2013. február 3. vasárnap

febr. 3
17:11
Serie A: az utolsó Siena otthon is legyőzte az Intert - videó (She)
A sereghajtó Siena hazai pályán 3–1-re nyert az Internazionale ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. A toszkánai csapat ősszel idegenben is megverte a milánóiakat. A Tőzsér Dániel nélkül felálló Genoa egy 95. percben szerzett góllal győzte le a Laziót, a Fiorentina pedig négymeccses nyeretlenségi szériát zárt le a Serie A-ban.
febr. 3
17:13
Premier League: Man. City-Liverpool élőben az NSO-n! (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 25. fordulójában a Manchester City a Liverpoolt fogadja. Kövesse velünk a rangadót, online közvetítésünk – folyamatosan frissülő, élőképes cikkünk segítségével!
febr. 3
17:15
A sereghajtó otthonában égett az Inter, Tőzsérék nyertek a Lazio ellen (Agroinform)
Az Inter 3-1-es vereséget szenvedett az Siena otthonában, a Lazio 3-2-re kikapott Genovában, a Fiorentina nyert otthon.
febr. 3
17:15
Felkészülés: kecskeméti vereség a Winter-kupa első meccsén (She)
Eső csoportmeccsét játszotta az Istra Winter-kupa keretein belül a KTE-Phoenix Mecano Horvátországban, melyen egygólos vereséget szenvedett a másodosztályú Pomoractól. A magyar csapat gólját Eugene Salami szerezte.
febr. 3
17:17
Videó: alaposan elnézte a kapus Emenike 30 méteres lövését (She)
Emmanuel Emenike találatával Nigéria megszerezte a vezetést Elefántcsontpart ellen a labdarúgó Afrika-kupa negyeddöntőjében. Emenike a 43. percben egy legurított szabadrúgás után 30 méterről tüzelt, és mivel az Elefántok kapusa, Boubacar Barry mellényúlt, a labda a hálóban kötött ki.
febr. 3
17:27
Kosárlabda: Hanga ismét remekelt és palánkot tört - fotó (She)
Hanga Ádám 17 pontot szórt, és a palánkot is összetörte a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában, amelyben csapata, a Manresa kikapott a Barcelonától.
febr. 3
17:29
Bundesliga: egyre halkabban szól a nürnbergi vészjelző (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában a Nürnberg 2–1-re legyőzte hazai pályán a Borussia Mönchengladbachot. A házigazdák már a szünetben kétgólos előnyre tettek szert, a vendégek a fordulás után csak szépíteni tudtak. A Nürnberg távolodik a kieső zónától, az osztályozót érő 16. helyen álló Hoffenheim előtt már nyolc pont az előnye.
febr. 3
17:33
Négy nyeretlen meccs után győzött a Nürnberg (Agroinform)
A Nürnberg 2-1-re verte otthon a Mönchengladbachot a német labdarúgó Bundesliga 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.
febr. 3
17:35
Simán kikapott az Inter Sienában - videó (Agroinform)
Az Inter 3-1-es vereséget szenvedett az Siena otthonában a Serie A 23. fordulójában.
febr. 3
17:45
Tenisz: Barthel legyőzte Erranit a párizsi fináléban (She)
A német Mona Barthel nyerte meg a 690 ezer dollár összdíjazású, párizsi keménypályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte az első helyen kiemelt olasz Sara Erranit.
febr. 3
17:47
Videó: Sturridge távoli bombával egyenlített a City ellen (She)
Edin Dzeko találatával a Manchester City megszerezte a vezetést hazai pályán a Liverpool ellen az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. A bosnyák támadó 3 méterről lőtte az üres kapuba James Milner mértani pontosságú beadását. Nem sokáig vezetett a City, Daniel Sturridge hatalmas lövéssel egyenlített.
