Megműtötték a hétvégén izomszakadást szenvedett Huszti Szabolcsot, négy-hat hét kihagyás vár rá.
Inter: Cassanóval egy évvel hosszabbítanának - sajtóhír (She)
Sajtóhírek szerint az Internazionaléban szereplő Antonio Cassano ügynöke, Beppe Bozzo tárgyalásokat kezdeményezett a csatár szerződésének meghosszabbításáról.
Mintegy húsz stadiont újít fel, illetve korszerűsít, Kassán pedig újat épít a következő tíz évben a szlovák állam.
febr. 27
16:25
Ezüstérmes a junior Major Veronika (Agroinform)
Major Veronika a junior lányok között ezüstérmet szerzett a futócéllövők 40 vegyes számában a légfegyveres Eb-n.
febr. 27
16:36
Tenisz: Babos legyőzte a 4. kiemeltet, s negyeddöntős (She)
Babos Tímea az orosz Valerija Szavinyih után a világranglista 60. helyén álló dél-afrikai Chanelle Scheeperst is legyőzte a brazíliai Florianopolisban zajló női tenisztornán, és a negyeddöntőbe jutott.
febr. 27
16:36
Ezüstérmes Major Veronika (Metropol)
Major a junior lányok között ezüstérmet szerzett a futócéllövők 40 vegyes számában a légfegyveres Eb szerdai első napján.
febr. 27
16:38
Győri ETO: szlovák válogatott kapust szerződtettek (She)
A mai napon szerződést kötött a Győri ETO FC-vel a szlovák válogatott kapus, Lubos Kamenár – adta hírül a zöld-fehérek hivatalos honlapja, az eto.hu.
febr. 27
16:39
Vidics véget vetne az őt két éve sújtó térdsérülésnek (Agroinform)
A szerb hátvédnél még 2011 telén, az FC Basel elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés után diagnosztizáltak szalagproblémákat.
febr. 27
16:54
Casillas helyettesítette Mourinho vezetőedzőt (Infostart)
A Real Madridnál és az FC Barcelonánál is megérdemeltnek tartják a két csapat keddi Király Kupa-elődöntőjében aratott madridi győzelmet.
febr. 27
16:54
Videó: az ETO új kapusának legszebb védései (She)
A mai napon szerződést kötött a Győri ETO FC-vel a szlovák válogatott kapus, Lubos Kamenár – adta hírül a zöld-fehérek hivatalos honlapja. Tekintse meg a hálóőr legszebb védéseit!
febr. 27
16:54
Dombi jelmondatát varratta kezére (Blikk)
„Hold fast", azaz „Tartsd erősen"! Dombi Rudolf (26), a Londonban olimpiai bajnoki címet szerző kajakos most már magán viseli egyik kedvenc idézetét.
febr. 27
16:54
Babos párosban is győzött (Metropol)
Babos Tímea két sima játszmában nyert a negyedik helyen kiemelt dél-afrikai Chanelle Scheepers ellen.
febr. 27
16:57
Szlovák válogatott kapust igazolt a Győr (Agroinform)
A szerdán szerződést kötött az NB I-ben listavezető Győri ETO FC-vel a szlovák válogatott kapus, Lubos Kamenár.
febr. 27
16:59
Bajnoki címeket vehetnek el a negyedosztályba száműzött Rangerstől (Agroinform)
Csütörtökön számol be vizsgálati eredményeiről a skót Premier League bizottsága, amely a Rangers pénzügyeit vizsgálta.
febr. 27
17:01
Babos hengerelt a nyolcaddöntőben (Agroinform)
Babos Tímea két sima játszmában nyert a negyedik helyen kiemelt dél-afrikai Chanelle Scheepers ellen és negyeddöntős.
febr. 27
17:03
Fülöp nélkül került előnybe az Aszterasz a negyeddöntőben (Agroinform)
Idegenben győzött 2-1-re a Plataniasz ellen az Aszterasz Tripolisz a Görög Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 27
17:12
Porto: a Milan is vinné a francia tehetséget - sajtóhír (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Milan olasz lapértesülések szerint szívesen látná keretében a Portót erősítő Elaquim Mangalát.
febr. 27
17:14
Görög Kupa: Lencséék hátrányból felállva nyertek (She)
Az Aszterasz Tripolisz egygólos előnyhöz jutott a labdarúgó Görög Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén, miután hátrányból fordítva 2–1-re nyert idegenben a Plataniasz vendégeként.
febr. 27
17:16
Eger: megműtötték az újonnan igazolt középpályás vállát (She)
Az Egri FC NB I-es labdarúgócsapata által egy héttel ezelőtt Vácról szerződtetett támadó középpályás, Berki István vállműtéten esett át, és előreláthatólag hat-nyolc hét múlva futballozhat újra.
