Végleg eldőlt, hogy a második vonalban szereplő MTK Budapest FC labdarúgója, Pátkai Máté az élvonalbeli Győri ETO FC együttesében folytatja a pályafutását - adta hírül az eto.hu.
A Szerbia és Horvátország közötti, pénteken este Belgrádban sorra kerülő férfi kézilabda Európa-bajnoki elődöntő miatt mozgósították a szerb határrendőrséget, a bűnüldöző és különleges egységeket, a csendőrséget, a közlekedési rendőröket, a lovasrendőrségi dandárt, továbbá a robbanóanyagokra szakosodott kutyás egységeket.
A címvédő Novak Djokovic hatalmas csatában, 4 óra 50 perces csatában nyert a brit Andy Murray ellen az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyes pénteki elődöntőjében.
Manchester - Suszternak állt Wayne Rooney (26). A Manchester United labdarúgócsapatának sztárja meglátogatta azt az üzemet, ahol a lábára tervezett futballcipőket készítik, és az ott dolgozók nagy örömére maga is beállt néhány percre a gyártósorba, hogy még közelebbről megismerkedje a csukája, a WR 10 (Wayne Rooney 10) titkait.
A magyar férfi kézilabda válogatott a nyolcadik helyen végzett a szerbiai Európa-bajnokságon - ezúttal is a világ egyik legjobb kézilabdázója, a Barcelona csapatkapitánya, Nagy László nélkül. Elképzeltük, milyen naplót vezetett volna a balkezes átlövő az Eb alatt!
A hat magyar játékos közül egyedül Póta Georgina "élte túl" az egyes 64-es főtáblájának pénteki nyitófordulóját az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának szlovéniai versenyén, Velenjében.
"A csoda szigetei" (Isles of Wonder) címet viseli a nyári londoni olimpiai játékok megnyitó ünnepsége, amelynek több mint tízezer közreműködője lesz - közölték pénteken a szervezők, akik egyben ünnepélyesen átvették a kivitelezőktől a kelet-londoni olimpiai falut is.
Az Ausztrál Open második elődöntőjében a szerb Novak Djokovics drámai mérkőzésen győzte le Andy Murray-t. A két teniszező csatája 4 óra 50 percig tartott. A világelső a vasárnapi döntőben Rafael Nadal ellen védheti meg címét.
Didier Defago, Hermann Maier, Daniel Albrecht, Bode Miller, Scott Macartney, Janne Ahonen, Thomas Morgenstern. Hogy mi a közös a felsorolt sportolókban? Amellett, hogy sportáguk kiváló képviselői, mindannyian hatalmas bukásoknak voltak részesei.
Ma este 19 órától a Klagenfurt látogat a bombaformában lévő Alba Volánhoz Székesfehérvárra az EBEL középszakaszának harmadik fordulójában. A fehérváriak eddig két győzelemmel a tabella harmadik helyén állnak!
Ma este 20 órától az Eb eddigi legnagyobb feladata vár férfi vízilabda válogatottunkra: Kemény Dénes tanítványai a négy évvel ezelőtt Európa-bajnok Montenegróval játszanak a fináléba kerülésért.