2008. május 3. szombat

máj. 3
20:06
NB II, Keleti csoport: kikapott a BKV Orosházán (She)
Az Orosháza hazai környezetben 3?1-es győzelmet aratott a másodosztály Keleti csoportjának 26. fordulójában a BKV Előre ellen. Belvon Attila csapata a találkozó 66. percében már 3?0-ra vezetett, így már fél órával a vége előtt eldőlt a mérkőzés.
máj. 3
20:11
Női vízilabda ob I: az OSC lesz a Honvéd ellenfele a döntőben (She)
Az OSC lesz a Domino-Honvéd ellenfele a női vízilabda-bajnokság döntőjében, miután az elődöntő harmadik mérkőzésén 11?8-ra verték meg a Dunaújvárost.
máj. 3
20:12
Öt játszmában nyert a Miskolc (Metropol)
A Miskolc öt játszmában nyert az Angyalföld ellen és megszerezte a hetedik helyet a női röplabda NB I-es ligabajnokságban.
máj. 3
20:13
NB II, Keleti csoport: jászberényi győzelem a Cegléd ellen (She)
A Jászberény nyerte a másodosztály Keleti csoportjának középcsapatainak rangadóját. A 26. forduló érkőzésén Sándor István együttese 2?1-re verte a vendég Ceglédet.
máj. 3
20:23
NB II, Nyugati csoport: nyert a Felcsút az ESMTK ellen (She)
Hazai pályán 2?1-es győzelmet aratott a Felcsút a másodosztály Nyugati csoportjában az ESMTK ellen.
máj. 3
20:28
Férfi kézilabda NB I: a Gyöngyös megverte a Győrt (She)
máj. 3
20:47
Álom döntő Barcelonaban (Behaviour)
Az első helyen kiemelt, címvédő és sorozatban háromszor győztes spanyol Rafael Nadal, valamint honfitársa, David Ferrer jutott be a döntőbe a 888 ezer euró összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.
máj. 3
20:57
A Debrecen már ott liheg az MTK nyakán (Infostart)
A címvédő Debrecen 4-0-ra kiütötte a vendég Rákospalotát a labdarúgó NB I 26. fordulójában.
máj. 3
20:57
Férfi kosárlabda NB I: hazai pályán nyert a Kecskemét (She)
A férfi kosárlabda NB I 9-14. helyéért folytatott rájátszásban hazai pályán győzött a Kecskemét a Kaposvár ellen. A MAFC is otthon tudott nyerni a Zalakerámia ellen.
máj. 3
21:08
Férfi kosárlabda NB I: a Falco és a Körmend is 2-0-ra vezet (She)
A Falco és a Körmend is 2-0-ás előnyre tett szert a férfi kosárlabda-bajnokság rájátszásának negyeddöntőjében.
máj. 3
21:10
Birkózás: Ritterékre is göröngyös út vár Varsóban (She)
Miközben Kiss Gergő és Aubéli Ottó a döntőre várt, elkészült a vasárnap versenyre kelő, utolsó két súlycsoport sorsolása. Noha a mezőny kétségtelenül hígult Martigny után, mind Wöller Ákos, mind pedig Ritter Árpád elég nehéz ágra került.
máj. 3
21:13
Franciaország: a PSG remizett Toulouse-ban (She)
A francia bajnokság kiesési rangadóján 1?1-es döntetlent játszott egymással a Toulouse és a PSG.
máj. 3
21:21
Premier League: két góllal nyert a Bolton (Behaviour)
A Bolton Wanderers két góllal nyert a Sunderland ellen az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójában. Premier League, 37.forduló:Bolton Wanderers-Sunderland 2-0
máj. 3
21:30
Jégkorong-vb: fordulatos meccsen egy góllal nyertek a svédek (She)
Svédország 6?5-re verte Fehéroroszország válogatottját a Kanadában zajló jégkorong-vb első fordulójában.
máj. 3
21:42
Birkózás: Kiss és Aubéli is második lett Varsóban (She)
Mindkét ? immár kvótaszerző ? birkózónk elvesztette a döntőt a varsói viadalon, ami nem is csoda, hiszen mindketten még csak alig épültek fel sérülésükből, és a döntőbe vezető útjuk rengeteg lelki energiát vett igénybe.
máj. 3
21:54
Hollandia: Fehér Csaba gólt lőtt, de csúnya verést kaptak (She)
Súlyos vereségbe szaladt bele a NAC Breda a holland bajnoki rájátszásban, Fehér Csabáékat a Twente verte meg 5?1-re a BL-selejtezős indulásért rendezett play-offban.
máj. 3
22:06
Spanyolország: magabiztosan győzött az Atlético a Huelva ellen (She)
Könnyű győzelmet aratott az Atletico Madrid a Recreativo Huelvát fogadva a spanyol bajnokság 35. fordulójának nyitómeccsén. A fővárosiak már a mérkőzés 22. percében megszerezték a vezetést Nacho Camacho találatával. A hazaiak a második félidőben váltották gólokra az addig is mutatkozó fölényüket, amikor Sergio Agüero is betalált, végül a 75. percben Nacho Camacho második góljával beállította a…
máj. 3
22:12
NB II, Nyugati csoport: fölényesen nyert az Integrál (She)
Az Integrál-DAC magabiztosan verte meg a Komlót az NB II Nyugati csoportjának 26. fordulójában.
máj. 3
22:29
Magyar labdarúgó-játékvezetők Szaúd-Arábiában (Behaviour)
Vad II. István és Kassai Viktor is közreműködik a szaúd-arábiai labdarúgó Király Kupában. A magyar szövetség (MLSZ) hivatalos honlapja szerint a bírókat két asszisztens, Erős Gábor és Kispál Róbert kísérik el az ázsiai országba. A játékvezetők jövő szombaton kelnek útra és a negyeddöntőben kapnak szerepet.
máj. 3
22:34
Franciaország: Szélesiék súlyos vereség után a kiesés kapujában (She)
A francia listavezető és sorozatban hetedik bajnoki címe begyűjtésére készülő Lyon csak gólnélküli döntetlent játszott a Nice otthonában. A 36. fordulóból eddig lejátszott meccseken egyébként 6 döntetlen is született, mindössze két hazai győzelem mellett, a vendégeknek nem sok babér termett.
máj. 3
22:51
Belgium: nyert az Anderlecht, Juhász végig a pályán volt (She)
máj. 3
22:53
Díjugratás: a magyar csúcs nem, de a pályarekord megdőlt (Behaviour)
A 2,2 méteres magyar csúcs nem dőlt meg, ugyanakkor 2,05 méterrel hárman is új pályarekorddal nyerték a kőfalugratást a kiskunhalasi nemzetközi díjugrató viadal harmadik napján. Ezt a magasságot a lengyel Marek Lewicki, az osztrák Barbara Belousek és a brazil Rafael Rodrigues vitte át, de ez is kevésnek bizonyult a rendezők által felajánlott különdíjhoz, amely a magyar csúcs eléréséért járt volna.…
máj. 3
23:19
Észak-Írország: a Linfield harmadszor duplázott sorozatban (She)
A Linfield nyerte az Ír Kupát, azaz Észak-Írország labdarúgó-kupasorozatát, miután a döntőben 2?1-re verte meg a Coleraine együttesét.
máj. 3
23:30
Portugália: a már bajnok Porto hazai pályán kapott ki (She)
Hazai pályán 3?0-s vereséget szenvedett a már bajnok Porto a Nacional Funchaltól a portugál bajnokság 29., utolsó előtti fordulójában.