2014. március 23. vasárnap

márc. 23
19:41
Kikapott a Szeged Nantes-ban (Metropol)
Az eddig százszázalékos Pick Szeged simán, nyolc góllal maradt alul francia ellenfelével szemben.
márc. 23
19:54
MotoGP: spanyol és ausztrál sikerrel kezdődött az idény (She)
A Moto2-es kategóriában spanyol, míg a Moto3-asoknál ausztrál győzelemmel rajtolt az idény a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katari Nagydíján. A Moto2-esek között a spanyol Esteve Rabat nagy csatában utasította maga mögé Nakagami Takakit, Moto3-ban ugyanakkor az ausztrál Jack Miller megtréfálta az ibériaiakat, Efrén Vázquez és Álex Márquez csupán a dobogó második és harmadik fokára…
márc. 23
19:57
Kikapott a Bayer Leverkusen (Metropol)
A Hoffenheim egy hajrában szerzett góllal 3-2-re nyert a negyedik helyen álló Bayer Leverkusen vendégeként.
márc. 23
20:12
Férfi röplabda NB I: előnyhöz jutott a MAFC (She)
A MAFC 3–1-re nyerni tudott vasárnap a Dunaferr vendégeként a férfi röplabda NB I harmadik helyéért zajló párharc első mérkőzésén.
márc. 23
20:14
El Clásico: megvan a Real és a Barca kezdője a rangadóra (She)
Kihirdették a Real Madrid és a Barcelona kezdőcsapatát a ma esti el Clásicóra. Nincs meglepetés egyik oldalon sem, a hazaiaknál Cristiano Ronaldo jelentheti a legnagyobb veszélyt a rivális kapujára, míg a katalánoknál Lionel Messi és Neymar is rohamoz.
márc. 23
20:30
Röplabda: Grózer György pontjával BL-győztes a Belgorod (She)
Vasárnapig egyetlen magyar férfi röplabdázó, Nagy Péter mondhatta magát Bajnokok Ligája-győztesnek, de most már társa is van: Grózer György az orosz Belgorod játékosaként ünnepelhetett az ankarai négyes döntőben, miután az aranymeccsen csapata 3:1-re legyőzte a házigazda Halkbankot.
márc. 23
20:30
Premier League: Kettős fellebbezést nyújt be az Arsenal (Agroinform)
Kéri Kieran Gibbs tévesen kapott pirosának törlését az Arsenal, amely Alex Oxlade-Chamberlain eltiltását sem fogadná el.
márc. 23
20:32
Női röplabda NB I: előnyben a Békéscsaba a finálé nyitánya után (She)
A Békéscsaba három játszmában nyert a Vasas vendégeként a női röplabda NB I döntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.
márc. 23
20:32
NB I: Nem bírt a Fradi a Kecskeméttel (Agroinform)
A Kecskemét 0-0-ra zárt otthon a Ferencvárossal vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójában.
márc. 23
20:34
NB I: Kecskeméten sem tudott nyerni a Ferencváros (She)
A labdarúgó NB I huszonegyedik fordulójának záró mérkőzésén a Kecskemét a Ferencváros fogadta, és bár több helyzetet is kialakítottak a felek, a bajnoki gól nélküli döntetlenre végződött. Thomas Doll-lal az élen továbbra sem nyert a pontvadászatban a Fradi, 2010 óta nem kapott ki odahaza fővárosi csapattól élvonalbeli mérkőzésen a KTE.
márc. 23
20:48
Férfi kézi BL: egygólos veszprémi vereség Plockban (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az MKB-MVM Veszprém 34–33-ra kikapott a Wisla Plock otthonában.
márc. 23
20:50
Serie A: Catania-Juventus élőben az NSO-n! (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójának esti mérkőzésén a sereghajtó Cataniához látogat a tabellát magabiztosan, 11 ponttal vezető Juventus. Kövesse a találkozót élő, szöveges tudósításunk segítségével!
