2013. március 3. vasárnap

márc. 3
12:44
Videó: Pars öt olimpiai bajnokot is maga mögé utasított (She)
A szurkolók szavazatai alapján az olimpiai bajnok kalapácsvető, Pars Krisztián nyerte az év legjobb férfi olimpikonja díját a Nemzeti Sport, a Blikk és a Felix Promotion menedzseriroda közös szervezésében kiírt szavazásán. A Szombathelyi Dobó SE versenyzője a legnehezebbnek vélt kategóriában öt olimpiai bajnokot is megelőzött, többek között a tornász Berki Krisztiánt, az úszó Gyurta Dánielt…
márc. 3
12:45
Közel-keleti kézbe kerülhet az Arsenal (Agroinform)
A konzorcium terve, hogy a londoni csapatot ismét Európa legjobbjai között emlegessék.
márc. 3
12:46
Sílövő-vk: Berger mesterhármasa hazai pályán (She)
A nők 12.5 km-es tömegrajtos versenyével folytatódott a sílövők világkupa-sorozata a norvégiai Oslóban. A győzelmet a norvég Tora Berger szerezte meg a szlovák Anastasiya Kuzmina és a fehérorosz Darja Domracseva előtt.
márc. 3
13:00
Alpesi sí: Svindal kihasználta a hazai pálya előnyét (She)
A norvégiai Kvitfjellben a férfiak szuper óriás-műlesikló versenyével folytatódott az alpesisí-világkupa. A győzelmet a norvég Aksel Lund Svindal szerezte meg az osztrák Georg Streitberger és az olasz Werner Heel előtt.
márc. 3
13:00
Kadett vívó Eb - Magyar arany (Behaviour)
Aranyérmet nyert a magyar lány tőrcsapat a kadett korosztályú vívók budapesti Európa-bajnokságán.
márc. 3
13:18
Bayern: Robben kihagyhatja a Hoffenheim elleni bajnokit (She)
Vádlisérülése miatt minden bizonnyal kihagyja a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában rendezendő Hoffenheim–Bayern München mérkőzést Arjen Robben, a bajorok holland válogatott szélsője.
márc. 3
13:20
F1: Rosberg káprázatos idővel zárta a délelőttöt (She)
Nico Rosberg 1:20.130 perccel a téli tesztidőszak legjobb időeredményét érte el a Mercedesszel Barcelonában, ahol csaknem két másodpercet javultak az eredmények a tavaly márciusi teszthez képest. Fernando Alonso a Ferrarival szintén bejött 1:21 perc alá.
márc. 3
13:21
Kaposváron nem sok csapatnak termett babér - Pintér Attila (Agroinform)
A Győr kihasználta a második helyezett MTK vereségét és a harmadik Debrecen döntetlenjét.
márc. 3
13:23
Amatőr hibák miatt kaptunk ki - Prukner László (Agroinform)
A Kaposvár vezetőedzője szerint a hosszabbításban nem lehet ilyen figyelmetlenséget elkövetni, mint amit csapata tett.
márc. 3
13:39
Kondás megbecsüli az egy pontot, Horváth a pici pluszt hiányolja (Agroinform)
A címvédő Debrecen 0-0-ra zárt Kecskeméten a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának szombati mérkőzésén.
márc. 3
13:54
Videó: Hrepka csapattársa az utolsó percben mentett nagyot (She)
Az izraeli élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában Hrepka Ádám csapata, a Bnei Yehuda 1–0-ra nyert a Hapoel Beer Sheva ellen. A találkozó 90+ 3. percében a magyar légiós csapattársa, Gal Cohen a gólonalról mentett hatalmasat, ezzel megőrizte együttesének a három pontot. Íme!
márc. 3
13:54
Cáfolják, hogy eladnák az Arsenalt (Metropol)
Stan Kroenke, az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Arsenal tulajdonosa nem tervezi, hogy eladja a klubot.
