2013. február 3. vasárnap

febr. 3
13:59
Fucsovics egyenlített, Filipenko meccse dönt (Agroinform)
Fucsovics Márton megnyerte az első vasárnapi egyes mérkőzést, így a magyar férfi teniszválogatott 2-2-re egyenlített.
febr. 3
14:09
F1: kitartóak voltak a Mercedes szurkolói, kinyílt a garázsajtó (She)
Mint korábban beszámoltunk róla, a Mercedes Formula–1-es istállója úgy döntött, hogy enged hűséges szurkolói nagy nyomásának, és még azelőtt megmutatja nekik a csapat új versenyautóját az interneten, hogy a hivatalos bemutatót hétfőn megtartanák. Ehhez annyit kellett tenni, hogy szorgalmasan megosszák az emberek a szövegeikben az #F1W04Reveal hashtaget. Minden egyes ilyen üzenet egy kicsit nyitott…
febr. 3
14:11
Videó: kiderült, miért borult sötétségbe a Craven Cottege (She)
A jól összevágott videó jelentben a készítő egy pankráció bemutatással kötötte össze a szombaton történt „lámpa leoltást”. A képsorokra nem mást, mint a legendás pankrátort, The Undertakert vágták oda, mintha éppen a ringbe vonulna ki.
febr. 3
14:13
Primera División: Pintérék bravúrpontja Málagában - videó (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában a Real Zaragoza 1–1-re végzett a tabellán negyedik Málaga vendégeként. A zaragozaiak szerezték meg a vezetést a 13. percben Hélder Postiga révén, a házigazdák Isco tizenegyesével egyenlítettek. Pintér Ádám, a Zaragoza magyar légiósa a 94. percben csereként állt be a gólszerző portugál támadó helyére.
febr. 3
14:15
47 tény, amit jobb, ha tudsz, mielőtt a Super Bowlra fogadsz (Agroinform)
Vasárnap kerül sor az NFL döntőjére, a Super Bowlra, a következő cikkben pedig 47 érdekességre hívjuk fel a figyelmed!
febr. 3
14:17
Pintér Ádám pár percet kapott, a Zaragoza pontot szerzett Málagában (Agroinform)
A Málaga 1-1-re végzett otthon a Real Zaragozával a spanyol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnapi meccsén.
febr. 3
14:27
F1: ezzel törnek a negyedik vb-címre Vettelék, itt az RB9 - fotó, videó (She)
A Red Bull Formula–1-es istálló is bemutatta 2013-as autóját, az RB9-et, amellyel Sebastian Vettelék sorozatban negyedik világbajnoki címükre törnek. Egy új szponzorációs kapcsolat miatt lilás színt kapott az új kocsi, amelyet nem engedtek fotózni a bemutatón (!). Vettelé volt a nap mondása.
febr. 3
14:33
Tizenkilencre lap - Balotelli és a Milan (Agroinform)
Allegrinek vagy a formációt, vagy valamelyik alapjátékosát kell megtagadnia, mert Balotellinek helye van a Milanban.
febr. 3
14:35
Babos Gábor nélkül győzött a NEC (Agroinform)
A NEC Nijmegen 2-1-re verte otthon a Vitesse-t a holland labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi összecsapásán.
febr. 3
14:37
Videóban mutatták be az új Red Bullt (Agroinform)
Vasárnap délután két órakor a youtube-on leplezte le 2013-as Forma-1-es autóját a bajnok Red Bull Racing.
febr. 3
14:39
Veronában javított a Juventus (Agroinform)
A Zebrák egygólos győzelmet aratottak, és változatlanul három pont előnnyel vezetik a tabellát a Napoli előtt.
febr. 3
14:45
Tekvondó: Gonda Rióban már magyarként versenyezhet (She)
Megkapta a magyar útlevelet, így a 2016-os riói olimpián már piros-fehér-zöld színekben versenyezhet a tekvondós Gonda Ivett, aki eddig kanadai válogatottként két ötkarikás eseményen is szerepelt.
febr. 3
14:47
Serie A: Conte nélkül, remek gólokkal nyert a Juventus (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Juventus 2–1-es győzelmet aratott a Chievo otthonában. A vendégek már a szünetben kétgólos előnyre tettek szert, a házigazdák erejéből csak a szépítésre futotta, így a torinóiak előnye ismét három pont a tabellán a Napoli előtt.
febr. 3
14:49
Videó: Matri-kapásgól, Giovinco-sarkazás, nyert a Juve (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Juventus 2–1-es győzelmet aratott a Chievo otthonában. A torinóiak Matri gyönyörű kapáslövésével szerezték meg a vezetést, majd Giovinco sarokkal adott gólpasszt Lichtsteinernek. A Chievo erejéből csak a szépítésre futotta.
febr. 3
14:51
Korolovszky Gáborral szóban megállapodott a Nyíregyháza (Agroinform)
A védőnek még egyeztetnie a Haladással a távozás feltételeiről, ezt követően aláírhat a Nyíregyházához.
