"Még nem nyertük meg a bajnoki címet, még sokat kell dolgozni érte. Olyan jól szeretnénk befejezni a szezont, ahogy csak lehet. Utána ráérünk azzal foglalkozni, milyen lesz az üres stadionban átvenni a kupát".
"Ez fair és izgalmas lebonyolítás lenne, amely több playoff-mérkőzést biztosítana, és kicsit felpezsdítené a ligát. Ráadásul majdnem minden csapatnak lenne még esélye a rájátszás kivívására"
Felfokozott hangulat helyett síri csendben feszül egymásnak az Újpest és az FTC a 228. derbin. A mindkét csapatban megfordult Ebedli Zoltán egyoldalú meccset vár.
Szerdán zárt kapuk mögött rendezik az Újpest-Ferencváros rangadót a labdarúgó NB I-ben. A két csapat drukkerei félretéve az ellenségeskedést, csütörtökön együtt emlékeznek az elhunyt társaikra.
Lucien Favre, a nagy rivális Borussia Dortmund svájci edzője mondta ezt a keddi vesztett meccs után, mert mint fogalmazott, "hét pont hat meccs alatt, ezt nagyon-nagyon nehéz lesz ledolgozni”.
Szolnokon kettős győzelemmel kezdte a szezont férfi kajakpárosban 1000 méteren a Noé Zsombor, Dombvári Bence duó, a kenusoknál pedig hibátlan teljesítmény nyújtott Adolf Balázs Fejes Dániellel.
Akik nézték a Borussia Dortmund és a Bayern München mérkőzését, igazolhatják: a hangok alapján akár tele is lehetett volna a Signal Iduna Park nézőtere. Néhány más, az újrakezdésre készülő ligában is szeretnének hasonló hanghatással operálni.
Különleges kihívásra készül 3 magyar ultrafutó. Tervük, hogy mindössze 10-12 óra alatt lefussák a hazánk 10 legmagasabb csúcsát összekötő szakaszt. Az akcióról a csapat egyik tagjával, a 24 órás futás világbajnokával, Lőrincz Olivérrel beszélgettünk. - Exkluzív interjú.
Lionel Messi, a spanyol bajnoki címvédő FC Barcelona hatszoros aranylabdása már nagyon várja, hogy a koronavírus-járvány miatt elrendelt kényszerszünet után újra futballozhasson.