márc. 23
20:52
NB I: Csalódott vagyok, 80-85 percig egykapuztunk - Doll (She)
Thomas Doll, a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros vezetőedzője nagyon csalódott volt, hogy csapata egyetlen helyzetét sem tudta kihasználni a Kecskemét elleni bajnokin (0–0), míg a KTE-t irányító Bekő Balázs szerint megnyerhették volna a zöld-fehérek elleni csatát.
márc. 23
21:06
A Barcelona nyerte meg a hétgólos Clásicót (Infostart)
Lionel Messi mesterhármasának is köszönhetően a Barcelona 4-3-ra legyőzte a Bernabéuban a Real Madridot. A katalánok továbbra is csak a harmadik helyen állnak a bajnokságban, de mindössze egy ponton belül van a nagy trió.
márc. 23
21:06
El Clásico: Real Madrid-Barcelona élőben az NSO-n! (She)
Már lement a Real Madrid–Barcelona spanyol élvonalbeli bajnoki első félideje. A katalánok Andrés Iniesta remek góljával hamar előnybe kerültek, de Karim Benzema duplájával gyorsan fordított a Madrid. A szünet előtt jött Lionel Messi és beállította a 2–2-es félidei eredményt. De mi lesz a folytatásban? Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk és online, szöveges közvetítésünk segítségével!
márc. 23
21:08
Videó: „El kell gondolkodnunk a stílusváltáson” - Futács (She)
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a labdarúgó NB I 21. fordulójában az Újpest hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Diósgyőrt. A mérkőzést követően az újpestiek részéről Kabát Péter és Dusan Vasziljevics is nyilatkozott az NSO Tv-nek, míg a diósgyőriektől Gosztonyi Andrást és Futács Márkót kaptuk mikrofonvégre.
márc. 23
21:09
Egy góllal kikapott Lengyelországban a Veszprém (Metropol)
Így biztató helyzetből várhatja a jövő szombati, hazai visszavágót.
márc. 23
21:10
MotoGP: Márquez nagyszerű csatában győzött Rossi előtt (She)
Marc Márquez nyerte meg a MotoGP idénynyitó, villanyfényes versenyét, a Katari Nagydíjat a gyorsaságimotoros-világbajnokságon. A címvédő spanyol hatalmas harcban utasította maga mögé Valentino Rossit, miután Jorge Lorenzo és Stefan Bradl is az élről esett ki a futamon.
márc. 23
21:12
Primera División: a Valencia megverte a Villarrealt (She)
A Valencia 2–1-re győzött a Villarreal ellen hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A hazaiak Javi Fuego duplájával már az első félidőben eldöntötték a meccset.
márc. 23
21:24
Tenisz: Djokovics meccs nélkül, Federer és Murray simán nyert (She)
A Miamiban zajló férfi tenisztorna 3. fordulójában a korábbi világelső svájci Roger Federer és a brit Andy Murray is két sima szettben nyert, a szerb Novak Djokovics pedig játék nélkül jutott a nyolcaddöntőbe.
márc. 23
21:42
Férfi kézi BL: hátrányban a Köbenhavn és a Flensburg is (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén hátrányba került a dán KIF Kolding-Köbenhavn és a német Flensburg is. Előbbi hat góllal kapott ki a Metaurg Szkopje, míg utóbbi egy találattal a Celje vendégeként.
márc. 23
22:00
Videó: nem bírt a Fradi a Kecskeméttel (She)
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a labdarúgó NB I huszonegyedik fordulójának záró mérkőzésén a Kecskemét a Ferencvárost fogadta, és bár több helyzetet is kialakítottak a felek, a bajnoki gól nélküli döntetlenre végződött.Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
márc. 23
22:18
La Liga: Ötcsillagos rangadó, hét gól és Barca-siker Madridban (Agroinform)
A Barcelona 4-3-ra nyert a Real Madrid otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának rangadóján.
márc. 23
22:20
NB I: Támadásban túl keveset mutatunk - Doll (Agroinform)
Bekő Balázs büszke volt a játékosaira, miután kapott gól nélkül kihúzták a Fradi ellen, de kontrákban többet várt.