febr. 3
17:51
Elégedetlen román arcok, a Ferencváros meglepte a Valceát (Agroinform)
A zöld-fehérek jól használták ki a sorozat egyik favoritjának hibáit, és 23-22-es győzelemmel kezdték a középdöntőt.
febr. 3
18:03
Davis-kupa: negyeddöntős a cseh és a kazah válogatott (She)
Tomás Berdych négy játszmában legyőzte Stanislas Wawrinkát, ezzel a címvédő cseh válogatott 3–1-es, behozhatatlan előnyre tett szert idegenben Svájc ellen a tenisz Davis-kupa világcsoportjának nyolcaddöntőjében.
febr. 3
18:03
Kitart a Honvéd Lanzafame mellett (Blikk)
Budapest - Egyre dagad Davide Lanzafame (25) körül a botrány, ő azonban készülhet az NB I-es futballrajtra.
febr. 3
18:03
Magyar győzelmek az öttusa idénynyitón (Metropol)
A férfiaknál Kasza Róbert, a nőknél Gyenesei Leila végzett az élen a budapesti fedettpályás öttusaversenyen.
febr. 3
18:05
Afrika-kupa: Nigéria bombagólokkal jutott elődöntőbe (She)
Nigéria jutott harmadikként a labdarúgó Afrika-kupa elődöntőjébe, miután a legjobb nyolc között 2–1-re legyőzte Elefántcsontpartot. A szünetben Emmanuel Emenike góljával vezetett Nigéria, majd Cheick Tioté egyenlített a szünet után, Sunday Mba 78. percben szerzett találatára már nem volt válaszuk az Elefántoknak, akik így kiestek.
febr. 3
18:05
Ronaldo lett a Real veszte (Blikk)
Granada - Saját csapatát verte Cristiano Ronaldo (27)! A Real Madrid portugál klasszisa, aki ebben a spanyol bajnoki szezonban 21 mérkőzésen 21 góllal segítette együttesét, a saját kapujába talált be a Granada elleni meccsen.
febr. 3
18:07
Davis-kupa: Moldova 3-2-re legyőzte a magyar válogatottat (She)
Filipenko Viktor 4:6, 6:3, 6:4, 7:6-ra kikapott Maxim Dubarencótól, ezzel a magyar férfi teniszválogatott 3–2-es vereséget szenvedett idegenben Moldovától a Davis-kupában, az euro-afrikai zóna II-es csoportjának első fordulós összecsapásán.
febr. 3
18:09
A férfiaknál Kasza Róbert, a nőknél Gyenesei Leila végzett az élen (Agroinform)
febr. 3
18:09
Felkészülés: Strestík betalált, az ETO ikszelt cseh ellenfelével (She)
A labdarúgó NB I éllovasa, a Győri ETO 1–1-es döntetlent játszott a cseh Príbrammal felkészülési mérkőzésen a törökországi Belekben.
febr. 3
18:11
Schlierenzauer hat óra alatt két versenyt nyert meg (Agroinform)
Alig hat óra leforgása alatt két síugró Világkupa versenyt is megnyert az osztrák Gregor Schlierenzauer.
febr. 3
18:11
Női kézilabda BL: Valcea-FTC élőben az NSO-n (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntő első fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria a román Oltchim Valcea vendégeként kezdi meg szereplését. A 18 órakor kezdődő összecsapást a Nemzeti Sport Online folyamatosan frissülő, élőképes cikkben közvetíti!
febr. 3
18:21
Videó: Hanga Ádám zsákolt, a palánk megadta magát (She)
A Manresában játszó Hanga Ádám 17 pontot szerzett, emellett a palánkot is összetörte egyik zsákolása során a Barcelona elleni bajnoki kosárlabda-mérkőzésen. Így adta meg magát a palánk!