márc. 3
13:56
BL: a török Cakir vezeti az MU-Real Madrid meccset (She)
A decemberi klubvilágbajnokság döntőjében is szerepet kapó török Cüneyt Cakir vezeti a Manchester United–Real Madrid mérkőzést kedden a Bajnokok Ligájában. A nyolcaddöntő első meccsén, Madridban 1–1-es döntetlen született.
márc. 3
13:57
Tora Berger Oslóban triplázott - közel az összetett Világkupa (Agroinform)
Harmadik hazai versenyét is meg tudta nyerni az oslói Világkupán Tora Berger, így tovább növelte előnyét összetettben.
márc. 3
13:58
Alpesi sí: Fenninger elrontotta a hazai ünnepet Garmischban (She)
A németországi Garmisch-Partenkirchenben a nők szuper óriás-műlesikló versenyével folytatódott az alpesisí-világkupa. A győzelmet az osztrák Anna Fenninger szerezte meg, a német Maria Höfl-Riesch és az amerikai Julia Mancuso előtt. Miklós Edit nem ért célba.
márc. 3
13:59
Hét sikertelen meccs után nyert a Mallorca (Agroinform)
A Granada 1-1-re végzett otthon a Real Mallorcával a spanyol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi meccsén.
márc. 3
14:12
Michelisz Norbert: Megkeverődnek a lapok (Infostart)
Elégedett a Hondával Michelisz Norbert, aki a héten próbálhatta ki először új autója első változatát. A privátvilágbajnok elmondta: teljes lesz az információáramlás a Zengő Motorsport és a Honda gyári alakulata között.
márc. 3
14:12
Dortmund: Klopp elnézést kért, amiért beszólt a Bayernnek (She)
Jürgen Klopp, a Borussia Dortmund labdarúgócsapatának vezetőedzője elnézést kért müncheni kollégájától, Jupp Heynckestől, amiért kritizálta őt és a Bayernt az 1–0-ra elveszítettt Német Kupa-negyeddöntő után. Mint ismert, a bajorok Arjen Robben góljával legyőzték a BVB-t és kiejtették a kupából.
márc. 3
14:14
Primera División: a Mallorca óriási küzdelemben győzött (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 26. fordulójában a Mallorca idegenben 2–1-es győzelmet aratott a Granada ellen. A győztes gólt Tomer Hemed a 94. percben fejelte egy szöglet után.
márc. 3
14:15
Halálos fenyegetést kapott az összetett Világkupa-győztes (Agroinform)
Egy rosszakarója halálos fenyegetést küldött az idén fantasztikus formában versenyző Tina Mazénak.
márc. 3
14:16
Juventus: ittasan vezetett a forgalommal szemben Bendtner (She)
Ittas vezetésért letartóztatták Koppenhágában Nicklas Bendtnert, a Juventus dán csatárát. A sérüléséből hazájában lábadozó támadót hajnalban kapták el a rendőrök, akiknek az tűnt fel, hogy az egyik főúton szembe megy a forgalommal.
márc. 3
14:30
Eredivisie: Babost háromszor mattolta a Feyenoord (She)
A Feyenoord 3–0-ra győzött a Babos Gáborral felálló NEC Nijmegen otthonában a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján. A magyar kapus végigvédte a találkozót, amelyen Jean-Paul Boëtius kétszer, Graziano Pelle egyszer volt eredményes.
márc. 3
14:32
Serie A: folytatódott a döntetlenmánia Torinóban (She)
Küzdelmes, de gól nélküli döntetlennel kezdte meg a Serie A 27. fordulójának vasárnapi játéknapját a Torino és a Palermo. A szicíliai sereghajtó sorozatban a negyedik bajnoki döntetlenjét játszotta, s akárcsak most, egy hete a Genoa ellen is 0–0-ra végzett.
márc. 3
14:33
Kecsegtető tippet találtunk a Fradi pápai vendégjátékára (Agroinform)
Jól ismeri egymás a két csapat, ezért egy fordulatokban gazdag, több gólt is hozó mérkőzésre számítunk.
