Kerékpár: balesetet okozott az alacsonyan szálló helikopter (She)
Egy alacsonyan szálló helikopter miatt kulcscsonttörést szenvedett Pavel Kocsetkov, a Katyusa profi kerékpárosa.
Az orosz sportolónő gerinccsatornája túlságosan megsérült.
márc. 5
14:33
NB II: járomcsonttörést szenvedett a szolnoki kapus (She)
A tegnapi Szolnoki MÁV–Szigetszentmiklósi TK Ligakupa-nyolcaddöntőn egy ütközést követően járomcsonttörést szenvedett a Szolnok kapusa, Tóth Zoltán.
márc. 5
14:33
Azerbajdzsánba készül a Forma-1 (Metropol)
Idén az oroszországi Szocsi mutatkozik be október 12-én. Interaktív grafikon a szezonról.
márc. 5
14:35
Válogatott: Tőzsér, Guzmics és Böde kimaradt - szűkített, 25 fős keret (She)
Pintér Attila szűkítette a keretét a 18 órakor kezdődő Magyarország–Finnország mérkőzésre. A 25 játékos 15 órakor felszáll az ETO Parkba induló buszra.
márc. 5
14:51
Női kézi: Schatzl, Szikora, Planéta és Kovács Anna is kerettag (She)
Március végén megkezdi a közös munkát a magyar női kézilabda-válogatott és az új szövetségi kapitány. Németh András a legjobb összeállítást keresi, lehetőséget szeretne adni a fiataloknak, de feltétlenül számít a meghatározó emberekre.
márc. 5
14:51
Indian Wells-i tenisztorna: Babos szerdán párosban lép pályára (Agroinform)
Az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna szerdai napján a lányoké lesz a főszerep, többek között Babos is ütőt ragad.
márc. 5
14:53
Vízilabda: vizsgálat indult a súlyos sérülés miatt (She)
Az MVLSZ ellenőri bizottsága és a játékvezetői bizottság a Lactiv-Vasas beadványától függetlenül, már a március 1-jén lejátszott Debreceni VSE–Lactiv-Vasas mérkőzést követően vizsgálatot kezdeményezett a találkozón történtek miatt – olvasható a vízilabda-szövetség honlapján.
márc. 5
15:09
Videó: Horváth Ferenc kiakadt az MLSZ-re (She)
Horváth Ferenc, a Győri ETO vezetőedzője nem érti, hogy miért kell csapatának a válogatott játékosok nélkül 48 órán belül kétszer is pályára lépnie. Horváth szerint így nem lehet komolyan venni a Ligakupát.
márc. 5
15:09
Tipp: Pogbával és Kloséval nyernénk szerdán (Agroinform)
A franciák legyőzhetik a tartalékos hollandokat, míg a Németország-Chile találkozó gólfesztivált hozhat.
márc. 5
15:11
Ligakupa: mégis a Puskás Akadémia jut tovább? (She)
Könnyen elképzelhető, hogy mégis a Puskás Akadémia jut a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjébe.
márc. 5
15:13
Szocsi 2014: nem marad az orosz hokikapitány (She)
Nem hosszabbították meg Zinetula Biljaletgyinovnak, az orosz jégkorong-válogatott szövetségi kapitányának szerződését, miután a csapat a szocsi olimpián óriási csalódást keltett az ötödik helyezésével.
márc. 5
15:27
Magyar labdarúgó-válogatott - Pintér szűkítette keretét (Infostart)
Pintér Attila, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a szerda délelőtti edzés után 25 fősre szűkítette 35 fős keretét a finnek elleni esti mérkőzés előtt.
márc. 5
15:27
Pintér szűkítette keretét (Metropol)
Tőzsért, Guzmicsot és Bödét hagyta ki a szövetségi kapitány.
márc. 5
15:45
NFL: imádja Budapestet az év embere - exkluzív interjú (She)
Charles Tillmanről sok mindent el lehet mondani: a Chicago Bears védőjátékosa, az NFL-ben az év emberének választották és hamarosan szabadügynök lesz. De amit kevesen tudnak, az az, hogy Budapest az egyik kedvenc városa. Ezekről beszélgettem vele.
márc. 5
15:47
NB I: hónapokra kidőlt a Puskás Akadémia védője (She)
Margitics Andorra, a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia védőjére elülső keresztszalag-szakadás miatt műtét vár – olvasható a felcsúti klub hivatalos honlapjának szerdai hírében.
márc. 5
15:49
Videó: az U19-esek magabiztosan verték a finneket (She)
Ahogy arról korábban beszámoltunk, a magyar U19-es labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte Finnországot. A találkozót követően Mészöly Géza szövetségi edző mellett a válogatott játékosai is értékelték a csapat teljesítményét. Tekintse meg az MLSZ Tv összeállítását!
márc. 5
16:03
Ligakupa: a Puskás Akadémia jutott a nyolc közé - hivatalos (She)
Ahogyan az várható volt, a Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának döntése értelmében a Puskás Akadémia jutott be a Ligakupa negyeddöntőjébe – derül ki az MLSZ közleményéből.
