkupaversenyen. Az olimpiai bajnok magyar versenyző a pénteki selejtezőben kiváló gyakorlatot mutatott be, a döntőben pedig 15.550 pontot érő gyakorlatával mindenkit maga mögé utasított – többek között a világbajnok japán Kamejama Koheit is.
márc. 15
16:39
Nyert a ManCity hátrányban, győztek Geráék (Metropol)
Pedig a 10. perctől emberhátrányban játszottak, mert Kompany pirosat kapott. Kikapott a listavezető Chelsea.
márc. 15
17:15
Karrier: Falcao továbbra is bízik a világbajnokságban (Agroinform)
A Monaco csatára elégedett rehabilitációjának ütemével, arra számít, hogy segítheti a Kolumbiát világbajnokságon.
márc. 15
17:17
Ausztrál Nagydíj: A Mercedes kiadta a csapatutasításokat, Räikkönen a gombokkal játszott (Agroinform)
A címvédő Sebastian Vettelnek a fedélzeti számítógép okozott gondokat, míg a Lotusnál továbbra is teljes a káosz.
márc. 15
17:19
Edzőkérdés: Wengert nem érdekli a barcelonai kispad (Agroinform)
A francia szakember még nem hosszabbított az Arsenallal, de elvben csak az aláírás hiányzik a papírokról.
márc. 15
17:33
Hétfőn lesz Novák Dezső búcsúztatása (Infostart)
Hétfőn 13 órától búcsúztatják a Szent István-bazilikában Novák Dezső február 26-án elhunyt kétszeres olimpiai bajnok labdarúgót.
márc. 15
17:33
Férfi vízi BL: ez van! Pofozógép lett a magyar bajnokból (She)
Az Eger Görögországban is súlyos vereséget szenvedett a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában. Az Olympiakosz Funtulisz és Vlahopulosz gólerős játékának is köszönhetően 13–5-re legyőzte a magyar bajnokot, amely gyakorlatilag pofozógéppé silányodott a BL-csoportjában.
márc. 15
17:33
Hétfőn lesz Novák Dezső búcsúztatása (Metropol)
márc. 15
17:33
Premjer Liga: Dzsudzsákék előnyből vesztettek pontokat Krasznodarban (Agroinform)
Hiába volt előnyben, döntetlenre végzett a Kubany Krasznodar vendégeként a Dinamo Moszkva az orosz Premjer Ligában.
márc. 15
17:35
Labdarúgás: hétfőn búcsúztatják Novák Dezsőt (She)
Hétfő 13 órától búcsúztatják a Szent István-bazilikában Novák Dezső február 26-án elhunyt kétszeres olimpiai bajnok labdarúgót. A család arra kéri a rajongókat, hogy 11 és 12.30 között róják le kegyeletüket a Ferencváros örökös bajnoka előtt.
márc. 15
17:37
Premjer-liga: Dzsudzsák egy órát kapott, ikszelt a Dinamo (She)
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 21. fordulójában a Dinamo Moszkva 1–1-es döntetlent ért el idegenben a Kubany Krasznodarral. Dzsudzsák Balázs 61 percet játszott, a helyére Alan Kaszajev érkezett.
márc. 15
17:39
Bundesliga: kikapott a Dortmund, Huszti-gól Berlinben (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában a több kulcsjátékosát is nélkülöző Borussia Dortmund hazai pályán kikapott a mérkőzést tíz emberrel befejező Mönchengladbachtól, míg a mérkőzést végigjátszó Huszti Szabolcs góllal járult hozzá a Hannover magabiztos sikeréhez. A Mainz kétgólos hátrányból győzte le a Hoffenheimet, a Stuttgart Brémában, a Wolfsburg pedig a…
márc. 15
17:51
Bombameglepetés Dortmundban, Huszti gólt szerzett (Infostart)
A második helyen álló Borussia Dortmund hazai környezetben nagy meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett a Borussia Mönchengladbach együttesétől a német labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján.
márc. 15
17:51
Videó: szép gólok, meglepetés a Borussia-rangadón (She)
A Borussia Mönchengladbach idegenben 2–1-re legyőzte a Borussia Dortmundot a német labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Raffael, majd Max Kruse lőtt gólt a vendégeknél, valamint Milos Jojics szerezte a hazaiak szépítő gólját. Íme, a találkozó összefoglalója!
márc. 15
17:51
Kikapott a Dortmunnd, Huszti gólt lőtt (Metropol)
A Borussia Dortmund hazai környezetben nagy meglepetésre 2-1-re kikapott a Mönchengladbachtól.