febr. 3
14:51
Északi összetett: német siker Szocsiban, a csapatversenyen (She)
Az oroszországi Szocsiban folytatódott az északi összetett versenyzők világkupa-sorozata. A vasárnapi csapatversenyt a Manuel Faisst, Johannes Rydzek, Björn Kircheisen, Eric Frenzel összeállítású német csapat nyerte meg a franciák és az osztrákok előtt.
febr. 3
15:03
Felkészülés: Dzsudzsákék legyőzték a román éllovast - videó (She)
Nemzetközi felkészülési mérkőzésen 2–1-re győzött a Dzsudzsák Balázst foglalkoztató Dinamo Moszkva a román Steaua Bucuresti ellen. A románok korai vezető gólja után fordított az orosz csapat, a meccset a szintén Belekben edzőtáborozó Győri ETO játékosai a helyszínen tekintették meg.
febr. 3
15:09
Cristiano Ronaldo karrierje első öngólját szerezte (Agroinform)
A Real Madrid Cristiano Ronaldo öngóljával 1-0-ra kikapott a Granada otthonában a spanyol bajnokság 22. fordulójában.
febr. 3
15:11
Főnöke szerint Moussa Sissoko vételára máris megtérült (Agroinform)
Alan Pardew a Chelsea 3-2-es legyőzését követően a mérkőzésen két gólt szerző középpályást méltatta.
febr. 3
15:21
Böde gólról álmodik (Blikk)
Budapest - Nyolc év után születhet újra ferencvárosi gól a magyar labdarúgó-válogatottban. Legutóbb 2005-ben Huszti Szabolcs (29) talált be FTC-játékosként Izland kapujába a nemzeti csapat színeiben, most a zöld-fehér drukkerek legújabb kedvence, Böde Dániel (25) folytathatja a sort.
febr. 3
15:21
Eredivisie: Babos ismét padozott, a NEC újra nyert (She)
Ismét Babos Gábor nélkül győzött a NEC Nijmegen a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A 21. fordulóban a magyar kapusát csak a kispadra nevező együttes 2–1-re legyűrte odahaza a Vitesse-t.
febr. 3
15:23
Bayern: Schweinsteiger sérült, nem játszik a válogatottban (She)
A német labdarúgó-válogatott és a Bayern München középpályása, Bastian Schweinsteiger mégsem játszik a Franciaország elleni felkészülési mérkőzésen, miután a szombati, Mainz 05 elleni bajnoki meccs hajrájában bokasérülést szenvedett.
febr. 3
15:27
Xabi Alonso megsérült, Suárez került a spanyol keretbe (Agroinform)
A Granada elleni mérkőzést követően Xabi Alonso a medencecsontját fájlalta.
febr. 3
15:29
Dzsudzsákék legyőzték a Steauát (Agroinform)
A Dinamo Moszkva 2-1-re nyert a román Steaua Bucuresti ellen a törökországi Belekben rendezett felkészülési mérkőzésen.
febr. 3
15:31
Hanga Ádám 17 pontot dobott a Barcelonának (Agroinform)
Papírforma vereséget szenvedett a Manresa, a kiscsapat otthonában 88-76-ra nyertek a vendég katalánok.
febr. 3
15:33
Vajon hogyan debütál Balotelli a Milanban? (Agroinform)
Mindkét csapattól gólt várunk Balotelli bemutatkozó mérkőzésén, vagyis a Milan–Udinese rangadón!
febr. 3
15:39
Davis-kupa: egyenlített a magyar csapat Moldovában (She)
Fucsovics Márton megnyerte az első vasárnapi egyes mérkőzést, így a magyar férfi teniszválogatott 2–2-re egyenlített a házigazda moldovaiak ellen a Davis Kupában, az euro-afrikai zóna II-es csoportjának első fordulós összecsapásán.
febr. 3
15:45
Gascoigne életét talán már senki sem mentheti meg - Terry Baker (Agroinform)
A 45 éves egykori középpályás ismét alkoholproblémákkal küzd, ügynöke szerint állandó életveszélyben van.
febr. 3
15:47
Hodgson szerint Beckham válogatott karrierje véget ért (Agroinform)
Roy Hodgson szövetségi kapitány nem számol az Európába visszatérő David Beckhammel az angol válogatottban.
febr. 3
15:57
F1: Nem beszéltem világuralomról, nincs is bajszom - Vettel (She)
A Red Bull 2013-as F1-es bemutatóján Sebastian Vettelé a nap mondása. Amikor arról kérdezték a háromszoros világbajnok pilótát, mik a tervei idén a világuralomra, viccesen megjegyezte: „Német vagyok, de nem beszéltem világuralomról. Nincs is bajszom!"
febr. 3
15:59
Magyar Kupa: Dombi is betalált, győzött a DVSC (She)
Győzött a DVSC-Teva a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonásán. A debreceni együttes a Létavértes otthonában aratott 2–0-s győzelmet, így kényelmes helyzetből várhatja a jövő szerdai hazai visszavágót.
febr. 3
16:15
Videó: Popov leköpte Walkert, kiállította a bíró (She)
Az angol Premier League 25. fordulójában a West Bromwich Albion a Tottenhamet fogadta. Az első félidő gól nélküli döntetlent hozott, a második játékrész első említésre érdemes szituációja Goran Popov kiállítása volt. A macedón futballista ugyanis leköpte az ellenfél játékosát, Kyle Walkert, amiért teljesen jogosan leküldte a pályáról a játékvezető.