febr. 27
17:30
Olaszország: Prandelli szerint Balotelli újjászületett Milánóban (She)
Az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Cesare Prandelli elégedett Mario Balotelli kivirágzásával.
febr. 27
17:32
NB I: a kapzsiság ellen emel hangot az FTC és az Újpest (She)
Közös közleményt adott ki a Ferencvárosi TC és az Újpest FC – számolt be róla az ujpestfc.hu. A két klub labdarúgócsapata március 10-én csap össze az élvonalbeli bajnokság 19. fordulójában – a hazaiak utolsó mérkőzésüket játsszák majd a jelenlegi Albert-stadionban –, és a felek sportszerű buzdításra szólítják fel szurkolóikat, valamint elítélik a magyar labdarúgáson nyerészkedő egyéneket. A…
febr. 27
17:33
Élveztem az egészet, de nincs időm pihenni - Babos Tímea (Agroinform)
A magyar játékos adogatóként és fogadóként is remekelt a dél-afrikai Chanelle Scheepers ellen.
febr. 27
17:35
A Realért harcol a Sevilla és az Atlético Madrid (Agroinform)
Küzdelmet és gólokat várunk a Spanyol Király Kupa másik elődöntőjének visszavágóján.
febr. 27
17:37
Közös nyilatkozatot adott ki az Újpest és a Fradi (Agroinform)
A magyar labdarúgást kizsákmányoló embereke és a hagyományok ápolása mellett foglalt állást a két nagy múltú klub.
febr. 27
17:48
Anglia: öt évre kitiltották a rasszista Millwall-szurkolót (She)
Öt évre minden angliai stadionból kitiltották azt a Millwall-szurkolót, aki rasszista bekiabálásokkal szidta El Hadji Dioufot, a Leeds United szenegáli labdarúgóját.
febr. 27
17:50
Juventus: kérdéses Cáceres és Anelka Napoli elleni játéka (She)
Kérdésessé vált az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Juventus két játékosának Napoli elleni játéka.
febr. 27
17:52
Férfi kézi BL: március 17-én játszik Leónban a Veszprém (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzését március 17-én 17 órakor játssza Leónban az MKB Veszprém – olvasható a bakonyi klub hivatalos honlapján, az mkbveszprem.eu-n.
febr. 27
18:06
Bayern: Guardiola személyesen egyeztetett a vezetőkkel (She)
A Bild értesülései szerint kedden személyesen egyeztetett egymással a Bayern München vezetősége és Josep Guardiola, a bajorok júliusban munkába álló vezetőedzője.
febr. 27
18:08
Magyar Kupa: Győr-Honvéd élőben az NSO-n! (She)
A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az első mérkőzésen otthonában kikapó Budapest Honvéd a Győri ETO-hoz látogat. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk és online közvetítésünk segítségével!
febr. 27
18:09
A korábbi remek bíró inkább nézte volna az Everton-meccset, mint a Clásicót (Agroinform)
Graham Poll az egyik angol lap állandó szakértőjeként írta meg lesújtó véleményét a kedd esti Barcelona-Real Madridról.
febr. 27
18:10
Férfi vízi BL: harmadikként zárt a Tbilisziben nyerő Eger (She)
Az utolsó fordulóra kerül sor a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában. Az A-csoportban a már korábban továbbjutó ZF-Eger nyolc ifistával 12–4-re nyert a grúz Tbiliszi otthonában, de mivel a Volgográd is legyőzte a Vuliagmenit, a magyar csapat harmadikként zárt.
febr. 27
18:12
Tenisz: Federer negyeddöntős, Davigyenko vár rá Dubaiban (She)
A címvédő Roger Federer 6:3, 6:4-re győzött a spanyol Marcel Granollers ellen a dubai kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében. A versenyt már ötször (2003, 2004, 2005, 2007 és 2012) megnyerő svájci klasszisra a negyeddöntőben Nyikolaj Davigyenko vár, akit eddigi 20 egymás elleni mérkőzésükből 18-szor megvert.
febr. 27
18:24
Videó: Budapest vizes vb-t szeretne rendezni (She)
Magyarország is pályázik a 2021-es „vizes" világbajnokság rendezéséért, jelentette be Gyárfás Tamás, a MÚSZ elnöke a vb kapcsán érintett sportágak közös sajtótájékoztatóján.
febr. 27
18:26
Eger: legkésőbb március 11-én megkezdik a világítás kiépítését (She)
febr. 27
18:27
Félidőre elrendezte kötelező feladatát Tbilisziben az Eger (Agroinform)
Minden nehézség nélkül teljesítette feladatát az Eger férfi vízilabdacsapata, magabiztosan jutott a nyolcaddöntőbe.