márc. 5
16:03
Belga kapitánya lett a nő röplabda-válogatottnak (Metropol)
A belga Jan De Brandt lett a magyar női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya.
márc. 5
16:04
Tipp: McHale két vállra fektetheti Dellacquát (Agroinform)
Az Indian Wells-i tenisztorna szerdai játéknapján az amerikai Christina McHale győzelmébe fektetünk.
márc. 5
16:05
Röplabda: belga kapitány irányítja a női válogatottat (She)
A belga Jan De Brandt lett a magyar női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya. A hazai szövetség szerdán számolt be a szakember szerződtetéséről, a részleteket csütörtökön sajtótájékoztatón ismertetik.
márc. 5
16:06
Magyar válogatott: Pintér Attila egy utolsót szűkített a kereten (Agroinform)
A válogatott szövetségi kapitánya 25 fősre szűkítette 35 fős keretét a finnek elleni esti mérkőzés előtt.
márc. 5
16:21
Jégkorong, Mol Liga: elkészült a döntő menetrendje (She)
Elkészült a Nové Zámky–Corona Brasov jégkorong Mol Liga-döntő időbeosztása.
márc. 5
16:23
Porto: szokatlan pozícióban vannak, elküldték az edzőt (She)
A portugál labdarúgó-bajnokságban címvédő FC Porto szerdán bejelentette, hogy megváltak Paulo Fonseca vezetőedzőtől. Ideiglenes megbízással Luis Castro, a B-csapat edzője vette át a „sárkányok" irányítását.
márc. 5
16:39
Férfi kézi BL: csökkenő nézőszám, egy német csapat a top 10-ben (She)
Sok szó esett az utóbbi időben a férfi kézilabda Bajnokok Ligája reformjáról, különösen a 24 csapatos csoportkör került a fókuszba. Ennek új lendületet adhat, ha végignézzük a 120 meccses szakasz nézőszámait, az előző szezonhoz képest tízszázalékos csökkenés tapasztalható. A legnagyobb nézőszámmal büszkélkedő csapatok között egy németet találunk a top tízben, a THW Kiel viszont biztosan vezeti a…
márc. 5
16:39
Kieshet a továbbjutó Vasas a Ligakupából (Blikk)
márc. 5
16:41
Kézilabda: elfogadták Mocsai beszámolóját, új MKSZ-főtitkár (She)
A Magyar Kézilabda-szövetség elnökségének döntése értelmében 2014. március 5-től Bódi Dezső az MKSZ főtitkára, egyben az MKSZ alapszabályának módosításáig az ügyvezető igazgatói jogosítványokat is gyakorolja. Dr. Kersch Ferenc a szövetség főtitkár-helyetteseként, valamint a szakmai és versenybizottság elnökeként dolgozik tovább.
márc. 5
16:57
Sakk Eb: Polgár és Almási győzött (Metropol)
Három játéknapot követően a magyarok közül Polgár áll a legjobban 2,5 pontjával, Almásinak és Baloghnak egyaránt 2-2 pontja van.
márc. 5
17:15
Válogatott: Leandro, Rudolf és Lovrencsics a kezdőben a finnek ellen (She)
Pintér Attila szövetségi kapitány kijelölte a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatát a Finnország elleni felkészülési mérkőzésre. A találkozó 18 órakor kezdődik Győrben.
márc. 5
17:15
A közmédia közvetíti Erdei Zsolt búcsúmeccsét (Metropol)
A kecskeméti profi ökölvívógálát 21.30-tól az M1-en lehet majd nézni.
márc. 5
17:15
Női kézilabda: Kihirdette első keretét az új kapitány (Agroinform)
Németh András, a női kéziválogatott kapitánya kihirdette keretét a március végi, horvátországi felkészülési tornára.
márc. 5
17:17
Labdarúgás: „Iniesta kétségkívül a világ legjobbja” (She)
Az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Cesere Prandelli szerint a Barcelona spanyol válogatott játékosa, Andrés Iniesta a világ legjobb játékosa.
márc. 5
17:19
Vb 2014: orosz siker, Queiroz csapata otthon kapott ki (She)
Az orosz válogatott Krasznodarban 2–0-ra legyőzte Örményországot. Irán Teheránban Guineát fogadta, az első félidőben kétgólos hátrányba került, végül 2–1-es vereséget szenvedett.
márc. 5
17:21
Ligakupa: nem fellebbez a Vasas a mai MLSZ-döntés ellen (She)
Nem fellebbez a Magyar Labdarúgó-szövetség mai határozata ellen a Vasas vezetősége. Mint arról beszámoltunk, Görgényi Dávid jogosulatlan szerepeltetése miatt a Ligakupa-nyolcaddöntő első meccsének eredményét (2–0) törölte, és a találkozót 3–0-s gólkülönbséggel a Puskás Akadémia javára igazolta, így utóbbi együttes 6–1-es összesítéssel bejutott a negyeddöntőbe.