márc. 15
17:53
Röplabda: Horváth Dóráék a bronzért mérkőznek a BL-ben (She)
Azerbajdzsán fővárosában, Bakuban megrendezték a női röplabda Bajnokok Ligájának elődöntőit, ahol a rendező klub, a Rabita Baku színeiben egy magyar játékos is pályára lépett. Horváth Dóráék kikaptak az orosz Dinamo Kazanytól, így vasárnap a bronzért mérkőzhetnek a török Eczacibasi Isztambul ellen.
márc. 15
18:09
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Csúfos Eger-vereség Athénban (Infostart)
Hetedik főcsoportos mérkőzésén hatodik vereségét szenvedte el az Eger férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligájában: a hevesi együttes a görög Olympiakosz otthonában kapott ki nyolc góllal a szombati összecsapáson.
márc. 15
18:09
PL: csodacsere a „szenteknél”; Geráék nagy győzelme (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában a Southampton hazai pályán 4–2-re legyőzte a Norwich Cityt. A házigazdánál a csereként beálló Rickie Lambert góllal és gólpasszal segítette csapatát. Gera Zoltánnak bő negyedóra jutott a West Brom Swansea elleni idegenbeli győzelme (1–2) során.
márc. 15
18:11
Videó: Huszti Szabolcs nagy gólt lőtt éles szögből (She)
Huszti Szabolcs is betalált a Hannoverben a Hertha elleni labdarúgó-mérkőzésen a német Bundesligában. A magyar támadó a 92. percben szerezte csapata harmadik gólját. A Hannover 3–0-ra győzött. Íme, a találkozó összefoglalója!
márc. 15
18:13
Primera División: korábbi barcás döntött Valenciában (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának első szombati mérkőzésén a Celta Vigo minimális különbségű győzelmet aratott a hazai pályán hat meccse veretlen Levante otthonában. A vendégek győztes gólját a Barcelonában is megforduló Nolito szerezte.
márc. 15
18:15
Championship: Tőzsérék győztek, Bogdánék kikaptak (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó–bajnokság (Championship) 36. fordulójában a Tőzsér Dánielt soraiban tudó Watford pályaválasztóként biztosan nyert, míg a Bogdán Ádámot foglalkoztató Bolton házigazdaként vereséget szenvedett. Varga József együttese, a Middlesbrough idegenben játszott gól nélküli döntetlent.
márc. 15
18:27
Torna-vk: Makra Noémi bronzérmes felemás korláton (She)
Makra Noémi a szerenkénti döntőkben felemás korláton a harmadik, ugrásban a negyedik helyen végzett a tornászok cottbusi világkupáján.
márc. 15
18:45
Bundesliga: Bayern München-Leverkusen élőben az NSO-n! (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában a listavezető Bayern München a negyedik Bayer Leverkusent fogadja. A bajorok egyhuzamban az ötvenedik mérkőzésüket készülnek veretlenül megvívni a bajnokságban, a gyógyszergyáriak pedig megszakítanák hét tétmeccs óta tartó nyeretlenségi szériájukat. Kövesse a találkozót élő, szöveges tudósításunk segítségével!
márc. 15
18:45
Premier League: Brendan Rodgers figyelmeztette a Manchester Unitedet (Agroinform)
A Manchester United az FC Liverpoolt fogadja az angol labdarúgó Premier League 30. fordulójának vasárnapi meccsén.
márc. 15
18:47
Premier League: Aston Villa-Chelsea élőben az NSO-n! (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában az Aston Villa az éllovas Chelsea-t fogadja. José Mourinho együttese remek formában van a PL-ben, amelyben legutóbb a 15. fordulóban szenvedett vereséget, vagyis tizennégy mérkőzés óta veretlen. Kövesse a találkozót élő, szöveges tudósításunk segítségével!
márc. 15
18:47
Premier League: Pellegrini megvédte kiállított hátvédjét (Agroinform)
Korán emberhátrányba került, de kétgólos győzelmet aratott a Manchester City a Hull City vendégeként.
márc. 15
18:49
Sírepülő-vb: a szél és Freund győzött Harrachovban (She)
A csehországi Harrachovban ezen a hétvégén rendezik a sírepülő-világbajnokságot. A szombati két sorozatot azonban nem sikerült megrendezni az erős szél miatt, így a pénteki eredmények alapján a német Severin Freund lett a világbajnok a norvég Anders Bardal és a szlovén Peter Prevc előtt.
márc. 15
19:03
Premier League - Geráék sikere (Infostart)
Gera Zoltán csapata, a West Bromwich Albion 2-1-re nyert a Swansea City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának szombati játéknapján.