febr. 3
18:23
Síugrás: Schlierenzauer nyert délután is Harrachovban (She)
A csehországi Harrachovban folytatódott a síugrók világkupa-sorozata. A vasárnap délután az osztrák Gregor Schlierenzauer nyert a cseh Jan Matura és a szlovén Jurij Tepes előtt. A nagy szél miatt sokáig húzódott a verseny és végül egy sorozat után hirdettek végeredményt.
febr. 3
18:27
Nigéria ellen kiesett a favorit Elefántcsontpart (Agroinform)
A legnagyobb esélyesnek tartott - legutóbb döntős - elefántcsontparti válogatott 2-1-re kikapott Nigéria legjobbjaitól.
febr. 3
18:29
Megyeri három gólt kapott, otthon maradt pont nélkül az Olympiakosz (Agroinform)
Az Olympiakosz Pireusz hazai pályán szenvedett 3-2-es vereséget a görög labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.
febr. 3
18:39
Férfi röplabda NB I: győzött a Dunaferr a Szolnok ellen (She)
A Dunaferr négyjátszmás mérkőzésen győzött a Szolnoki Főiskola csapata ellen Dunaújvárosban a férfi röplabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
febr. 3
18:41
Eredivisie: a Feyenoord nem hibázott a sereghajtó ellen (She)
A Feyenoord 3–1-re győzött a sereghajtó Willem II ellen idegenben a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A vendégektől Tonny Vilhena kétszer is eredményes volt.
febr. 3
18:43
Videó: „Ungvária-kupát” szeretne a cselgáncs Eb-ből (She)
Április 25. és 28. között rendezik meg Budapesten a cselgáncs Európa-bajnokságot. Az NSO Tv érdeklődésére Ungvári Miklós olimpiai ezüstérmesünk elmondta, szeretné, ha egyfajta „Ungvária-kupa" lenne a kontinensbajnokság, ahogy a 2010-es Hungária-kupát viccesen elnevezték, miután a 73 kg-osok versenyében testvérével, Attilával meccselt a döntőben.
febr. 3
18:45
Javított a Feyenoord és feljött a negyedik helyre (Agroinform)
A Feyenoord 3-1-re nyert a Willem II vendégeként a holland labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi meccsén.
febr. 3
18:57
U17-es válogatott: hétfőtől Telkiben készül a Pisont-csapat (She)
Hétfőtől csütörtökig Telkiben edzőtáborozik az 1996-os korosztályra épített U17-es válogatott – adta hírül az mlsz.hu.
febr. 3
18:57
Afrika Kupa: Drogbáék kiestek (Metropol)
A legnagyobb esélyesnek tartott - legutóbb döntős - elefántcsontparti válogatott 2-1-re kikapott Nigéria legjobbjaitól, így a negyeddöntő jelentette számára a végállomást a Dél-Afrikában zajló labdarúgó Afrika Kupán.
febr. 3
18:59
Görögország: Megyeri 3 gólt kapott, elbukott az Olympiakosz (She)
Az Olympiakosz 3–2-re kikapott az Atromitosztól hazai pályán a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában. A pireusziak kapuját Megyeri Balázs védte a találkozón. Ez volt a bajnoki szezonban az első veresége az Olympiakosznak.
febr. 3
19:03
Kikapott a magyar csapat Moldovában (Agroinform)
Fucsovics Márton kora délutáni egyenlítése után Filipenko Viktor négy szettben kikapott Maxim Dubarencótól.
febr. 3
19:05
Hátrányból fordítva győzött a Montpellier (Agroinform)
A Hérault 3-1-re verte a Reims együttesét hazai környezetben, és már nyolcadik a tabellán.
febr. 3
19:07
Egy pontot értek a Liverpool bombagóljai Manchesterben (Agroinform)
A Manchester City 2-2-es döntetlent játszott a Liverpool ellen az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában.
febr. 3
19:09
Madridi kudarc Sevillában, Negredo gólja döntött (Agroinform)
A Sevilla 2-1-re verte otthon a Rayo Vallecanót a spanyol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnapi meccsén.