febr. 27
18:42
Real: a Valencia a nyáron harcba száll korábbi játékosáért (She)
A madridi Marca értesülései szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Valencia a nyáron kísérletet tesz a Real Madrid válogatott védőjének, Raúl Albiolnak a szerződtetésére.
febr. 27
18:42
Az Eger könnyedén nyert Tbilisziben (Metropol)
Az Eger férfi vízilabdacsapata nyolc góllal győzött a grúz bajnok otthonában, és magabiztosan jutott be a nyolcaddöntőbe.
febr. 27
18:45
Loitzl nyerte a nagysánc selejtezőt - minden esélyes továbbjutott (Agroinform)
Jól ugrottak a predazzói nagysáncon az osztrák síugrók, így bizakodva várhatják a csütörtöki egyéni versenyt.
febr. 27
18:47
Feszült hangulatú mérkőzésen nyolc góllal győzött a Veszprém a Szeged ellen (Agroinform)
Carlos Ortega együttese 30-22-re nyert a Pick ellen, így minden bizonnyal első helyen zárja az alapszakaszt.
febr. 27
19:00
Inter: eldőlt, hogy nem szerződtetik Carew-t - hivatalos (She)
Az Internazionale labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy nem szerződteti az utóbbi napokban tesztelt John Carew-t, egyúttal megköszönték a munkát a norvég támadónak.
febr. 27
19:02
Északisí-vb: visszavonult az olimpiai bajnok olasz sífutó (She)
Bejelentette visszavonulását Pietro Piller Cottrer, az olaszok olimpiai és világbajnok sífutója.
febr. 27
19:03
Öt évre kitiltották a rasszista angol drukkert (Agroinform)
Öt évre minden angliai stadionból kitiltották a Milwall-szurkolót, aki rasszista kiabálásokkal szidta El Hadzsi Diufot.
febr. 27
19:04
PL: Nem ért a focihoz, aki Bale-t Messihez hasonlítja - Ferdinand (She)
A labdarúgóvilágban Rio Ferdinand az egyik legmarkánsabb és legizgalmasabb véleményformáló a Twitteren, és a Manchester United középhátvédje szerdán ismét tett róla, hogy ez így is maradjon.
febr. 27
19:06
Tenisz: Czink szetthátrányból nyert a ranglista-634. ellen (She)
Bár az első szettet 6:1-re elveszítette Czink Melinda Florianopolisban a világranglista 634. helyén álló brazil Beatriz Haddad Maiával szemben, összeszedte magát, és a következő két szettet hozva legyőzte nála 14 évvel fiatalabb ellenfelét, és a WTA-torna negyeddöntőjébe jutott.
febr. 27
19:08
MK: a Vác most sem állt ki, továbbjutott a Vidi - hivatalos (She)
A Dunakanyar-Vác az első mérkőzéshez hasonlóan a fehérvári visszavágón sem állt ki a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében, így a Videoton játék nélkül továbbjutott.
febr. 27
19:18
Tenisz: Babos ezúttal párosban ejtette ki Scheeperst (She)
A Babos Tímea, Date-Krum Kimiko páros két sima szettben, kevesebb mint egy óra játék alatt 6:2, 6:2-es győzelmet aratott a Sahar Peer, Chanelle Scheepers duó ellen, így bejutott az elődöntőbe. Babos ezzel ma már másodszor tört borsot Scheepers orra alá, hiszen a Florianapolisban zajló női egyes nyolcaddöntőjében is legyőzte a dél-afrikai hölgyet.
febr. 27
19:36
Santos: megtartanák Neymart, tagadják a Barca-szálat (She)
Odilio Rodrigues, a Santos labdarúgócsapatának alelnöke tagadta azokat a híreket, hogy Neymar előszerződést kötött volna a Barcelonával, sőt állítása szerint mindent megtesznek azért, hogy hosszabbítsanak a támadóval.
febr. 27
19:36
Magyar Kupa - A visszavágón sem állt ki a Vác (Behaviour)
Miként szombaton a hazai első mérkőzésen, úgy a székesfehérvári visszavágón sem állt ki a másodosztályú Vác a Videoton ellen a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében.
febr. 27
19:38
Női kosárlabda NB I: a Győr magabiztosan győzött (She)
A Győr magabiztosan, 92–68-ra győzött a szlovák Piesanské Cajky ellen hazai pályán a magyar-szlovák női kosárlabda-bajnokság szerdai játéknapján.
febr. 27
19:39
A Juventus erős, de verhető - Fabio Cannavaro (Agroinform)
A korábbi aranylabdás hátvéd a péntek esti Napoli-Juventus olasz bajnoki rangadóval kapcsolatban mondta el várakozásait.