Costa Rica válogatottja 1-1-es döntetlen követően, 11-esekkel 5-3-ra legyőzte a görög csapatot a brazíliai labdarúgó-világbajnokság vasárnapi második nyolcaddöntőjében, ezzel története során először bejutott a legjobb nyolc közé.
Costa Rica 1-1-es döntetlen követően, 11-esekkel 5-3-ra legyőzte a görög csapatot a brazíliai labdarúgó-vb vasárnapi második nyolcaddöntőjében, ezzel története során először bejutott a legjobb nyolc közé.
A holland válogatott ezúttal a tornán eddig még nem látott arcát mutatva, megszenvedve a győzelemért, továbbjutott a mexikóiak ellen a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőjében. A másik találkozón a Costa Rica-iak igazi thrillerben ejtették ki a görögöket.
Kedden lesz hatvanesztendős Horkai György, az 1976-os olimpiai bajnok vízilabdacsapat oszlopos tagja, aki jelenleg az utánpótlás-válogatott szövetségi kapitánya.
Újabb fotó került elő az Arsenal labdarúgócsapatának következő évi szereléséről, amelyet az egyik sportszergyárnál dolgozó alkalmazott tett közzé az egyik nemzetközi futballblogon.
Az Uruguay elleni mérkőzés utáni sajtótájékoztatón a két gólt szerző James Rodriguez elmondta, hogy a két spanyol gigász közül melyiket választaná: a Barcelonát, vagy a Real Madridot.
Vélhetően minden idők egyik legjobb tizenegyesét rúgta Brazília ellen a büntetőpárbajban Charles Aranguiz. Vélhetően a meccs után ez sem vigasztalta, hiszen társai messze nem voltak ilyen ügyesek, így a chilei kiestek.
Louis van Gaal szerint a jobb állóképesség döntött a holland labdarúgó-válogatott javára vasárnap a Mexikó elleni világbajnoki nyolcaddöntőben, amelyet a négy éve döntős európai gárda a hajrában fordítva nyert meg 2-1-re.
Brutális jelenet történt a jó pár nappal ezelőtti az Anglia-Uruguay vb-meccsen: két angol szurkoló összeverekedett a lelátón, egyikük pedig jó nagy darabot leleharapott a másik füléből! CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!
Visszavonta a 2022-es téli olimpiára benyújtott pályázatát az ukrajnai Lviv (Lemberg). A város már a harmadik kandidáló, amely visszalépett a versenytől.
Radamel Falcao, a brazíliai labdarúgó-világbajnokságról térdsérülése miatt lemaradó kolumbiai klasszis szerint honfitársa, James Rodríguez Uruguay elleni első gólja volt a legszebb találat a tornán.
Drága öröme volt egy brazil szurkolónak a válogatott Chile elleni büntetőpárbaja végén: a drukker örömében akkorát csapott tévéjére, hogy annak kijelzője ripityára tört.
Első magyar csapatként a Ferencváros már kedden megkezdi szereplését a nemzetközi labdarúgó kupaporondon: a bajnoki bronzérmes fővárosiak az Európa Liga-selejtező első fordulójában a máltai Sliema Wanderers vendégeként lépnek pályára 17.45 órától.
David Luiznak ítélte a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) a brazilok gólját, mellyel a Chile ellen tizenegyesekkel megnyert szombati nyolcaddöntőn szerzett vezetést a házigazda csapat a labdarúgó-világbajnokságon.
Érdekes cikk jelent meg az angol The Guardian című újságban. A lap arról számol be, hogy a vb góllövőlista vezetőjét, James Rodríguezt 2010-ben szerződtethette volna a Manchester United - mindössze 5 millió fontért!
A hollandok akkor pörögtek fel Mexikó ellen, amikor már nagy szükség volt erre - mondta Kemény Dénes mesteredző. A Magyar Vízilabda Szövetség elnöke az InfoRádióban folyamatosan értékeli a brazíliai labdarúgó világbajnokság mérkőzéseit.
Nyolc egység is meg tudta ismételni három héttel ezelőtti sikerét a kajakosok és kenusok Szegeden rendezett világbajnoki válogatójának vasárnapi zárónapján.
A házigazda brazilok változatlanul a végső sikerről beszélnek, miután a szombati nyolcaddöntőjében eddig leggyengébb teljesítményüket nyújtva, büntetőkkel búcsúztatták a chilei csapatot.
A brazíliai labdarúgó-világbajnokság második hétfői nyolcaddöntőjében Algéria találkozik Németországgal, az afrikai csapatnak lehetősége lesz visszavágni a 32 évvel ezelőtti kiesésért.
Több újság is arról cikkezik, hogy a Chelsea Pierre-Emerick Aubameyanggal kívánja megerősíteni támadószekcióját. A Dortmund gaboni csatárát viszonylag olcsón megszerezhetik a londoniak.
A kétszeres Forma-1-es világbajnok, Mika Häkkinen szerint az is előfordulhat, hogy az idei lesz Fernando Alonso és Kimi Räikkönen első és egyben utolsó közös éve a Ferrarinál.