márc. 5
17:33
Magyar labdarúgó-válogatott - Nincs újonc a kezdőben (Infostart)
Egyetlen újonc játékos sem szerepel Pintér Attila kezdőcsapatában a magyar labdarúgó-válogatott finnek elleni, 18 órakor kezdődő felkészülési mérkőzésén.
márc. 5
17:33
Edzőkérdés: Elégedetlenek a Porto vezetői, elküldték Paulo Fonsecát (Agroinform)
Szerdai bejelentése szerint vezetőedzőt váltott a portugál FC Porto csapata az utóbbi időszak gyenge eredményei miatt.
márc. 5
17:35
Győztek az oroszok (Infostart)
A nyári világbajnokságra készülő orosz labdarúgó-válogatott hazai pályán kétgólos győzelmet aratott az örmény csapat ellen a szerdai barátságos mérkőzésén.
márc. 5
17:35
Magyar válogatott: Leandro, Sándor és Rudolf is a kezdőben a finnek ellen (Agroinform)
Egyetlen újonc játékos sem szerepel a kezdőcsapatban a magyar válogatott finnek elleni, 18 órakor kezdődő mérkőzésén.
márc. 5
17:51
Az első hazai vereség a finnektől: Magyarország-Finnország 1-2 (Infostart)
Pintér Attila első szövetségi kapitányként vezényelt válogatott mérkőzésén a magyar csapat 2-1-re kikapott a finnektől.
márc. 5
17:51
Videó: Matuidi sokkolt, CR kilőtte a jobb alsót - élő gólkövető (She)
Felkészülési mérkőzésekből nem lesz hiány a mai napon a labdarúgás terén. A nagycsapatok mérkőzéseinek minden fontos mozzanatát követhetik ezen összeállításunkban, valamint a többi találkozó összefoglalójával is megörvendeztetjük olvasóinkat.
márc. 5
17:51
Felkészülés: Füttyszó Győrben, Pintér Attila vereséggel mutatkozott be (Agroinform)
Rudolf góljával vezetett, de a második félidőben kétszer is kapitulált, így kikapott a magyar válogatott Finnországtól.
márc. 5
17:53
Honvéd: Alcibiade a BL-ről és a Milanról álmodik (She)
A Budapest Honvéd labdarúgócsapatának olasz védője, Raffaele Alcibiade a tuttomercatoweb.com-nak adott interjújában elmondta, nem bánta meg Magyarországra szerződését, és otthonra talált a kispestieknél.
márc. 5
18:09
Németh kihagyta Zácsik Szandrát (Blikk)
Budapest — Kihirdette első keretét Németh András (60), a hazai rendezésű Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott februárban kinevezett szövetségi kapitánya. A szakvezető lehetőséget szeretne adni a fiataloknak, de feltétlenül számít a meghatározó emberekre is.
márc. 5
18:09
Válogatott: magyar-finn mérkőzés - élőben az NSO-n! (She)
A magyar labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen Finnországot fogadja Győrben. Ez lesz Pintér Attila szövetségi kapitány első mérkőzése a nemzeti csapat kispadján. Kövesse a találkozót percről percre frissülő online közvetítésünk segítségével!
márc. 5
18:11
Ronaldo és Zidane újra a futballpályán (Blikk)
Bern — Visszatértek a futballsztárok a pályára. A francia klasszis, Zinedine Zidane (41) és a brazil fenomén, Ronaldo (37) különleges válogatottja jótékonysági mérkőzésen a svájci Young Boys korábbi és jelenlegi focistáiból verbuvált együttese ellen megmutatta, nem felejtette el a játékot.
márc. 5
18:11
Vb 2014: szerdán pályán mind a 32 résztvevő - ÉLŐ eredménykövető! (She)
Szerdán a magyar válogatott Győrben Finnországgal találkozik felkészülési mérkőzésen. A FIFA-játéknapon a világbajnokságon részt vevő 32 válogatott is pályára lép. Kövesse az eredmények alakulását folyamatosan frissülő cikkünkkel!
márc. 5
18:27
A közmédia közvetíti Erdei Zsolt búcsúmeccsét (Infostart)
Az M1 szombaton 21.30 órától közvetíti a kecskeméti profi ökölvívógálát, amelynek fő mérkőzését, Erdei Zsolt és Salva Dzsomardasvili összecsapását a Kossuth Rádióban is élőben lehet meghallgatni.
márc. 5
18:27
Válogatott: Rudolf-gól 2011 után, ez a 10. nemzeti mezben (She)
Rudolf Gergely szerezte Pintér Attila szövetségi kapitánysága alatt az első válogatott gólt – a támadó a Finnország elleni felkészülési mérkőzés 13. percében talált be. Ez az első Rudolf-gól válogatott mezben 2011. szeptember 6., a Moldova elleni idegenbeli Eb-selejtező óta.