febr. 3
19:15
PL: a Liverpool pontot szerzett a City otthonában (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 25. fordulójában a Manchester City nem bírt hazai pályán a Liverpoollal.
febr. 3
19:15
Davis Kupa: kikapott a magyar csapat Moldovában (Metropol)
Fucsovics Márton kora délutáni egyenlítése után Filipenko Viktor négy szettben kikapott Maxim Dubarencótól, így a magyar férfi teniszválogatott 3-2-re alulmaradt a házigazda moldovaiakkal szemben a Davis Kupában, az euro-afrikai zóna II-es csoportjának első fordulós összecsapásán.
febr. 3
19:17
Primera División: Rakitic - gól 40 méterről és piros, Sevilla-siker (She)
A Sevilla 2–1-re győzött a Rayo Vallecano ellen hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A vezetést Ivan Rakitic szerezte meg a hazaiaknak az első félidő hosszabbításában, amikor a vendégek kapusának hibáját kihasználva 40 méterről emelt a kapuba, ám a horvát játékos a 92. percben piros lapot kapott, miután megkapta a második sárgáját.
febr. 3
19:19
Öttusa: Gyenesei Leila és Kasza Róbert sikere fedett pályán (She)
A férfiaknál Kasza Róbert, a nőknél Gyenesei Leila végzett az élen a budapesti fedett pályás öttusaversenyen.
febr. 3
19:21
Ligue 1: a címvédő három gólt és három pontot szerzett (She)
A címvédő Montpellier hazai pályán 3–1-re nyert a Stade Reims ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában.
febr. 3
19:21
Gascoigne élete mindig veszélyben van (Agroinform)
febr. 3
19:23
Primera División: Valencia-Barcelona élőben az NSO-n! (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Primera División 22. fordulójában a listavezető Barcelona a hetedik helyen álló Valenciához látogat. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk – és online közvetítésünk segítségével!
febr. 3
19:25
Anglia: kirúgták a Liverpoolt kiejtő kiscsapat edzőjét (She)
Hiába ejtette ki a Liverpoolt az Oldham Athletic a labdarúgó FA-kupában, a harmadik ligás (League One) együttes kirúgta Paul Dickov menedzsert. Mint ismert, az Oldham 3–2-re legyőzte élvonalbeli ellenfelét az FA-kupa negyedik fordulójában.
febr. 3
19:27
Videó: Agüero emelése vagy Gerrard bombája a szebb? (She)
2–2-es döntetlennel ért véget a Manchester City–Liverpool rangadó az angol labdarúgó-bajnokságban. A City szerzett vezetést Edin Dzeko révén, ezt Daniel Sturridge egalizálta az első félidőben, A második játékrészben Steven Gerrard nagy erővel lőtt a hazaiak kapujába a 73. percben, de öt perccel később jött Sergio Agüero, és éles szögből látványos emeléssel kialakította a végeredményt.
febr. 3
19:29
Anglia: Gascoigne-nak azonnali segítségre van szüksége - videó (She)
Ügynöke szerint azonnali segítségre szorul Paul Gascoigne, az angolok alkoholproblémákkal küzdő egykori sztárlabdarúgója.
febr. 3
19:33
Bundesliga: a Dortmund nyerte a Leverkusen elleni rangadót (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 20. fordulójának záró mérkőzésén a Borussia Dortmund 3–2-re nyerni tudott a Bayer Leverkusen otthonában, így a két csapat helyet cserélt a tabellán. A BVB büntetőt is hibázott a második félidőben, ám így is begyűjtötte a pontokat.
febr. 3
19:39
Parádés meccsen egy baki is kellett a dortmundi sikerhez (Agroinform)
A Dortmund 3-2-re nyert a Leverkusen otthonában a német labdarúgó Bundesliga 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.
febr. 3
19:41
Távoli liverpooli gólok, Reina-baki és Agüero-bravúr Manchesterben - videó (Agroinform)