febr. 3
16:15
BL-győzelemre esélyesek a győriek (Blikk)
Győr ‒ Leiskolázta a Bajnokok Ligája címvédőjét, a Buducsnoszt Podgoricát az ellenfelére tízgólos vereséget (27-17) mérő Győri Audi ETO női kézilabdacsapata.
febr. 3
16:17
Ligue 1: Mutu duplázott, az Ajaccio legyőzte a Lyont (She)
A mezőny alsó felében található Ajaccio hazai pályán 3–1-re győzött az aranyéremre hajtó Olympique Lyon ellen a francia élvonalbeli bajnokság 23. fordulójában.
febr. 3
16:21
Irreális körülmények között győzte le testvércsapatát a Debrecen (Agroinform)
A címvédő DVSC-Teva Dombi Tibor és Dajan Simac góljával 2-0-ra győzött a harmadosztályú Létavértes otthonában.
febr. 3
16:23
Így verték Dzsudzsákék a Steauát - videó (Agroinform)
Kikapott a Dzsudzsák Balázzsal felálló Dinamo Moszkvától a Steaua Bukarest.
febr. 3
16:25
Benítez egy kiállítást és egy büntetőt kért számon a bírón (Agroinform)
A Chelsea kikapott a Newcastle otthonában, noha a második félidő közepén 2-1-re vezetett, de fordítottak a Szarkák.
febr. 3
16:27
Korzikai vereségével távolodik a PSG-től a Lyon (Agroinform)
Az Ajaccio 3-1-re legyőzte a bajnoki címért küzdő lyoniakat, a korzikaiaknál Adrian Mutu két gólt szerzett.
febr. 3
16:33
Vívás: a 16-ig jutott a két legjobb magyar a budapesti GP-n (She)
Szász Emese és Révész Julianna jutott a legtovább a magyarok közül a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, előbbi a 10., utóbbi pedig a 15. helyen végzett.
febr. 3
16:33
Magyar Kupa: kétgólos előnyt szerzett a Debrecen (Metropol)
A debrecenieknél a veterán Dombi Tibor, illetve Dejan Simac volt eredményes.
febr. 3
16:35
PL: Bale bombájával nyert a Spurs, köpött a macedón (She)
Győzött a Tottenham a West Brom vendégeként az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Az 1–0-ra végződő találkozó mindent eldöntő gólját Gareth Bale szerezte a 67. percben, a Gera Zoltánt nélkülöző birminghamiek a 48. minutumtól emberhátrányban játszott Goran Popov kiállítása miatt.
febr. 3
16:37
Eredivisie: győzött az Ajax, otthon botlott a Twente (She)
Az Ajax 3–0-ra győzött a Venlo ellen idegenben a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A Twente nem bírt az Utrechttel hazai pályán: 4–2-re kikapott, miután a 44. percben emberhátrányba került.
febr. 3
16:39
Nyert az Ajax és a második helyre lépett (Agroinform)
Az Ajax 3-0-ra nyert a VVV Venlo otthonában a holland labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi meccsén.
febr. 3
16:39
Belgium: Kötelessel a kapuban nyert rangadót a Genk (She)
A Genk Köteles Lászlóval a kapuban 4–1-re győzött az FC Bruges ellen hazai pályán a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.
febr. 3
16:41
Szerintünk Ray Lewis gyűrűvel az ujján vonul vissza (Agroinform)
A következő cikkünkből megtudhatjátok, hogy miért érdemes a Baltimore-ra fogadni a Super Bowlon!
febr. 3
16:43
Bale tizedik góljával jött ki a gödörből a Spurs (Agroinform)
A Tottenham Hotspur a második félidőben emberelőnyben futballozva 1-0-ra nyert a West Browich Albion otthonában.
febr. 3
16:45
Kötelesék négyet lőve nyertek a Bruges ellen (Agroinform)
A Genk Köteles Lászlóval a kapujában nyert 4-1-re a Bruges ellen a belga labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.
febr. 3
16:51
Videó: Bale 18 méterről nagy gólt ragasztott a WBA kapujába (She)
Gareth Bale góljával a Tottenham legyőzte a West Bromwich Albiont az angol labdarúgóbajnokság 25. fordulójában. A walesi játékos 18 méterről nagyon eltalálta a kaput. Összefoglaló.
febr. 3
16:57
Barthel legyőzte Erranit a döntőben (Agroinform)
Meglepetésre a német Mona Barthel nyerte meg a 690 ezer dollár összdíjazású, párizsi keménypályás női tenisztornát.
febr. 3
17:09
Felkészülés: egy vereség, egy döntetlent a Kaposvár mai mérlege (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kaposvár Eszéken a horvát első osztályban szereplő NK Osijek otthonában lépett pályára ma felkészülési mérkőzésen. Prukner László együttese két találkozót is játszott a horvát csapattal: előbb 2–1-re kikapott, majd 1–1-es döntetlent ért el.