márc. 3
14:35
Pontot lopott a Palermo, de továbbra is kieső helyen áll (Agroinform)
A Torino 0-0-ra végzett otthon a Palermóval a 27. fordulóban.
márc. 3
14:37
Babosék otthon kaptak ki a Feyenoordtól (Agroinform)
A NEC Nijmegen, Babos Gáborral a kapuban 3-0-ra kikapott otthon a Feyenoordtól a holland bajnokság 25. fordulójában.
márc. 3
14:39
A Tottenham–Arsenal csúcsrangadóból húznánk hasznot (Agroinform)
London városának egyik legnagyobb derbijén legalább három gólra számítunk.
márc. 3
14:41
Három év kihagyás után visszatér a kétszeres olimpiai bajnok (Agroinform)
Meglepő bejelentést tett a német sífutó, Claudia Nystad, aki 2010-es visszavonulása után most újra versenyezni akar.
márc. 3
14:48
DVTK: Döbbenet, hogy engedélyezték a váci meccset - Tisza (She)
Tisza Tibor, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK támadója szerint döbbenetes, hogy a váci stadionban engedték megrendezni pénteki bajnokijukat. Mint ismert, a diósgyőriek 1–0-ra legyőzték az Egert Tisza góljával.
márc. 3
14:48
Tovább tart a győri kézicsoda (Blikk)
Győr — Képtelen pontot veszíteni Ambros Martín (44) vezetőedzővel a Győr női kézilabdacsapata. A zöld-fehérek az NB I-et százszázalékos teljesítménnyel vezetik, emellett a Bajnokok Ligájában is minden meccsüket megnyerték.
márc. 3
14:51
Most kezdődik az élet, jön a Vidi! - Kemenes Szabolcs (Agroinform)
Rangadóval zárul a forduló, a Fehérváron ősszel nyerni tudó Honvéd az új edzővel felálló gólerősebb Videotont fogadja.
márc. 3
14:53
Benítez elégedett volt a szurkolók hozzáállásával (Agroinform)
A Chelsea 1-0-ra legyőzte szombaton a West Bromwich Albiont az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.
márc. 3
14:55
Egy svéd bevállalta, megcsinálta - Olssoné az 50 km (Agroinform)
Közel 40 km-t futott a mezőny élén, a kamikaze taktika pedig világbajnoki címet hozott a svéd Johann Olssonnak.
márc. 3
15:06
Kazahsztán: a volt KTE-légiós gólt szerzett a Szuperkupában (She)
Foxi Kethevoama, az Asztana támadója gólt szerzett a Sahtyor Karagandi elleni kazah Szuperkupa-meccsen, ám csapata hosszabbítás után elvesztette a találkozót (3–2). A Sahtyor 2–0-ra vezetett, amikor a KTE volt légiósa szépített, majd az Asztana egyenlített is, ám a 117. percben Zambil Kukejev találata a Karagandi győzelmét jelentette.
márc. 3
15:08
Északisí-vb: Olsson szökése aranyat ért 50 km-en (She)
Az olaszországi Val di Fiemmében a férfi sífutók 50 km-es klasszikus stílusú versenyével zárult az idei északisí-világbajnokság. A győzelmet a svéd Johan Olsson szerezte meg, a svájci Dario Cologna és a kazah Alekszej Poltoranyin előtt.
márc. 3
15:24
Real: a Tottenham védelméből erősítenének a „királyiak” (She)
A Sunday People értesülései szerint a Real Madrid labdarúgócsapata fontolgatja, hogy szerződteti a Tottenham Hotspur angol válogatott jobbhátvédjét, Kyle Walkert.
márc. 3
15:27
A Kaposvár nyerte a Magyar Kupát (Agroinform)
A címvédő Kaposvár nyerte a férfi röplabda Magyar Kupát, miután a vasárnapi fináléban legyőzte a Kecskemét együttesét.
márc. 3
15:29
Osztrák világbajnok "lopta meg" a német szurkolókat (Agroinform)
Nem sok hiányzott Maria Höfl-Reisch hazai győzelméhez, a német olimpiai bajnokot az osztrák Fenninger győzte le odahaza.