márc. 23
22:36
Atlétika: Minczér és Kálovics nyerte a mezei futó ob-t (She)
A férfiaknál Minczér Albert, a nőknél pedig Kálovics Anikó nyerte a mezei futó országos bajnokságot.
márc. 23
22:36
NB I: Háromméteres les volt a második gól előtt - Szivics (Agroinform)
A Diósgyőr vezetőedzője elégedetlen volt csapata hozzáállásával, játékosai fegyelmezetlenségei miatt bosszankodott.
márc. 23
22:54
Videó: így ünnepelték Gulácsiék a bajnoki aranyat (She)
Ahogy arról korábban beszámoltunk, már a 28. forduló után bajnokot avattak az osztrák labdarúgó Bundesligában: a kapuban Gulácsi Péterrel felálló Red Bull Salzburg 5–0-ra győzött a Wiener Neustadt ellen. Tekintse meg, hogyan ünnepeltek Gulácsiék!
márc. 23
22:54
Topligák: Szűkös Juve-siker, újabb Leverkusen-vereség (Agroinform)
A Hoffenheim győzte le idegenben a Gyógyszergyáriakat, míg a Fiorentina Nápolyban tudott nyerni.
márc. 23
22:56
Serie A: nyert a Juventus, Rómában ikszelt a Milan (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójában a sereghajtó Catania otthonában 1–0-ra nyert az éllovas Juventus, míg a Lazio 1–1-es döntetlent játszott az AC Milannal.
márc. 23
22:58
Eurofutball: Lima-dupla, nem csökken a Benfica lendülete (She)
A portugál labdarúgó-bajnokság vasárnapi mérkőzésén a listavezető Benfica 3–0-ra győzött az Académica ellen. Lima duplázott és Enzo Pérez is betalált a hazai győzelemmel végződött lisszaboni találkozón. A Benfica augusztus 18. óta veretlen a portugál pontvadászatban (23 fellépés), a legutóbbi hat meccsét megnyerte, és mindössze két gólt kapott.
márc. 23
23:12
Ligue 1: a Monaco és a Lille nem bírt egymással (She)
A Monaco 1–1-es döntetlent játszott a Lille-lel hazai pályán a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában.
márc. 23
23:14
Labdarúgás: Guardiola nem ért a futballhoz - Eto'o kitálalt (She)
Samuel Eto'o, a Chelsea támadója egy televíziós műsorban keményen kritizálta Josep Guardiolát, akivel együtt dolgozott a Barcelonánál, de nem maradhatott a katalán klubnál, mivel a jelenleg a Bayern Münchent irányító szakembernél kegyvesztetté vált.
márc. 23
23:15
Marc Márquez nyert a királykategóriában (Metropol)
Mindössze három tized másodperccel előzte meg az élő legenda Rossit.
márc. 23
23:16
Videó: Messi-tripla és Barca-győzelem Madridban (She)
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Primera División 29. fordulójában csodálatos mérkőzést vívott egymással a Real Madrid és a Barcelona. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
márc. 23
23:17
A Catania sem tudta megállítani a Juventust (Metropol)
A címvédő és listavezető Juventus vasárnap egygólos győzelmet aratott a sereghajtó Catania vendégeként.
márc. 23
23:30
Serie A - Kikapott az Atalantától az Inter (Infostart)
Az Internazionale kisebb meglepetésre hazai pályán 2-1-re kikapott az Atalantától vasárnap az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában.
márc. 23
23:33
El Clásico (Metropol)
Képünkön azt láthatjuk, hogy az igaz szerelem túlmutat mindenen - bár azt nem tudjuk, hogy a mérkőzés után mi történt.
márc. 23
23:48
NS: Vignjevics furcsa kérése; Simon-ügy - hétfő (She)
A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk:
márc. 23
23:51
Fordulatos rangadón nyert a Barcelona (Metropol)
Lionel Messi mesterhármasának is köszönhetően a Barcelona 4-3-ra győzött a Real Madrid otthonában.