2008. szeptember 6. szombat

szept. 6
23:15
Vb–selejtezők: Wesley Sonck duplája kellett a belga győzelemhez (She)
Belgium 3–2-es győzelmet aratott Észtország felett, nagy részben köszönhetően a két gólt szerző Wesley Soncknak. A 30 éves csatár első gólja jelentette a vezetést a belgáknak az első játékrészben, a másodikban aztán mindkét válogatott kétszer volt eredményes.
szept. 6
23:17
Vb–selejtezők: megszenvedtek az olaszok a győzelemért Cipruson (She)
A vártnál jobban megszenvedett az olasz válogatott Cipruson, miután Antonio di Natale csak a 90. percben szerezte meg a győztes gólt – az olaszok első találatát szintén az Udinese csatára lőtte a 9. percben, erre válaszolt Aloneftisz húsz perc múlva.
szept. 6
23:19
Vb-selejtezők: kikapott a francia válogatott Ausztriától (She)
A világbajnoki selejtezősorozat első fordulójának egyik legnagyobb meglepetését az osztrák válogatott szerezte azzal, hogy hazai pályán 3–1-re verte Franciarszágot.
szept. 6
23:33
Vb-selejtezők: Argentína tíz emberrel egyenlített Paraguay ellen (She)
Az ezt megelőző négy alkalomhoz hasonlóan ismét döntetlent (1–1) hozott az Argentína–Paraguay vb-selejtező.
szept. 6
23:51
Kézilabda: a Győr nyerte a Kulcsár Anita emléktornát (She)
A Győri Audi ETO csapata százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg a Kulcsár Anita emléktornát, miután utolsó mérkőzésén az olimpián részt vevő sztárjait nélkülöző Lada Togliattit is megverte 31–26-ra.