márc. 3
15:42
Bundesliga 2.: Királyék a hajrában vesztettek pontokat (She)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 24. fordulójának vasárnapi játéknapján a Király Gábort végig a soraiban tudó 1860 München 1–1-es döntetlent játszott az Ingolstadt ellen. A magyar válogatott kapus csapata a 79. percben kapott góllal esett el a győzelemtől.
márc. 3
15:42
Röplabda Magyar Kupa: a Kaposvár a férfi győztes (Metropol)
A címvédő Kaposvár nyerte a férfi röplabda Magyar Kupát, miután a gödöllői négyes döntő vasárnapi fináléjában ötszettes csatában legyőzte a Kecskemét együttesét.
márc. 3
15:44
Férfi röplabda MK: a Kaposvár sorozatban nyolcadszor nyert (She)
A címvédő Kaposvár nyerte meg a férfi röplabda Magyar Kupát, miután a gödöllői négyes döntő vasárnapi fináléjában ötszettes csatában legyőzte a Kecskemétet.
márc. 3
15:45
Világranglista-27. nyert Kula Lumpurban (Agroinform)
A cseh Karolina Pliskova nyerte a Kuala Lumpur-i tornát, a döntőben három szettben legyőzte Bethanie Mattek-Sands-ot.
márc. 3
15:46
Videó: Benítezt éltették a Liverpool szurkolói (She)
A Chelsea menedzserével, Rafael Benítezzel nem tudnak megbékülni a klub szurkolói. A korábban a Liverpoolnál ért el szép sikereket a spanyol szakember, amit a „vörösök” fanatikusai nem felejtettek el. Éppen ezért, valamint a londoni rivális bosszantására, a szombati, Wigan elleni bajnokin Benítez nevét dalba is foglalták.
márc. 3
15:47
Mourinho keretet hirdetett a Manchester ellen (Agroinform)
José Mourinho, a spanyol csapat mestere 24 játékossal utazik a Manchester Unitedhez.
márc. 3
15:49
Az Ágyúsok többségi tulajdonosa cáfolta, hogy eladná a klubot (Agroinform)
Sajtóértesülés szerint egy közel-keleti csoport hamarosan 1,5 milliárd fontos ajánlatot tesz az egyesület megvételére.
márc. 3
16:00
F1: Rosberg továbbra is az élen, Räikkönen belelendült (She)
A barcelonai Formula–1-es teszt záró napján az ebédszünetet követő másfél órában sem változott meg a sorrend az élcsoportban. Sebastian Vettel sokáig ki sem ment még a pályára, míg a többiek teli tankos hosszú menetekbe vágtak bele.
márc. 3
16:02
Sílövő-vk: cseh siker a férfiak tömegrajtos versenyén (She)
A férfiak 15 km-es tömegrajtos versenyével folytatódott a sílövők világkupa-sorozata a norvégiai Oslóban. A győzelmet a cseh Ondrej Moravec szerezte meg a francia Martin Fourcade és a német Erik Lesser előtt.
márc. 3
16:18
Montpellier: a szezon végén távozik a bajnokcsapat edzője (She)
Louis Nicollin, a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Montpellier elnöke a L'Équipe-nek adott nyilatkozatában elmondta, a szezon végén nem ajánlanak új szerződést a csapatot 2012-ben bajnoki címig vezető René Girard-nak, így a szakember az idény végén távozik a klubtól.
márc. 3
16:18
Éhségsztrájkba kezdett az olimpiai és világbajnok birkózó (Metropol)
Armen Nazarian az ellen tiltakozik, hogy sportágát kizárnák a 2020-as nyári olimpiai játékokból.
márc. 3
16:20
Ligue 1: a Lyon nem tudta kihasználni a PSG botlását (She)
A Lyon csupán döntetlent (1–1) ért el a Brest vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójának vasárnapi játéknapján, így nem érte utol a listavezető PSG-t, amely szombaton meglepő vereséget szenvedett.